Wyniki wyborów do rad dzielnic. Sprawdź, kto został radnym [WYNIKI WYBORÓW DLA DZIELNIC XI - XIV]

Grzegorz Skowron
Grzegorz Skowron
Zaktualizowano 
Aneta Żurek
Znamy oficjalne wyniki niedzielnych wyborów do rad dzielnic. Zobacz, kto dostał najwięcej głosów i został radnym. Oto wyniki głosowania w dzielnicach XI - XIV.

Aby znaleźć interesujący Cię okręg, dzielnicę czy kandydata naciśnij Ctrl + F i wpisz szukane słowa

Wyniki wyborów do rad dzielnic 2018. DZIELNICA XI

Okręg 1

  • Wyniki kompletne - przekazano dane z obwodów głosowania: 225, 226
  • Liczba uprawnionych do głosowania: 1875
  • Liczba kart do głosowania wydanych wyborcom: 226
  • Liczba kart wyjętych z urny: 226
  • Frekwencja: 12.05%
  • Liczba kart nieważnych: 0
  • Liczba kart ważnych: 226
  • Liczba głosów nieważnych: 0
  • Liczba głosów ważnych: 226

Nazwisko i imię
Ilość głosów
1. HARSZE MAGDALENA
Ilość głosów 34
2. ZABDYR ADAM
Ilość głosów 192

Okręg 2

  • Wyniki kompletne - przekazano dane z obwodów głosowania: 228, 229, 231
  • Liczba uprawnionych do głosowania: 2194
  • Liczba kart do głosowania wydanych wyborcom: 210
  • Liczba kart wyjętych z urny: 210
  • Frekwencja: 9.57%
  • Liczba kart nieważnych: 0
  • Liczba kart ważnych: 210
  • Liczba głosów nieważnych: 2
  • Liczba głosów ważnych: 208

Nazwisko i imię Ilość głosów
1.BUKSA LESZEK
Ilość głosów 21
2. DANIŁKÓW MIECZYSŁAW
Ilość głosów 2
3.FILIPOWICZ ZOFIA
Ilość głosów 53

4. KĘKUŚ RENATA
Ilość głosów 45
5.PAWLIK DANUTA
Ilość głosów 14
6.PIĘTAK GRZEGORZ
Ilość głosów 23
7.PUK DARIUSZ
Ilość głosów 50

Okręg 3

  • Wyniki kompletne - przekazano dane z obwodów głosowania: 221, 223, 224, 225, 226, 227, 228, 232
  • Liczba uprawnionych do głosowania: 2409
  • Liczba kart do głosowania wydanych wyborcom: 183
  • Liczba kart wyjętych z urny: 183
  • Frekwencja: 7.60%
  • Liczba kart nieważnych: 0
  • Liczba kart ważnych: 183
  • Liczba głosów nieważnych: 0
  • Liczba głosów ważnych: 183

Nazwisko i imię
Ilość głosów
1.MAŁEK AGNIESZKA
Ilość głosów 33
2. ŚLAZYK SŁAWOMIR
Ilość głosów 36
3. ZAMULIŃSKA DANUTA
Ilość głosów 55
4. ŻURADZKA URSZULA
Ilość głosów 59

Okręg 4

  • Wyniki kompletne - przekazano dane z obwodów głosowania: 220, 223, 224
  • Liczba uprawnionych do głosowania: 2545
  • Liczba kart do głosowania wydanych wyborcom: 219
  • Liczba kart wyjętych z urny: 219
  • Frekwencja: 8.61%
  • Liczba kart nieważnych: 0
  • Liczba kart ważnych: 219
  • Liczba głosów nieważnych: 0
  • Liczba głosów ważnych: 219

Nazwisko i imię
Ilość głosów
1. GARLEY ANDRZEJ
Ilość głosów 33
2. JANIK ELŻBIETA
Ilość głosów 8
3. KLUZ JOLANTA
Ilość głosów 22
4. KREBS JACEK
Ilość głosów 18
5. KRZYŻAK ANDRZEJ
Ilość głosów 40
6. MLECZEK MIŁOSZ
Ilość głosów 98

7. SERAFIN ALEKSANDER
Ilość głosów 0

Okręg 5

  • Wyniki kompletne - przekazano dane z obwodów głosowania: 222, 223
  • Liczba uprawnionych do głosowania: 2569
  • Liczba kart do głosowania wydanych wyborcom: 139
  • Liczba kart wyjętych z urny: 139
  • Frekwencja: 5.41%
  • Liczba kart nieważnych: 0
  • Liczba kart ważnych: 139
  • Liczba głosów nieważnych: 0
  • Liczba głosów ważnych: 139

Nazwisko i imię
Ilość głosów
1. CZECH KAZIMIERZ
Ilość głosów 15
2. GRZYBOWSKA TERESA
Ilość głosów 40
3. MROCZEK-GULA URSZULA
Ilość głosów 44

4. WILK JACEK
Ilość głosów 40

Okręg 6

  • Wyniki kompletne - przekazano dane z obwodów głosowania: 230, 231, 232, 233
  • Liczba uprawnionych do głosowania: 2391
  • Liczba kart do głosowania wydanych wyborcom: 208
  • Liczba kart wyjętych z urny: 208
  • Frekwencja: 8.70%
  • Liczba kart nieważnych: 0
  • Liczba kart ważnych: 208
  • Liczba głosów nieważnych: 2
  • Liczba głosów ważnych: 206

Nazwisko i imię
Ilość głosów
1.BANAŚ MAGDALENA
Ilość głosów 109

2.MIŁOWSKA ANNA MARIA
Ilość głosów 78
3.ŻAKIEWICZ EWA
Ilość głosów 19

Okręg 7

  • Wyniki kompletne - przekazano dane z obwodów głosowania: 230, 231, 233
  • Liczba uprawnionych do głosowania: 2171
  • Liczba kart do głosowania wydanych wyborcom: 215
  • Liczba kart wyjętych z urny: 215
  • Frekwencja: 9.90%
  • Liczba kart nieważnych: 0
  • Liczba kart ważnych: 215
  • Liczba głosów nieważnych: 3
  • Liczba głosów ważnych: 212

Nazwisko i imię Ilość głosów
1. GŁĄB DANUTA
Ilość głosów 31
2. GRABOWSKI MARIUSZ
Ilość głosów 24
3. HOYER JERZY
Ilość głosów 27
4. KĄDZIOŁKA ŁUKASZ
Ilość głosów 23
5 .MOSKALEWICZ-DUDEK ANNA
Ilość głosów 39

6. SATKO-SKAWIŃSKI JANUSZ
Ilość głosów 39
7. TYTKO MAREK MARIUSZ
Ilość głosów 29
Kandydat wybrany poprzez losowanie. Radną została Anna Moskalewicz-Dudek

Okręg 8

  • Wyniki kompletne - przekazano dane z obwodów głosowania: 230, 233
  • Liczba uprawnionych do głosowania: 1897
  • Liczba kart do głosowania wydanych wyborcom: 233
  • Liczba kart wyjętych z urny: 233
  • Frekwencja: 12.28%
  • Liczba kart nieważnych: 0
  • Liczba kart ważnych: 233
  • Liczba głosów nieważnych: 0
  • Liczba głosów ważnych: 233

Nazwisko i imię
Ilość głosów
1. KOT KRZYSZTOF
Ilość głosów 131

2. ŁAWROWSKI ARTUR
Ilość głosów 81
3. MRÓZ LESZEK
Ilość głosów 11
4. TONTOR MAŁGORZATA
Ilość głosów 10

Okręg 9

  • Wyniki kompletne - przekazano dane z obwodów głosowania: 218, 219, 220
  • Liczba uprawnionych do głosowania: 2004
  • Liczba kart do głosowania wydanych wyborcom: 109
  • Liczba kart wyjętych z urny: 109
  • Frekwencja: 5.44%
  • Liczba kart nieważnych: 0
  • Liczba kart ważnych: 109
  • Liczba głosów nieważnych: 0
  • Liczba głosów ważnych: 109

Nazwisko i imię Ilość głosów
1. DESPERAK JERZY
Ilość głosów 17
2. GAWRYSIAK KRYSTYNA
Ilość głosów 55

