Z determinacją i odwagą

Skalnik/Bogdański: Jurkiewicz - Szubryt, Kościółek, Ogórek, Fałowski - W. Ziobrowski (46 Twardowski), Gaborek, Jawor, M. Ziobrowski - Kos, Gruszczyński.

Skalnik/Bogdański Kamionka Wielka - Biegoniczanka Nowy Sącz 1-2 (0-1)

0-1 Marczyk 3, 1-1 Jawor 51, 1-2 Stawiarski 60 (rzut karny). Sędziował: Bogusław Moroń z Gorlic, żółte kartki: Gruszczyński - Kalinowski, Zaryczny, czerwona kartka: Zaryczny 87 (w konsekwencji drugiej żółtej). Widzów: 150.
 Biegoniczanka: Górski - Ormiański, Kalinowski, Węgrzyn, Zryczny - Krzywdziński, Kuźma, A. Liber, Stawiarski - Grabek (75 Jeleń), Marczyk (86 Bieryło).
 Niezłe widowisko stworzyły obydwa zespoły. Grały z ogromną determinacją w obronie i z odwagą w ataku. Kto wie, jak by się zakończyło to spotkanie, gdyby nie gol zdobyty już w 3 min, kiedy to Jurkiewicz tak niefortunnie wybijał piłkę, że trafił nią w Marczyka i w ten sposób padła bramka. W 25 min gospodarze przeprowadzili szybką kontrę, po której wychodzący na czystą pozycję M. Ziobrowski został podcięty przez Kalinowskiego, za co ten ostatni ukarany został żółtą kartką. W 36 min mocnym strzałem popisał się Stawiarski, ale tym razem udanie interweniował Jurkiewicz. Druga połowa rozpoczęła się od mocnego uderzenia gospodarzy. W 51 min Jawor minął trzech zawodników Biegoniczanki i strzałem w prawy dolony róg zdobył wyrównanie. Dziewięć minut później Ogórek niepotrzebnie sfaulował w obrębie "szesnastki" A. Libra, za co sędzia podyktował rzut karny. Jego pewnym egzekutorem okazał się Stawiarski. W 86 min goście mogli podwyższyć rezultat tego spotkania, ale Marczyk spudłował będąc sam na sam z bramkarzem Skalnika.