Wyniki wyborów do rad dzielnic. Sprawdź, kto został radnym [WYNIKI WYBORÓW DLA DZIELNIC XV -XVIII]

Grzegorz SkowronZaktualizowano 
Aneta Żurek
Znamy oficjalne wyniki niedzielnych wyborów do rad dzielnic. Zobacz, kto dostał najwięcej głosów i został radnym. Oto wyniki głosowania w dzielnicach XV – XVIII.

Aby znaleźć interesujący Cię okręg, dzielnicę czy kandydata naciśnij Ctrl + F i wpisz szukane słowa

Wyniki wyborów do rad dzielnic 2018. DZIELNICA XV

Okręg 1

  • Wyniki kompletne - przekazano dane z obwodów głosowania: 310, 311, 314
  • Liczba uprawnionych do głosowania: 2052
  • Liczba kart do głosowania wydanych wyborcom: 202
  • Liczba kart wyjętych z urny: 202
  • Frekwencja: 9.84%
  • Liczba kart nieważnych: 0
  • Liczba kart ważnych: 202
  • Liczba głosów nieważnych: 4
  • Liczba głosów ważnych: 198

Nazwisko i imię
Ilość głosów
1. AKSAMIT JULIA
Ilość głosów 41
2. CIEŚLIK MACIEJ
Ilość głosów 70

3. KIEĆ ZBIGNIEW
Ilość głosów 50
4. TARCZYŃSKI ŁUKASZ
Ilość głosów 37

Okręg 2

  • Wyniki kompletne - przekazano dane z obwodów głosowania: 310, 311, 314
  • Liczba uprawnionych do głosowania: 2357
  • Liczba kart do głosowania wydanych wyborcom: 405
  • Liczba kart wyjętych z urny: 405
  • Frekwencja: 17.18%
  • Liczba kart nieważnych: 0
  • Liczba kart ważnych: 405
  • Liczba głosów nieważnych: 0
  • Liczba głosów ważnych: 405

Nazwisko i imię
Ilość głosów
1. KUSIOR BOGDAN
Ilość głosów 125

2. PIĄTKOWSKI GRZEGORZ
Ilość głosów 91
3. RADUSZEWSKA ZOFIA
Ilość głosów 67
4. SZCZEPAŃSKI DAWID
Ilość głosów 122

Okręg 3

  • Wyniki kompletne - przekazano dane z obwodów głosowania: 311, 312
  • Liczba uprawnionych do głosowania: 2103
  • Liczba kart do głosowania wydanych wyborcom: 175
  • Liczba kart wyjętych z urny: 175
  • Frekwencja: 8.32%
  • Liczba kart nieważnych: 0
  • Liczba kart ważnych: 175
  • Liczba głosów nieważnych: 0
  • Liczba głosów ważnych: 175

Nazwisko i imię
Ilość głosów
1. BERNIAK ANNA
Ilość głosów 49
2. MACIEJOWSKI KONRAD
Ilość głosów 65

3. MARCJANOWICZ LUCYNA
Ilość głosów 40
4. ZYGMUNT DANIEL
Ilość głosów 5
5. ŻELICHOWSKI MAREK
Ilość głosów 16

Okręg 4

  • Wyniki kompletne - przekazano dane z obwodów głosowania: 312, 313
  • Liczba uprawnionych do głosowania: 1780
  • Liczba kart do głosowania wydanych wyborcom: 118
  • Liczba kart wyjętych z urny: 118
  • Frekwencja: 6.63%
  • Liczba kart nieważnych: 0
  • Liczba kart ważnych: 118
  • Liczba głosów nieważnych: 0
  • Liczba głosów ważnych: 118

Nazwisko i imię
Ilość głosów
1. ALBRYCHT PAWEŁ
Ilość głosów 16
2. SKOWYRA VIOLETTA
Ilość głosów 6
3. ŻOŁYNIAK PIOTR
Ilość głosów 96

Okręg 5

  • Wyniki kompletne - przekazano dane z obwodów głosowania: 321, 334
  • Liczba uprawnionych do głosowania: 1828
  • Liczba kart do głosowania wydanych wyborcom: 336
  • Liczba kart wyjętych z urny: 336
  • Frekwencja: 18.38%
  • Liczba kart nieważnych: 0
  • Liczba kart ważnych: 336
  • Liczba głosów nieważnych: 0
  • Liczba głosów ważnych: 336

Nazwisko i imię
Ilość głosów
1. DZIUGAN MONIKA
Ilość głosów 71
2. FIREK WOJCIECH
Ilość głosów 39
3. HOHENAUER MAREK
Ilość głosów 116

4. KRZYSZTONEK JAKUB
Ilość głosów 53
5. LENIK PAWEŁ
Ilość głosów 23
6. MAJEWSKI DAWID
Ilość głosów 4
7. PORAŃSKI JAROSŁAW
Ilość głosów 9
8. WOŁOCH PAWEŁ
Ilość głosów 21

Okręg 6

  • Wyniki kompletne - przekazano dane z obwodów głosowania: 322, 323
  • Liczba uprawnionych do głosowania: 1962
  • Liczba kart do głosowania wydanych wyborcom: 270
  • Liczba kart wyjętych z urny: 270
  • Frekwencja: 13.76%
  • Liczba kart nieważnych: 0
  • Liczba kart ważnych: 270
  • Liczba głosów nieważnych: 1
  • Liczba głosów ważnych: 269

Nazwisko i imię
Ilość głosów
1. DREWNICKI MICHAŁ
Ilość głosów 88
2. DYSZY ANNA
Ilość głosów 149

3. KOZŁOWSKI KAZIMIERZ
Ilość głosów 20
4. WALUŚ MAGDALENA
Ilość głosów 12

Okręg 7

  • Wyniki kompletne - przekazano dane z obwodów głosowania: 320, 321, 322
  • Liczba uprawnionych do głosowania: 2325
  • Liczba kart do głosowania wydanych wyborcom: 329
  • Liczba kart wyjętych z urny: 328
  • Frekwencja: 14.15%
  • Liczba kart nieważnych: 0
  • Liczba kart ważnych: 328
  • Liczba głosów nieważnych: 0
  • Liczba głosów ważnych: 328

Nazwisko i imię
Ilość głosów
1. DOLATA BEATA
Ilość głosów 103
2. FUDALI JAKUB
Ilość głosów 43
3. PĘCZEK KAROL
Ilość głosów 145

4. TKACZYK MICHAŁ
Ilość głosów 6
5. WACH PIOTR
Ilość głosów 31

Okręg 8

  • Wyniki kompletne - przekazano dane z obwodów głosowania: 319, 323
  • Liczba uprawnionych do głosowania: 2338
  • Liczba kart do głosowania wydanych wyborcom: 241
  • Liczba kart wyjętych z urny: 241
  • Frekwencja: 10.31%
  • Liczba kart nieważnych: 0
  • Liczba kart ważnych: 241
  • Liczba głosów nieważnych: 1
  • Liczba głosów ważnych: 240

Nazwisko i imię
Ilość głosów
1. DYMACZ SŁAWOMIR
Ilość głosów 199

2. TRZOP JACEK
Ilość głosów 41

Okręg 9

  • Wyniki kompletne - przekazano dane z obwodów głosowania: 314, 315
  • Liczba uprawnionych do głosowania: 1958
  • Liczba kart do głosowania wydanych wyborcom: 284
  • Liczba kart wyjętych z urny: 284
  • Frekwencja: 14.50%
  • Liczba kart nieważnych: 0
  • Liczba kart ważnych: 284
  • Liczba głosów nieważnych: 0
  • Liczba głosów ważnych: 284

Nazwisko i imię
Ilość głosów
1. HAJDUGA DAWID
Ilość głosów 30
2. KAŁUŻA SZYMON
Ilość głosów 83

3. MAKOWSKI JACEK
Ilość głosów 40
4. NOWAK ZOFIA
Ilość głosów 45
5. OPARA-BUŁAWSKA MIROSŁAWA
Ilość głosów 43
6. TOMAL PAWEŁ
Ilość głosów 8
7. ZIĘTARA MIESZKO
Ilość głosów 35

