Wyniki wyborów do rad dzielnic. Sprawdź, kto został radnym [WYNIKI WYBORÓW DLA DZIELNIC VI - X]

Grzegorz Skowron
Grzegorz Skowron
Zaktualizowano 
Aneta Żurek
Znamy oficjalne wyniki niedzielnych wyborów do rad dzielnic. Zobacz, kto dostał najwięcej głosów i został radnym. Oto wyniki głosowania w dzielnicach VI - X.

Aby znaleźć interesujący Cię okręg, dzielnicę czy kandydata naciśnij Ctrl + F i wpisz szukane słowa

DZIELNICA VI

Okręg 1

  • Wyniki kompletne - przekazano dane z obwodów głosowania: 137
  • Liczba uprawnionych do głosowania: 760
  • Liczba kart do głosowania wydanych wyborcom: 158
  • Liczba kart wyjętych z urny: 158
  • Frekwencja: 20.79%
  • Liczba kart nieważnych: 0
  • Liczba kart ważnych: 158
  • Liczba głosów nieważnych: 0
  • Liczba głosów ważnych: 158

Nazwisko i imię
Ilość głosów
1.FABIAŃCZYK TOMASZ
Ilość głosów 107

2.GOŁDAS STANISŁAW
Ilość głosów 12
3.KUSTRA MATEUSZ
Ilość głosów 38
4.PRYWAŁKO WŁODZIMIERZ
Ilość głosów 1

Okręg 2

  • Wyniki kompletne - przekazano dane z obwodów głosowania: 136
  • Liczba uprawnionych do głosowania: 674
  • Liczba kart do głosowania wydanych wyborcom: 124
  • Liczba kart wyjętych z urny: 124
  • Frekwencja: 18.40%
  • Liczba kart nieważnych: 0
  • Liczba kart ważnych: 124
  • Liczba głosów nieważnych: 1
  • Liczba głosów ważnych: 123

Nazwisko i imię
Ilość głosów
1.CICHOŃ KATARZYNA
Ilość głosów 4
2.GOCH ADAM
Ilość głosów 111

3.WILCZYŃSKI PIOTR
Ilość głosów 8

Okręg 3

  • Wyniki kompletne - przekazano dane z obwodów głosowania: 131, 136, 137
  • Liczba uprawnionych do głosowania: 961
  • Liczba kart do głosowania wydanych wyborcom: 170
  • Liczba kart wyjętych z urny: 169
  • Frekwencja: 17.69%
  • Liczba kart nieważnych: 0
  • Liczba kart ważnych: 169
  • Liczba głosów nieważnych: 1
  • Liczba głosów ważnych: 168

Nazwisko i imię
Ilość głosów
1.KOTEK MARCIN
Ilość głosów 154

2.MATECKI ADAM
Ilość głosów 3
3.SCHMIDT MACIEJ
Ilość głosów 11

Okręg 4

  • Wyniki kompletne - przekazano dane z obwodów głosowania: 135
  • Liczba uprawnionych do głosowania: 719
  • Liczba kart do głosowania wydanych wyborcom: 185
  • Liczba kart wyjętych z urny: 185
  • Frekwencja: 25.73%
  • Liczba kart nieważnych: 0
  • Liczba kart ważnych: 185
  • Liczba głosów nieważnych: 2
  • Liczba głosów ważnych: 183

Nazwisko i imię
Ilość głosów
1.BOCHEŃCZAK BARTOSZ
Ilość głosów 66
2.DRUŻKOWSKA MARTA
Ilość głosów 80

3.SIKORA STANISŁAW
Ilość głosów 30
4.STACHURA MIECZYSŁAW
Ilość głosów 7

Okręg 5

  • Wyniki kompletne - przekazano dane z obwodów głosowania: 135
  • Liczba uprawnionych do głosowania: 769
  • Liczba kart do głosowania wydanych wyborcom: 139
  • Liczba kart wyjętych z urny: 138
  • Frekwencja: 18.08%
  • Liczba kart nieważnych: 0
  • Liczba kart ważnych: 138
  • Liczba głosów nieważnych: 4
  • Liczba głosów ważnych: 134

Nazwisko i imię
Ilość głosów
1.ANTOSIEWICZ WALDEMAR
Ilość głosów 75

2.MARCZYŃSKA-MIK NATALIA
Ilość głosów 14
3.SZCZERKOWSKI KRYSTIAN
Ilość głosów 0
4.URBANOWICZ JAN
Ilość głosów 45

Okręg 6

  • Wyniki kompletne - przekazano dane z obwodów głosowania: 128, 131, 132, 134
  • Liczba uprawnionych do głosowania: 795
  • Liczba kart do głosowania wydanych wyborcom: 105
  • Liczba kart wyjętych z urny: 105
  • Frekwencja: 13.21%
  • Liczba kart nieważnych: 0
  • Liczba kart ważnych: 105
  • Liczba głosów nieważnych: 0
  • Liczba głosów ważnych: 105

Nazwisko i imię
Ilość głosów
1. PŁAZA MICHAŁ
Ilość głosów 85

2. STAROWICZ JERZY
Ilość głosów 20

Okręg 7

  • Wyniki kompletne - przekazano dane z obwodów głosowania: 134
  • Liczba uprawnionych do głosowania: 921
  • Liczba kart do głosowania wydanych wyborcom: 165
  • Liczba kart wyjętych z urny: 165
  • Frekwencja: 17.92%
  • Liczba kart nieważnych: 0
  • Liczba kart ważnych: 165
  • Liczba głosów nieważnych: 2
  • Liczba głosów ważnych: 163

Nazwisko i imię
Ilość głosów
1. BĄK JOANNA
Ilość głosów 3
2. BIERNATH HENRYK
Ilość głosów 32
3. KLIMEK SZYMON
Ilość głosów 20
4. RZESZOWSKI MARCIN
Ilość głosów 108

Okręg 8

  • Wyniki kompletne - przekazano dane z obwodów głosowania: 133
  • Liczba uprawnionych do głosowania: 1046
  • Liczba kart do głosowania wydanych wyborcom: 198
  • Liczba kart wyjętych z urny: 198
  • Frekwencja: 18.93%
  • Liczba kart nieważnych: 0
  • Liczba kart ważnych: 198
  • Liczba głosów nieważnych: 0
  • Liczba głosów ważnych: 198

Nazwisko i imię
Ilość głosów
1. KOPACZ JERZY
Ilość głosów 54
2. PASIONEK-SACHA AGATA
Ilość głosów 52
3. SMOLEŃ JÓZEF
Ilość głosów 56

4. ŚLUSARCZYK JULIAN
Ilość głosów 36

Okręg 9

  • Wyniki kompletne - przekazano dane z obwodów głosowania: 133, 134
  • Liczba uprawnionych do głosowania: 1199
  • Liczba kart do głosowania wydanych wyborcom: 159
  • Liczba kart wyjętych z urny: 159
  • Frekwencja: 13.26%
  • Liczba kart nieważnych: 0
  • Liczba kart ważnych: 159
  • Liczba głosów nieważnych: 2
  • Liczba głosów ważnych: 157

Nazwisko i imię Ilość głosów
1.LAIDLER DOROTA
Ilość głosów 31
2.SITARSKI JANUSZ
Ilość głosów 79

3.SZWED MARIA
ilość głosów 47

Okręg 10

  • Wyniki kompletne - przekazano dane z obwodów głosowania: 132
  • Liczba uprawnionych do głosowania: 950
  • Liczba kart do głosowania wydanych wyborcom: 114
  • Liczba kart wyjętych z urny: 114
  • Frekwencja: 12.00%
  • Liczba kart nieważnych: 1
  • Liczba kart ważnych: 113
  • Liczba głosów nieważnych: 1
  • Liczba głosów ważnych: 112

Nazwisko i imię
Ilość głosów
1.LITWICKI WOJCIECH
Ilość głosów 30

2.MĄCZKA JOLANTA
Ilość głosów 26
3.PACYNA DOBROSŁAWA ZOFIA
Ilość głosów 18
4.STROJNY TOMASZ
Ilość głosów 13
5.STRZEBOŃSKA ALICJA
Ilość głosów 25

Okręg 11

  • Wyniki kompletne - przekazano dane z obwodów głosowania: 132
  • Liczba uprawnionych do głosowania: 977
  • Liczba kart do głosowania wydanych wyborcom: 116
  • Liczba kart wyjętych z urny: 116
  • Frekwencja: 11.87%
  • Liczba kart nieważnych: 0
  • Liczba kart ważnych: 116
  • Liczba głosów nieważnych: 2
  • Liczba głosów ważnych: 114

Nazwisko i imię
Ilość głosów
1.DUKAŁA PAWEŁ
Ilość głosów 49
2.JANUSZ WALDEMAR
Ilość głosów 65

