0 1 połowa

Bruk-Bet Termalica Nieciecza

1

0 1 połowa

• Koniec meczu! Bruk-Bet w ostatniej chwili ratuje remis i nadal ma w tym sezonie tylko jedną porażkę!

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL! Bruk-Bet rzutem na taśmę ratuje remis! Mateusz Grzybek!

• Dawid Rydnak zmienia Szymona Sobczaka.

• Wchodzi też Dawid Kalisz, który zmienia Michała Hubinka.

• Podwójna zmiana u gości. Martina Zemana zmienia Wiktor Biedrzycki.

• Groźne dośrodkowanie Gergela, ale znowu zabrakło skutecznego wykończenia.

• Dośrodkowanie w pole karne Gojnego, ale bez większego zagrożenia.

• Kolejna zmiana. Nikolas Korzeniecki opuszcza murawę, a zmienia go Filip Karbowy.

• Mateusz Grzybek blokuje strzał rywala.

• Szymona Pawłowskiego natomiast zmienia Mateusz Szwed.

• Zmiany w Zagłębiu. Quentin Seedorf schodzi, a wchodzi Goncalo Gregorio.

• Wchodzi również Marcin Wasielewski, który zmienia Adama Radwańskiego.

• Kacper Śpiewak melduje się na boisku, w miejsce Marcina Grabowskiego.

• Sypią się kary indywidualne. Tym razem do notesu sędziego trafia Kacper Radkowski.

• Ukarany także Marcin Grabowski.

• Maciej Ambrosiewicz ogląda żółtą kartkę.

• Dość niespodziewanie gospodarze wychodzą na prowadzenie! Czy są w stanie sprawić niespodziankę i pokonać lidera?

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOL! Nikolas Korzeniecki otwiera wynik meczu!

• Roman Gergel ukarany żółtą kartką.

• Kacper Radkowski wybije piłkę po dośrodkowaniu rywala.

• Sebastian Bonecki ukarany żółtą kartką.

• Szymon Pawłowski na spalonym.

• Paweł Żyra został zmieniony przez Sebastiana Boneckiego.

• Drugą połowa właśnie się rozpoczęła!

• Koniec pierwszej połowy. Do przerwy bez bramek w Sosnowcu. Meczu niestety nie stoi na wysokim poziomie.

• Putwicew wyskakuje najwyżej po dośrodkowaniu Gergela z rzutu rożnego, ale uderza niecelnie.

• Szymon Pawłowski ukarany żółtą kartką.

• Bardzo niecelny strzał Radwańskiego. Brakuje celności zawodnikom obu druzyn.

• Piotr Wlazło zdołał wybić piłkę ze swojego pola karnego i uratować swój zespół przed stratą bramki.

• Kolejne dośrodkowanie i znowu bez zagrożenia.

• Gergel przewrócił się w polu karnym, ale nie ma mowy o rzucie karnym.

• Krystian Stępniowski odbija strzał Pawła Żyry. Dalej bez większego zagrożenia.

• Słabe uderzenie Sobczaka. Od bramki zaczną goście.

• Krystian Stępniowski wyłapuje dośrodkowanie Zemana.

• Tomasz Loska bardzo pewnie broni strzał głową rywala.

• Pierwszy groźny strzał Gergela. Piłka nieznacznie mija bramkę rywala.

• Samuel Stefanik zażegnuje niebezpieczeństwo spod swojej bramki.

• Spokojny początek meczu. Obie drużyny nie atakują zbyt mocno swoich rywali.

• Roman Gergel na spalonym. Zmarnowana okazja gości.

• Rozbrzmiał właśnie pierwszy gwizdek!

• Zaraz zaczynamy to spotkanie!

• Po drugiej stronie barykady znajduje się Zagłębie Sosnowiec. Podopieczni Kazimierza Moskala muszą dzisiaj wygrać, aby wyprzedzić Resovię Rzeszów i odbić się z ostatniego miejsca w tabeli.

• Bruk-Bet przez wszystkich wskazywany jest jako główny kandydat do awansu na najwyższy poziom rozgrywkowy. Słoniki po świetnej rundzie jesiennej zajmują pierwsze miejsce z 7 punktami przewagi na drugim ŁKS-em. Czy dzisiaj umocnią się na pozycji lidera?

