Wytańczyli tytuły

Na podium stanęło sześć par z sekcji tanecznej CKiS, prowadzonej przez Annę i Jacka Guzowskich. W stylu kombinowanym w klasie D 1. miejsce w kategorii 10-11 lat zajęli Marcin Adamczyk i Karolina Przetocka, a w kategorii 14-15 lat Arkadiusz Stawowy i Anna Balza. W tym samym stylu w klasie D w kategorii powyżej 15 lat na 3. miejscu uplasowali się Szymon Manecki i Anna Tomala. W stylu standardowym w klasie C kategorii 14-15 2. miejsce wywalczyli Wojciech Wieczorek i Małgorzata Książek. W tej samej klasie w kategorii powyżej 15 lat trzecia lokata przypadła Jakubowi Krzakowi i Karolinie Kapuście, natomiast w stylu latynoamerykańskim srebrnymi medalistami w klasie C kategorii 14-15 lat zostali Artur Wrzoszczyk i Magdalena Łataś. (ETYZ)

Skawina

115 par uczestniczyło w zorganizowanym w sobotę przez pracowników Centrum Kultury i Sportu w Skawinie oraz działaczy krakowskiego oddziału Polskiego Towarzystwa Tanecznego Pucharze Okręgu Małopolskiego w Tańcu Towarzyskim.