Okręg 12

  • Wyniki kompletne - przekazano dane z obwodów głosowania: 131
  • Liczba uprawnionych do głosowania: 895
  • Liczba kart do głosowania wydanych wyborcom: 166
  • Liczba kart wyjętych z urny: 166
  • Frekwencja: 18.55%
  • Liczba kart nieważnych: 0
  • Liczba kart ważnych: 166
  • Liczba głosów nieważnych: 1
  • Liczba głosów ważnych: 165

Nazwisko i imię
Ilość głosów
1.BUGAJ KRZYSZTOF
Ilość głosów 68
2.QUIRINI-POPŁAWSKI ŁUKASZ
Ilość głosów 97

Okręg 13

  • Wyniki kompletne - przekazano dane z obwodów głosowania: 130
  • Liczba uprawnionych do głosowania: 735
  • Liczba kart do głosowania wydanych wyborcom: 104
  • Liczba kart wyjętych z urny: 104
  • Frekwencja: 14.15%
  • Liczba kart nieważnych: 0
  • Liczba kart ważnych: 104
  • Liczba głosów nieważnych: 0
  • Liczba głosów ważnych: 104

Nazwisko i imię
Ilość głosów
1.BIAŁEK MICHAŁ
Ilość głosów 4
2.BORKOWSKI WOJCIECH
Ilość głosów 86

3.JANOWSKI PIOTR JÓZEF
Ilość głosów 14

Okręg 14

  • Wyniki kompletne - przekazano dane z obwodów głosowania: 129
  • Liczba uprawnionych do głosowania: 1183
  • Liczba kart do głosowania wydanych wyborcom: 137
  • Liczba kart wyjętych z urny: 137
  • Frekwencja: 11.58%
  • Liczba kart nieważnych: 1
  • Liczba kart ważnych: 136
  • Liczba głosów nieważnych: 0
  • Liczba głosów ważnych: 136

Nazwisko i imię
Ilość głosów
1.GREGORCZYK AGNIESZKA
Ilość głosów 53
2.KUCHARCZYK MARCIN
Ilość głosów 83

Okręg 15

  • Wyniki kompletne - przekazano dane z obwodów głosowania: 128, 132
  • Liczba uprawnionych do głosowania: 905
  • Liczba kart do głosowania wydanych wyborcom: 179
  • Liczba kart wyjętych z urny: 179
  • Frekwencja: 19.78%
  • Liczba kart nieważnych: 0
  • Liczba kart ważnych: 179
  • Liczba głosów nieważnych: 2
  • Liczba głosów ważnych: 177

Nazwisko i imię
Ilość głosów
1.LEŚNIEWSKA JOANNA
Ilość głosów 6
2.SROCZYŃSKA MAŁGORZATA
Ilość głosów 66
3.SULIŃSKI STEFAN
Ilość głosów 105

Okręg 16

  • Wyniki kompletne - przekazano dane z obwodów głosowania: 127, 128
  • Liczba uprawnionych do głosowania: 1120
  • Liczba kart do głosowania wydanych wyborcom: 143
  • Liczba kart wyjętych z urny: 143
  • Frekwencja: 12.77%
  • Liczba kart nieważnych: 0
  • Liczba kart ważnych: 143
  • Liczba głosów nieważnych: 0
  • Liczba głosów ważnych: 143

Nazwisko i imię
Ilość głosów
1.BURDA MARIAN
Ilość głosów 27
2.DĘBOWSKA MONIKA IZABELLA
Ilość głosów 48
3.DRUKAŁA DAWID
Ilość głosów 16
4.FRANKIEWICZ-OPROCHA KATARZYNA
Ilość głosów 52

Okręg 17

  • Wyniki kompletne - przekazano dane z obwodów głosowania: 125, 129, 130
  • Liczba uprawnionych do głosowania: 1132
  • Liczba kart do głosowania wydanych wyborcom: 203
  • Liczba kart wyjętych z urny: 203
  • Frekwencja: 17.93%
  • Liczba kart nieważnych: 1
  • Liczba kart ważnych: 202
  • Liczba głosów nieważnych: 1
  • Liczba głosów ważnych: 201

Nazwisko i imię
Ilość głosów
1.DOMAGAŁA TOMASZ
Ilość głosów 14
2.DUDZIK JAKUB
Ilość głosów 18
3.KORDULA LEOKADIA
Ilość głosów 4
4.MAZUR MAREK
Ilość głosów 2
5.PROSZKOWIEC DOMINIK
Ilość głosów 3
6.SKŁODOWSKI DAWID
Ilość głosów 11
7.SMOK BOGDAN
Ilość głosów 149

Okręg 18

  • Wyniki kompletne - przekazano dane z obwodów głosowania: 125, 126, 129
  • Liczba uprawnionych do głosowania: 1149
  • Liczba kart do głosowania wydanych wyborcom: 183
  • Liczba kart wyjętych z urny: 183
  • Frekwencja: 15.93%
  • Liczba kart nieważnych: 2
  • Liczba kart ważnych: 181
  • Liczba głosów nieważnych: 0
  • Liczba głosów ważnych: 181

Nazwisko i imię
Ilość głosów
1.OSTROWSKI JÓZEF
Ilość głosów 40
2.ROŻEK MICHAŁ
Ilość głosów 17
3.TUREK MAŁGORZATA
Ilość głosów 124

Okręg 19

  • Wyniki kompletne - przekazano dane z obwodów głosowania: 127
  • Liczba uprawnionych do głosowania: 1111
  • Liczba kart do głosowania wydanych wyborcom: 97
  • Liczba kart wyjętych z urny: 97
  • Frekwencja: 8.73%
  • Liczba kart nieważnych: 0
  • Liczba kart ważnych: 97
  • Liczba głosów nieważnych: 1
  • Liczba głosów ważnych: 96

Nazwisko i imię
Ilość głosów
1.PYRZ MARIA
Ilość głosów 39
2.SMOK BARTOSZ
Ilość głosów 57

Okręg 20

  • Wyniki kompletne - przekazano dane z obwodów głosowania: 126
  • Liczba uprawnionych do głosowania: 996
  • Liczba kart do głosowania wydanych wyborcom: 182
  • Liczba kart wyjętych z urny: 182
  • Frekwencja: 18.27%
  • Liczba kart nieważnych: 0
  • Liczba kart ważnych: 182
  • Liczba głosów nieważnych: 4
  • Liczba głosów ważnych: 178

Nazwisko i imię
Ilość głosów
1.GÓRA GRZEGORZ
Ilość głosów 30
2.KRAJEWSKI ŁUKASZ
Ilość głosów 148

Okręg 21

  • Wyniki kompletne - przekazano dane z obwodów głosowania: 125, 126, 130
  • Liczba uprawnionych do głosowania: 876
  • Liczba kart do głosowania wydanych wyborcom: 103
  • Liczba kart wyjętych z urny: 103
  • Frekwencja: 11.76%
  • Liczba kart nieważnych: 0
  • Liczba kart ważnych: 103
  • Liczba głosów nieważnych: 3
  • Liczba głosów ważnych: 100

Nazwisko i imię
Ilość głosów
1. BORKOWSKI ŁUKASZ
Ilość głosów 12
2.CZUBIK ANDRZEJ
Ilość głosów 7
3.DRWAL DAWID
Ilość głosów 10
4.Kulczycki Ryszard
Ilość głosów 39

5.LUTOMSKA-KLUZ MAŁGORZATA
Ilość głosów 32

Aby znaleźć interesujący Cię okręg, dzielnicę czy kandydata naciśnij Ctrl + F i wpisz szukane słowa

DZIELNICA VII

Okręg 1

  • Wyniki kompletne - przekazano dane z obwodów głosowania: 138, 139
  • Liczba uprawnionych do głosowania: 799
  • Liczba kart do głosowania wydanych wyborcom: 210
  • Liczba kart wyjętych z urny: 210
  • Frekwencja: 26.28%
  • Liczba kart nieważnych: 0
  • Liczba kart ważnych: 210
  • Liczba głosów nieważnych: 1
  • Liczba głosów ważnych: 209

Nazwisko i imię
Ilość głosów
1.BAŁA GRZEGORZ
Ilość głosów 119

2.FISZER TOMASZ KRYSTIAN
Ilość głosów 90

Okręg 2

  • Wyniki kompletne - przekazano dane z obwodów głosowania: 138
  • Liczba uprawnionych do głosowania: 732
  • Liczba kart do głosowania wydanych wyborcom: 225
  • Liczba kart wyjętych z urny: 225
  • Frekwencja: 30.74%
  • Liczba kart nieważnych: 0
  • Liczba kart ważnych: 225
  • Liczba głosów nieważnych: 2
  • Liczba głosów ważnych: 223

Nazwisko i imię
Ilość głosów
1.DZIURA-BARTKIEWICZ JAN
Ilość głosów 29
2.KRAWCZYK JANUSZ
Ilość głosów 11
3.KUBACKA IWONA
Ilość głosów 183

Okręg 3
Dzielnicowa Komisja Wyborcza stwierdza, że głosowania nie przeprowadzono w okręgu wyborczym numer 3, w którym liczba zarejestrowanych kandydatów równa jest liczbie 1, a zarejestrowany kandydat GARZEŁ MARZENA uzyskał mandat radnego bez przeprowadzenia głosowania.