3. STACHURA WIESŁAW
Ilość głosów 37

Okręg 10

  • Wyniki kompletne - przekazano dane z obwodów głosowania: 220, 221
  • Liczba uprawnionych do głosowania: 2435
  • Liczba kart do głosowania wydanych wyborcom: 144
  • Liczba kart wyjętych z urny: 144
  • Frekwencja: 5.91%
  • Liczba kart nieważnych: 0
  • Liczba kart ważnych: 144
  • Liczba głosów nieważnych: 3
  • Liczba głosów ważnych: 141

Nazwisko i imię Ilość głosów
1. MRÓZ JACEK
Ilość głosów 49
2. NOGALSKI LUDWIK
Ilość głosów 6
3. PIETRUSZKA DARIUSZ
Ilość głosów 29
4. SUŁOWSKI KRZYSZTOF
Ilość głosów 57

Okręg 11

  • Wyniki kompletne - przekazano dane z obwodów głosowania: 210, 211
  • Liczba uprawnionych do głosowania: 2015
  • Liczba kart do głosowania wydanych wyborcom: 163
  • Liczba kart wyjętych z urny: 163
  • Frekwencja: 8.09%
  • Liczba kart nieważnych: 0
  • Liczba kart ważnych: 163
  • Liczba głosów nieważnych: 0
  • Liczba głosów ważnych: 163

Nazwisko i imię
Ilość głosów
1. BANAŚ JANUSZ
Ilość głosów 88

2. JANIK KRZYSZTOF
Ilość głosów 10
3. KOLANOWSKA DOROTA
Ilość głosów 41
4. OLBRYCH KAZIMIERZ
Ilość głosów 5
5. RAKOCZY ŁUKASZ
Ilość głosów 19

Okręg 12

  • Wyniki kompletne - przekazano dane z obwodów głosowania: 234
  • Liczba uprawnionych do głosowania: 1898
  • Liczba kart do głosowania wydanych wyborcom: 340
  • Liczba kart wyjętych z urny: 340
  • Frekwencja: 17.91%
  • Liczba kart nieważnych: 0
  • Liczba kart ważnych: 340
  • Liczba głosów nieważnych: 4
  • Liczba głosów ważnych: 336

Nazwisko i imię
Ilość głosów
1. BUREK MARCIN
Ilość głosów 216

2. KILIAN PRZEMYSŁAW
Ilość głosów 61
3. LIPIŃSKA-PIEKARSKA JOANNA
Ilość głosów 23
4. ŁACH MAŁGORZATA
Ilość głosów 15
5. NOWAK MARTA
Ilość głosów 12
6. STOBIERSKI MAREK
Ilość głosów 9

Okręg 13

  • Wyniki kompletne - przekazano dane z obwodów głosowania: 235
  • Liczba uprawnionych do głosowania: 1336
  • Liczba kart do głosowania wydanych wyborcom: 299
  • Liczba kart wyjętych z urny: 299
  • Frekwencja: 22.38%
  • Liczba kart nieważnych: 3
  • Liczba kart ważnych: 296
  • Liczba głosów nieważnych: 0
  • Liczba głosów ważnych: 296

Nazwisko i imię
Ilość głosów
1. GAJ EWA
Ilość głosów 54
2. KLEMPKA DAWID
Ilość głosów 129

3. MĘDREK AGNIESZKA MARIA
Ilość głosów 113

Okręg 14

  • Wyniki kompletne - przekazano dane z obwodów głosowania: 235, 236
  • Liczba uprawnionych do głosowania: 1641
  • Liczba kart do głosowania wydanych wyborcom: 173
  • Liczba kart wyjętych z urny: 173
  • Frekwencja: 10.54%
  • Liczba kart nieważnych: 0
  • Liczba kart ważnych: 173
  • Liczba głosów nieważnych: 0
  • Liczba głosów ważnych: 173

Nazwisko i imię
Ilość głosów
1. BRANICKA ELŻBIETA
Ilość głosów 44
2. SKOMORUCHA WOJCIECH
Ilość głosów 10
3. WOJTCZAK MACIEJ
Ilość głosów 119

Okręg 15

  • Wyniki kompletne - przekazano dane z obwodów głosowania: 217, 218, 219
  • Liczba uprawnionych do głosowania: 2267
  • Liczba kart do głosowania wydanych wyborcom: 113
  • Liczba kart wyjętych z urny: 113
  • Frekwencja: 4.98%
  • Liczba kart nieważnych: 0
  • Liczba kart ważnych: 113
  • Liczba głosów nieważnych: 2
  • Liczba głosów ważnych: 111

Nazwisko i imię Ilość głosów
1. BAŁAGA MARCIN
Ilość głosów 53

2. BATOR GRZEGORZ
Ilość głosów 26
3. WOŹNIAK MAŁGORZATA
Ilość głosów 12
4. WRONA KRZYSZTOF
Ilość głosów 20

Okręg 16

  • Wyniki kompletne - przekazano dane z obwodów głosowania: 215, 217, 221
  • Liczba uprawnionych do głosowania: 2128
  • Liczba kart do głosowania wydanych wyborcom: 134
  • Liczba kart wyjętych z urny: 134
  • Frekwencja: 6.30%
  • Liczba kart nieważnych: 0
  • Liczba kart ważnych: 134
  • Liczba głosów nieważnych: 2
  • Liczba głosów ważnych: 132

Nazwisko i imię
Ilość głosów
1. BAJOREK EMIL
Ilość głosów 17
2. BAZAN ARON
Ilość głosów 9
3. NOWAK KAROL
Ilość głosów 29
4. OSIKA MICHAŁ
Ilość głosów 11
5. STANEK KRZYSZTOF
Ilość głosów 66

Okręg 17

  • Wyniki kompletne - przekazano dane z obwodów głosowania: 214, 215, 216
  • Liczba uprawnionych do głosowania: 2206
  • Liczba kart do głosowania wydanych wyborcom: 141
  • Liczba kart wyjętych z urny: 137
  • Frekwencja: 6.39%
  • Liczba kart nieważnych: 0
  • Liczba kart ważnych: 137
  • Liczba głosów nieważnych: 0
  • Liczba głosów ważnych: 137

Nazwisko i imię
Ilość głosów
1. BOŻEK KAZIMIERZ
Ilość głosów 98

2. STACHURA MICHAŁ
Ilość głosów 39

Okręg 18

  • Wyniki kompletne - przekazano dane z obwodów głosowania: 213, 214
  • Liczba uprawnionych do głosowania: 2216
  • Liczba kart do głosowania wydanych wyborcom: 148
  • Liczba kart wyjętych z urny: 152
  • Frekwencja: 6.68%
  • Liczba kart nieważnych: 0
  • Liczba kart ważnych: 152
  • Liczba głosów nieważnych: 1
  • Liczba głosów ważnych: 151

Nazwisko i imię
Ilość głosów
1. BOCHEŃSKI MARIUSZ
Ilość głosów 34
2. HOMA DOMINIK ADRIAN
Ilość głosów 60

3. SKRZELA MARCIN
Ilość głosów 57

Okręg 19

  • Wyniki kompletne - przekazano dane z obwodów głosowania: 212, 216
  • Liczba uprawnionych do głosowania: 2273
  • Liczba kart do głosowania wydanych wyborcom: 136
  • Liczba kart wyjętych z urny: 136
  • Frekwencja: 5.98%
  • Liczba kart nieważnych: 0
  • Liczba kart ważnych: 136
  • Liczba głosów nieważnych: 1
  • Liczba głosów ważnych: 135

Nazwisko i imię
Ilość głosów
1. BAZAN JOLANTA
Ilość głosów 48
2. KUBLA MAREK
Ilość głosów 56

3. LISZKA BOGDAN
Ilość głosów 14
4. PRUSIEWICZ ŁUKASZ
Ilość głosów 17

Okręg 20

  • Wyniki kompletne - przekazano dane z obwodów głosowania: 210, 212
  • Liczba uprawnionych do głosowania: 1632
  • Liczba kart do głosowania wydanych wyborcom: 229
  • Liczba kart wyjętych z urny: 229
  • Frekwencja: 14.03%
  • Liczba kart nieważnych: 0
  • Liczba kart ważnych: 229
  • Liczba głosów nieważnych: 0
  • Liczba głosów ważnych: 229

