Wypadek na DK 75 w Niepołomicach. Samochód zderzył się z motocyklem

Jolanta Białek
Jolanta Białek
PSP Wieliczka
Do wypadku doszło w niedzielę (12 lipca) po południu. Na drodze krajowej 75 w Niepołomicach zderzyły się samochód osobowy i motocykl. Poszkodowany został kierowca jednośladu.

FLESZ: Pierwsza pomoc przy wypadkach drogowych. To musisz wiedzieć!

W działaniach ratowniczych brali udział strażacy z Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej PSP w Wieliczce i OSP Niepołomice, Zespół Ratownictwa Medycznego, policja.

Przez krótki czas po wypadku ruch na DK 75 odbywał się z utrudnieniami.

Jak podaje wielicka PSP, działania straży pożarnej polegały m.in. na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia, odłączeniu akumulatorów w pojazdach oraz usunięciu pozostałości powypadkowych z jezdni i całkowitym udrożnieniu ruchu na drodze 75.

Przyczyny wypadku wyjaśnia policja.

Jesteś świadkiem wypadku? Daj nam znać! Poinformujemy innych Czekamy na informacje, zdjęcia i nagrania wideo!

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Dołącz do nas na Twitterze!

Codziennie informujemy o ciekawostkach i aktualnych wydarzeniach.

Obserwuj nas na Twiterze!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Polecane oferty

Materiały promocyjne partnera

Komentarze

Komentowanie artykułów jest możliwe wyłącznie dla zalogowanych Użytkowników. Cenimy wolność słowa i nieskrępowane dyskusje, ale serdecznie prosimy o przestrzeganie kultury osobistej, dobrych obyczajów i reguł prawa. Wszelkie wpisy, które nie są zgodne ze standardami, proszę zgłaszać do moderacji. Zaloguj się lub załóż konto

Nie hejtuj, pisz kulturalne i zgodne z prawem komentarze! Jeśli widzisz niestosowny wpis - kliknij „zgłoś nadużycie”.

Podaj powód zgłoszenia

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu.
Wróć na dziennikpolski24.pl Dziennik Polski
Dodaj ogłoszenie