Zadecydowała druga kwarta

Pierwsza kwarta tego spotkania przebiegała pod dyktando gości. W 6 min tarnowianie prowadzili 16-8, aby trzy minuty później doprowadzić do stanu 18-9. Gdy na początku drugiej kwarty dwukrotnie trafił Havrilla, wydawało się że także ta część meczu będzie miała podobny przebieg. Było tak do 14 min, gdy Unia prowadziła 29-22. Później gospodarze zdobyli jednak 16 pkt. z rzędu, schodząc do szatni z bezpieczną jedenastopunktową przewagą. Na początku trzeciej odsłony tarnowianie zmniejszyli dystans do 7 pkt. (42-35), w 27 min na tablicy pojawił się jednak korzystny dla Anwilu wynik 55-42. W ostatnich fragmentach tej odsłony "jaskółkom" udało się odrobić nieco strat, przed ostatnią kwartą gospodarze prowadzili jednak różnicą 8 pkt. W 35 min było tylko 67-63 dla miejscowych, szybko odskoczyli oni jednak rywalom i dwie minuty później wygrywali już 73-63. Po "trójkach" Greena i Majchrzaka prowadzenie gospodarzy raz jeszcze stopniało do 5 "oczek" (74-69), w końcówce Anwil nie dał już sobie jednak odebrać zwycięstwa.

Lech Basket Liga

Anwil Włocławek - Azoty Unia Tarnów 82-75 (14-21, 28-10, 20-23, 20-21). Anwil: Mutavdzić 21, Tomaszewski 17, Krstić 15, Marcelić 15, Prawica 6, Griszczuk 4, Sneps 2, Szcześniak 2, Jankowski 0. Azoty Unia: Havrilla 19, Green 18, Majchrzak 14, Żurawski 12, Rutkowski 6, Massey 4, Radwan 2, Kwiatkowski 0, Sulowski 0.
 Inne wyniki: Hoop Pruszków - SKK Szczecin 72-69, Pogoń R. Śląska - Stal Ostrów Wlkp. 89-87, AZS Lublin - Prokom Trefl Sopot 64-67, AZS Toruń - Bobry Bytom 62-54.