Okręg 4

  • Wyniki kompletne - przekazano dane z obwodów głosowania: 140
  • Liczba uprawnionych do głosowania: 936
  • Liczba kart do głosowania wydanych wyborcom: 168
  • Liczba kart wyjętych z urny: 168
  • Frekwencja: 17.95%
  • Liczba kart nieważnych: 0
  • Liczba kart ważnych: 168
  • Liczba głosów nieważnych: 1
  • Liczba głosów ważnych: 167

Nazwisko i imię
Ilość głosów
1.BIAŁOWĄS JAKUB
Ilość głosów 52
2.MARDYŁA MAGDALENA
Ilość głosów 115

Okręg 5

  • Wyniki kompletne - przekazano dane z obwodów głosowania: 140
  • Liczba uprawnionych do głosowania: 940
  • Liczba kart do głosowania wydanych wyborcom: 222
  • Liczba kart wyjętych z urny: 222
  • Frekwencja: 23.62%
  • Liczba kart nieważnych: 0
  • Liczba kart ważnych: 222
  • Liczba głosów nieważnych: 0
  • Liczba głosów ważnych: 222

Nazwisko i imię
Ilość głosów
1.CHUCHRO PAWEŁ
Ilość głosów 77
2.MARKOWSKI JAKUB
Ilość głosów 123

3.OLSZÓWKA DARIUSZ
Ilość głosów 22

Okręg 6
Dzielnicowa Komisja Wyborcza stwierdza, że głosowania nie przeprowadzono w okręgu wyborczym numer 6, w którym liczba zarejestrowanych kandydatów równa jest liczbie 1, a zarejestrowany kandydat GÓRNY WITOLD uzyskał mandat radnego bez przeprowadzenia głosowania.

Okręg 7
Dzielnicowa Komisja Wyborcza stwierdza, że głosowania nie przeprowadzono w okręgu wyborczym numer 7, w którym liczba zarejestrowanych kandydatów równa jest liczbie 1, a zarejestrowany kandydat NAPRAWSKI GRZEGORZ uzyskał mandat radnego bez przeprowadzenia głosowania.

Okręg 8

  • Wyniki kompletne - przekazano dane z obwodów głosowania: 139, 142
  • Liczba uprawnionych do głosowania: 894
  • Liczba kart do głosowania wydanych wyborcom: 87
  • Liczba kart wyjętych z urny: 87
  • Frekwencja: 9.73%
  • Liczba kart nieważnych: 0
  • Liczba kart ważnych: 87
  • Liczba głosów nieważnych: 0
  • Liczba głosów ważnych: 87

Nazwisko i imię
Ilość głosów
1.JAKUBOWSKI KRZYSZTOF
Ilość głosów 74

2.SOBCZYK TADEUSZ JAN
Ilość głosów 13

Okręg 9

  • Wyniki kompletne - przekazano dane z obwodów głosowania: 139, 142
  • Liczba uprawnionych do głosowania: 913
  • Liczba kart do głosowania wydanych wyborcom: 100
  • Liczba kart wyjętych z urny: 100
  • Frekwencja: 10.95%
  • Liczba kart nieważnych: 0
  • Liczba kart ważnych: 100
  • Liczba głosów nieważnych: 0
  • Liczba głosów ważnych: 100

Nazwisko i imię
Ilość głosów
1.JAKUBOWSKI TOMASZ
Ilość głosów 51

2.POLAK MAGDALENA
Ilość głosów 49

Okręg 10

  • Wyniki kompletne - przekazano dane z obwodów głosowania: 142, 143
  • Liczba uprawnionych do głosowania: 948
  • Liczba kart do głosowania wydanych wyborcom: 177
  • Liczba kart wyjętych z urny: 177
  • Frekwencja: 18.67%
  • Liczba kart nieważnych: 0
  • Liczba kart ważnych: 177
  • Liczba głosów nieważnych: 0
  • Liczba głosów ważnych: 177

Nazwisko i imię
Ilość głosów
1.MACH JULIA
Ilość głosów 117

2.STRAŻ MACIEJ
Ilość głosów 25
3.WCISŁO EWA
Ilość głosów 21
4.ZYCH ADAM
Ilość głosów 14

Okręg 11
Dzielnicowa Komisja Wyborcza stwierdza, że głosowania nie przeprowadzono w okręgu wyborczym numer 11, w którym liczba zarejestrowanych kandydatów równa jest liczbie 1, a zarejestrowany kandydat KWARCIAK KRZYSZTOF uzyskał mandat radnego bez przeprowadzenia głosowania.

Okręg 12
Dzielnicowa Komisja Wyborcza stwierdza, że głosowania nie przeprowadzono w okręgu wyborczym numer 12, w którym liczba zarejestrowanych kandydatów równa jest liczbie 1, a zarejestrowany kandydat FILIPIAK SZCZĘSNY uzyskał mandat radnego bez przeprowadzenia głosowania.

Okręg 13

  • Wyniki kompletne - przekazano dane z obwodów głosowania: 141, 145
  • ionych do głosowania: 636
  • Liczba kart do głosowania wydanych wyborcom: 53
  • Liczba kart wyjętych z urny: 53
  • Frekwencja: 8.33%
  • Liczba kart nieważnych: 0
  • Liczba kart ważnych: 53
  • Liczba głosów nieważnych: 0
  • Liczba głosów ważnych: 53

Nazwisko i imię
Ilość głosów
1.BOROŃ MAREK
Ilość głosów 17
2.CHYC-SOBCZYK AGNIESZKA
Ilość głosów 28

3.PIETRYGA-SROMEK ELŻBIETA
Ilość głosów 8

Okręg 14
Dzielnicowa Komisja Wyborcza stwierdza, że głosowania nie przeprowadzono w okręgu wyborczym numer 14, w którym liczba zarejestrowanych kandydatów równa jest liczbie 1, a zarejestrowany kandydat SIKORA MAREK uzyskał mandat radnego bez przeprowadzenia głosowania.

Okręg 15

  • Wyniki kompletne - przekazano dane z obwodów głosowania: 146
  • Liczba uprawnionych do głosowania: 805
  • Liczba kart do głosowania wydanych wyborcom: 235
  • Liczba kart wyjętych z urny: 235
  • Frekwencja: 29.19%
  • Liczba kart nieważnych: 0
  • Liczba kart ważnych: 235
  • Liczba głosów nieważnych: 0
  • Liczba głosów ważnych: 235

Nazwisko i imię
Ilość głosów
1.BIELAŃSKA BOGUSŁAWA
Ilość głosów 16
2.KOWALIK JUSTYNA
Ilość głosów 27
3.KOWALSKI PAWEŁ
Ilość głosów 96
4.KRZYŻANOWSKI MACIEJ
Ilość głosów 96

Kandydat wybrany poprzez losowanie.

Okręg 16

  • Wyniki kompletne - przekazano dane z obwodów głosowania: 146, 147
  • Liczba uprawnionych do głosowania: 745
  • Liczba kart do głosowania wydanych wyborcom: 150
  • Liczba kart wyjętych z urny: 150
  • Frekwencja: 20.13%
  • Liczba kart nieważnych: 0
  • Liczba kart ważnych: 150
  • Liczba głosów nieważnych: 2
  • Liczba głosów ważnych: 148

Nazwisko i imię
Ilość głosów
1.GORGOŃ WALDEMAR
Ilość głosów 23
2.HAWRANEK ANDRZEJ
Ilość głosów 70
3.KOZIOŁ MIŁOSZ
Ilość głosów 55

Okręg 17

  • Wyniki kompletne - przekazano dane z obwodów głosowania: 146, 147, 148
  • Liczba uprawnionych do głosowania: 677
  • Liczba kart do głosowania wydanych wyborcom: 116
  • Liczba kart wyjętych z urny: 116
  • Frekwencja: 17.13%
  • Liczba kart nieważnych: 0
  • Liczba kart ważnych: 116
  • Liczba głosów nieważnych: 0
  • Liczba głosów ważnych: 116

Nazwisko i imię
Ilość głosów
1.LEBIEST MAREK
Ilość głosów 28
2.LITWA MAGDALENA
Ilość głosów 17
3.MILEJ JERZY
Ilość głosów 71

Okręg 18

  • Wyniki kompletne - przekazano dane z obwodów głosowania: 148
  • Liczba uprawnionych do głosowania: 687
  • Liczba kart do głosowania wydanych wyborcom: 75
  • Liczba kart wyjętych z urny: 75
  • Frekwencja: 10.92%
  • Liczba kart nieważnych: 0
  • Liczba kart ważnych: 75
  • Liczba głosów nieważnych: 0
  • Liczba głosów ważnych: 75