Nazwisko i imię
Ilość głosów
1. GRZYBCZYK ZOFIA
Ilość głosów 117

2. KAJDAŃSKI JAROSŁAW
Ilość głosów 41
3. ZGUD TADEUSZ
Ilość głosów 71

Okręg 21

  • Wyniki kompletne - przekazano dane z obwodów głosowania: 209, 210
  • Liczba uprawnionych do głosowania: 1594
  • Liczba kart do głosowania wydanych wyborcom: 348
  • Liczba kart wyjętych z urny: 348
  • Frekwencja: 21.83%
  • Liczba kart nieważnych: 0
  • Liczba kart ważnych: 348
  • Liczba głosów nieważnych: 1
  • Liczba głosów ważnych: 347

Nazwisko i imię
Ilość głosów
1. DZIÓB JÓZEF
Ilość głosów 19
2. MLECZKO MARCIN
Ilość głosów 28
3. MLECZKO MARIUSZ
Ilość głosów 199

4. WOLAK JERZY
Ilość głosów 101

Aby znaleźć interesujący Cię okręg, dzielnicę czy kandydata naciśnij Ctrl + F i wpisz szukane słowa

Wyniki wyborów do rad dzielnic. DZIELNICA XII

Okręg 1

  • Wyniki kompletne - przekazano dane z obwodów głosowania: 237, 238, 239
  • Liczba uprawnionych do głosowania: 2407
  • Liczba kart do głosowania wydanych wyborcom: 224
  • Liczba kart wyjętych z urny: 224
  • Frekwencja: 9.31%
  • Liczba kart nieważnych: 0
  • Liczba kart ważnych: 224
  • Liczba głosów nieważnych: 4
  • Liczba głosów ważnych: 220

Nazwisko i imię
Ilość głosów
1. BARAŃSKI JACEK
Ilość głosów 40
2. GWIAZDA AGATA
Ilość głosów 180

Okręg 2

  • Wyniki kompletne - przekazano dane z obwodów głosowania: 239, 241, 242
  • Liczba uprawnionych do głosowania: 2299
  • Liczba kart do głosowania wydanych wyborcom: 147
  • Liczba kart wyjętych z urny: 147
  • Frekwencja: 6.39%
  • Liczba kart nieważnych: 0
  • Liczba kart ważnych: 147
  • Liczba głosów nieważnych: 2
  • Liczba głosów ważnych: 145

Nazwisko i imię
Ilość głosów
1.SZELĄG MARCIN
Ilość głosów 48
2.WITKOWSKA KINGA
Ilość głosów 70

3.ZACHARSKI OSKAR
Ilość głosów 27

Okręg 3

  • Wyniki kompletne - przekazano dane z obwodów głosowania: 237, 238, 243
  • Liczba uprawnionych do głosowania: 2468
  • Liczba kart do głosowania wydanych wyborcom: 224
  • Liczba kart wyjętych z urny: 224
  • Frekwencja: 9.08%
  • Liczba kart nieważnych: 0
  • Liczba kart ważnych: 224
  • Liczba głosów nieważnych: 0
  • Liczba głosów ważnych: 224

Nazwisko i imię
Ilość głosów
1. FRĄCZEK BARBARA
Ilość głosów 52
2. KWIATKOWSKI ZBIGNIEW
Ilość głosów 100

3. ZACHARSKI ZBIGNIEW
Ilość głosów 72

Okręg 4

  • Wyniki kompletne - przekazano dane z obwodów głosowania: 240, 242
  • Liczba uprawnionych do głosowania: 2737
  • Liczba kart do głosowania wydanych wyborcom: 196
  • Liczba kart wyjętych z urny: 196
  • Frekwencja: 7.16%
  • Liczba kart nieważnych: 0
  • Liczba kart ważnych: 196
  • Liczba głosów nieważnych: 0
  • Liczba głosów ważnych: 196

Nazwisko i imię
Ilość głosów
1.DZIEDZIC JAKUB
Ilość głosów 33
2.FRANCZAK FILIP
Ilość głosów 66
3.FURMANEK PIOTR
Ilość głosów 2
4.KAZNOWSKA ANNA
Ilość głosów 27
5.ULMAN ANDRZEJ
Ilość głosów 68

Okręg 5

  • Wyniki kompletne - przekazano dane z obwodów głosowania: 244, 245, 246
  • Liczba uprawnionych do głosowania: 2014
  • Liczba kart do głosowania wydanych wyborcom: 149
  • Liczba kart wyjętych z urny: 149
  • Frekwencja: 7.40%
  • Liczba kart nieważnych: 0
  • Liczba kart ważnych: 149
  • Liczba głosów nieważnych: 0
  • Liczba głosów ważnych: 149

Nazwisko i imię
Ilość głosów
1. CZECHOWSKI MIROSŁAW
Ilość głosów 32
2. KWIATKOWSKA KINGA
Ilość głosów 76

3. WOLAK MARTA
Ilość głosów 41

Okręg 6

  • Wyniki kompletne - przekazano dane z obwodów głosowania: 244, 245, 247, 251, 252
  • Liczba uprawnionych do głosowania: 2035
  • Liczba kart do głosowania wydanych wyborcom: 192
  • Liczba kart wyjętych z urny: 192
  • Frekwencja: 9.43%
  • Liczba kart nieważnych: 0
  • Liczba kart ważnych: 192
  • Liczba głosów nieważnych: 0
  • Liczba głosów ważnych: 192

Nazwisko i imię
Ilość głosów
1. FIJAŁKOWSKA GRAŻYNA
Ilość głosów 127

2. FRĄCZEK JACEK
Ilość głosów 30
3. MAJCHER-LEGAWIEC URSZULA
Ilość głosów 35

Okręg 7

  • Wyniki kompletne - przekazano dane z obwodów głosowania: 246, 247, 248, 265
  • Liczba uprawnionych do głosowania: 2302
  • Liczba kart do głosowania wydanych wyborcom: 188
  • Liczba kart wyjętych z urny: 188
  • Frekwencja: 8.17%
  • Liczba kart nieważnych: 0
  • Liczba kart ważnych: 188
  • Liczba głosów nieważnych: 2
  • Liczba głosów ważnych: 186

Nazwisko i imię
Ilość głosów
1. KWIATKOWSKI DAWID
Ilość głosów 116

2. ROMANKIEWICZ STANISŁAW
Ilość głosów 18
3. STAWARZ MAŁGORZATA
Ilość głosów 52

Okręg 8

  • Wyniki kompletne - przekazano dane z obwodów głosowania: 250, 251, 252
  • Liczba uprawnionych do głosowania: 2528
  • Liczba kart do głosowania wydanych wyborcom: 357
  • Liczba kart wyjętych z urny: 357
  • Frekwencja: 14.12%
  • Liczba kart nieważnych: 0
  • Liczba kart ważnych: 357
  • Liczba głosów nieważnych: 1
  • Liczba głosów ważnych: 356

Nazwisko i imię Ilość głosów
1. BEMBENEK MACIEJ
Ilość głosów 19
2. GUCWA JANUSZ JACEK
Ilość głosów 98
3. JÓZEFCZYK ANDRZEJ
Ilość głosów 67
4. SPRYŃCA KONRAD
Ilość głosów 172

Okręg 9

  • Wyniki kompletne - przekazano dane z obwodów głosowania: 250, 253, 254
  • Liczba uprawnionych do głosowania: 2272
  • Liczba kart do głosowania wydanych wyborcom: 180
  • Liczba kart wyjętych z urny: 180
  • Frekwencja: 7.92%
  • Liczba kart nieważnych: 0
  • Liczba kart ważnych: 180
  • Liczba głosów nieważnych: 0
  • Liczba głosów ważnych: 180

Nazwisko i imię Ilość głosów
1. BRONOWICKA GRAŻYNA
Ilość głosów 24
2. LELO MAREK
Ilość głosów 39
3. MADEJ ANTONI
Ilość głosów 21
4. RATAJ JAROSŁAW
Ilość głosów 25
5. ROZMUS KRZYSZTOF
Ilość głosów 71

