Wyniki III kolejki proszowickiej ligi halowej

Aleksander Gąciarz
Przy piłce zdobywca wyrównującego dla dla Amplusa Kamil Dziwiszewski
Przy piłce zdobywca wyrównującego dla dla Amplusa Kamil Dziwiszewski Aleksander Gąciarz
W najciekawszym meczu III kolejki rozgrywek proszowickiej ligi futsalu Auto-Art zremisował z Amplusem 2:2.

Mecz niepokonanych dotąd zespołów stał na bardzo dobrym poziomie, dostarczył wielu emocji i zakończył się sprawiedliwym podziałem punktów. Lepiej zaczął Auto-Art, który po dwóch golach Krzysztofa Bździuły objął prowadzenie 2:0 już po czterech minutach.

Od tego momentu inicjatywę mieli jednak gracze Amplusa, którzy momentami zamykali rywali na ich przedpolu. Kontaktową bramkę zdobył Andrzej Musiał, wykorzystując rzut karny.

Niedługo później stanął przed podobną szansą, ale tym razem góra był Michał Kozub. Druga połowa toczyła się już głównie na przedpolu Auto-Artu, który jednak dobrze się bronił a w razie potrzeby świetnie interweniował Kozub. Wyrównującego gola zdobył uderzeniem z dystansu w samo "okienko" Kamil Dziwiszewski na 26 sekund przed końcem. Zasłonięty bramkarz nawet nie zareagował.