Okręg 10

  • Wyniki kompletne - przekazano dane z obwodów głosowania: 316, 317
  • Liczba uprawnionych do głosowania: 1954
  • Liczba kart do głosowania wydanych wyborcom: 231
  • Liczba kart wyjętych z urny: 231
  • Frekwencja: 11.82%
  • Liczba kart nieważnych: 0
  • Liczba kart ważnych: 231
  • Liczba głosów nieważnych: 0
  • Liczba głosów ważnych: 231

Nazwisko i imię
Ilość głosów
1. BADOWSKI WALDEMAR
Ilość głosów 19
2. GRELECKI PIOTR
Ilość głosów 55
3. JARZĄBEK RAFAŁ
Ilość głosów 21
4. JASKÓLSKI PATRYK
Ilość głosów 20
5. PIECHOWSKA ANNA
Ilość głosów 78

6. RUDZKI MAREK
Ilość głosów 38

Okręg 11

  • Wyniki kompletne - przekazano dane z obwodów głosowania: 315, 317
  • Liczba uprawnionych do głosowania: 1903
  • Liczba kart do głosowania wydanych wyborcom: 233
  • Liczba kart wyjętych z urny: 233
  • Frekwencja: 12.24%
  • Liczba kart nieważnych: 0
  • Liczba kart ważnych: 233
  • Liczba głosów nieważnych: 0
  • Liczba głosów ważnych: 233

Nazwisko i imię
Ilość głosów
1. ADASZYŃSKI JERZY
Ilość głosów 76
2. KUJAWOWICZ TOMASZ
Ilość głosów 17
3. MADOŃ DIANA
Ilość głosów 62
4. MAZUR ANDRZEJ
Ilość głosów 78

Okręg 12

  • Wyniki kompletne - przekazano dane z obwodów głosowania: 318
  • Liczba uprawnionych do głosowania: 1937
  • Liczba kart do głosowania wydanych wyborcom: 255
  • Liczba kart wyjętych z urny: 255
  • Frekwencja: 13.16%
  • Liczba kart nieważnych: 0
  • Liczba kart ważnych: 255
  • Liczba głosów nieważnych: 3
  • Liczba głosów ważnych: 252

Nazwisko i imię
Ilość głosów
1. LOREK JAN
Ilość głosów 94
2. TRZONIEC ANNA
Ilość głosów 158

Okręg 13

  • Wyniki kompletne - przekazano dane z obwodów głosowania: 327, 328
  • Liczba uprawnionych do głosowania: 2116
  • Liczba kart do głosowania wydanych wyborcom: 205
  • Liczba kart wyjętych z urny: 205
  • Frekwencja: 9.69%
  • Liczba kart nieważnych: 0
  • Liczba kart ważnych: 205
  • Liczba głosów nieważnych: 1
  • Liczba głosów ważnych: 204

Nazwisko i imię
Ilość głosów
1. BŁAŻEJCZYK JÓZEF
Ilość głosów 63

2. FELDY IZABELA
Ilość głosów 62
3. GADZINA MARCIN
Ilość głosów 19
4. SUDOŁ BOGDAN
Ilość głosów 60

Okręg 14

  • Wyniki kompletne - przekazano dane z obwodów głosowania: 326, 328
  • Liczba uprawnionych do głosowania: 1883
  • Liczba kart do głosowania wydanych wyborcom: 325
  • Liczba kart wyjętych z urny: 325
  • Frekwencja: 17.26%
  • Liczba kart nieważnych: 0
  • Liczba kart ważnych: 325
  • Liczba głosów nieważnych: 0
  • Liczba głosów ważnych: 325

Nazwisko i imię
Ilość głosów
1. GUŚTAK GRZEGORZ
Ilość głosów 138

2. KURCZ-CIEŚLA ANNA
Ilość głosów 43
3. NOWAKOWSKA MARTYNA
Ilość głosów 103
4. SKÓRSKI MARIUSZ
Ilość głosów 15
5. ZYCH ŁUKASZ
Ilość głosów 26

Okręg 15

  • Wyniki kompletne - przekazano dane z obwodów głosowania: 325, 326
  • Liczba uprawnionych do głosowania: 1927
  • Liczba kart do głosowania wydanych wyborcom: 168
  • Liczba kart wyjętych z urny: 168
  • Frekwencja: 8.72%
  • Liczba kart nieważnych: 0
  • Liczba kart ważnych: 168
  • Liczba głosów nieważnych: 0
  • Liczba głosów ważnych: 168

Nazwisko i imię
Ilość głosów
1. BIELAWSKA BARBARA
Ilość głosów 25
2. PYTEL MACIEJ
Ilość głosów 28
3. WOJNAR ZENON
Ilość głosów 115

Okręg 16

  • Wyniki kompletne - przekazano dane z obwodów głosowania: 323, 324, 325
  • Liczba uprawnionych do głosowania: 2095
  • Liczba kart do głosowania wydanych wyborcom: 255
  • Liczba kart wyjętych z urny: 255
  • Frekwencja: 12.17%
  • Liczba kart nieważnych: 0
  • Liczba kart ważnych: 255
  • Liczba głosów nieważnych: 0
  • Liczba głosów ważnych: 255

Nazwisko i imię
Ilość głosów
1. BADURSKI DARIUSZ
Ilość głosów 118

2. CZERWIŃSKI PAWEŁ
Ilość głosów 47
3. KOLEMBA SEBASTIAN
Ilość głosów 54
4. PASIEKA-BROCZKOWSKA URSZULA
Ilość głosów 36

Okręg 17

  • Wyniki kompletne - przekazano dane z obwodów głosowania: 333, 334
  • Liczba uprawnionych do głosowania: 2263
  • Liczba kart do głosowania wydanych wyborcom: 167
  • Liczba kart wyjętych z urny: 167
  • Frekwencja: 7.38%
  • Liczba kart nieważnych: 0
  • Liczba kart ważnych: 167
  • Liczba głosów nieważnych: 0
  • Liczba głosów ważnych: 167

Nazwisko i imię
Ilość głosów
1. BĄK KRZYSZTOF
Ilość głosów 109

2. ROGALA ROMAN
Ilość głosów 58

Okręg 18

  • Wyniki kompletne - przekazano dane z obwodów głosowania: 330, 331, 332
  • Liczba uprawnionych do głosowania: 2255
  • Liczba kart do głosowania wydanych wyborcom: 190
  • Liczba kart wyjętych z urny: 190
  • Frekwencja: 8.43%
  • Liczba kart nieważnych: 0
  • Liczba kart ważnych: 190
  • Liczba głosów nieważnych: 0
  • Liczba głosów ważnych: 190

Nazwisko i imię
Ilość głosów
1. CIEŚLA JAKUB
Ilość głosów 85

2. LEWKOWICZ RADOSŁAW
Ilość głosów 77
3. ZYGMUNT MARCIN
Ilość głosów 28

Okręg 19

  • Wyniki kompletne - przekazano dane z obwodów głosowania: 329, 330
  • Liczba uprawnionych do głosowania: 2178
  • Liczba kart do głosowania wydanych wyborcom: 255
  • Liczba kart wyjętych z urny: 255
  • Frekwencja: 11.71%
  • Liczba kart nieważnych: 0
  • Liczba kart ważnych: 255
  • Liczba głosów nieważnych: 2
  • Liczba głosów ważnych: 253

Nazwisko i imię
Ilość głosów
1. CIEŚLA MICHAŁ
Ilość głosów 61
2. GIL GRZEGORZ
Ilość głosów 89

3. JAWORSKA-KLINOWSKA ANNA
Ilość głosów 48
4. MICHALSKA MARTA
Ilość głosów 55

Okręg 20

  • Wyniki kompletne - przekazano dane z obwodów głosowania: 330, 331, 332
  • Liczba uprawnionych do głosowania: 2208
  • Liczba kart do głosowania wydanych wyborcom: 157
  • Liczba kart wyjętych z urny: 157
  • Frekwencja: 7.11%
  • Liczba kart nieważnych: 0
  • Liczba kart ważnych: 157
  • Liczba głosów nieważnych: 0
  • Liczba głosów ważnych: 157

Nazwisko i imię
Ilość głosów
1. BIELEC TOMASZ
Ilość głosów 13
2. ORŁOWSKI FILIP
Ilość głosów 26
3. SADZIK KACPER
Ilość głosów 71

