Zaczęło się!

Zdjęcie autora materiału

Dziennik Polski 24

Jeszcze nie wiadomo: kto z PO po rezygnacji Tuska postara się dostać do pałacu prezydenckiego; czy Lech Kaczyński poczyni starania, by w pałacu pozostać; jakiej płci kandydata wystawi PSL; czy Cimoszewicz jednak nie wystartuje; kogo będzie reprezentował Olechowski... Wiele niewiadomych dookoła, ale jedno już wiadomo - wybory się zaczęły i wiele wskazuje na to, że będą niezwykle udane.

Marcin Baran: POKÓJ PRZECHODNI

Bo najważniejsze, żeby zgłosił się do nich ktoś ni stąd, ni zowąd, ktoś niemalże z kosmosu. Ktoś jak Kazimierz Piotrowicz (wybory 1995 i ok. 12 tys. głosów), producent wkładek do butów o cudownych ponoć właściwościach.

I zgłosił się... Waldemar Krynicki, podobno lekarz psychiatra po warszawskiej medycynie, podobno autor książek optymistycznych ("Miłość jest możliwa"), pesymistycznych ("Na początku był lęk") oraz patriotycznych ("Jeszcze Polska").

Hasło "Przekroczmy dotychczasowość!!!" kieruje Krynicki ku "rosnącej armii ludzi, którzy z powodu niewydolności Państwa cierpią z powodu lęku i depresji", a program swój tak streszcza w jednym zdaniu: "Cywilizowane Państwo ma OBOWIĄZEK zapewnić KAŻDEMU minimum warunków niezbędnych dla zachowania zdrowia psychicznego".

Moda na psychoterapię nie osiągnęła jeszcze w Polsce poziomu amerykańskiego, zatem Waldemar Krynicki nie będzie najpewniej tak skuteczny jak szaman Stan Tymiński (wybory 1990 roku i prawie 3 mln 700 tys. głosów).

Tak się przynajmniej zdaje...

Komentarze

Dodajesz komentarz jako: Gość

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

Liczba znaków do wpisania:

zaloguj się

Najnowsze wiadomości

Zobacz więcej

Najczęściej czytane

Polecamy

Wideo