• Dzień dobry Państwu! Serdecznie zapraszamy na relację LIVE z meczu Zagłębia Sosnowiec z Bruk-Betem Nieciecza!

DW

Gol24

Aktualizacja:

Gol24

Zagłębie Sosnowiec - Bruk-Bet Termalica ONLINE. Gdzie relacja LIVE? TRANSMISJA TV I STREAM NA ŻYWO ©Lucyna Nenow / Polska Press

Zagłębie Sosnowiec - Bruk-Bet Termalica ONLINE. Do Sosnowca przyjeżdża najmocniejszy zespół jesieni. Piłkarze Bruk-Bet Termaliki Nieciecza nie przegrali w poprzedniej rundzie wyjazdowego spotkania i będą zasiadać na fotelu lidera jeszcze przez co najmniej kilka kolejek. Ich przewaga nad drugim ŁKS-em wynosi bowiem aż 10 punktów. Czy w spotkaniu z Zagłębiem zaliczą falstart?

Zagłębie - Termalica ONLINE

"Słoniki" z Niecieczy dość niespodziewanie wyszły na prowadzenie w Fortuna 1 Lidze i stały się faworytem do awansu. Zespół Mariusza Lewandowskiego zaliczył znakomitą wiosnę w poprzednim sezonie i załapał się do fazy play-off baraży.
Tam szczęście dopisało jednak Warcie Poznań, która dzielnie walczy o utrzymanie w Ekstraklasie. Niecieczanie potwierdzili dobrą dyspozycję z poprzedniego sezonu i na półmetku tych rozgrywek mają 42 punkty, będąc niekwestionowanym liderem.

Zagłębie Sosnowiec może uznać swoją sytuację za bardzo trudną. Nie dość, że po 17 kolejkach sosnowiczanie byli przedostatni, to jeszcze w pierwszym meczu wiosny wyprzedziła ich Resovia. Zagłębie jest więc czerwoną latarnią ligi, a mecz z liderem może ich tylko w tym miejscu pogrążyć. Oba kluby grają o różne cele, jednak fachowcy twierdzą, że potencjał kadrowy Zagłębia jest zdecydowanie wyższy, niż zajmowane miejsce w tabeli. W zespole są przecież doświadczeni piłkarze, tacy jak Patryk Małecki, czy Szymon Pawłowski. Obaj panowie mają na swoim koncie mistrzostwa Polski i przez kilka lat z powodzeniem grali w Ekstraklasie.

Optymizmem w ekipie Zagłębia napawa fakt, że w końcu zespół ten doprowadził swoją defensywę do ładu. Zagłębie zagrało siedem sparingów - zremisowało z Wisłą 2:2, przegrało 0:1 z Koroną. W ostatnich pięciu meczach Zagłębie nie straciło już bramki, a grało z mocnymi zespołami, bo z Widzewem, Ruchem, Hutnikiem, Garbarnią i Puszczą.

Ostatni mecz ligowy tych drużyn odbył się 28 sierpnia 2020 r. w Niecieczy i 1:0 wygrali wówczas gospodarze, po trafieniu Romana Gergela. Słowak przeżywa drugą młodość i na ten moment ma już 14 trafień w lidze, pewnie zmierzając po koronę króla strzelców.

OSTATNIE MECZE BEZPOŚREDNIE:

Bruk-Bet Termalica Nieciecza – Zagłębie Sosnowiec 2:0 (10.08.2019, 1 Liga)
Zagłębie Sosnowiec – Bruk-Bet Termalica Nieciecza 1:0 (29.11.2019, 1 Liga)
Bruk-Bet Termalica Nieciecza – Zagłębie Sosnowiec 1:0 (28.08.2020, 1 Liga)

Zagłębie - Termalica TRANSMISJA TV

Mecz Zagłębie - Termalica odbędzie się w sobotę, 27 lutego o godz. 15:00. Nie zaplanowano transmisji telewizyjnej z tego spotkania. Internetowy stream online dostępny będzie pod adresem Ipla.tv (transmisja bezpłatna, bez komentarza).

Tekstowa relacja LIVE w GOL24.PL! Startujemy 20 minut przed pierwszym gwizdkiem arbitra!