4. WYLĘGŁY CEZARY
Ilość głosów 47

Okręg 21

  • Wyniki kompletne - przekazano dane z obwodów głosowania: 330, 331, 335
  • Liczba uprawnionych do głosowania: 2405
  • Liczba kart do głosowania wydanych wyborcom: 394
  • Liczba kart wyjętych z urny: 394
  • Frekwencja: 16.38%
  • Liczba kart nieważnych: 1
  • Liczba kart ważnych: 393
  • Liczba głosów nieważnych: 1
  • Liczba głosów ważnych: 392

Nazwisko i imię
Ilość głosów
1. GRELECKI ADAM
Ilość głosów 135
2. PASIK JANUSZ
Ilość głosów 257

Aby znaleźć interesujący Cię okręg, dzielnicę czy kandydata naciśnij Ctrl + F i wpisz szukane słowa

Wyniki wyborów do rad dzielnic 2018. DZIELNICA XVI

Okręg 1

  • Wyniki kompletne - przekazano dane z obwodów głosowania: 349
  • Liczba uprawnionych do głosowania: 1322
  • Liczba kart do głosowania wydanych wyborcom: 388
  • Liczba kart wyjętych z urny: 388
  • Frekwencja: 29.35%
  • Liczba kart nieważnych: 0
  • Liczba kart ważnych: 388
  • Liczba głosów nieważnych: 0
  • Liczba głosów ważnych: 388

Nazwisko i imię
Ilość głosów
1. BIELEWICZ EDWARD
Ilość głosów 140
2. BŁAUT ZBIGNIEW
Ilość głosów 45
3. NADURSKA GRAŻYNA
Ilość głosów 46
4. NOWICKA ALINA
Ilość głosów 157

Okręg 2

  • Wyniki kompletne - przekazano dane z obwodów głosowania: 349, 351, 352
  • Liczba uprawnionych do głosowania: 1982
  • Liczba kart do głosowania wydanych wyborcom: 218
  • Liczba kart wyjętych z urny: 218
  • Frekwencja: 11.00%
  • Liczba kart nieważnych: 0
  • Liczba kart ważnych: 218
  • Liczba głosów nieważnych: 1
  • Liczba głosów ważnych: 217

Nazwisko i imię
Ilość głosów
1. BARTOSIK KAMIL
Ilość głosów 105

2. NADURSKA ADRIANNA
Ilość głosów 46
3. PIETRUS BOGUSŁAW
Ilość głosów 66

Okręg 3

  • Wyniki kompletne - przekazano dane z obwodów głosowania: 350, 351
  • Liczba uprawnionych do głosowania: 1483
  • Liczba kart do głosowania wydanych wyborcom: 225
  • Liczba kart wyjętych z urny: 225
  • Frekwencja: 15.17%
  • Liczba kart nieważnych: 0
  • Liczba kart ważnych: 225
  • Liczba głosów nieważnych: 2
  • Liczba głosów ważnych: 223

Nazwisko i imię
Ilość głosów
1. PIECHNIK MAŁGORZATA
Ilość głosów 106
2. WAWRZYNKIEWICZ MAREK JACEK
Ilość głosów 117

Okręg 4

  • Wyniki kompletne - przekazano dane z obwodów głosowania: 350, 353
  • Liczba uprawnionych do głosowania: 1500
  • Liczba kart do głosowania wydanych wyborcom: 150
  • Liczba kart wyjętych z urny: 150
  • Frekwencja: 10.00%
  • Liczba kart nieważnych: 0
  • Liczba kart ważnych: 150
  • Liczba głosów nieważnych: 0
  • Liczba głosów ważnych: 150

Nazwisko i imię
Ilość głosów
1. KUŹNIAR MATEUSZ
Ilość głosów 21
2. PAWIŃSKI ZDZISŁAW
Ilość głosów 55

3. SŁOWIK-MACIEJEWSKA KLAUDIA
Ilość głosów 43
4. WÓJTOWICZ SŁAWOMIR
Ilość głosów 31

Okręg 5

  • Wyniki kompletne - przekazano dane z obwodów głosowania: 353, 354
  • Liczba uprawnionych do głosowania: 1756
  • Liczba kart do głosowania wydanych wyborcom: 242
  • Liczba kart wyjętych z urny: 242
  • Frekwencja: 13.78%
  • Liczba kart nieważnych: 0
  • Liczba kart ważnych: 242
  • Liczba głosów nieważnych: 0
  • Liczba głosów ważnych: 242

Nazwisko i imię
Ilość głosów
1. BŁAUT KRYSTIAN
Ilość głosów 9
2. BULARSKA-TYSZKIEWICZ ANIELA
Ilość głosów 19
3.GROMALA-SŁOWIK ANNA
Ilość głosów 40
4. GRZYWA KRYSTYNA
Ilość głosów 17
5. KRÓL GRZEGORZ
Ilość głosów 157

Okręg 6

  • Wyniki kompletne - przekazano dane z obwodów głosowania: 342, 349
  • Liczba uprawnionych do głosowania: 1706
  • Liczba kart do głosowania wydanych wyborcom: 187
  • Liczba kart wyjętych z urny: 187
  • Frekwencja: 10.96%
  • Liczba kart nieważnych: 0
  • Liczba kart ważnych: 187
  • Liczba głosów nieważnych: 0
  • Liczba głosów ważnych: 187

Nazwisko i imię
Ilość głosów
1. BUBKA-SAGAN AGNIESZKA
Ilość głosów 16
2. BURSA MARCIN
Ilość głosów 70

3. RAJKOWSKI WOJCIECH
Ilość głosów 32
4. STROJEK ZOFIA
Ilość głosów 69

Okręg 7

  • Wyniki kompletne - przekazano dane z obwodów głosowania: 342, 344, 347, 348
  • Liczba uprawnionych do głosowania: 1865
  • Liczba kart do głosowania wydanych wyborcom: 149
  • Liczba kart wyjętych z urny: 149
  • Frekwencja: 7.99%
  • Liczba kart nieważnych: 0
  • Liczba kart ważnych: 149
  • Liczba głosów nieważnych: 2
  • Liczba głosów ważnych: 147

Nazwisko i imię
Ilość głosów
1. ADAMEK ROBERT
Ilość głosów 82

2. DOMAGAŁA GRAŻYNA
Ilość głosów 38
3. KOSTERA MARCIN
Ilość głosów 7
4. ZĄBCZYŃSKI DARIUSZ
Ilość głosów 20

Okręg 8

  • Wyniki kompletne - przekazano dane z obwodów głosowania: 344, 348
  • Liczba uprawnionych do głosowania: 1619
  • Liczba kart do głosowania wydanych wyborcom: 170
  • Liczba kart wyjętych z urny: 170
  • Frekwencja: 10.50%
  • Liczba kart nieważnych: 0
  • Liczba kart ważnych: 170
  • Liczba głosów nieważnych: 1
  • Liczba głosów ważnych: 169

Nazwisko i imię
Ilość głosów
1. GIZA BARTŁOMIEJ
Ilość głosów 40
2. JEŻOWSKI GRZEGORZ
Ilość głosów 102

3. KLIMCZAK ADAM
Ilość głosów 9
4. WILK MARIOLA
Ilość głosów 18

Okręg 9

  • Wyniki kompletne - przekazano dane z obwodów głosowania: 346, 347
  • Liczba uprawnionych do głosowania: 1494
  • Liczba kart do głosowania wydanych wyborcom: 133
  • Liczba kart wyjętych z urny: 133
  • Frekwencja: 8.90%
  • Liczba kart nieważnych: 0
  • Liczba kart ważnych: 133
  • Liczba głosów nieważnych: 1
  • Liczba głosów ważnych: 132

Nazwisko i imię
Ilość głosów
1.CZAJA AGNIESZKA
Ilość głosów 9
2.DOMAGAŁA MAGDALENA
Ilość głosów 35
3.KOCHAŃSKA IZABELA
Ilość głosów 50

4.KRAJEWSKI KONRAD
Ilość głosów 4
5.NATANEK BOŻENA
Ilość głosów 34

Okręg 10

  • Wyniki kompletne - przekazano dane z obwodów głosowania: 336, 358
  • Liczba uprawnionych do głosowania: 1583
  • Liczba kart do głosowania wydanych wyborcom: 172
  • Liczba kart wyjętych z urny: 172
  • Frekwencja: 10.87%
  • Liczba kart nieważnych: 0
  • Liczba kart ważnych: 172
  • Liczba głosów nieważnych: 2
  • Liczba głosów ważnych: 170

