3000 m: 1. Sylwia Ejdys (Śląsk Wrocław) 9.06,46, 2. Wioletta Frankiewicz (AZS AWF Kraków) 9.06,93, 3. Lidia Chojecka (Warszawianka) 9.07,50.
60 m ppł: 1. Karolina Tymińska (ZLKL Zielona Góra) 8,50, 2. Karolina Jaroszek (RLTL ZTE Radom) 8,52, 3. Justyna Rybak (AZS AWF Kraków) 8,66.
Tyczka: 1. Anna Rogowska (SKLA Sopot) 4,60, 2. Monika Pyrek (MKL Szczecin) 4,40, 3. Karmen Bunikowska (AZS AWFiS Gdańsk) 4,10.
W dal: 1. Małgorzata Trybańska (Warszawianka) 6,42, 2. Joanna Skibińska (MKS Aleksandrów Łódzki) 6,29, 3. Anna Jagaciak (Juvenia Puszczykowo) 6,18.
5-bój: 1. Karolina Kędzia (AZS AWF Wrocław) 3878, 2. Zofia Blicharska (AZS AWF Warszawa) 3797, 3. Agnieszka Szablewska (RKS Łódź) 3510.
Mężczyźni. 60 m 1. Olaf Paruzel (AZS AWF Katowice) 6,71, 2. Marcin Nowak (AZS AWF Kraków) 6,73, 3. Dariusz Kuć (AZS AWF Kraków) 6,80.
1500 m: 1. Mateusz Demczyszak (Śląsk Wrocław) 3.50,74 2. Łukasz Jóźwiak (AZS AWF Wrocław) 3.51,68, 3. Hubert Pokrop (Grunwald Poznań) 3.52,02.
W dal: 1. Marcin Starzak (AZS AWF Kraków) 7,63, 2. Michał Rosiak (Vectra-DGS Włocławek) 7,60, 3. Tomasz Dula (Warszawianka) 7,60.
Trójskok: 1. Adrian Świderski (Śląsk Wrocław) 16,42, 2. Michał Lewandowski (Zawisza Bydgoszcz) 16,02, 3. Paweł Kruhlik (AZS AWF Wrocław) 15,81.
Kula: 1. Tomasz Majewski (AZS AWF Warszawa) 19,99, 2. Krzysztof Krzywosz (Podlasie Białystok) 19,19, 3. Mateusz Mikos (AZS AWF Kraków) 18,60.
Niedziela
Kobiety. 200 m: 1. Marika Popowicz (Zawisza Bydgoszcz) 23,57, 2. Weronika Wedler (AZS AWF Wrocław) 23,63, 3. Anna Kiełbasińska (AZS AWF Warszawa) 23,93.
400 m: 1. Aneta Jakóbczak (AZS Poznań) 54,46, 2. Agnieszka Leszczyńska (Sporting Międzyzdroje) 54,61, 3. Justyna Zembrzuska (AZS AWF Warszawa) 55,03.
1500 m: 1. Angelika Cichocka (Talex Borzytuchom) 4.10,91, 2. Lidia Chojecka (KS Warszawianka) 4.12,68, 3. Wioletta Frankiewicz (AZS AWF Kraków) 4.14,37.
Wzwyż: 1. Karolina Gronau (Start Lublin) 1,90, 2. Kamila Stepaniuk (Podlasie Białystok) 1,86, 3. Karolina Błażej (AZS AWF Kraków) 1,86.
Trójskok: 1. Joanna Skibińska (MKS Aleksandrów Łódzki) 14,05, 2. Małgorzata Trybańska (Warszawianka) 13,49, 3. Agnieszka Rudnik (BKS Bydgoszcz) 13,24.
Kula: 1. Agnieszka Bronisz (MKS MOS Płomień Sosnowiec) 16,74, 2. Magdalena Sobieszek (AZS UMCS Lublin) 15,95, 3. Paulina Guba (Start Otwock) 15,74.
3000 m chód: 1. Agnieszka Dygacz (AZS AWF Katowice) 13.07,05, 2. Paulina Buziak (OTG Sokół Mielec) 13.15,67, 3. Agnieszka Szwarnóg (AZS AWF Kraków) 13.30,19.
Mężczyźni. 200 m: 1. Kamil Kryński (Podlasie Białystok) 21,31, 2. Olaf Paruzel (AZS AWF Katowice) 21,65, 3. Patryk Ćwiek (AZS AWF Wrocław) 21,69.
400 m: 1. Marcin Marciniszyn (Śląsk Wrocław) 46,80, 2. Kamil Budziejewski (AZS Łódź) 47,20, 3. Piotr Klimczak (Śląsk Wrocław) 47,23.
800 m: 1. Adam Kszczot (RKS Łódź) 1.50,25, 2. Adam Czerwiński (Wawel Kraków) 1.50,75, 3. Mateusz Podawca (LKS Omega Kleszczów) 1.51,17.
3000 m: 1. Mateusz Demczyszak (Śląsk Wrocław) 8.18,33, 2. Michał Bernardelli (Warszawianka) 8.18,62, 3. Hubert Pokrop (Grunwald Poznań) 8.19,58.
60 m ppł: 1. Artur Noga (Warszawianka) 7,65, 2. Dominik Bochenek (SL WKS Zawisza Bydgoszcz) 7,70, 3. Maciej Giza (AZS AWF Kraków) 7,98.
Wzwyż: 1. Grzegorz Sposób (Start Lublin) 2,22, 2. Wojciech Theiner (AZS AWF Katowice) 2,22, 3. Piotr Śleboda (Olimpia Grudziądz) 2,18.
Tyczka: 1. Łukasz Michalski (Zawisza Bydgoszcz) 5,70, 2. Przemysław Czerwiński (MKL Szczecin) 5,60, 3. Mateusz Didenkow (SKLA Sopot) 5,50.
7-bój: 1. Marcin Dróżdż (Zawisza Bydgoszcz) 5526, 2. Jacek Nabożny (AZS AWF Wrocław) 5498, 3. Marcin Przybył (AZS AWF Gorzów Wlkp) 5299.
5000 m chód: 1. Grzegorz Sudoł (AZS AWF Kraków) 19.17,92, 2. Rafał Augustyn (OTG Sokół Mielec) 19.20,73, 3. Rafał Fedaczyński (AZS AWF Katowice) 20.15,44.
(O)
Dołącz do nas na Facebooku!
Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!
Dołącz do nas na X!
Codziennie informujemy o ciekawostkach i aktualnych wydarzeniach.
Kontakt z redakcją
Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?