Nazwisko i imię
Ilość głosów
1.FILIPIAK ŁUKASZ
Ilość głosów 24
2.TUMIDAJSKI MACIEJ
Ilość głosów 48

3.WANAT TOMASZ
Ilość głosów 3

Okręg 19

  • Wyniki kompletne - przekazano dane z obwodów głosowania: 147, 148
  • Liczba uprawnionych do głosowania: 787
  • Liczba kart do głosowania wydanych wyborcom: 111
  • Liczba kart wyjętych z urny: 111
  • Frekwencja: 14.10%
  • Liczba kart nieważnych: 0
  • Liczba kart ważnych: 111
  • Liczba głosów nieważnych: 0
  • Liczba głosów ważnych: 111

Nazwisko i imię
Ilość głosów
1.BAŁEK ANDRZEJ SZYMON
Ilość głosów 19
2.CHMIELAK MAGDALENA MARIA
Ilość głosów 40
3.DĄBROWSKI MARIUSZ
Ilość głosów 3
4.KAJFASZ PAWEŁ
Ilość głosów 49

Okręg 20

  • Wyniki kompletne - przekazano dane z obwodów głosowania: 147
  • Liczba uprawnionych do głosowania: 876
  • Liczba kart do głosowania wydanych wyborcom: 108
  • Liczba kart wyjętych z urny: 108
  • Frekwencja: 12.33%
  • Liczba kart nieważnych: 0
  • Liczba kart ważnych: 108
  • Liczba głosów nieważnych: 0
  • Liczba głosów ważnych: 108

Nazwisko i imię
Ilość głosów
1.HAWRANEK ANDRZEJ
Ilość głosów 55

2.RAŹNY MARCIN
Ilość głosów 53

Okręg 21

  • Wyniki kompletne - przekazano dane z obwodów głosowania: 147, 148
  • Liczba uprawnionych do głosowania: 766
  • Liczba kart do głosowania wydanych wyborcom: 138
  • Liczba kart wyjętych z urny: 138
  • Frekwencja: 18.02%
  • Liczba kart nieważnych: 0
  • Liczba kart ważnych: 138
  • Liczba głosów nieważnych: 0
  • Liczba głosów ważnych: 138

Nazwisko i imię
Ilość głosów
1.BRODZIŃSKI PIOTR
Ilość głosów 23
2.GRUDZIŃSKI KONRAD
Ilość głosów 6
3.KAPUSTA MARCIN
Ilość głosów 91

4.PISARCZYK ANDRZEJ
Ilość głosów 5
5.SCHECHTEL-MĄCZKA BEATA
Ilość głosów 13

Aby znaleźć interesujący Cię okręg, dzielnicę czy kandydata naciśnij Ctrl + F i wpisz szukane słowa

DZIELNICA VIII

Okręg 1

  • Wyniki kompletne - przekazano dane z obwodów głosowania: 161, 162, 166, 430
  • Liczba uprawnionych do głosowania: 2353
  • Liczba kart do głosowania wydanych wyborcom: 305
  • Liczba kart wyjętych z urny: 305
  • Frekwencja: 12.96%
  • Liczba kart nieważnych: 0
  • Liczba kart ważnych: 305
  • Liczba głosów nieważnych: 4
  • Liczba głosów ważnych: 301

Nazwisko i imię
Ilość głosów
1.BĘTKOWSKA MONIKA
Ilość głosów 8
2.CZARTORYSKA BARBARA
Ilość głosów 13
3.KARPOV VASSILIY
Ilość głosów 4
4.LUPA-SIKORA IWONA
Ilość głosów 25
5.MARTYNIUK KAMILLA
Ilość głosów 1
6.NENKO KATARZYNA
Ilość głosów 0
7.URODA PATRYCJA
Ilość głosów 1
8.WRONA MARCIN
249

Okręg 2

  • Wyniki kompletne - przekazano dane z obwodów głosowania: 163, 164
  • Liczba uprawnionych do głosowania: 2266
  • Liczba kart do głosowania wydanych wyborcom: 573
  • Liczba kart wyjętych z urny: 573
  • Frekwencja: 25.29%
  • Liczba kart nieważnych: 0
  • Liczba kart ważnych: 573
  • Liczba głosów nieważnych: 3
  • Liczba głosów ważnych: 570

Nazwisko i imię
Ilość głosów
1.LIS ARTUR
Ilość głosów 15
2.PAŁKA PIOTR
Ilość głosów 48
3.SŁABOŃSKA AGNIESZKA
Ilość głosów 5
4.TORBA RAFAŁ
Ilość głosów 502

Okręg 3

  • Wyniki kompletne - przekazano dane z obwodów głosowania: 164, 165, 166, 167, 168, 431
  • Liczba uprawnionych do głosowania: 2912
  • Liczba kart do głosowania wydanych wyborcom: 353
  • Liczba kart wyjętych z urny: 353
  • Frekwencja: 12.12%
  • Liczba kart nieważnych: 0
  • Liczba kart ważnych: 353
  • Liczba głosów nieważnych: 4
  • Liczba głosów ważnych: 349

Nazwisko i imię
Ilość głosów
1.BRĄGIEL MARIUSZ
Ilość głosów 138

2.CHMIELARCZYK PIOTR
Ilość głosów 112
3.SKRZYPIEC PAWEŁ
Ilość głosów 78
4.SŁABOŃSKA JOANNA
Ilość głosów 13
5.TROCEWICZ KAMIL
Ilość głosów 8

Okręg 4

  • Wyniki kompletne - przekazano dane z obwodów głosowania: 165, 170, 171, 176
  • Liczba uprawnionych do głosowania: 2342
  • Liczba kart do głosowania wydanych wyborcom: 178
  • Liczba kart wyjętych z urny: 178
  • Frekwencja: 7.60%
  • Liczba kart nieważnych: 0
  • Liczba kart ważnych: 178
  • Liczba głosów nieważnych: 5
  • Liczba głosów ważnych: 173

Nazwisko i imię
Ilość głosów
1.KLIMKOWSKI JERZY
Ilość głosów 85
2.SIEKACZ SŁAWOMIR
Ilość głosów 88

Okręg 5

  • Wyniki kompletne - przekazano dane z obwodów głosowania: 159, 160, 161
  • Liczba uprawnionych do głosowania: 2033
  • Liczba kart do głosowania wydanych wyborcom: 381
  • Liczba kart wyjętych z urny: 381
  • Frekwencja: 18.74%
  • Liczba kart nieważnych: 0
  • Liczba kart ważnych: 381
  • Liczba głosów nieważnych: 2
  • Liczba głosów ważnych: 379

Nazwisko i imię
Ilość głosów
1.BALON ŁUKASZ
Ilość głosów 235
2.DZIEWOŃSKA ZOFIA
Ilość głosów 14
3.KNECHT ALMA
Ilość głosów 90
4.MAKOWSKI TOMASZ
Ilość głosów 40

Okręg 6

  • Wyniki kompletne - przekazano dane z obwodów głosowania: 167, 168, 169, 170
  • Liczba uprawnionych do głosowania: 2623
  • Liczba kart do głosowania wydanych wyborcom: 282
  • Liczba kart wyjętych z urny: 282
  • Frekwencja: 10.75%
  • Liczba kart nieważnych: 0
  • Liczba kart ważnych: 282
  • Liczba głosów nieważnych: 0
  • Liczba głosów ważnych: 282

Nazwisko i imię
Ilość głosów
1.GRZYBEK ŁUKASZ
Ilość głosów 23
2.POLAŃSKI SZYMON
Ilość głosów 26
3.RUSOCKI PIOTR
Ilość głosów 156

4.SŁABOŃSKI ŁUKASZ
Ilość głosów 71
5.STOJEK KRZYSZTOF PIOTR
Ilość głosów 6

Okręg 7

  • Wyniki kompletne - przekazano dane z obwodów głosowania: 168, 169, 173
  • Liczba uprawnionych do głosowania: 2267
  • Liczba kart do głosowania wydanych wyborcom: 174
  • Liczba kart wyjętych z urny: 174
  • Frekwencja: 7.68%
  • Liczba kart nieważnych: 0
  • Liczba kart ważnych: 174
  • Liczba głosów nieważnych: 3
  • Liczba głosów ważnych: 171

Nazwisko i imię
Ilość głosów
1.FILIPOWSKA BARBARA
Ilość głosów 30
2.OLSZAŃSKI MACIEJ
Ilość głosów 52
3.ZARASKA PIOTR
Ilość głosów 89

Okręg 8

  • Wyniki kompletne - przekazano dane z obwodów głosowania: 169, 171, 172
  • Liczba uprawnionych do głosowania: 2321
  • Liczba kart do głosowania wydanych wyborcom: 117
  • Liczba kart wyjętych z urny: 117
  • Frekwencja: 5.04%
  • Liczba kart nieważnych: 0
  • Liczba kart ważnych: 117
  • Liczba głosów nieważnych: 1
  • Liczba głosów ważnych: 116