Nazwisko i imię
Ilość głosów
1. GIL GRZEGORZ
Ilość głosów 13
2. KLOCH ELŻBIETA
Ilość głosów 12
3. LIPARTOWSKI EMANUEL
Ilość głosów 5
4. PERMUS MARCIN
Ilość głosów 66

5. PIASECKA MAGDALENA
Ilość głosów 42
6. SKOCZEŃ LUCYNA
Ilość głosów 32

Okręg 11

  • Wyniki kompletne - przekazano dane z obwodów głosowania: 345
  • Liczba uprawnionych do głosowania: 1824
  • Liczba kart do głosowania wydanych wyborcom: 140
  • Liczba kart wyjętych z urny: 140
  • Frekwencja: 7.68%
  • Liczba kart nieważnych: 0
  • Liczba kart ważnych: 140
  • Liczba głosów nieważnych: 4
  • Liczba głosów ważnych: 136

Nazwisko i imię
Ilość głosów
1. DZIEDZIC MAGDALENA
Ilość głosów 83

2. GRZEGORZEK BOŻENA
Ilość głosów 53

Okręg 12

  • Wyniki kompletne - przekazano dane z obwodów głosowania: 343
  • Liczba uprawnionych do głosowania: 1724
  • Liczba kart do głosowania wydanych wyborcom: 367
  • Liczba kart wyjętych z urny: 367
  • Frekwencja: 21.29%
  • Liczba kart nieważnych: 0
  • Liczba kart ważnych: 367
  • Liczba głosów nieważnych: 2
  • Liczba głosów ważnych: 365

Nazwisko i imię
Ilość głosów
1. BURSA ROBERT
Ilość głosów 10
2. KURAL JAN
Ilość głosów 65
3. OPOCZKA KATARZYNA
Ilość głosów 100
4. OPOZDA PIOTR
Ilość głosów 156

5. SALWIERAK ZBIGNIEW
Ilość głosów 2
6. ZIĘTARA MARCIN
Ilość głosów 32

Okręg 13

  • Wyniki kompletne - przekazano dane z obwodów głosowania: 355, 356, 357
  • Liczba uprawnionych do głosowania: 2098
  • Liczba kart do głosowania wydanych wyborcom: 271
  • Liczba kart wyjętych z urny: 271
  • Frekwencja: 12.92%
  • Liczba kart nieważnych: 0
  • Liczba kart ważnych: 271
  • Liczba głosów nieważnych: 5
  • Liczba głosów ważnych: 266

Nazwisko i imię
Ilość głosów
1. BRYŁA SŁAWOMIR
Ilość głosów 16
2. BUCZKOWSKI ANDRZEJ
Ilość głosów 153

3. MŁODAWSKI ROBERT
Ilość głosów 78
4. PĘDZIWIATR GRZEGORZ
Ilość głosów 19

Okręg 14

  • Wyniki kompletne - przekazano dane z obwodów głosowania: 356, 357
  • Liczba uprawnionych do głosowania: 1841
  • Liczba kart do głosowania wydanych wyborcom: 233
  • Liczba kart wyjętych z urny: 233
  • Frekwencja: 12.66%
  • Liczba kart nieważnych: 0
  • Liczba kart ważnych: 233
  • Liczba głosów nieważnych: 1
  • Liczba głosów ważnych: 232

Nazwisko i imię
Ilość głosów
1. ROMANIK STANISŁAWA
Ilość głosów 31
2. SZCZUREK WIESŁAW
Ilość głosów 60
3. SZEWCZYK TOMASZ
Ilość głosów 59
4. WABIK ŁUKASZ
Ilość głosów 82

Okręg 15

  • Wyniki kompletne - przekazano dane z obwodów głosowania: 339
  • Liczba uprawnionych do głosowania: 1441
  • Liczba kart do głosowania wydanych wyborcom: 61
  • Liczba kart wyjętych z urny: 61
  • Frekwencja: 4.23%
  • Liczba kart nieważnych: 0
  • Liczba kart ważnych: 61
  • Liczba głosów nieważnych: 0
  • Liczba głosów ważnych: 61

Nazwisko i imię
Ilość głosów
1. BUCZKOWSKI ADAM
Ilość głosów 24
2. BURDA PAULINA
Ilość głosów 10
3. JUNG-KONSTANTY STANISŁAWA
Ilość głosów 27

Okręg 16

  • Wyniki kompletne - przekazano dane z obwodów głosowania: 346
  • Liczba uprawnionych do głosowania: 1586
  • Liczba kart do głosowania wydanych wyborcom: 156
  • Liczba kart wyjętych z urny: 156
  • Frekwencja: 9.84%
  • Liczba kart nieważnych: 0
  • Liczba kart ważnych: 156
  • Liczba głosów nieważnych: 1
  • Liczba głosów ważnych: 155

Nazwisko i imię
Ilość głosów
1. AKSAMIT URSZULA
Ilość głosów 68

2. DAWIDZIUK EDYTA
Ilość głosów 10
3. GALAS KAROLINA
Ilość głosów 12
4. NĘCEK ERYK
Ilość głosów 63
5. PARZYCH HENRYK
Ilość głosów 2

Okręg 17

  • Wyniki kompletne - przekazano dane z obwodów głosowania: 339, 340, 341
  • Liczba uprawnionych do głosowania: 1391
  • Liczba kart do głosowania wydanych wyborcom: 125
  • Liczba kart wyjętych z urny: 125
  • Frekwencja: 8.99%
  • Liczba kart nieważnych: 0
  • Liczba kart ważnych: 125
  • Liczba głosów nieważnych: 2
  • Liczba głosów ważnych: 123

Nazwisko i imię
Ilość głosów
1. BIŃCZYCKI ZYGMUNT
Ilość głosów 111

2. KRÓL MATEUSZ
Ilość głosów 12

Okręg 18

  • Wyniki kompletne - przekazano dane z obwodów głosowania: 340, 341
  • Liczba uprawnionych do głosowania: 1839
  • Liczba kart do głosowania wydanych wyborcom: 144
  • Liczba kart wyjętych z urny: 144
  • Frekwencja: 7.83%
  • Liczba kart nieważnych: 0
  • Liczba kart ważnych: 144
  • Liczba głosów nieważnych: 1
  • Liczba głosów ważnych: 143

Nazwisko i imię
Ilość głosów
1. DZIEDZIC ŁUKASZ
Ilość głosów 10
2. GÓRA SŁAWOMIR
Ilość głosów 82

3. KONSTANTY ANTONI
Ilość głosów 38
4. STOLIŃSKI MARCIN
Ilość głosów 13

Okręg 19

  • Wyniki kompletne - przekazano dane z obwodów głosowania: 337, 338
  • Liczba uprawnionych do głosowania: 1662
  • Liczba kart do głosowania wydanych wyborcom: 156
  • Liczba kart wyjętych z urny: 156
  • Frekwencja: 9.39%
  • Liczba kart nieważnych: 0
  • Liczba kart ważnych: 156
  • Liczba głosów nieważnych: 2
  • Liczba głosów ważnych: 154

Nazwisko i imię
Ilość głosów
1. BANIA STANISŁAW
Ilość głosów 50
2. FRĄCZEK DOROTA
Ilość głosów 51
3. ZAREMBA-PIWOWARSKA MARIA TERESA
Ilość głosów 53

Okręg 20

  • Wyniki kompletne - przekazano dane z obwodów głosowania: 336, 338, 340, 358, 359
  • Liczba uprawnionych do głosowania: 1765
  • Liczba kart do głosowania wydanych wyborcom: 193
  • Liczba kart wyjętych z urny: 193
  • Frekwencja: 10.93%
  • Liczba kart nieważnych: 0
  • Liczba kart ważnych: 193
  • Liczba głosów nieważnych: 0
  • Liczba głosów ważnych: 193

Nazwisko i imię
Ilość głosów
1. ŁAZ JACEK
Ilość głosów 8
2. MODZELEWSKA MAŁGORZATA
Ilość głosów 66
3. OREMUS DOMINIKA
Ilość głosów 11
4. POŁOMSKA RENATA
Ilość głosów 108