Okręg 10

  • Wyniki kompletne - przekazano dane z obwodów głosowania: 248, 249, 250
  • Liczba uprawnionych do głosowania: 2929
  • Liczba kart do głosowania wydanych wyborcom: 273
  • Liczba kart wyjętych z urny: 273
  • Frekwencja: 9.32%
  • Liczba kart nieważnych: 0
  • Liczba kart ważnych: 273
  • Liczba głosów nieważnych: 2
  • Liczba głosów ważnych: 271

Nazwisko i imię
Ilość głosów
1. BUCHELT RAFAŁ
Ilość głosów 202

2. STAWARZ BOGDAN
Ilość głosów 69

Okręg 11

  • Wyniki kompletne - przekazano dane z obwodów głosowania: 249, 254, 255
  • Liczba uprawnionych do głosowania: 2435
  • Liczba kart do głosowania wydanych wyborcom: 129
  • Liczba kart wyjętych z urny: 129
  • Frekwencja: 5.30%
  • Liczba kart nieważnych: 0
  • Liczba kart ważnych: 129
  • Liczba głosów nieważnych: 3
  • Liczba głosów ważnych: 126

Nazwisko i imię
Ilość głosów
1. LASOTA MAŁGORZATA
Ilość głosów 51

2. MAŁODZIŃSKI MATEUSZ
Ilość głosów 40
3. NOWAK-MALIK DANUTA
Ilość głosów 14
4. WOJCIECHOWSKI PIOTR
Ilość głosów 21

Okręg 12

  • Wyniki kompletne - przekazano dane z obwodów głosowania: 249, 252, 253, 254, 256
  • Liczba uprawnionych do głosowania: 2772
  • Liczba kart do głosowania wydanych wyborcom: 317
  • Liczba kart wyjętych z urny: 317
  • Frekwencja: 11.44%
  • Liczba kart nieważnych: 0
  • Liczba kart ważnych: 317
  • Liczba głosów nieważnych: 2
  • Liczba głosów ważnych: 315

Nazwisko i imię Ilość głosów
1. FĄFARA PIOTR
Ilość głosów 35
2. GŁUŚ ALEKSANDER
Ilość głosów 33
3. LASOTA MIECZYSŁAW
Ilość głosów 84
4. TWORZYDŁO JAN
Ilość głosów 163

Okręg 13

  • Wyniki kompletne - przekazano dane z obwodów głosowania: 252, 257, 258
  • Liczba uprawnionych do głosowania: 2867
  • Liczba kart do głosowania wydanych wyborcom: 201
  • Liczba kart wyjętych z urny: 211
  • Frekwencja: 7.01%
  • Liczba kart nieważnych: 0
  • Liczba kart ważnych: 211
  • Liczba głosów nieważnych: 5
  • Liczba głosów ważnych: 206

Nazwisko i imię Ilość głosów
1. BUGAJSKI SŁAWOMIR
Ilość głosów 17
2. ĆWIERZ KATARZYNA
Ilość głosów 23
3. KORPAN BOGUSŁAW
Ilość głosów 7
4. MYŚLIWY IWONA
Ilość głosów 11
5. WIERZBOWICZ WIKTOR
Ilość głosów 3
6. ZADWÓRNY JANUSZ
Ilość głosów 145

Okręg 14

  • Wyniki kompletne - przekazano dane z obwodów głosowania: 262, 263
  • Liczba uprawnionych do głosowania: 2395
  • Liczba kart do głosowania wydanych wyborcom: 197
  • Liczba kart wyjętych z urny: 197
  • Frekwencja: 8.23%
  • Liczba kart nieważnych: 0
  • Liczba kart ważnych: 197
  • Liczba głosów nieważnych: 2
  • Liczba głosów ważnych: 195

Nazwisko i imię Ilość głosów
1. CHLEBDA KONRAD
Ilość głosów 27
2. DONIEC TOMASZ
Ilość głosów 65
3. MALIK ADRIAN
Ilość głosów 103

Okręg 15

  • Wyniki kompletne - przekazano dane z obwodów głosowania: 263, 264
  • Liczba uprawnionych do głosowania: 2645
  • Liczba kart do głosowania wydanych wyborcom: 330
  • Liczba kart wyjętych z urny: 330
  • Frekwencja: 12.48%
  • Liczba kart nieważnych: 0
  • Liczba kart ważnych: 330
  • Liczba głosów nieważnych: 1
  • Liczba głosów ważnych: 329

Nazwisko i imię Ilość głosów
1. ALEKSANDROWICZ LINDA
Ilość głosów 55
2. GODZIC IRENEUSZ
Ilość głosów 60
3. KĘDRA FRANCISZEK
Ilość głosów 37
4. LEŚNIAK BARBARA
Ilość głosów 157

5. SYNOWSKI ARTUR
Ilość głosów 20

Okręg 16

  • Wyniki kompletne - przekazano dane z obwodów głosowania: 259, 260, 261, 262
  • Liczba uprawnionych do głosowania: 2966
  • Liczba kart do głosowania wydanych wyborcom: 329
  • Liczba kart wyjętych z urny: 329
  • Frekwencja: 11.09%
  • Liczba kart nieważnych: 0
  • Liczba kart ważnych: 329
  • Liczba głosów nieważnych: 3
  • Liczba głosów ważnych: 326

Nazwisko i imię Ilość głosów
1. GUZIK TOMASZ
Ilość głosów 138

2. MAJ DAMIAN
Ilość głosów 19
3. RYBA ANDRZEJ
Ilość głosów 49
4. WIĘCŁAWEK PATRYCJA
Ilość głosów 120

Okręg 17

  • Wyniki kompletne - przekazano dane z obwodów głosowania: 259, 260
  • Liczba uprawnionych do głosowania: 2107
  • Liczba kart do głosowania wydanych wyborcom: 222
  • Liczba kart wyjętych z urny: 222
  • Frekwencja: 10.54%
  • Liczba kart nieważnych: 0
  • Liczba kart ważnych: 222
  • Liczba głosów nieważnych: 1
  • Liczba głosów ważnych: 221

Nazwisko i imię Ilość głosów
1. BEDNARCZYK STANISŁAW
Ilość głosów 39
2. KOŻUCH ZBIGNIEW
Ilość głosów 182

Okręg 18

  • Wyniki kompletne - przekazano dane z obwodów głosowania: 246, 259, 261, 263, 264, 265, 266
  • Liczba uprawnionych do głosowania: 2081
  • Liczba kart do głosowania wydanych wyborcom: 144
  • Liczba kart wyjętych z urny: 142
  • Frekwencja: 6.92%
  • Liczba kart nieważnych: 0
  • Liczba kart ważnych: 142
  • Liczba głosów nieważnych: 4
  • Liczba głosów ważnych: 138

Nazwisko i imię Ilość głosów
1. BIEŃ PATRYCJA
Ilość głosów 93

2. MANIAK TADEUSZ
Ilość głosów 45

Okręg 19

  • Wyniki kompletne - przekazano dane z obwodów głosowania: 265, 266, 267, 268, 270
  • Liczba uprawnionych do głosowania: 2993
  • Liczba kart do głosowania wydanych wyborcom: 461
  • Liczba kart wyjętych z urny: 462
  • Frekwencja: 15.40%
  • Liczba kart nieważnych: 0
  • Liczba kart ważnych: 462
  • Liczba głosów nieważnych: 1
  • Liczba głosów ważnych: 461

Nazwisko i imię Ilość głosów
1. DZIEDZIC TOMASZ
Ilość głosów 107
2. MATYKIEWICZ ELŻBIETA
Ilość głosów 202

3. NOWAK LUCYNA HENRYKA
Ilość głosów 63
4. SENDOR PIOTR
Ilość głosów 89

Okręg 20

  • Wyniki kompletne - przekazano dane z obwodów głosowania: 267, 268, 269
  • Liczba uprawnionych do głosowania: 2606
  • Liczba kart do głosowania wydanych wyborcom: 278
  • Liczba kart wyjętych z urny: 278
  • Frekwencja: 10.67%
  • Liczba kart nieważnych: 0
  • Liczba kart ważnych: 278
  • Liczba głosów nieważnych: 2
  • Liczba głosów ważnych: 276