Nazwisko i imię
Ilość głosów
1.HAKENSZMIDT KRZYSZTOF
Ilość głosów 87

2.ULICZ ROBERT
Ilość głosów 29

Okręg 9

  • Wyniki kompletne - przekazano dane z obwodów głosowania: 174, 175, 178, 179
  • Liczba uprawnionych do głosowania: 2647
  • Liczba kart do głosowania wydanych wyborcom: 197
  • Liczba kart wyjętych z urny: 196
  • Frekwencja: 7.44%
  • Liczba kart nieważnych: 3
  • Liczba kart ważnych: 193
  • Liczba głosów nieważnych: 0
  • Liczba głosów ważnych: 193

Nazwisko i imię
Ilość głosów
1.OCHAŁ KRZYSZTOF
Ilość głosów 43
2.PAŁKA ANETA
Ilość głosów 34
3.PIECUCH MARCIN
Ilość głosów 11
4.SOSIN SEBASTIAN
Ilość głosów 10
5.TWARDZIK URSZULA
Ilość głosów 95

Okręg 10

  • Wyniki kompletne - przekazano dane z obwodów głosowania: 175, 176
  • Liczba uprawnionych do głosowania: 2591
  • Liczba kart do głosowania wydanych wyborcom: 183
  • Liczba kart wyjętych z urny: 183
  • Frekwencja: 7.06%
  • Liczba kart nieważnych: 0
  • Liczba kart ważnych: 183
  • Liczba głosów nieważnych: 0
  • Liczba głosów ważnych: 183

Nazwisko i imię
Ilość głosów
1.BRUDNIAK RAFAŁ
Ilość głosów 74

2.CYGAN EDYTA
Ilość głosów 54
3.FIGIEL ADAM
Ilość głosów 33
4.SĘCZKOWSKA KAROLINA
Ilość głosów 20
5.WOŹNIAK KRZYSZTOF
Ilość głosów 2

Okręg 11

  • Wyniki kompletne - przekazano dane z obwodów głosowania: 171, 176, 177, 178
  • Liczba uprawnionych do głosowania: 2300
  • Liczba kart do głosowania wydanych wyborcom: 213
  • Liczba kart wyjętych z urny: 213
  • Frekwencja: 9.26%
  • Liczba kart nieważnych: 0
  • Liczba kart ważnych: 213
  • Liczba głosów nieważnych: 1
  • Liczba głosów ważnych: 212

Nazwisko i imię
Ilość głosów
1.OLSZAŃSKA MARIA
Ilość głosów 115

2.SKRZYPIEC MICHAŁ
Ilość głosów 35
3.SUDER MAGDALENA
Ilość głosów 62

Okręg 12

  • Wyniki kompletne - przekazano dane z obwodów głosowania: 157, 158, 159
  • Liczba uprawnionych do głosowania: 1682
  • Liczba kart do głosowania wydanych wyborcom: 408
  • Liczba kart wyjętych z urny: 408
  • Frekwencja: 24.26%
  • Liczba kart nieważnych: 0
  • Liczba kart ważnych: 408
  • Liczba głosów nieważnych: 0
  • Liczba głosów ważnych: 408

Nazwisko i imię
Ilość głosów
1.BUŁA KRZYSZTOF
Ilość głosów 171
2.GRABOWSKI KACPER
Ilość głosów 8
3.KOWALSKI PIOTR
Ilość głosów 57
4.PASZKOWSKI BARTOSZ
Ilość głosów 172

Okręg 13

  • Wyniki kompletne - przekazano dane z obwodów głosowania: 177, 179, 180
  • Liczba uprawnionych do głosowania: 2373
  • Liczba kart do głosowania wydanych wyborcom: 232
  • Liczba kart wyjętych z urny: 232
  • Frekwencja: 9.78%
  • Liczba kart nieważnych: 0
  • Liczba kart ważnych: 232
  • Liczba głosów nieważnych: 3
  • Liczba głosów ważnych: 229

Nazwisko i imię
Ilość głosów
1.LASKOWSKI KRZYSZTOF PAWEŁ
Ilość głosów 84
2.MOSKAL ANDRZEJ
Ilość głosów 106

3.WYRWA WIESŁAW
Ilość głosów 39

Okręg 14

  • Wyniki kompletne - przekazano dane z obwodów głosowania: 181, 182
  • Liczba uprawnionych do głosowania: 2282
  • Liczba kart do głosowania wydanych wyborcom: 222
  • Liczba kart wyjętych z urny: 222
  • Frekwencja: 9.73%
  • Liczba kart nieważnych: 0
  • Liczba kart ważnych: 222
  • Liczba głosów nieważnych: 1
  • Liczba głosów ważnych: 221

Nazwisko i imię
Ilość głosów
1.KUNYSZ MAREK
Ilość głosów 54
2.PUSZKARZ ARKADIUSZ
Ilość głosów 167

Okręg 15

  • Wyniki kompletne - przekazano dane z obwodów głosowania: 180, 182, 183
  • Liczba uprawnionych do głosowania: 2642
  • Liczba kart do głosowania wydanych wyborcom: 197
  • Liczba kart wyjętych z urny: 197
  • Frekwencja: 7.46%
  • Liczba kart nieważnych: 0
  • Liczba kart ważnych: 197
  • Liczba głosów nieważnych: 1
  • Liczba głosów ważnych: 196

Nazwisko i imię
Ilość głosów
1.KRAJ BARTŁOMIEJ
Ilość głosów 47
2.PIĘTKA RENATA
Ilość głosów 149

Okręg 16

  • Wyniki kompletne - przekazano dane z obwodów głosowania: 155
  • Liczba uprawnionych do głosowania: 1836
  • Liczba kart do głosowania wydanych wyborcom: 290
  • Liczba kart wyjętych z urny: 290
  • Frekwencja: 15.80%
  • Liczba kart nieważnych: 0
  • Liczba kart ważnych: 290
  • Liczba głosów nieważnych: 1
  • Liczba głosów ważnych: 289

Nazwisko i imię
Ilość głosów
1.BUSZEK ARTUR
Ilość głosów 22
2.GAWIN KNAGA ELŻBIETA
Ilość głosów 7
3.JĘDRYCZKO JULIA
Ilość głosów 12
4.PYTLARZ ELŻBIETA
Ilość głosów 193

5.TRYJANOWSKA DOROTA
Ilość głosów 55

Okręg 17

  • Wyniki kompletne - przekazano dane z obwodów głosowania: 156, 157, 428, 429
  • Liczba uprawnionych do głosowania: 2323
  • Liczba kart do głosowania wydanych wyborcom: 254
  • Liczba kart wyjętych z urny: 254
  • Frekwencja: 10.93%
  • Liczba kart nieważnych: 0
  • Liczba kart ważnych: 254
  • Liczba głosów nieważnych: 3
  • Liczba głosów ważnych: 251

Nazwisko i imię
Ilość głosów
1.DZIARMAGOWSKI MAREK
Ilość głosów 95
2.KISIELEWSKI ŁUKASZ
Ilość głosów 38
3.PIECULEWICZ ROBERT
Ilość głosów 16
4.ZIĘBA ALEKSANDER MAREK
Ilość głosów 102

Okręg 18

  • Wyniki kompletne - przekazano dane z obwodów głosowania: 153, 154
  • Liczba uprawnionych do głosowania: 2020
  • Liczba kart do głosowania wydanych wyborcom: 300
  • Liczba kart wyjętych z urny: 300
  • Frekwencja: 14.85%
  • Liczba kart nieważnych: 0
  • Liczba kart ważnych: 300
  • Liczba głosów nieważnych: 4
  • Liczba głosów ważnych: 296

Nazwisko i imię
Ilość głosów
1.LEWANDOWSKA-PIERZYNKA IWONA
Ilość głosów 78
2.SADOWSKI JAKUB
Ilość głosów 31
3.TURCZA PIOTR
Ilość głosów 187

Okręg 19

  • Wyniki kompletne - przekazano dane z obwodów głosowania: 152, 153, 156
  • Liczba uprawnionych do głosowania: 2412
  • Liczba kart do głosowania wydanych wyborcom: 299
  • Liczba kart wyjętych z urny: 299
  • Frekwencja: 12.40%
  • Liczba kart nieważnych: 0
  • Liczba kart ważnych: 299
  • Liczba głosów nieważnych: 3
  • Liczba głosów ważnych: 296

Nazwisko i imię
Ilość głosów
1.CZYŻYK MARCIN
Ilość głosów 26
2.PYZIK JUDYTA
Ilość głosów 137

3.STAWARZ ANTONI
Ilość głosów 133

Okręg 20

  • Wyniki kompletne - przekazano dane z obwodów głosowania: 151, 152, 156
  • Liczba uprawnionych do głosowania: 2603
  • Liczba kart do głosowania wydanych wyborcom: 370
  • Liczba kart wyjętych z urny: 370
  • Frekwencja: 14.21%
  • Liczba kart nieważnych: 0
  • Liczba kart ważnych: 370
  • Liczba głosów nieważnych: 1
  • Liczba głosów ważnych: 369

