Zagłębie wyeliminowało Partizana! Zdecydowały karne! [ZDJĘCIA]

tom
W rewanżowym meczu drugiej rundy eliminacyjnej Ligi Europy Zagłębie Lubin pokonało w rzutach karnych Partizan Belgrad 4:3. W 90 minutach pierwszego spotkania i 120 minutach dzisiejszego starcia gole nie padły. Rywalem lubinian w kolejnym etapie rozgrywek będzie duńskie SønderjyskE, które po dogrywce wyeliminowało norweskie Strømsgodset strzelając dającego awans gola w 120. minucie.

Zgody i kosy kibicowskie w Polsce [ZDJĘCIA, WIDEO]

Najlepsze piłkarskie newsy - polub nas!

Koronawirus fake news. Oto największe absurdy.

Materiał oryginalny: Zagłębie wyeliminowało Partizana! Zdecydowały karne! [ZDJĘCIA] - Gol24