Nazwisko i imię Ilość głosów
1. ĆWIĘKA TADEUSZ ANTONI
Ilość głosów 6
2. DZIEDZIC ALEKSANDRA
Ilość głosów 48
3. JOŃCA RAFAŁ
Ilość głosów 31
4 .MAŁEK JACEK
Ilość głosów 191

Okręg 21

  • Wyniki kompletne - przekazano dane z obwodów głosowania: 265, 269, 270
  • Liczba uprawnionych do głosowania: 2661
  • Liczba kart do głosowania wydanych wyborcom: 192
  • Liczba kart wyjętych z urny: 192
  • Frekwencja: 7.22%
  • Liczba kart nieważnych: 0
  • Liczba kart ważnych: 192
  • Liczba głosów nieważnych: 1
  • Liczba głosów ważnych: 191

Nazwisko i imię Ilość głosów
1. DOBKOWSKA IZABELA
Ilość głosów 53
2. DZIWISZ JERZY
Ilość głosów 10
3. KOCZANOWSKI ADAM
Ilość głosów 17
4. LEŃCZOWSKI ZBIGNIEW
Ilość głosów 35
5. WĘGRZYN MAREK
Ilość głosów 76

Aby znaleźć interesujący Cię okręg, dzielnicę czy kandydata naciśnij Ctrl + F i wpisz szukane słowa

Wyniki wyborów do rad dzielnic 2018. DZIELNICA XIII

Okręg 1

  • Wyniki kompletne - przekazano dane z obwodów głosowania: 283, 284, 285, 286, 287
  • Liczba uprawnionych do głosowania: 1615
  • Liczba kart do głosowania wydanych wyborcom: 112
  • Liczba kart wyjętych z urny: 112
  • Frekwencja: 6.93%
  • Liczba kart nieważnych: 0
  • Liczba kart ważnych: 112
  • Liczba głosów nieważnych: 1
  • Liczba głosów ważnych: 111

Nazwisko i imię
Ilość głosów
1. KURAL TERESA
Ilość głosów 25
2. SZCZYGIEŁ MIROSŁAW
Ilość głosów 77

3. TROMCZYŃSKI GRZEGORZ
Ilość głosów 9

Okręg 2
Dzielnicowa Komisja Wyborcza stwierdza, że głosowania nie przeprowadzono w okręgu wyborczym numer 2, w którym liczba zarejestrowanych kandydatów równa jest liczbie 1, a zarejestrowany kandydat MARKIEWICZ BOLESŁAW KRZYSZTOF uzyskał mandat radnego bez przeprowadzenia głosowania.

Okręg 3

  • Wyniki kompletne - przekazano dane z obwodów głosowania: 285, 287, 288
  • Liczba uprawnionych do głosowania: 1742
  • Liczba kart do głosowania wydanych wyborcom: 246
  • Liczba kart wyjętych z urny: 245
  • Frekwencja: 14.12%
  • Liczba kart nieważnych: 0
  • Liczba kart ważnych: 245
  • Liczba głosów nieważnych: 4
  • Liczba głosów ważnych: 241

Nazwisko i imię
Ilość głosów
1. BUDYŚ KAROLINA
Ilość głosów 36
2. KOLASA DARIUSZ
Ilość głosów 98

3. KRZAK ŁUKASZ
Ilość głosów 32
4. KULIG MARIAN
Ilość głosów 26
5. PORZUCZEK AGATA
Ilość głosów 22
6. WRONA ADAM
Ilość głosów 27

Okręg 4

  • Wyniki kompletne - przekazano dane z obwodów głosowania: 288, 289
  • Liczba uprawnionych do głosowania: 1364
  • Liczba kart do głosowania wydanych wyborcom: 169
  • Liczba kart wyjętych z urny: 169
  • Frekwencja: 12.39%
  • Liczba kart nieważnych: 0
  • Liczba kart ważnych: 169
  • Liczba głosów nieważnych: 0
  • Liczba głosów ważnych: 169

Nazwisko i imię
Ilość głosów
1. KANIA-CZERCZYK KATARZYNA
Ilość głosów 18
2. KOŁOMYJSKI TOMASZ MACIEJ
Ilość głosów 87

3. MARCZYK PIOTR
Ilość głosów 24
4. MROŻEK ROBERT
Ilość głosów 40

Okręg 5

  • Wyniki kompletne - przekazano dane z obwodów głosowania: 283, 289
  • Liczba uprawnionych do głosowania: 1606
  • Liczba kart do głosowania wydanych wyborcom: 156
  • Liczba kart wyjętych z urny: 156
  • Frekwencja: 9.71%
  • Liczba kart nieważnych: 0
  • Liczba kart ważnych: 156
  • Liczba głosów nieważnych: 0
  • Liczba głosów ważnych: 156

Nazwisko i imię Ilość głosów
1. FRĄCZEK JADWIGA
Ilość głosów 67
2. KOMORNICZAK JAROSŁAW
Ilość głosów 74

3. ZDZIEBKO DOMINIK
Ilość głosów 15

Okręg 6

  • Wyniki kompletne - przekazano dane z obwodów głosowania: 289, 290, 291
  • Liczba uprawnionych do głosowania: 1467
  • Liczba kart do głosowania wydanych wyborcom: 118
  • Liczba kart wyjętych z urny: 118
  • Frekwencja: 8.04%
  • Liczba kart nieważnych: 0
  • Liczba kart ważnych: 118
  • Liczba głosów nieważnych: 0
  • Liczba głosów ważnych: 118

Nazwisko i imię
Ilość głosów
1. BALIK JOANNA
Ilość głosów 9
2. CYZA ZBIGNIEW
Ilość głosów 43
3. CZECHOWSKI HENRYK
Ilość głosów 10
4. LEFLER ROBERT
Ilość głosów 13
5. WALERSKA WIOLETTA
Ilość głosów 43

Kandydat wybrany poprzez losowanie.

Okręg 7

  • Wyniki kompletne - przekazano dane z obwodów głosowania: 281, 282, 290
  • Liczba uprawnionych do głosowania: 1321
  • Liczba kart do głosowania wydanych wyborcom: 120
  • Liczba kart wyjętych z urny: 120
  • Frekwencja: 9.08%
  • Liczba kart nieważnych: 0
  • Liczba kart ważnych: 120
  • Liczba głosów nieważnych: 1
  • Liczba głosów ważnych: 119

Nazwisko i imię Ilość głosów
1. CZERWIŃSKA-PACURA AURELIA
Ilość głosów 51

2. GULIŃSKA ANNA
Ilość głosów 44
3 .MIŚ WIKTOR
Ilość głosów 24

Okręg 8

  • Wyniki kompletne - przekazano dane z obwodów głosowania: 282, 283
  • Liczba uprawnionych do głosowania: 1508
  • Liczba kart do głosowania wydanych wyborcom: 131
  • Liczba kart wyjętych z urny: 131
  • Frekwencja: 8.69%
  • Liczba kart nieważnych: 0
  • Liczba kart ważnych: 131
  • Liczba głosów nieważnych: 1
  • Liczba głosów ważnych: 130

Nazwisko i imię Ilość głosów
1. BRÓZDA PATRYK
Ilość głosów 45
2. PRACZYŃSKA IWONA
Ilość głosów 67

3. RACZYŃSKA ZOFIA
Ilość głosów 18

Okręg 9

  • Wyniki kompletne - przekazano dane z obwodów głosowania: 274, 281, 282
  • Liczba uprawnionych do głosowania: 1378
  • Liczba kart do głosowania wydanych wyborcom: 175
  • Liczba kart wyjętych z urny: 175
  • Frekwencja: 12.70%
  • Liczba kart nieważnych: 0
  • Liczba kart ważnych: 175
  • Liczba głosów nieważnych: 0
  • Liczba głosów ważnych: 175

Nazwisko i imię Ilość głosów
1. BATKO PAWEŁ
Ilość głosów 58
2. MŁYNARZ JACEK
Ilość głosów 112

