DW
Zagłębie Sosnowiec - Sandecja Nowy Sącz ONLINE. Gdzie relacja LIVE? TRANSMISJA I STREAM NA ŻYWO Marzena Bugala- Azarko / Polska Press
Zagłębie - Sandecja ONLINE. Drugim sobotnim meczem zaplanowanym na godzinę 12:40 jest starcie Zagłębia Sosnowiec z Sandecją Nowy Sącz. Sosnowiczanom zależy, by nawiązać walkę o fazę play-off, lecz po sześciu kolejkach mają zaledwie cztery punkty. Żadnego oczka na koncie nie ma za to Sandecja. Sześć porażek z rzędu zespołu Piotra Mandrysza to zdecydowanie najgorszy bilans od lat.

Zagłębie - Sandecja ONLINE

Piłkarze Zagłębia nie rozpieszczają w tym sezonie swoich kibiców. Na koncie drużyny trenera Krzysztofa Dębka po szęściu spotkaniach widnieją tylko cztery punkty, a jedyne zwycięstwo sosnowiczanie odnieśli blisko miesiąc temu w potyczce z GKS-em Tychy.

Ostatni tydzień miał być przełomowy dla zespołu ze Stadionu Ludowego, ale na razie niewiele mu wychodzi z tych planów. W Olsztynie sosnowiczanie mieli odczarować wyjazdowe stadiony, ale to Stomil odniósł pierwsze zwycięstwo u siebie. W Łodzi udało się wprawdzie zdobyć pierwszy punkt na wyjeździe, ale Widzew od 15 minuty grał w dziesiątkę, więc trudno remis z osłabionym liczebnie rywalem uznać za sukces.

W Nowym Sączu Piotr Mandrysz notuje jeszcze gorszy start od Krzysztofa Dębka, bo do tej pory nie zdobył ze swoją drużyną nawet punktu. Sandecja przegrała wszystkie mecze tracąc w nich aż 16 bramek - z czego połowę w dwóch ostatnich spotkaniach. Przygotowania zespołu do sezonu pokrzyżował koronawirus i przymusowa kwarantanna, na którą musieli udać się piłkarze. Z czasem drużyna miała zacząć grać lepiej, ale poprawy na razie nie widać.

Zagłębie - Sandecja TRANSMISJA TV

Mecz Zagłębie - Sandecja odbędzie się w sobotę, 3 października o godz. 12:40. Nie zaplanowano transmisji telewizyjnej z tego starcia. Sędzią spotkania w Tychach jest Zbigniew Dobrynin z Łodzi.

Zagłębie - Sandecja STREAM dostępny jest na platformie Ipla.tv. Dostęp do transmisji jest darmowy.

Tekstowa relacja LIVE w GOL24.PL! Startujemy 20 minut przed pierwszym gwizdkiem arbitra.