Okręg 21

  • Wyniki kompletne - przekazano dane z obwodów głosowania: 336, 358, 359
  • Liczba uprawnionych do głosowania: 1722
  • Liczba kart do głosowania wydanych wyborcom: 257
  • Liczba kart wyjętych z urny: 257
  • Frekwencja: 14.92%
  • Liczba kart nieważnych: 0
  • Liczba kart ważnych: 257
  • Liczba głosów nieważnych: 3
  • Liczba głosów ważnych: 254

Nazwisko i imię
Ilość głosów
1. ADAŚ MICHAŁ
Ilość głosów 30
2. BIELA ANITA
Ilość głosów 112
3. ŁOŚ AGNIESZKA
Ilość głosów 112

W wyniku losowania radną została Agnieszka Łoś

Aby znaleźć interesujący Cię okręg, dzielnicę czy kandydata naciśnij Ctrl + F i wpisz szukane słowa

Wyniki wyborów do rad dzielnic 2018. DZIELNICA XVII

Okręg 1

  • Wyniki kompletne - przekazano dane z obwodów głosowania: 366
  • Liczba uprawnionych do głosowania: 753
  • Liczba kart do głosowania wydanych wyborcom: 141
  • Liczba kart wyjętych z urny: 141
  • Frekwencja: 18.73%
  • Liczba kart nieważnych: 0
  • Liczba kart ważnych: 141
  • Liczba głosów nieważnych: 0
  • Liczba głosów ważnych: 141

Nazwisko i imię
Ilość głosów
1. WILKOSZ JOANNA
Ilość głosów 29
2 .ZALEŃSKI LESZEK
Ilość głosów 112

Okręg 2
Dzielnicowa Komisja Wyborcza stwierdza, że głosowania nie przeprowadzono w okręgu wyborczym numer 2, w którym liczba zarejestrowanych kandydatów równa jest liczbie 1, a zarejestrowany kandydat ZDZIEBKO ALEKSANDER uzyskał mandat radnego bez przeprowadzenia głosowania.

Okręg 3

  • Wyniki kompletne - przekazano dane z obwodów głosowania: 360
  • Liczba uprawnionych do głosowania: 704
  • Liczba kart do głosowania wydanych wyborcom: 146
  • Liczba kart wyjętych z urny: 146
  • Frekwencja: 20.74%
  • Liczba kart nieważnych: 0
  • Liczba kart ważnych: 146
  • Liczba głosów nieważnych: 1
  • Liczba głosów ważnych: 145

Nazwisko i imię
Ilość głosów
1. GAWŁOWSKI ZYGMUNT
Ilość głosów 91

2. ŻĄDŁO AGATA
Ilość głosów 54

Okręg 4

  • Wyniki kompletne - przekazano dane z obwodów głosowania: 360
  • Liczba uprawnionych do głosowania: 641
  • Liczba kart do głosowania wydanych wyborcom: 150
  • Liczba kart wyjętych z urny: 150
  • Frekwencja: 23.40%
  • Liczba kart nieważnych: 0
  • Liczba kart ważnych: 150
  • Liczba głosów nieważnych: 4
  • Liczba głosów ważnych: 146

Nazwisko i imię
Ilość głosów
1. CZEKAJ GRZEGORZ
Ilość głosów 63
2. GIL WOJCIECH
Ilość głosów 19
3. KAWA JAN
Ilość głosów 64

Okręg 5

  • Wyniki kompletne - przekazano dane z obwodów głosowania: 360, 361, 362, 367
  • Liczba uprawnionych do głosowania: 853
  • Liczba kart do głosowania wydanych wyborcom: 58
  • Liczba kart wyjętych z urny: 58
  • Frekwencja: 6.80%
  • Liczba kart nieważnych: 0
  • Liczba kart ważnych: 58
  • Liczba głosów nieważnych: 1
  • Liczba głosów ważnych: 57

Nazwisko i imię
Ilość głosów
1. DUDZIK ADRIAN
Ilość głosów 11
2. DUTKIEWICZ KATARZYNA
Ilość głosów 15
3. FROS GRZEGORZ
Ilość głosów 0
4. GRZYBOWSKI JANUSZ
Ilość głosów 1
5. MLECZKO PAWEŁ
Ilość głosów 30

Okręg 6

  • Wyniki kompletne - przekazano dane z obwodów głosowania: 361, 363
  • Liczba uprawnionych do głosowania: 908
  • Liczba kart do głosowania wydanych wyborcom: 79
  • Liczba kart wyjętych z urny: 79
  • Frekwencja: 8.70%
  • Liczba kart nieważnych: 0
  • Liczba kart ważnych: 79
  • Liczba głosów nieważnych: 1
  • Liczba głosów ważnych: 78

Nazwisko i imię
Ilość głosów
1. OBRAŁ JUSTYNA
Ilość głosów 9
2. PODSIADŁO KATARZYNA
Ilość głosów 21
3. SROGA ADAM
Ilość głosów 8
4. WOŁOCH WALDEMAR
Ilość głosów 40

Okręg 7

  • Wyniki kompletne - przekazano dane z obwodów głosowania: 362
  • Liczba uprawnionych do głosowania: 899
  • Liczba kart do głosowania wydanych wyborcom: 58
  • Liczba kart wyjętych z urny: 58
  • Frekwencja: 6.45%
  • Liczba kart nieważnych: 0
  • Liczba kart ważnych: 58
  • Liczba głosów nieważnych: 0
  • Liczba głosów ważnych: 58

Nazwisko i imię
Ilość głosów
1. GAŁĄZKIEWICZ-BALIŃSKA EWA
Ilość głosów 36

2. MICHALCZYK ANDRZEJ
Ilość głosów 22

Okręg 8

  • Wyniki kompletne - przekazano dane z obwodów głosowania: 363
  • Liczba uprawnionych do głosowania: 893
  • Liczba kart do głosowania wydanych wyborcom: 147
  • Liczba kart wyjętych z urny: 147
  • Frekwencja: 16.46%
  • Liczba kart nieważnych: 0
  • Liczba kart ważnych: 147
  • Liczba głosów nieważnych: 0
  • Liczba głosów ważnych: 147

Nazwisko i imię
Ilość głosów
1. MAJGIER PIOTR
Ilość głosów 31
2. STROŃSKI STANISŁAW
Ilość głosów 116

Okręg 9

  • Wyniki kompletne - przekazano dane z obwodów głosowania: 362, 363
  • Liczba uprawnionych do głosowania: 910
  • Liczba kart do głosowania wydanych wyborcom: 58
  • Liczba kart wyjętych z urny: 58
  • Frekwencja: 6.37%
  • Liczba kart nieważnych: 0
  • Liczba kart ważnych: 58
  • Liczba głosów nieważnych: 0
  • Liczba głosów ważnych: 58

Nazwisko i imię
Ilość głosów
1. CZYŻ WIESŁAW
Ilość głosów 32

2. NOWICKA TERESA
Ilość głosów 17
3. RAJSKI STANISŁAW
Ilość głosów 9

Okręg 10

  • Wyniki kompletne - przekazano dane z obwodów głosowania: 365
  • Liczba uprawnionych do głosowania: 865
  • Liczba kart do głosowania wydanych wyborcom: 111
  • Liczba kart wyjętych z urny: 110
  • Frekwencja: 12.83%
  • Liczba kart nieważnych: 0
  • Liczba kart ważnych: 110
  • Liczba głosów nieważnych: 0
  • Liczba głosów ważnych: 110

Nazwisko i imię
Ilość głosów
1. ADAMCZYK SEBASTIAN
Ilość głosów 91

2. ŁATKA BARBARA
Ilość głosów 4
3. ŁOPATA MIROSŁAWA
Ilość głosów 9
4. MURZEWSKI PAWEŁ
Ilość głosów 6

Okręg 11

  • Wyniki kompletne - przekazano dane z obwodów głosowania: 365, 367
  • Liczba uprawnionych do głosowania: 773
  • Liczba kart do głosowania wydanych wyborcom: 83
  • Liczba kart wyjętych z urny: 84
  • Frekwencja: 10.74%
  • Liczba kart nieważnych: 0
  • Liczba kart ważnych: 84
  • Liczba głosów nieważnych: 0
  • Liczba głosów ważnych: 84

Nazwisko i imię
Ilość głosów
1. KRAJEWSKI ŁUKASZ
Ilość głosów 32
2. KUBIK TOMASZ
Ilość głosów 13
3. MADEJ LUCYNA
Ilość głosów 39