3. WĘDRZYK PRZEMYSŁAW
Ilość głosów 5

Okręg 10

  • Wyniki kompletne - przekazano dane z obwodów głosowania: 280, 290, 292
  • Liczba uprawnionych do głosowania: 1660
  • Liczba kart do głosowania wydanych wyborcom: 100
  • Liczba kart wyjętych z urny: 100
  • Frekwencja: 6.02%
  • Liczba kart nieważnych: 0
  • Liczba kart ważnych: 100
  • Liczba głosów nieważnych: 1
  • Liczba głosów ważnych: 99

Nazwisko i imię
Ilość głosów
1. BARAN BARBARA
Ilość głosów 55

2. KAWĘCKA DOROTA
Ilość głosów 44

Okręg 11

  • Wyniki kompletne - przekazano dane z obwodów głosowania: 274, 275, 279, 280
  • Liczba uprawnionych do głosowania: 1407
  • Liczba kart do głosowania wydanych wyborcom: 165
  • Liczba kart wyjętych z urny: 165
  • Frekwencja: 11.73%
  • Liczba kart nieważnych: 0
  • Liczba kart ważnych: 165
  • Liczba głosów nieważnych: 2
  • Liczba głosów ważnych: 163

Nazwisko i imię
Ilość głosów
1. ŁADA TOMASZ
Ilość głosów 12
2. ŁAZARÓW TOMASZ
Ilość głosów 108

3. WŁODARCZYK ZYGMUNT
Ilość głosów 43

Okręg 12

  • Wyniki kompletne - przekazano dane z obwodów głosowania: 274, 436, 437, 438
  • Liczba uprawnionych do głosowania: 1787
  • Liczba kart do głosowania wydanych wyborcom: 189
  • Liczba kart wyjętych z urny: 189
  • Frekwencja: 10.58%
  • Liczba kart nieważnych: 0
  • Liczba kart ważnych: 189
  • Liczba głosów nieważnych: 2
  • Liczba głosów ważnych: 187

Nazwisko i imię
Ilość głosów
1. KOMPA GRZEGORZ FRANCISZEK
Ilość głosów 97

2. WŁOSIK KRZYSZTOF
Ilość głosów 90

Okręg 13
Dzielnicowa Komisja Wyborcza stwierdza, że głosowania nie przeprowadzono w okręgu wyborczym numer 13, w którym liczba zarejestrowanych kandydatów równa jest liczbie 1, a zarejestrowany kandydat TOBOŁA SZYMON uzyskał mandat radnego bez przeprowadzenia głosowania.

Okręg 14

  • Wyniki kompletne - przekazano dane z obwodów głosowania: 278
  • Liczba uprawnionych do głosowania: 1167
  • Liczba kart do głosowania wydanych wyborcom: 100
  • Liczba kart wyjętych z urny: 100
  • Frekwencja: 8.57%
  • Liczba kart nieważnych: 0
  • Liczba kart ważnych: 100
  • Liczba głosów nieważnych: 2
  • Liczba głosów ważnych: 98

Nazwisko i imię
Ilość głosów
1. CHMIELECKI OSKAR
Ilość głosów 36
2. MIEZIAN MACIEJ
Ilość głosów 62

Okręg 15

  • Wyniki kompletne - przekazano dane z obwodów głosowania: 275, 277, 278
  • Liczba uprawnionych do głosowania: 1556
  • Liczba kart do głosowania wydanych wyborcom: 126
  • Liczba kart wyjętych z urny: 126
  • Frekwencja: 8.10%
  • Liczba kart nieważnych: 0
  • Liczba kart ważnych: 126
  • Liczba głosów nieważnych: 2
  • Liczba głosów ważnych: 124

Nazwisko i imię Ilość głosów
1. BEDNARZ JACEK
Ilość głosów 54

2. BURLIGA ŁUKASZ
Ilość głosów 27
3. STYRSKI TADEUSZ
Ilość głosów 43

Okręg 16

  • Wyniki kompletne - przekazano dane z obwodów głosowania: 275
  • Liczba uprawnionych do głosowania: 1314
  • Liczba kart do głosowania wydanych wyborcom: 46
  • Liczba kart wyjętych z urny: 46
  • Frekwencja: 3.50%
  • Liczba kart nieważnych: 0
  • Liczba kart ważnych: 46
  • Liczba głosów nieważnych: 3
  • Liczba głosów ważnych: 43

Nazwisko i imię
Ilość głosów
1. KOWALSKI MARCIN
21
2. WALKIEWICZ TOMASZ
Ilość głosów 22

Okręg 17

  • Wyniki kompletne - przekazano dane z obwodów głosowania: 276, 277
  • Liczba uprawnionych do głosowania: 1348
  • Liczba kart do głosowania wydanych wyborcom: 208
  • Liczba kart wyjętych z urny: 208
  • Frekwencja: 15.43%
  • Liczba kart nieważnych: 0
  • Liczba kart ważnych: 208
  • Liczba głosów nieważnych: 4
  • Liczba głosów ważnych: 204

Nazwisko i imię
Ilość głosów
1 .PAŚ MARCIN
Ilość głosów 64
2. ZAWIŚLAK RAFAŁ
Ilość głosów 140

Okręg 18

  • Wyniki kompletne - przekazano dane z obwodów głosowania: 273, 276
  • Liczba uprawnionych do głosowania: 1691
  • Liczba kart do głosowania wydanych wyborcom: 87
  • Liczba kart wyjętych z urny: 87
  • Frekwencja: 5.14%
  • Liczba kart nieważnych: 0
  • Liczba kart ważnych: 87
  • Liczba głosów nieważnych: 0
  • Liczba głosów ważnych: 87

Nazwisko i imię
Ilość głosów
1. GAŁAT KRZYSZTOF
Ilość głosów 71

2. PRZYWARA KRZYSZTOF
Ilość głosów 16

Okręg 19

  • Wyniki kompletne - przekazano dane z obwodów głosowania: 272, 273, 274
  • Liczba uprawnionych do głosowania: 1577
  • Liczba kart do głosowania wydanych wyborcom: 210
  • Liczba kart wyjętych z urny: 210
  • Frekwencja: 13.32%
  • Liczba kart nieważnych: 0
  • Liczba kart ważnych: 210
  • Liczba głosów nieważnych: 0
  • Liczba głosów ważnych: 210

Nazwisko i imię
Ilość głosów
1. DUŻYŃSKI ŁUKASZ
Ilość głosów 11
2. KOWALIK SZYMON
Ilość głosów 65
3. SONIK JERZY
Ilość głosów 64
4. WÓJCIK ARTUR
Ilość głosów 70

Okręg 20

  • Wyniki kompletne - przekazano dane z obwodów głosowania: 272, 273
  • Liczba uprawnionych do głosowania: 1174
  • Liczba kart do głosowania wydanych wyborcom: 252
  • Liczba kart wyjętych z urny: 252
  • Frekwencja: 21.47%
  • Liczba kart nieważnych: 0
  • Liczba kart ważnych: 252
  • Liczba głosów nieważnych: 0
  • Liczba głosów ważnych: 252

Nazwisko i imię
Ilość głosów
1. JANIK ARTUR
Ilość głosów 88
2. KUŚ MARCIN
Ilość głosów 164

Okręg 21

  • Wyniki kompletne - przekazano dane z obwodów głosowania: 271, 272
  • Liczba uprawnionych do głosowania: 1164
  • Liczba kart do głosowania wydanych wyborcom: 207
  • Liczba kart wyjętych z urny: 207
  • Frekwencja: 17.78%
  • Liczba kart nieważnych: 0
  • Liczba kart ważnych: 207
  • Liczba głosów nieważnych: 0
  • Liczba głosów ważnych: 207

Nazwisko i imię
Ilość głosów
1. KUŚ RAFAŁ
Ilość głosów 85
2. MODZELEWSKA-KADOW MAGDALENA
Ilość głosów 15
3. RADWAN ANDRZEJ
Ilość głosów 107

Aby znaleźć interesujący Cię okręg, dzielnicę czy kandydata naciśnij Ctrl + F i wpisz szukane słowa