Nazwisko i imię
Ilość głosów
1.CHAMIELEC IWONA
Ilość głosów 232

2.GAJDA HELENA
Ilość głosów 40
3.SZEWCZYK PIOTR
Ilość głosów 61
4.ZIRALDO PIOTR ANDRZEJ
Ilość głosów 36

Okręg 21

  • Wyniki kompletne - przekazano dane z obwodów głosowania: 149, 150
  • Liczba uprawnionych do głosowania: 2635
  • Liczba kart do głosowania wydanych wyborcom: 384
  • Liczba kart wyjętych z urny: 384
  • Frekwencja: 14.57%
  • Liczba kart nieważnych: 0
  • Liczba kart ważnych: 384
  • Liczba głosów nieważnych: 0
  • Liczba głosów ważnych: 384

Nazwisko i imię
Ilość głosów
1.BYSTROWSKI PAWEŁ
Ilość głosów 111

2.DYDUŁA BARBARA
Ilość głosów 12
3.KOWERSKA KAMILA
Ilość głosów 44
4.KUŚMIDER MACIEJ
Ilość głosów 83
5.SZEWCZYK PIOTR
Ilość głosów 28
6.ZAJĘCKI PIOTR
Ilość głosów 21
7.ŻYRKOWSKI JACEK
Ilość głosów 85

Aby znaleźć interesujący Cię okręg, dzielnicę czy kandydata naciśnij Ctrl + F i wpisz szukane słowa

DZIELNICA IX

Okręg 1

  • Wyniki kompletne - przekazano dane z obwodów głosowania: 184, 190
  • Liczba uprawnionych do głosowania: 659
  • Liczba kart do głosowania wydanych wyborcom: 90
  • Liczba kart wyjętych z urny: 90
  • Frekwencja: 13.66%
  • Liczba kart nieważnych: 0
  • Liczba kart ważnych: 90
  • Liczba głosów nieważnych: 0
  • Liczba głosów ważnych: 90

Nazwisko i imię
Ilość głosów
1.BĘTKOWSKI JERZY
Ilość głosów 70

2.BIERNAT MAREK
Ilość głosów 20

Okręg 2

  • Wyniki kompletne - przekazano dane z obwodów głosowania: 190, 191, 192
  • Liczba uprawnionych do głosowania: 881
  • Liczba kart do głosowania wydanych wyborcom: 90
  • Liczba kart wyjętych z urny: 89
  • Frekwencja: 10.22%
  • Liczba kart nieważnych: 0
  • Liczba kart ważnych: 89
  • Liczba głosów nieważnych: 0
  • Liczba głosów ważnych: 89

Nazwisko i imię
Ilość głosów
1.SĘDZIK KRZYSZTOF
Ilość głosów 24
2.SIWIEC LESZEK
Ilość głosów 47

3.WOŹNIAK TOMASZ
Ilość głosów 18

Okręg 3

  • Wyniki kompletne - przekazano dane z obwodów głosowania: 190, 191
  • Liczba uprawnionych do głosowania: 906
  • Liczba kart do głosowania wydanych wyborcom: 182
  • Liczba kart wyjętych z urny: 182
  • Frekwencja: 20.09%
  • Liczba kart nieważnych: 0
  • Liczba kart ważnych: 182
  • Liczba głosów nieważnych: 3
  • Liczba głosów ważnych: 179

Nazwisko i imię
Ilość głosów
1.HEYDUK PAWEŁ
Ilość głosów 111
2. ROSPOND LESZEK
Ilość głosów 68

Okręg 4

  • Wyniki kompletne - przekazano dane z obwodów głosowania: 190, 191
  • Liczba uprawnionych do głosowania: 895
  • Liczba kart do głosowania wydanych wyborcom: 148
  • Liczba kart wyjętych z urny: 148
  • Frekwencja: 16.54%
  • Liczba kart nieważnych: 0
  • Liczba kart ważnych: 148
  • Liczba głosów nieważnych: 0
  • Liczba głosów ważnych: 148

Nazwisko i imię Ilość głosów
1.FLORCZYK BOGUMIŁA
Ilość głosów 53
2.KOCAJDA MAREK
Ilość głosów 95

Okręg 5

  • Wyniki kompletne - przekazano dane z obwodów głosowania: 192
  • Liczba uprawnionych do głosowania: 930
  • Liczba kart do głosowania wydanych wyborcom: 113
  • Liczba kart wyjętych z urny: 113
  • Frekwencja: 12.15%
  • Liczba kart nieważnych: 0
  • Liczba kart ważnych: 113
  • Liczba głosów nieważnych: 1
  • Liczba głosów ważnych: 112

Nazwisko i imię
Ilość głosów
1.BUBULA ADAM
Ilość głosów 41
2.GROTOWSKA RENATA KRYSTYNA
Ilość głosów 71

Okręg 6

  • Wyniki kompletne - przekazano dane z obwodów głosowania: 188, 189, 191
  • Liczba uprawnionych do głosowania: 690
  • Liczba kart do głosowania wydanych wyborcom: 189
  • Liczba kart wyjętych z urny: 189
  • Frekwencja: 27.39%
  • Liczba kart nieważnych: 0
  • Liczba kart ważnych: 189
  • Liczba głosów nieważnych: 0
  • Liczba głosów ważnych: 189

Nazwisko i imię
Ilość głosów
1.GOLONKA MAREK
Ilość głosów 14
2.GOŁAS BOGUSŁAW
Ilość głosów 131

3.RODAKOWSKI MARIAN
Ilość głosów 44

Okręg 7

  • Wyniki kompletne - przekazano dane z obwodów głosowania: 192
  • Liczba uprawnionych do głosowania: 739
  • Liczba kart do głosowania wydanych wyborcom: 138
  • Liczba kart wyjętych z urny: 138
  • Frekwencja: 18.67%
  • Liczba kart nieważnych: 0
  • Liczba kart ważnych: 138
  • Liczba głosów nieważnych: 0
  • Liczba głosów ważnych: 138

Nazwisko i imię
Ilość głosów
1.BAŁA MACIEJ
Ilość głosów 62
2.GOLC JAN
Ilość głosów 5
3.GRABOWSKI JERZY
Ilość głosów 71

Okręg 8

  • Wyniki kompletne - przekazano dane z obwodów głosowania: 187
  • Liczba uprawnionych do głosowania: 944
  • Liczba kart do głosowania wydanych wyborcom: 207
  • Liczba kart wyjętych z urny: 207
  • Frekwencja: 21.93%
  • Liczba kart nieważnych: 1
  • Liczba kart ważnych: 206
  • Liczba głosów nieważnych: 0
  • Liczba głosów ważnych: 206

Nazwisko i imię
Ilość głosów

1.ADAMCZAK ROBERT
Ilość głosów 33
2.CIĘCIAK JAN
Ilość głosów 12
3.JARMUŁA ILONA
Ilość głosów 53
4.MUCHA TERESA
Ilość głosów 12
5.ŚWIĘDRYCH RENATA
Ilość głosów 96

Okręg 9

  • Wyniki kompletne - przekazano dane z obwodów głosowania: 187, 188, 189
  • Liczba uprawnionych do głosowania: 938
  • Liczba kart do głosowania wydanych wyborcom: 204
  • Liczba kart wyjętych z urny: 204
  • Frekwencja: 21.75%
  • Liczba kart nieważnych: 1
  • Liczba kart ważnych: 203
  • Liczba głosów nieważnych: 0
  • Liczba głosów ważnych: 203

Nazwisko i imię
Ilość głosów
1.MITRAS KRZYSZTOF
Ilość głosów 119

2.SURÓWKA ARTUR
Ilość głosów 84

Okręg 10

  • Wyniki kompletne - przekazano dane z obwodów głosowania: 188, 189
  • Liczba uprawnionych do głosowania: 858
  • Liczba kart do głosowania wydanych wyborcom: 109
  • Liczba kart wyjętych z urny: 109
  • Frekwencja: 12.70%
  • Liczba kart nieważnych: 1
  • Liczba kart ważnych: 108
  • Liczba głosów nieważnych: 1
  • Liczba głosów ważnych: 107

Nazwisko i imię
Ilość głosów
1.CYBULSKI KONRAD
Ilość głosów 26
2.MIGDAŁ WOJCIECH
Ilość głosów 81

Okręg 11

  • Wyniki kompletne - przekazano dane z obwodów głosowania: 185
  • Liczba uprawnionych do głosowania: 797
  • Liczba kart do głosowania wydanych wyborcom: 105
  • Liczba kart wyjętych z urny: 105
  • Frekwencja: 13.17%
  • Liczba kart nieważnych: 0
  • Liczba kart ważnych: 105
  • Liczba głosów nieważnych: 2
  • Liczba głosów ważnych: 103

