Żak zapewnił wygraną

(ŻUK)
Piłka nożna. Liga IV. Grupa zachodnia. W I połowie nikt nie mógł trafić do siatki rywala. Strzelecką niemoc przełamał dopiero Kukieła, który strzelił głową po dośrodkowaniu z prawej strony Kozioła.

Iskra Klecza Dolna3 (0)
Spójnia Osiek2 (0)

Bramki: 1:0 Kukieła 55, 1:1 Lizończyk 57, 2:1 Ostrowski 60, 2:2 P. Kasprzyk 75, 3:2 Żak 80.
Iskra: Kozieł - Czaicki, Wasilewski, Drechny, Kozioł - Sobala (77 Niewidok), Galos (57 Wycisk) Woźniak (65 Ostrowski), Kowalczyk (69 Żak) - Smagło, Kukieła.
Spójnia: Wilk - D. Duda, M. Kasprzyk (57 P. Kasprzyk), Glanowski, Kańczuga (87 Krawczyk) - Wdowik, Lizończyk, P. Duda, Demarczyk (57 Przybyła) - Wiśniewski, Tumiłowicz.
Sędziował: Kamil Cieńkosz (Myślenice). Widzów: 150.

Niemal natychmiast odpowiedział Lizończyk. Iskry to nie zraziło i w sytuacji sam na sam Wilka pokonał Ostrowski.

Spójnia też nie dawała za wygraną i P. Kasprzyk przelobował bramkarza.

Ostatnie słowo należało do miejscowych - Żak dopadł do zagranej piłki i zdobył zwycięskiego gola.