Okręg 12

  • Wyniki kompletne - przekazano dane z obwodów głosowania: 364, 365
  • Liczba uprawnionych do głosowania: 781
  • Liczba kart do głosowania wydanych wyborcom: 55
  • Liczba kart wyjętych z urny: 55
  • Frekwencja: 7.04%
  • Liczba kart nieważnych: 0
  • Liczba kart ważnych: 55
  • Liczba głosów nieważnych: 1
  • Liczba głosów ważnych: 54

Nazwisko i imię
Ilość głosów
1. DETNERSKA MARIA
Ilość głosów 9
2. KUBIK AGNIESZKA
Ilość głosów 29

3. MIKULSKA HELENA
Ilość głosów 16

Okręg 13

  • Wyniki kompletne - przekazano dane z obwodów głosowania: 364
  • Liczba uprawnionych do głosowania: 697
  • Liczba kart do głosowania wydanych wyborcom: 56
  • Liczba kart wyjętych z urny: 56
  • Frekwencja: 8.03%
  • Liczba kart nieważnych: 0
  • Liczba kart ważnych: 56
  • Liczba głosów nieważnych: 1
  • Liczba głosów ważnych: 55

Nazwisko i imię
Ilość głosów
1 .KOLASA JADWIGA EWA
Ilość głosów 29

2. POTOK RADOSŁAW
Ilość głosów 13
3. SAJAK ARTUR
Ilość głosów 7
4. ZIELENIAK MARIAN
Ilość głosów 6

Okręg 14

  • Wyniki kompletne - przekazano dane z obwodów głosowania: 364
  • Liczba uprawnionych do głosowania: 702
  • Liczba kart do głosowania wydanych wyborcom: 49
  • Liczba kart wyjętych z urny: 49
  • Frekwencja: 6.98%
  • Liczba kart nieważnych: 0
  • Liczba kart ważnych: 49
  • Liczba głosów nieważnych: 0
  • Liczba głosów ważnych: 49

Nazwisko i imię
Ilość głosów
1. JUDA DARIUSZ
Ilość głosów 12
2. KORZEC LUCYNA
Ilość głosów 23

3. LASOTA TOMASZ
Ilość głosów 11
4. OLSZAŃSKI BOGUSŁAW
Ilość głosów 3

Okręg 15

  • Wyniki kompletne - przekazano dane z obwodów głosowania: 363, 370
  • Liczba uprawnionych do głosowania: 680
  • Liczba kart do głosowania wydanych wyborcom: 196
  • Liczba kart wyjętych z urny: 196
  • Frekwencja: 28.82%
  • Liczba kart nieważnych: 0
  • Liczba kart ważnych: 196
  • Liczba głosów nieważnych: 1
  • Liczba głosów ważnych: 195

Nazwisko i imię
Ilość głosów
1. MADEJ STANISŁAW
Ilość głosów 112

2. SEROCZYŃSKA BARBARA
Ilość głosów 83

Okręg 16

  • Wyniki kompletne - przekazano dane z obwodów głosowania: 363, 367, 369
  • Liczba uprawnionych do głosowania: 942
  • Liczba kart do głosowania wydanych wyborcom: 274
  • Liczba kart wyjętych z urny: 274
  • Frekwencja: 29.09%
  • Liczba kart nieważnych: 0
  • Liczba kart ważnych: 274
  • Liczba głosów nieważnych: 1
  • Liczba głosów ważnych: 273

Nazwisko i imię
Ilość głosów
1. KARYŚ DOROTA
Ilość głosów 18
2. NOWAK MAŁGORZATA
Ilość głosów 4
3. WÓJCIK JERZY
Ilość głosów 251

Okręg 17

  • Wyniki kompletne - przekazano dane z obwodów głosowania: 367
  • Liczba uprawnionych do głosowania: 923
  • Liczba kart do głosowania wydanych wyborcom: 199
  • Liczba kart wyjętych z urny: 199
  • Frekwencja: 21.56%
  • Liczba kart nieważnych: 0
  • Liczba kart ważnych: 199
  • Liczba głosów nieważnych: 1
  • Liczba głosów ważnych: 198

Nazwisko i imię
Ilość głosów
1. DZIEDZIC ANDRZEJ
Ilość głosów 124

2. PITUCH STANISŁAW
Ilość głosów 74

Okręg 18

  • Wyniki kompletne - przekazano dane z obwodów głosowania: 366, 367
  • Liczba uprawnionych do głosowania: 869
  • Liczba kart do głosowania wydanych wyborcom: 151
  • Liczba kart wyjętych z urny: 151
  • Frekwencja: 17.38%
  • Liczba kart nieważnych: 0
  • Liczba kart ważnych: 151
  • Liczba głosów nieważnych: 1
  • Liczba głosów ważnych: 150

Nazwisko i imię
Ilość głosów
1. GAJDA GRZEGORZ
Ilość głosów 13
2. WOJNARSKI WIESŁAW
Ilość głosów 137

Okręg 19

  • Wyniki kompletne - przekazano dane z obwodów głosowania: 368
  • Liczba uprawnionych do głosowania: 840
  • Liczba kart do głosowania wydanych wyborcom: 226
  • Liczba kart wyjętych z urny: 226
  • Frekwencja: 26.90%
  • Liczba kart nieważnych: 0
  • Liczba kart ważnych: 226
  • Liczba głosów nieważnych: 1
  • Liczba głosów ważnych: 225

Nazwisko i imię
Ilość głosów
1. FRANKIEWICZ KATARZYNA
Ilość głosów 184

2. WŁUDARZ-CZEKAJ MAŁGORZATA
Ilość głosów 41

Okręg 20
Dzielnicowa Komisja Wyborcza stwierdza, że głosowania nie przeprowadzono w okręgu wyborczym numer 20, w którym liczba zarejestrowanych kandydatów równa jest liczbie 1, a zarejestrowany kandydat ZIĘTARA TERESA uzyskał mandat radnego bez przeprowadzenia głosowania.

Okręg 21

  • Wyniki kompletne - przekazano dane z obwodów głosowania: 368
  • Liczba uprawnionych do głosowania: 637
  • Liczba kart do głosowania wydanych wyborcom: 91
  • Liczba kart wyjętych z urny: 91
  • Frekwencja: 14.29%
  • Liczba kart nieważnych: 0
  • Liczba kart ważnych: 91
  • Liczba głosów nieważnych: 0
  • Liczba głosów ważnych: 91

Nazwisko i imię
Ilość głosów
1. PIĄTEK MONIKA
Ilość głosów 20
2. RAJSKI ZBIGNIEW
Ilość głosów 71

3. WALECKI KRZYSZTOF
Ilość głosów 0

Aby znaleźć interesujący Cię okręg, dzielnicę czy kandydata naciśnij Ctrl + F i wpisz szukane słowa

Wyniki wyborów do rad dzielnic 2018. DZIELNICA XVIII

Okręg 1

  • Wyniki kompletne - przekazano dane z obwodów głosowania: 385, 386
  • Liczba uprawnionych do głosowania: 2246
  • Liczba kart do głosowania wydanych wyborcom: 556
  • Liczba kart wyjętych z urny: 556
  • Frekwencja: 24.76%
  • Liczba kart nieważnych: 0
  • Liczba kart ważnych: 556
  • Liczba głosów nieważnych: 7
  • Liczba głosów ważnych: 549

Nazwisko i imię
Ilość głosów
1. LENART MARIUSZ
Ilość głosów 18
2. SZUBA JÓZEF
Ilość głosów 521

3. WIECZORKIEWICZ WOJCIECH
Ilość głosów 10

Okręg 2

  • Wyniki kompletne - przekazano dane z obwodów głosowania: 384, 386
  • Liczba uprawnionych do głosowania: 1857
  • Liczba kart do głosowania wydanych wyborcom: 173
  • Liczba kart wyjętych z urny: 173
  • Frekwencja: 9.32%
  • Liczba kart nieważnych: 0
  • Liczba kart ważnych: 173
  • Liczba głosów nieważnych: 3
  • Liczba głosów ważnych: 170

Nazwisko i imię
Ilość głosów
1. KUMIEGA MARIA
Ilość głosów 44
2. PACIA ANATOL
Ilość głosów 11
3. POSZWA BEATA
Ilość głosów 59