Nazwisko i imię
Ilość głosów
1.KOZIOŁ ANNA
Ilość głosów 21
2.KURLETO RENATA
Ilość głosów 56

3.RAPCIAK PIOTR
Ilość głosów 2
4.SŁOBODZIAN MARIA
Ilość głosów 24

Okręg 12

  • Wyniki kompletne - przekazano dane z obwodów głosowania: 184, 185, 186
  • Liczba uprawnionych do głosowania: 746
  • Liczba kart do głosowania wydanych wyborcom: 112
  • Liczba kart wyjętych z urny: 112
  • Frekwencja: 15.01%
  • Liczba kart nieważnych: 0
  • Liczba kart ważnych: 112
  • Liczba głosów nieważnych: 0
  • Liczba głosów ważnych: 112

Nazwisko i imię
Ilość głosów
1.BROŻEK MAREK
Ilość głosów 64
2.KĘPA SEBASTIAN
Ilość głosów 48

Okręg 13

  • Wyniki kompletne - przekazano dane z obwodów głosowania: 186
  • Liczba uprawnionych do głosowania: 987
  • Liczba kart do głosowania wydanych wyborcom: 143
  • Liczba kart wyjętych z urny: 143
  • Frekwencja: 14.49%
  • Liczba kart nieważnych: 0
  • Liczba kart ważnych: 143
  • Liczba głosów nieważnych: 0
  • Liczba głosów ważnych: 143

Nazwisko i imię
Ilość głosów
1.KALINOWSKA-LISZEWSKA URSZULA
Ilość głosów 8
2.PIETRAS JAN STANISŁAW
Ilość głosów 115

3.POKRYWKA MAGDALENA ELŻBIETA
Ilość głosów 11
4.POTĘPA ŁUKASZ WITOLD
Ilość głosów 9

Okręg 14

  • Wyniki kompletne - przekazano dane z obwodów głosowania: 184, 185
  • Liczba uprawnionych do głosowania: 757
  • Liczba kart do głosowania wydanych wyborcom: 144
  • Liczba kart wyjętych z urny: 144
  • Frekwencja: 19.02%
  • Liczba kart nieważnych: 0
  • Liczba kart ważnych: 144
  • Liczba głosów nieważnych: 0
  • Liczba głosów ważnych: 144

Nazwisko i imię
Ilość głosów
1.BADOWSKA STANISŁAWA
Ilość głosów 39
2.ECKERT WIESŁAW
Ilość głosów 42
3.HURKO MARIOLA
Ilość głosów 63

Okręg 15

  • Wyniki kompletne - przekazano dane z obwodów głosowania: 184, 185
  • Liczba uprawnionych do głosowania: 779
  • Liczba kart do głosowania wydanych wyborcom: 160
  • Liczba kart wyjętych z urny: 160
  • Frekwencja: 20.54%
  • Liczba kart nieważnych: 0
  • Liczba kart ważnych: 160
  • Liczba głosów nieważnych: 0
  • Liczba głosów ważnych: 160

Nazwisko i imię
Ilość głosów
1.GDULA PAWEŁ
Ilość głosów 28
2.MINCBERGER JANUSZ
Ilość głosów 33
3.NOWAK EWA
Ilość głosów 99

DZIELNICA X

Okręg 1

  • Wyniki kompletne - przekazano dane z obwodów głosowania: 193, 196
  • Liczba uprawnionych do głosowania: 1083
  • Liczba kart do głosowania wydanych wyborcom: 76
  • Liczba kart wyjętych z urny: 76
  • Frekwencja: 7.02%
  • Liczba kart nieważnych: 0
  • Liczba kart ważnych: 76
  • Liczba głosów nieważnych: 2
  • Liczba głosów ważnych: 74

Nazwisko i imię
Ilość głosów
1.DRĄG ANDRZEJ
Ilość głosów 27

2.KUCIEL KATARZYNA ANNA
Ilość głosów 23
3.KULESZA KATARZYNA
Ilość głosów 24

Okręg 2
Dzielnicowa Komisja Wyborcza stwierdza, że głosowania nie przeprowadzono w okręgu wyborczym numer 2, w którym liczba zarejestrowanych kandydatów równa jest liczbie 1, a zarejestrowany kandydat RYMONT ADAM uzyskał mandat radnego bez przeprowadzenia głosowania.

Okręg 3
Dzielnicowa Komisja Wyborcza stwierdza, że głosowania nie przeprowadzono w okręgu wyborczym numer 3, w którym liczba zarejestrowanych kandydatów równa jest liczbie 1, a zarejestrowany kandydat ŁATKA ANDRZEJ uzyskał mandat radnego bez przeprowadzenia głosowania.

Okręg 4

  • Wyniki kompletne - przekazano dane z obwodów głosowania: 193, 194
  • Liczba uprawnionych do głosowania: 824
  • Liczba kart do głosowania wydanych wyborcom: 81
  • Liczba kart wyjętych z urny: 81
  • Frekwencja: 9.83%
  • Liczba kart nieważnych: 0
  • Liczba kart ważnych: 81
  • Liczba głosów nieważnych: 0
  • Liczba głosów ważnych: 81

Nazwisko i imię
Ilość głosów
1.POGODA-TOTA AGNIESZKA
Ilość głosów 64

2.STRONIEWSKI TADEUSZ
Ilość głosów 17

Okręg 5

  • Wyniki kompletne - przekazano dane z obwodów głosowania: 193, 195
  • Liczba uprawnionych do głosowania: 806
  • Liczba kart do głosowania wydanych wyborcom: 59
  • Liczba kart wyjętych z urny: 59
  • Frekwencja: 7.32%
  • Liczba kart nieważnych: 0
  • Liczba kart ważnych: 59
  • Liczba głosów nieważnych: 1
  • Liczba głosów ważnych: 58

Nazwisko i imię
Ilość głosów
1.BALICKI ANDRZEJ
Ilość głosów 45

2.GARYCKI ANDRZEJ
Ilość głosów 13

Okręg 6
Dzielnicowa Komisja Wyborcza stwierdza, że głosowania nie przeprowadzono w okręgu wyborczym numer 6, w którym liczba zarejestrowanych kandydatów równa jest liczbie 1, a zarejestrowany kandydat NAZIMEK MACIEJ uzyskał mandat radnego bez przeprowadzenia głosowania.

Okręg 7

  • Wyniki kompletne - przekazano dane z obwodów głosowania: 193, 194, 195
  • Liczba uprawnionych do głosowania: 869
  • Liczba kart do głosowania wydanych wyborcom: 130
  • Liczba kart wyjętych z urny: 130
  • Frekwencja: 14.96%
  • Liczba kart nieważnych: 0
  • Liczba kart ważnych: 130
  • Liczba głosów nieważnych: 1
  • Liczba głosów ważnych: 129

Nazwisko i imię
Ilość głosów
1.GONEK FILIP
Ilość głosów 62
2.MURZYN TADEUSZ
Ilość głosów 67

Okręg 8
Dzielnicowa Komisja Wyborcza stwierdza, że głosowania nie przeprowadzono w okręgu wyborczym numer 8, w którym liczba zarejestrowanych kandydatów równa jest liczbie 1, a zarejestrowany kandydat LISZKA WOJCIECH uzyskał mandat radnego bez przeprowadzenia głosowania.

Okręg 9

  • Wyniki kompletne - przekazano dane z obwodów głosowania: 194, 198, 199
  • Liczba uprawnionych do głosowania: 1219
  • Liczba kart do głosowania wydanych wyborcom: 273
  • Liczba kart wyjętych z urny: 273
  • Frekwencja: 22.40%
  • Liczba kart nieważnych: 0
  • Liczba kart ważnych: 273
  • Liczba głosów nieważnych: 3
  • Liczba głosów ważnych: 270

Nazwisko i imię
Ilość głosów
1.DĄBSKA ELŻBIETA
Ilość głosów 195

2.DOMAŃSKI WALDEMAR
Ilość głosów 75

Okręg 10

  • Wyniki kompletne - przekazano dane z obwodów głosowania: 198, 199
  • Liczba uprawnionych do głosowania: 1058
  • Liczba kart do głosowania wydanych wyborcom: 253
  • Liczba kart wyjętych z urny: 253
  • Frekwencja: 23.91%
  • Liczba kart nieważnych: 0
  • Liczba kart ważnych: 253
  • Liczba głosów nieważnych: 1
  • Liczba głosów ważnych: 252

Nazwisko i imię
Ilość głosów
1.HURLAK WOJCIECH
Ilość głosów 18
2.KUCZAJ ANGELIKA
Ilość głosów 167

