Zadecydował karny

Podhale: Rączka - Sroka, Paweł Gil - Piotr Gil, Gretka - Łyszczarczyk, Szopiński, Różański - T. Podlipni, K. Zapała, Słowakiewicz - M. Zapała, Zaręba, Malinowski - Piotrowski, Koszarek, Ł. Gil.

Hokej: Stoczniowiec - Podhale 2-3

Zaległy mecz hokejowej ekstraklasy: Stoczniowiec Gdańsk - Podhale Nowy Targ 2-3 (0-1, 2-1, 0-1). Bramki dla Stoczniowca: Rafał Cychowski (28), Aleksander Myszka (31); dla Podhala: Paweł Gil (10), Jacek Różański (26), Rafał Sroka (53-karny). Kary: Stoczniowiec 29 minut w tym kara meczu Sebastian Bukowski za niesportowe zachowanie; Podhale - 12 minut. Widzów 500.
 W zaległym meczu ekstraklasy hokejowej oba zespoły walczyły o pierwsze zwycięstwo w ekstraklasie.
 W pierwszych 10 minutach przeważali nowotarżanie, którzy często strzelali na bramkę Pietrzaka. Ten bronił dobrze, skapitulował tylko raz po uderzeniu Pawła Gila (Stoczniowiec grał wówczas w osłabieniu)
  Drugą bramkę strzelili goście, grając tylko w czwórkę, obrońcy Stoczniowca zgubili krążek i Różański podwyższył na 2-0.
 Nie załamało to gospodarzy, atakowali z wielką ambicją i w 31 minucie doprowadzili do remisu.
 O wyniku spotkania rozstrzygnęła 53 minuta, Bukowski zaatakował z tyłu wyjeżdżającego na czystą pozycję Różańskiego. Karnego pewnie wyegzekwował obrońca Sroka i w ten sposób Podhale po raz pierwszy wygrało w tym sezonie.
 Ponownie do spotkania tych drużyn dojdzie w niedzielę.

Kolejne mecze w piątek: KTH - Polonia, Sanok - Stoczniowiec, Katowice - Dwory, Tychy - Podhale.