Z Interem na Śląskim

Nasz kwartet gra w czwartek Na trzy dni rozłożone zostały mecze I rundy Pucharu UEFA. Już wczoraj odbyło się jedno spotkanie, w którym Bohemians Dublin przegrał z 1. FC Kaiserslautern 1-3 (0-0).

Przez trzy dni o Puchar UEFA

Nasz kwartet gra w czwartek

Dziś odbędzie się osiem spotkań. Oto zestaw par: 1. FC Koszyce - GAK Graz, IFK Norrkoeping - Slovan Liberec, Petra Drnovice - TSV 1860 Monachium, Rapid Wiedeń - Oergryte, Gent - Ajax Amsterdam, Vasas Budapest - AEK Ateny, Lierse SK - Girondins Bordeaux i FC Basel - SK Brann Bergen.
 Pozostałe mecze odbędą się w czwartek. Wtedy też zagra nasz kwartet. Przypomnijmy, że Polonia Warszawa zmierzy się z Płocku z Udinese, Ruch Chorzów podejmie na Stadionie Śląskim Inter Mediolan, Amica Wronki zagra na stadionie Ałanii Władykaukaz, natomiast Wisła Kraków będzie gościem Realu Saragossa.
 - Piłkarze Ałaniji będą trudnym przeciwnikiem. Grają twardo, są dobrze wyszkoleni technicznie. Stadion, na którym wystąpimy, może pomieścić 40 000 widzów - powiedział trener Amiki Stefan Majewski.
 Inne ciekawsze pary czwartkowych gier: Partizan Belgrad - FC Porto, Leicester City - Crvena Zvezda Belgrad, Antalyaspor - Werder Brema oraz Celta Vigo NK Rijeka.