3.SŁOWIK MARCIN
Ilość głosów 37
4.SZCZEPANIAK ZBIGNIEW
Ilość głosów 30

Okręg 11

  • Wyniki kompletne - przekazano dane z obwodów głosowania: 200
  • Liczba uprawnionych do głosowania: 878
  • Liczba kart do głosowania wydanych wyborcom: 120
  • Liczba kart wyjętych z urny: 120
  • Frekwencja: 13.67%
  • Liczba kart nieważnych: 0
  • Liczba kart ważnych: 120
  • Liczba głosów nieważnych: 0
  • Liczba głosów ważnych: 120

Nazwisko i imię
Ilość głosów
1.MARENDZIUK WOJCIECH PAWEŁ
Ilość głosów 33
2.REJEK DARIUSZ
Ilość głosów 87

Okręg 12

  • Wyniki kompletne - przekazano dane z obwodów głosowania: 199, 200
  • Liczba uprawnionych do głosowania: 906
  • Liczba kart do głosowania wydanych wyborcom: 142
  • Liczba kart wyjętych z urny: 142
  • Frekwencja: 15.67%
  • Liczba kart nieważnych: 0
  • Liczba kart ważnych: 142
  • Liczba głosów nieważnych: 6
  • Liczba głosów ważnych: 136

Nazwisko i imię
Ilość głosów
1.GOCIEWICZ HALINA
Ilość głosów 33
2.NAZIMEK ANNA
Ilość głosów 77

3.RUDNICKI KRZYSZTOF
Ilość głosów 17
4.SEWERYN BEATA
Ilość głosów 9

Okręg 13

  • Wyniki kompletne - przekazano dane z obwodów głosowania: 199
  • Liczba uprawnionych do głosowania: 849
  • Liczba kart do głosowania wydanych wyborcom: 187
  • Liczba kart wyjętych z urny: 187
  • Frekwencja: 22.03%
  • Liczba kart nieważnych: 0
  • Liczba kart ważnych: 187
  • Liczba głosów nieważnych: 4
  • Liczba głosów ważnych: 183

Nazwisko i imię
Ilość głosów
1.KACZMARCZYK KONRAD
Ilość głosów 122

2.MIKUŁA JAN
Ilość głosów 61

Okręg 14

  • Wyniki kompletne - przekazano dane z obwodów głosowania: 201
  • Liczba uprawnionych do głosowania: 1138
  • Liczba kart do głosowania wydanych wyborcom: 173
  • Liczba kart wyjętych z urny: 173
  • Frekwencja: 15.20%
  • Liczba kart nieważnych: 0
  • Liczba kart ważnych: 173
  • Liczba głosów nieważnych: 3
  • Liczba głosów ważnych: 170

Nazwisko i imię
Ilość głosów
1.DAJDA MICHAŁ
Ilość głosów 24
2.GALAS DOMINIK
Ilość głosów 146

Okręg 15

  • Wyniki kompletne - przekazano dane z obwodów głosowania: 201, 202
  • Liczba uprawnionych do głosowania: 1097
  • Liczba kart do głosowania wydanych wyborcom: 199
  • Liczba kart wyjętych z urny: 199
  • Frekwencja: 18.14%
  • Liczba kart nieważnych: 0
  • Liczba kart ważnych: 199
  • Liczba głosów nieważnych: 3
  • Liczba głosów ważnych: 196

Nazwisko i imię
Ilość głosów
1.BIELARZ ANDRZEJ
Ilość głosów 51
2.DOBOSZ KAZIMIERZ
Ilość głosów 16
3.KRYSIK KRZYSZTOF
Ilość głosów 2
4.SŁOWIK PAWEŁ
Ilość głosów 26
5.ZAJĄC BOŻENA
Ilość głosów 101


Okręg 16

  • Wyniki kompletne - przekazano dane z obwodów głosowania: 201, 202, 203, 204
  • Liczba uprawnionych do głosowania: 1118
  • Liczba kart do głosowania wydanych wyborcom: 226
  • Liczba kart wyjętych z urny: 222
  • Frekwencja: 20.21%
  • Liczba kart nieważnych: 0
  • Liczba kart ważnych: 222
  • Liczba głosów nieważnych: 7
  • Liczba głosów ważnych: 215

Nazwisko i imię
Ilość głosów
1.KOSIARSKI PAWEŁ
Ilość głosów 12
2.KOZAK DOROTA
Ilość głosów 188

3.NOWAK PAWEŁ STANISŁAW
Ilość głosów 15

Okręg 17

  • Wyniki kompletne - przekazano dane z obwodów głosowania: 203, 204, 205
  • Liczba uprawnionych do głosowania: 1173
  • Liczba kart do głosowania wydanych wyborcom: 361
  • Liczba kart wyjętych z urny: 362
  • Frekwencja: 30.78%
  • Liczba kart nieważnych: 0
  • Liczba kart ważnych: 362
  • Liczba głosów nieważnych: 4
  • Liczba głosów ważnych: 358

Nazwisko i imię
Ilość głosów
1.MARKIEWICZ ARTUR
Ilość głosów 332

2.SĄDEL TOMASZ
Ilość głosów 26

Okręg 18

  • Wyniki kompletne - przekazano dane z obwodów głosowania: 203, 204, 205, 206
  • Liczba uprawnionych do głosowania: 1155
  • Liczba kart do głosowania wydanych wyborcom: 207
  • Liczba kart wyjętych z urny: 210
  • Frekwencja: 17.92%
  • Liczba kart nieważnych: 0
  • Liczba kart ważnych: 210
  • Liczba głosów nieważnych: 5
  • Liczba głosów ważnych: 205

Nazwisko i imię
Ilość głosów
1.CZACHOR PATRYK
Ilość głosów 12
2.DZIEDZIC JÓZEF
Ilość głosów 147

3.SOWA GRZEGORZ
Ilość głosów 46

Okręg 19

  • Wyniki kompletne - przekazano dane z obwodów głosowania: 202, 203
  • Liczba uprawnionych do głosowania: 1158
  • Liczba kart do głosowania wydanych wyborcom: 204
  • Liczba kart wyjętych z urny: 204
  • Frekwencja: 17.62%
  • Liczba kart nieważnych: 0
  • Liczba kart ważnych: 204
  • Liczba głosów nieważnych: 3
  • Liczba głosów ważnych: 201

Nazwisko i imię
Ilość głosów
1.JAŁOCHA KATARZYNA
Ilość głosów 54
2.OŚWIĘCIMKA RAFAŁ
Ilość głosów 124

3.WOŹNICZKA MAGDALENA
Ilość głosów 23

Okręg 20

  • Wyniki kompletne - przekazano dane z obwodów głosowania: 202, 206, 207, 208
  • Liczba uprawnionych do głosowania: 1177
  • Liczba kart do głosowania wydanych wyborcom: 199
  • Liczba kart wyjętych z urny: 198
  • Frekwencja: 16.91%
  • Liczba kart nieważnych: 0
  • Liczba kart ważnych: 198
  • Liczba głosów nieważnych: 1
  • Liczba głosów ważnych: 197

Nazwisko i imię
Ilość głosów
1.ADAMUS ANDRZEJ
Ilość głosów 79

2.HAZIOR CZESŁAW
Ilość głosów 71
3.KOTECKI MICHAŁ
Ilość głosów 47

Okręg 21

  • Wyniki kompletne - przekazano dane z obwodów głosowania: 206, 207, 208
  • Liczba uprawnionych do głosowania: 1243
  • Liczba kart do głosowania wydanych wyborcom: 373
  • Liczba kart wyjętych z urny: 373
  • Frekwencja: 30.01%
  • Liczba kart nieważnych: 0
  • Liczba kart ważnych: 373
  • Liczba głosów nieważnych: 2
  • Liczba głosów ważnych: 371

Nazwisko i imię
Ilość głosów
1.BANIA BOGUMIŁ
Ilość głosów 185
2.DMYTRZAK GRZEGORZ
Ilość głosów 186

KONIECZNIE SPRAWDŹ:

FLESZ: Koniec papierowego L4. Twoje zwolnienie w internecie

Wideo

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych”i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Komentarze

Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i obowiązują na niej polityka prywatności oraz warunki korzystania z usługi firmy Google. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

Podaj powód zgłoszenia

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu.
Dodaj ogłoszenie

Wykryliśmy, że nadal blokujesz reklamy...

To dzięki reklamom możemy dostarczyć dla Ciebie wartościowe informacje. Jeśli cenisz naszą pracę, prosimy, odblokuj reklamy na naszej stronie.

Dziękujemy za Twoje wsparcie!

Jasne, chcę odblokować
Przycisk nie działa ?
1.
W prawym górnym rogu przegladarki znajdź i kliknij ikonkę AdBlock. Z otwartego menu wybierz opcję "Wstrzymaj blokowanie na stronach w tej domenie".
krok 1
2.
Pojawi się okienko AdBlock. Przesuń suwak maksymalnie w prawą stronę, a nastepnie kliknij "Wyklucz".
krok 2
3.
Gotowe! Zielona ikonka informuje, że reklamy na stronie zostały odblokowane.
krok 3