4. SUMERA KRZYSZTOF
Ilość głosów 8
5. WÓJTOWICZ ANNA
Ilość głosów 48

Okręg 3

  • Wyniki kompletne - przekazano dane z obwodów głosowania: 382, 383
  • Liczba uprawnionych do głosowania: 1906
  • Liczba kart do głosowania wydanych wyborcom: 221
  • Liczba kart wyjętych z urny: 221
  • Frekwencja: 11.59%
  • Liczba kart nieważnych: 0
  • Liczba kart ważnych: 221
  • Liczba głosów nieważnych: 1
  • Liczba głosów ważnych: 220

Nazwisko i imię
Ilość głosów
1. DZIERWA TOMASZ ADAM
Ilość głosów 95
2. ROSA KACPER
Ilość głosów 125

Okręg 4

  • Wyniki kompletne - przekazano dane z obwodów głosowania: 377, 378, 379
  • Liczba uprawnionych do głosowania: 2127
  • Liczba kart do głosowania wydanych wyborcom: 332
  • Liczba kart wyjętych z urny: 332
  • Frekwencja: 15.61%
  • Liczba kart nieważnych: 0
  • Liczba kart ważnych: 332
  • Liczba głosów nieważnych: 2
  • Liczba głosów ważnych: 330

Nazwisko i imię
Ilość głosów
1.FILIPEK SYLWESTER
Ilość głosów 60
2.KOWALIK ANDRZEJ
Ilość głosów 270

Okręg 5

  • Wyniki kompletne - przekazano dane z obwodów głosowania: 377, 380, 443
  • Liczba uprawnionych do głosowania: 2082
  • Liczba kart do głosowania wydanych wyborcom: 318
  • Liczba kart wyjętych z urny: 318
  • Frekwencja: 15.27%
  • Liczba kart nieważnych: 0
  • Liczba kart ważnych: 318
  • Liczba głosów nieważnych: 2
  • Liczba głosów ważnych: 316

Nazwisko i imię
Ilość głosów
1. JANICZEK RYSZARD
Ilość głosów 43
2. RUSINOWSKA STANISŁAWA
Ilość głosów 55
3. SEWIŁO IWONA
Ilość głosów 164

4. SIERDZIŃSKI KRZYSZTOF
Ilość głosów 23
5. SZYDŁOWSKI WOJCIECH
Ilość głosów 31

Okręg 6

  • Wyniki kompletne - przekazano dane z obwodów głosowania: 373, 375
  • Liczba uprawnionych do głosowania: 2066
  • Liczba kart do głosowania wydanych wyborcom: 198
  • Liczba kart wyjętych z urny: 198
  • Frekwencja: 9.58%
  • Liczba kart nieważnych: 0
  • Liczba kart ważnych: 198
  • Liczba głosów nieważnych: 1
  • Liczba głosów ważnych: 197

Nazwisko i imię
Ilość głosów
1. BAGIŃSKI SEBASTIAN
Ilość głosów 32
2. CZERNIAWSKI BARTŁOMIEJ
Ilość głosów 50
3. NOWAK IRENEUSZ
Ilość głosów 7
4. RACHWAŁ STANISŁAW
Ilość głosów 62

5. WÓJCIK-ZŁOŚNIK MARIA
Ilość głosów 46

Okręg 7

  • Wyniki kompletne - przekazano dane z obwodów głosowania: 376
  • Liczba uprawnionych do głosowania: 1660
  • Liczba kart do głosowania wydanych wyborcom: 174
  • Liczba kart wyjętych z urny: 174
  • Frekwencja: 10.48%
  • Liczba kart nieważnych: 0
  • Liczba kart ważnych: 174
  • Liczba głosów nieważnych: 1
  • Liczba głosów ważnych: 173

Nazwisko i imię
Ilość głosów
1. CZERNIAK MATEUSZ
Ilość głosów 20
2. GRUDNIAK MARIUSZ
Ilość głosów 52
3. JASIOŁEK BARBARA
Ilość głosów 15
4. KUDELSKI TOMASZ
Ilość głosów 77

5. OSADNIK JACEK
Ilość głosów 9

Okręg 8

  • Wyniki kompletne - przekazano dane z obwodów głosowania: 381, 382
  • Liczba uprawnionych do głosowania: 1870
  • Liczba kart do głosowania wydanych wyborcom: 197
  • Liczba kart wyjętych z urny: 197
  • Frekwencja: 10.53%
  • Liczba kart nieważnych: 0
  • Liczba kart ważnych: 197
  • Liczba głosów nieważnych: 0
  • Liczba głosów ważnych: 197

Nazwisko i imię
Ilość głosów
1. GRZESIK MICHAŁ
Ilość głosów 51
2. JUSZCZAK-MICHALSKA AMELIA
Ilość głosów 71
3. MENDEL DAMIAN
Ilość głosów 9
4. WALICKA HALINA
Ilość głosów 32
5. WÓJCIK ZOFIA
Ilość głosów 34

Okręg 9

  • Wyniki kompletne - przekazano dane z obwodów głosowania: 371, 372, 444
  • Liczba uprawnionych do głosowania: 2466
  • Liczba kart do głosowania wydanych wyborcom: 297
  • Liczba kart wyjętych z urny: 297
  • Frekwencja: 12.04%
  • Liczba kart nieważnych: 0
  • Liczba kart ważnych: 297
  • Liczba głosów nieważnych: 2
  • Liczba głosów ważnych: 295

Nazwisko i imię Ilość głosów
1. GOLA JERZY
Ilość głosów 52
2. KAPELAK-LEGUT KATARZYNA
Ilość głosów 44
3. MATLĘGA BARTŁOMIEJ
Ilość głosów 57
4. PAWLIK MARCIN
Ilość głosów 102

5. TWARDOWSKA ANNA
Ilość głosów 21
6. ŻELAZNY ROBERT
Ilość głosów 19

Okręg 10

  • Wyniki kompletne - przekazano dane z obwodów głosowania: 387, 389
  • Liczba uprawnionych do głosowania: 2319
  • Liczba kart do głosowania wydanych wyborcom: 200
  • Liczba kart wyjętych z urny: 200
  • Frekwencja: 8.62%
  • Liczba kart nieważnych: 0
  • Liczba kart ważnych: 200
  • Liczba głosów nieważnych: 0
  • Liczba głosów ważnych: 200

Nazwisko i imię
Ilość głosów
1.J ĘDRYJASZEK JOANNA IZABELA
Ilość głosów 65
2. PIASECKA-GRUSZCZYŃSKA MONIKA
Ilość głosów 28
3. PORĘBSKI EDWARD
Ilość głosów 66

4. SZEPIENIEC KATARZYNA
Ilość głosów 41

Okręg 11

  • Wyniki kompletne - przekazano dane z obwodów głosowania: 388, 390
  • Liczba uprawnionych do głosowania: 2577
  • Liczba kart do głosowania wydanych wyborcom: 316
  • Liczba kart wyjętych z urny: 315
  • Frekwencja: 12.26%
  • Liczba kart nieważnych: 0
  • Liczba kart ważnych: 315
  • Liczba głosów nieważnych: 4
  • Liczba głosów ważnych: 311

Nazwisko i imię
Ilość głosów
1. CIĘŻAK PAWEŁ
Ilość głosów 42
2. KAWA MACIEJ
Ilość głosów 39
3. KOCZWARA PIOTR
Ilość głosów 23
4. MARANDA STANISŁAW
Ilość głosów 52
5. MORYC STANISŁAW
Ilość głosów 129

6. PARTYKA HALINA
Ilość głosów 26

Okręg 12

  • Wyniki kompletne - przekazano dane z obwodów głosowania: 374
  • Liczba uprawnionych do głosowania: 1761
  • Liczba kart do głosowania wydanych wyborcom: 254
  • Liczba kart wyjętych z urny: 254
  • Frekwencja: 14.42%
  • Liczba kart nieważnych: 0
  • Liczba kart ważnych: 254
  • Liczba głosów nieważnych: 1
  • Liczba głosów ważnych: 253

Nazwisko i imię
Ilość głosów
1. FRANKIEWICZ KRYSTYNA
Ilość głosów 88
2. MATLĘGA TOMASZ
Ilość głosów 83
3. STABRYŁA ANNA
Ilość głosów 41
4. SZYMCZYK-KARNASIEWICZ MAŁGORZATA
Ilość głosów 41

