Grupa C: KKS Olsztyn - PWSZ Konin 72-94, Language School Pabianice - MKK Sokołów 67-60, AZS Rzeszów - AZS Uniwersytet Warszawski 63-49.
1. Language 10 18 646-552
2. AZS Rzeszów 10 18 665-584
3. Konin 10 16 668-649
4. Siemaszka 10 15 639-633
5. AZS UW 10 15 670-685
6. SMS Łomianki 10 13 637-654
7. Sokołów 10 13 659-707
8. Olsztyn 10 12 679-799
II liga kobiet
Stal Stalowa Wola - Żak Nowy Sącz 45-73, MLKS Rzeszów - UKS Radzionków 68-45, JAS FBG Sosnowiec - Korona Kraków 66-58, UKS Koszyce/PM Tarnów - Start Wisła 69-61.
1. Sosnowiec 21 41 1983-836
2. Korona 21 41 1843-1046
3. KU AZS Katowice 21 38 1572-1183
4. Żak 21 36 1539-1366
5. Koszyce 22 35 1557-1504
6. Ikar 21 30 1200-1642
7. MLKS Rzeszów 21 29 1244-1440
8. Start 20 28 1169-1374
9. Radzionków 21 26 1203-1484
10. Gorce 21 26 1195-1669
11. Stal 21 23 1045-1622
12. Gimball 19 22 1202-1586
I liga mężczyzn
Sokół Łańcut - Start Lublin 56-69, Rosa Radom - AZS Kutno 72-71, Sportino Inowrocław - Znicz Basket Pruszków 71-73, Sudety Jelenia Góra - AZS Radex Szczecin 76-85, SKK Siedlce - Polski Cukier Toruń 80-56, Delikatesy MOSiR Krosno - Polonia Przemyśl 75-65.
1. Sokół 24 41 1718-1549
2. Start 23 40 1905-1574
3. SKK Siedlce 23 39 1611-1502
4. Rosa Sport 24 39 1708-1614
5. Znicz 23 37 1632-1651
6. Dąbrowa 23 37 1812-1631
7. Spójnia 22 35 1520-1470
8. Polonia 23 35 1700-1705
9. AZS Kutno 23 35 1632-1621
10. Start 24 34 1628-1723
11. PC Toruń 23 34 1721-1710
12. AZS Szczecin 24 34 1724-1782
13. Krosno 24 30 1577-1801
14. Sportino 23 28 1511-1716
15. Sudety 24 27 1469-1819
II liga mężczyzn
Grupa B: AZS AWF Katowice - Doral Nysa Kłodzko 71-56, MKS Skierniewice - Bank Spółdzielczy Żory 84-55, Alba Chorzów - Piotrcovia Piotrków Trybunalski 85-60, Fluor Gliwice - Mickiewicz Katowice 90-80.
1. Śląsk 21 39 1732-1321
2. Stal 22 38 1743-1423
3. WKK Wrocław 22 37 1647-1563
4. AZS Katowice 22 37 1693-1503
5. Pogoń 21 35 1646-1561
6. Fluor 22 34 1630-1610
7. AZS AGH 22 34 1661-1686
8. Alba 22 33 1692-1762
9. Skierniewice 22 31 1700-1751
10. Żory 22 31 1651-1784
11. Jaworzno 22 29 1534-1628
12. Doral 22 28 1492-1626
13. Mickiewicz 22 28 1596-1794
14. Piotrcovia 22 25 1528-1933
Grupa C: Siemaszka Piekary - Tur Bielsk Podlaski 64-83, Pułaski Warka - PWiK Piaseczno 82-101, AZS II Politechnika Warszawska - Rosa II 0-20. Awansem: Novum Lublin - Wisła AWF Kraków 78-77. Pauzowało Staco Niepołomice.
1. Piaseczno 21 41 1875-1497
2. Kielce 21 37 1639-1427
3. Tur 20 33 1616-1482
4. AZS Rzeszów 20 33 1429-1362
5. Wisła AWF 21 31 1396-1405
6. Novum 21 31 1509-1550
7. Limblach 20 31 1482-1458
8. Rosa II 20 29 1336-1324
9. Unia 20 29 1532-1484
10. Staco 20 29 1495-1549
11. Siemaszka 21 28 1411-1607
12. Pułaski 21 25 1526-1699
13. AZS II Warszawa 24 17 986-1388
(PAN)
Dołącz do nas na Facebooku!
Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!
Dołącz do nas na X!
Codziennie informujemy o ciekawostkach i aktualnych wydarzeniach.
Kontakt z redakcją
Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?