Wyniki wyborów do rad dzielnic 2018. DZIELNICA XIV

Okręg 1

  • Wyniki kompletne - przekazano dane z obwodów głosowania: 299, 309
  • Liczba uprawnionych do głosowania: 1076
  • Liczba kart do głosowania wydanych wyborcom: 202
  • Liczba kart wyjętych z urny: 202
  • Frekwencja: 18.77%
  • Liczba kart nieważnych: 0
  • Liczba kart ważnych: 202
  • Liczba głosów nieważnych: 1
  • Liczba głosów ważnych: 201

Nazwisko i imię
Ilość głosów
1. ŁOGINOW JAKUB
Ilość głosów 111

2. NIZIOŁEK DANUTA IRENA
Ilość głosów 21
3. RYCHLIK JACEK
Ilość głosów 69

Okręg 2

  • Wyniki kompletne - przekazano dane z obwodów głosowania: 307, 308
  • Liczba uprawnionych do głosowania: 1115
  • Liczba kart do głosowania wydanych wyborcom: 108
  • Liczba kart wyjętych z urny: 108
  • Frekwencja: 9.69%
  • Liczba kart nieważnych: 0
  • Liczba kart ważnych: 108
  • Liczba głosów nieważnych: 0
  • Liczba głosów ważnych: 108

Nazwisko i imię
Ilość głosów
1. ADAMSKI MICHAŁ
Ilość głosów 75

2. UMIŃSKI BRONISŁAW
Ilość głosów 33

Okręg 3

  • Wyniki kompletne - przekazano dane z obwodów głosowania: 307
  • Liczba uprawnionych do głosowania: 933
  • Liczba kart do głosowania wydanych wyborcom: 165
  • Liczba kart wyjętych z urny: 165
  • Frekwencja: 17.68%
  • Liczba kart nieważnych: 0
  • Liczba kart ważnych: 165
  • Liczba głosów nieważnych: 1
  • Liczba głosów ważnych: 164

Nazwisko i imię
Ilość głosów
1. CIEŚLIK ŁUKASZ
Ilość głosów 76
2. ULMANIEC ZBIGNIEW
Ilość głosów 88

Okręg 4

  • Wyniki kompletne - przekazano dane z obwodów głosowania: 304, 308, 309
  • Liczba uprawnionych do głosowania: 1264
  • Liczba kart do głosowania wydanych wyborcom: 233
  • Liczba kart wyjętych z urny: 233
  • Frekwencja: 18.43%
  • Liczba kart nieważnych: 0
  • Liczba kart ważnych: 233
  • Liczba głosów nieważnych: 1
  • Liczba głosów ważnych: 232

Nazwisko i imię
Ilość głosów
1. BRYDNIAK ANNA
Ilość głosów 135

2. KOSIOR IZABELA
Ilość głosów 25
3. RAJCA ANNA
Ilość głosów 72

Okręg 5

  • Wyniki kompletne - przekazano dane z obwodów głosowania: 304
  • Liczba uprawnionych do głosowania: 983
  • Liczba kart do głosowania wydanych wyborcom: 216
  • Liczba kart wyjętych z urny: 216
  • Frekwencja: 21.97%
  • Liczba kart nieważnych: 0
  • Liczba kart ważnych: 216
  • Liczba głosów nieważnych: 0
  • Liczba głosów ważnych: 216

Nazwisko i imię
Ilość głosów
1.DOBROWOLSKI PAWEŁ
Ilość głosów 105

2.MICHNO MIECZYSŁAW MAREK
Ilość głosów 21
3.WOŹNIAKIEWICZ JERZY
Ilość głosów 90

Okręg 6

  • Wyniki kompletne - przekazano dane z obwodów głosowania: 303, 304, 305, 306, 307
  • Liczba uprawnionych do głosowania: 915
  • Liczba kart do głosowania wydanych wyborcom: 134
  • Liczba kart wyjętych z urny: 134
  • Frekwencja: 14.64%
  • Liczba kart nieważnych: 0
  • Liczba kart ważnych: 134
  • Liczba głosów nieważnych: 0
  • Liczba głosów ważnych: 134

Nazwisko i imię Ilość głosów
1. GIBAŁA MAGDALENA
Ilość głosów 27
2. KLIMEK TADEUSZ
Ilość głosów 32
3. ZIEMIAŃSKI MAREK
Ilość głosów 75

Okręg 7

  • Wyniki kompletne - przekazano dane z obwodów głosowania: 305, 306
  • Liczba uprawnionych do głosowania: 1234
  • Liczba kart do głosowania wydanych wyborcom: 255
  • Liczba kart wyjętych z urny: 255
  • Frekwencja: 20.66%
  • Liczba kart nieważnych: 0
  • Liczba kart ważnych: 255
  • Liczba głosów nieważnych: 0
  • Liczba głosów ważnych: 255

Nazwisko i imię
Ilość głosów
1. ORŁOWSKI ADRIAN
Ilość głosów 70
2. SZATKO-NOWAK JOLANTA
Ilość głosów 185

Okręg 8

  • Wyniki kompletne - przekazano dane z obwodów głosowania: 301, 305
  • Liczba uprawnionych do głosowania: 912
  • Liczba kart do głosowania wydanych wyborcom: 116
  • Liczba kart wyjętych z urny: 116
  • Frekwencja: 12.72%
  • Liczba kart nieważnych: 0
  • Liczba kart ważnych: 116
  • Liczba głosów nieważnych: 0
  • Liczba głosów ważnych: 116

Nazwisko i imię
Ilość głosów
1. BASTER ŁUKASZ
Ilość głosów 9
2. HODOR ŁUKASZ
Ilość głosów 49

3. ORŁOWSKI JERZY
Ilość głosów 12
4. WIĘCEK DARIUSZ
Ilość głosów 2
5. ZIEMIŃSKA AGNIESZKA
Ilość głosów 23
6. ZIĘBA JACEK
Ilość głosów 21

Okręg 9

  • Wyniki kompletne - przekazano dane z obwodów głosowania: 302, 303
  • Liczba uprawnionych do głosowania: 1567
  • Liczba kart do głosowania wydanych wyborcom: 156
  • Liczba kart wyjętych z urny: 156
  • Frekwencja: 9.96%
  • Liczba kart nieważnych: 0
  • Liczba kart ważnych: 156
  • Liczba głosów nieważnych: 1
  • Liczba głosów ważnych: 155

Nazwisko i imię
Ilość głosów
1.BIENIEK SŁAWOMIR
Ilość głosów 125

2.WIERZBICKA DOROTA
Ilość głosów 30

Okręg 10

  • Wyniki kompletne - przekazano dane z obwodów głosowania: 301, 302
  • Liczba uprawnionych do głosowania: 1266
  • Liczba kart do głosowania wydanych wyborcom: 256
  • Liczba kart wyjętych z urny: 256
  • Frekwencja: 20.22%
  • Liczba kart nieważnych: 0
  • Liczba kart ważnych: 256
  • Liczba głosów nieważnych: 2
  • Liczba głosów ważnych: 254

Nazwisko i imię
Ilość głosów
1. KĘDRYNA KAZIMIERZ
Ilość głosów 38
2. KOWALCZYK ELŻBIETA
Ilość głosów 44
3. MEYSZTOWICZ PAWEŁ
Ilość głosów 172

Okręg 11

  • Wyniki kompletne - przekazano dane z obwodów głosowania: 300, 301
  • Liczba uprawnionych do głosowania: 1176
  • Liczba kart do głosowania wydanych wyborcom: 222
  • Liczba kart wyjętych z urny: 222
  • Frekwencja: 18.88%
  • Liczba kart nieważnych: 0
  • Liczba kart ważnych: 222
  • Liczba głosów nieważnych: 1
  • Liczba głosów ważnych: 221

Nazwisko i imię
Ilość głosów
1. GAŁKA ALEKSY
Ilość głosów 52
2. GAWLIK STEFAN
Ilość głosów 63
3. MĄCZKA GRZEGORZ
Ilość głosów 78

