Krzysztof Kowalski
Zagłębie Lubin - Wisła Kraków ONLINE. Gdzie oglądać w telewizji?
Zagłębie Lubin - Wisła Kraków ONLINE. Gdzie oglądać w telewizji? Andrzej Banas
Mecz Zagłębie Lubin - Wisła Kraków ONLINE. Biała Gwiazda postara się przerwać serię trzech kolejnych porażek. Nie będzie to łatwe, bo w obronie zagra w eksperymentalnym zestawieniu. Początek starcia Zagłębie - Wisła w środę 21 kwietnia o godz. 18. Relacja na żywo w GOL24.pl!

PKO Ekstraklasa: Zagłębie Lubin - Wisła Kraków

Miedziowi poprawili wyniki. Wygrali oba starcia z broniącymi się przed spadkiem beniaminkami. U siebie pokonali Podbeskidziem Bielsko-Biała (2:1), a w zeszłej kolejce w Mielcu rozprawili się ze Stalą (2:0). W środę lubinianie powalczą o trzecie kolejne zwycięstwo. Ostatni raz ta sztuka udała im się w maju 2017 roku.

Biała Gwiazda spisuje się fatalnie. Wiślacy zanotowali serię trzech porażek z rzędu. Na domiar złego przed meczem z Zagłębiem rozsypała się ich defensywa. W Lubinie nie zagrają dwaj podstawowi ostatnio stoperzy. Uros Radaković doznał poważnej kontuzji mięśniowej, a Michal Frydrych musi pauzować za ósmą żółtą kartkę. Peter Hyballa mimo problemów nie załamuje rąk. - W środku obrony mogą zagrać: Burliga, Sadlok, Kone, Hoyo-Kowalski albo Szota. Mam pięciu zawodników do wyboru - powiedział trener Wisły.

W środę zabraknie też kontuzjowanych Vullneta Bashy, Adi Mehremicia, Patryka Plewki oraz Kacpra Dudy. W kadrze meczowej znalazł się za to Jakub Błaszczykowski.

Piłkarze Wisły przegrywają, a przy okazji zatracili skuteczność. W trzech ostatnich spotkaniach zdobyli tylko jedną bramkę. - Oczywiście jest tak, że trzy ostatnie mecze przegraliśmy, ale drużyna cieszy się moim dużym zaufaniem. Teraz musimy dążyć do tego, żeby mieć większe posiadanie piłki i żebyśmy mogli lepiej organizować się w ataku i strzelać gole - zaznaczył szkoleniowiec Wisły.

W rundzie jesiennej w Krakowie wiślacy prowadzili 1:0, ale ostatecznie ulegli Miedziowym 1:2.

Mecz w Lubinie poprowadzi 29-letni Szymon Kuźma z Białegostoku.

Oglądaj mecz Zagłębie Lubin - Wisła Kraków w Player.pl >>>

Nie zagrają w meczu Zagłębie - Wisła:
Zagłębie: Żivec.
Wisła: Basha, Mehremić, Plewka, Radaković, Frydrych, Duda.

Ostatnie mecze bezpośrednie:
Wisła - Zagłębie 1:2 (Ekstraklasa, 28.11.2020)
Zagłębie - Wisła 3:1 (Ekstraklasa, 14.07.2020)
Zagłębie - Wisła 0:1 (Ekstraklasa, 16.02.2020)

Zagłębie Lubin - Wisła Kraków TRANSMISJA TV i STREAM ONLINE

Mecz Zagłębie - Wisła Kraków odbędzie się w środę 21 kwietnia. Transmisja na żywo w Canal+ Sport. Spotkanie skomentuje duet: Adrian Olek - Maciej Murawski. W internecie transmisja w Player+ i aplikacji Canal+. Relacja LIVE w GOL24.pl od godziny 18:00 - zapraszamy!

PKO EKSTRAKLASA w GOL24

Więcej o PKO EKSTRAKLASIE - newsy, wyniki, terminarz, tabela, strzelcy

Brak szans nawet na brązowy medal, niższe miejsce w lidze od Warty, Puchar Polski przegrany na etapie ćwierćfinału... Lech Poznań już przyznał się do wpadek, zwalniając Dariusza Żurawia, który chwilę wcześniej przedłużył przecież kontrakt. Maciej Skorża jakoś dogra sezon, ale tak naprawdę po to, by w lipcu zacząć budowę zespołu od nowa. Szykuje się przynajmniej kilka zmian kadrowych. Przedstawiamy listę tych piłkarzy, którzy odejdą na pewno i tych, którzy powinni odejść.

Lechu Poznań, przeprowadź czystkę. Tych piłkarzy nie potrzeb...