Okręg 13

  • Wyniki kompletne - przekazano dane z obwodów głosowania: 391
  • Liczba uprawnionych do głosowania: 1797
  • Liczba kart do głosowania wydanych wyborcom: 221
  • Liczba kart wyjętych z urny: 221
  • Frekwencja: 12.30%
  • Liczba kart nieważnych: 0
  • Liczba kart ważnych: 221
  • Liczba głosów nieważnych: 2
  • Liczba głosów ważnych: 219

Nazwisko i imię
Ilość głosów
1. BRZEZIŃSKI RAFAŁ ANDRZEJ
Ilość głosów 123

2. CABA ROKSANA
Ilość głosów 10
3. CIĘŻAK MIŁOSŁAWA
Ilość głosów 60
4. WÓJTOWICZ TOMASZ
Ilość głosów 26

Okręg 14

  • Wyniki kompletne - przekazano dane z obwodów głosowania: 395, 396, 445
  • Liczba uprawnionych do głosowania: 2425
  • Liczba kart do głosowania wydanych wyborcom: 362
  • Liczba kart wyjętych z urny: 362
  • Frekwencja: 14.93%
  • Liczba kart nieważnych: 0
  • Liczba kart ważnych: 362
  • Liczba głosów nieważnych: 3
  • Liczba głosów ważnych: 359

Nazwisko i imię
Ilość głosów
1. DRABIK BOGUMIŁA
Ilość głosów 221

2. PIERONKIEWICZ DARIUSZ
Ilość głosów 36
3. PTASZNIK SEBASTIAN
Ilość głosów 50
4. TABOR MICHAŁ
Ilość głosów 52

Okręg 15

  • Wyniki kompletne - przekazano dane z obwodów głosowania: 396, 399, 400
  • Liczba uprawnionych do głosowania: 1773
  • Liczba kart do głosowania wydanych wyborcom: 326
  • Liczba kart wyjętych z urny: 326
  • Frekwencja: 18.39%
  • Liczba kart nieważnych: 0
  • Liczba kart ważnych: 326
  • Liczba głosów nieważnych: 1
  • Liczba głosów ważnych: 325

Nazwisko i imię
Ilość głosów
1. GABLANKOWSKI MACIEJ
Ilość głosów 22
2. LISZKA DAWID
Ilość głosów 104
3. TRACZEWSKA MARIA
Ilość głosów 23
4. WODA MARIUSZ
Ilość głosów 176

Okręg 16

  • Wyniki kompletne - przekazano dane z obwodów głosowania: 397, 398
  • Liczba uprawnionych do głosowania: 2146
  • Liczba kart do głosowania wydanych wyborcom: 280
  • Liczba kart wyjętych z urny: 280
  • Frekwencja: 13.05%
  • Liczba kart nieważnych: 0
  • Liczba kart ważnych: 280
  • Liczba głosów nieważnych: 1
  • Liczba głosów ważnych: 279

Nazwisko i imię
Ilość głosów
1. BĄK GRZEGORZ
Ilość głosów 73
2. MATRAS-LECH IRENA
Ilość głosów 68
3. ZARODKIEWICZ ŁUKASZ
Ilość głosów 138

Okręg 17

  • Wyniki kompletne - przekazano dane z obwodów głosowania: 392, 393, 394
  • Liczba uprawnionych do głosowania: 2502
  • Liczba kart do głosowania wydanych wyborcom: 315
  • Liczba kart wyjętych z urny: 315
  • Frekwencja: 12.59%
  • Liczba kart nieważnych: 0
  • Liczba kart ważnych: 315
  • Liczba głosów nieważnych: 3
  • Liczba głosów ważnych: 312

Nazwisko i imię
Ilość głosów
1. BIELECKA-WOŹNIAK MARTA
Ilość głosów 122

2 .HUPTYŚ SZYMON
Ilość głosów 51
3. JANUS JOLANTA
Ilość głosów 84
4. WURST EDWARD
Ilość głosów 55

Okręg 18

  • Wyniki kompletne - przekazano dane z obwodów głosowania: 393, 394
  • Liczba uprawnionych do głosowania: 1712
  • Liczba kart do głosowania wydanych wyborcom: 201
  • Liczba kart wyjętych z urny: 201
  • Frekwencja: 11.74%
  • Liczba kart nieważnych: 0
  • Liczba kart ważnych: 201
  • Liczba głosów nieważnych: 1
  • Liczba głosów ważnych: 200

Nazwisko i imię
Ilość głosów
1. ŁABUZ ADAM
Ilość głosów 61
2. OMEROVIĆ DAMIR
Ilość głosów 18
3. PIEKAREK SEBASTIAN
Ilość głosów 72

4. URYNOWICZ WOJCIECH TADEUSZ
Ilość głosów 14
5. WALOCHA JADWIGA
Ilość głosów 35

Okręg 19

  • Wyniki kompletne - przekazano dane z obwodów głosowania: 400
  • Liczba uprawnionych do głosowania: 1638
  • Liczba kart do głosowania wydanych wyborcom: 331
  • Liczba kart wyjętych z urny: 331
  • Frekwencja: 20.21%
  • Liczba kart nieważnych: 0
  • Liczba kart ważnych: 331
  • Liczba głosów nieważnych: 0
  • Liczba głosów ważnych: 331

Nazwisko i imię
Ilość głosów
1. BAŚ MARIAN
Ilość głosów 101
2. JOB EWA
Ilość głosów 18
3. KOŁEK ANNA
Ilość głosów 18
4. KORASZEWSKI BOGUSŁAW
Ilość głosów 12
5. MIDURA MICHAŁ
Ilość głosów 48
6. WRÓBEL-MAJCHER BARBARA MARIA
Ilość głosów 4
7. ŻOŁĄDŹ AGNIESZKA
Ilość głosów 130

Okręg 20

  • Wyniki kompletne - przekazano dane z obwodów głosowania: 401, 402, 403, 404
  • Liczba uprawnionych do głosowania: 2414
  • Liczba kart do głosowania wydanych wyborcom: 655
  • Liczba kart wyjętych z urny: 655
  • Frekwencja: 27.13%
  • Liczba kart nieważnych: 0
  • Liczba kart ważnych: 655
  • Liczba głosów nieważnych: 3
  • Liczba głosów ważnych: 652

Nazwisko i imię
Ilość głosów
1. KURZYDŁO MAREK
Ilość głosów 253
2. PYŻ JAN
Ilość głosów 356

3. WIŚNIEWSKI ROBERT
Ilość głosów 43

Okręg 21

  • Wyniki kompletne - przekazano dane z obwodów głosowania: 404, 405
  • Liczba uprawnionych do głosowania: 2460
  • Liczba kart do głosowania wydanych wyborcom: 661
  • Liczba kart wyjętych z urny: 659
  • Frekwencja: 26.87%
  • Liczba kart nieważnych: 0
  • Liczba kart ważnych: 659
  • Liczba głosów nieważnych: 1
  • Liczba głosów ważnych: 658

Nazwisko i imię
Ilość głosów
1. MATUSZCZYK JAROSŁAW
Ilość głosów 403

2. RUŚNIAK WOJCIECH
255

KONIECZNIE SPRAWDŹ:

Wideo

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych”i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Komentarze 2

Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i obowiązują na niej polityka prywatności oraz warunki korzystania z usługi firmy Google. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.
j
jAN kURAL

NA TERENACH OBYDWU DZIELNIC,POJAWIŁY SIĘ ANTYULOTKI PRZYPADEK,CZY DZIALANIE
CELOWE W/G INSTRUKCII WLADZY ZWIERZCHNIEJ.

Dodaj ogłoszenie

Wykryliśmy, że nadal blokujesz reklamy...

To dzięki reklamom możemy dostarczyć dla Ciebie wartościowe informacje. Jeśli cenisz naszą pracę, prosimy, odblokuj reklamy na naszej stronie.

Dziękujemy za Twoje wsparcie!

Jasne, chcę odblokować
Przycisk nie działa ?
1.
W prawym górnym rogu przegladarki znajdź i kliknij ikonkę AdBlock. Z otwartego menu wybierz opcję "Wstrzymaj blokowanie na stronach w tej domenie".
krok 1
2.
Pojawi się okienko AdBlock. Przesuń suwak maksymalnie w prawą stronę, a nastepnie kliknij "Wyklucz".
krok 2
3.
Gotowe! Zielona ikonka informuje, że reklamy na stronie zostały odblokowane.
krok 3