4. SIPIORA STANISŁAW
Ilość głosów 28

Okręg 12

  • Wyniki kompletne - przekazano dane z obwodów głosowania: 300, 301, 302
  • Liczba uprawnionych do głosowania: 1193
  • Liczba kart do głosowania wydanych wyborcom: 211
  • Liczba kart wyjętych z urny: 209
  • Frekwencja: 17.69%
  • Liczba kart nieważnych: 0
  • Liczba kart ważnych: 209
  • Liczba głosów nieważnych: 2
  • Liczba głosów ważnych: 207

Nazwisko i imię
Ilość głosów
1. KOSZYK EWA
Ilość głosów 62
2. KRUPA BOGDAN
Ilość głosów 77

3. TEKIELI SZYMON
Ilość głosów 68

Okręg 13

  • Wyniki kompletne - przekazano dane z obwodów głosowania: 296, 299, 300
  • Liczba uprawnionych do głosowania: 1081
  • Liczba kart do głosowania wydanych wyborcom: 158
  • Liczba kart wyjętych z urny: 158
  • Frekwencja: 14.62%
  • Liczba kart nieważnych: 0
  • Liczba kart ważnych: 158
  • Liczba głosów nieważnych: 2
  • Liczba głosów ważnych: 156

Nazwisko i imię
Ilość głosów
1.GORYL KAROL
Ilość głosów 70
2.SADOWSKI MAREK
Ilość głosów 86

Okręg 14

  • Wyniki kompletne - przekazano dane z obwodów głosowania: 298, 300, 301, 302
  • Liczba uprawnionych do głosowania: 943
  • Liczba kart do głosowania wydanych wyborcom: 112
  • Liczba kart wyjętych z urny: 112
  • Frekwencja: 11.88%
  • Liczba kart nieważnych: 0
  • Liczba kart ważnych: 112
  • Liczba głosów nieważnych: 0
  • Liczba głosów ważnych: 112

Nazwisko i imię
Ilość głosów
1. BUDZIASZEK AGNIESZKA
Ilość głosów 25
2. KŁOS MARCIN
Ilość głosów 25
3. KRZYNÓWEK HALINA
Ilość głosów 55

4. MARTISZEK JOLANTA
Ilość głosów 7

Okręg 15

  • Wyniki kompletne - przekazano dane z obwodów głosowania: 296, 299
  • Liczba uprawnionych do głosowania: 1349
  • Liczba kart do głosowania wydanych wyborcom: 184
  • Liczba kart wyjętych z urny: 184
  • Frekwencja: 13.64%
  • Liczba kart nieważnych: 0
  • Liczba kart ważnych: 184
  • Liczba głosów nieważnych: 0
  • Liczba głosów ważnych: 184

Nazwisko i imię
Ilość głosów
1. DIAKOWICZ ANNA JADWIGA
Ilość głosów 88
2. MOKSA ANNA
Ilość głosów 96

Okręg 16

  • Wyniki kompletne - przekazano dane z obwodów głosowania: 296, 297, 298
  • Liczba uprawnionych do głosowania: 1213
  • Liczba kart do głosowania wydanych wyborcom: 182
  • Liczba kart wyjętych z urny: 182
  • Frekwencja: 15.00%
  • Liczba kart nieważnych: 0
  • Liczba kart ważnych: 182
  • Liczba głosów nieważnych: 0
  • Liczba głosów ważnych: 182

Nazwisko i imię Ilość głosów
1. TRZAJNA TOMASZ
Ilość głosów 58
2. ZADĘCKA REGINA
Ilość głosów 124

Okręg 17

  • Wyniki kompletne - przekazano dane z obwodów głosowania: 295, 296, 297, 298
  • Liczba uprawnionych do głosowania: 979
  • Liczba kart do głosowania wydanych wyborcom: 67
  • Liczba kart wyjętych z urny: 67
  • Frekwencja: 6.84%
  • Liczba kart nieważnych: 0
  • Liczba kart ważnych: 67
  • Liczba głosów nieważnych: 4
  • Liczba głosów ważnych: 63

Nazwisko i imię
Ilość głosów
1. CIEPIELA PATRYK
Ilość głosów 47

2. WĄS MATEUSZ
Ilość głosów 16

Okręg 18

  • Wyniki kompletne - przekazano dane z obwodów głosowania: 297
  • Liczba uprawnionych do głosowania: 1142
  • Liczba kart do głosowania wydanych wyborcom: 66
  • Liczba kart wyjętych z urny: 66
  • Frekwencja: 5.78%
  • Liczba kart nieważnych: 0
  • Liczba kart ważnych: 66
  • Liczba głosów nieważnych: 0
  • Liczba głosów ważnych: 66

Nazwisko i imię Ilość głosów
1. KOLANO MONIKA
Ilość głosów 36

2. WAWRZYK-WÓJCIK ANITA
Ilość głosów 30

Okręg 19

  • Wyniki kompletne - przekazano dane z obwodów głosowania: 294, 295
  • Liczba uprawnionych do głosowania: 1261
  • Liczba kart do głosowania wydanych wyborcom: 127
  • Liczba kart wyjętych z urny: 127
  • Frekwencja: 10.07%
  • Liczba kart nieważnych: 0
  • Liczba kart ważnych: 127
  • Liczba głosów nieważnych: 1
  • Liczba głosów ważnych: 126

Nazwisko i imię
Ilość głosów
1. GŁOWACKA-PRUS DOROTA
Ilość głosów 71

2. KOŁODZIEJCZYK MATEUSZ
Ilość głosów 12
3. LIZOŃ JERZY
Ilość głosów 11
4. SZOSTAK BARBARA
Ilość głosów 11
5. ZIEMIŃSKA BARBARA
Ilość głosów 21

Okręg 20

  • Wyniki kompletne - przekazano dane z obwodów głosowania: 294
  • Liczba uprawnionych do głosowania: 1270
  • Liczba kart do głosowania wydanych wyborcom: 34
  • Liczba kart wyjętych z urny: 34
  • Frekwencja: 2.68%
  • Liczba kart nieważnych: 0
  • Liczba kart ważnych: 34
  • Liczba głosów nieważnych: 2
  • Liczba głosów ważnych: 32

Nazwisko i imię
Ilość głosów
1. GAJDA MICHAŁ
Ilość głosów 19

2. ZIĘBA TERESA
Ilość głosów 13

Okręg 21

  • Wyniki kompletne - przekazano dane z obwodów głosowania: 293, 294, 295, 296, 439
  • Liczba uprawnionych do głosowania: 1149
  • Liczba kart do głosowania wydanych wyborcom: 256
  • Liczba kart wyjętych z urny: 256
  • Frekwencja: 22.28%
  • Liczba kart nieważnych: 2
  • Liczba kart ważnych: 254
  • Liczba głosów nieważnych: 0
  • Liczba głosów ważnych: 254

Nazwisko i imię
Ilość głosów
1.BOŻYK JERZY
Ilość głosów 2
2.FRANCZYK STANISŁAW
Ilość głosów 19
3.KĘSEK WOJCIECH
Ilość głosów 7
4.MROZOWSKA ALEKSANDRA
Ilość głosów 60
5.PIWIŃSKI ROMAN
Ilość głosów 5
6.STANEK BOŻENA
Ilość głosów 161

KONIECZNIE SPRAWDŹ:

Wideo

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych”i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Komentarze

Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i obowiązują na niej polityka prywatności oraz warunki korzystania z usługi firmy Google. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

Podaj powód zgłoszenia

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu.
Dodaj ogłoszenie

Wykryliśmy, że nadal blokujesz reklamy...

To dzięki reklamom możemy dostarczyć dla Ciebie wartościowe informacje. Jeśli cenisz naszą pracę, prosimy, odblokuj reklamy na naszej stronie.

Dziękujemy za Twoje wsparcie!

Jasne, chcę odblokować
Przycisk nie działa ?
1.
W prawym górnym rogu przegladarki znajdź i kliknij ikonkę AdBlock. Z otwartego menu wybierz opcję "Wstrzymaj blokowanie na stronach w tej domenie".
krok 1
2.
Pojawi się okienko AdBlock. Przesuń suwak maksymalnie w prawą stronę, a nastepnie kliknij "Wyklucz".
krok 2
3.
Gotowe! Zielona ikonka informuje, że reklamy na stronie zostały odblokowane.
krok 3