Zakopane. Tor pumptrackowy dla każdego chętnego rowerzysty...

Zakopane. Tor pumptrackowy dla każdego chętnego rowerzysty [ZDJĘCIA]

Łukasz Bobek

Aktualizacja:

Gazeta Krakowska

Zakopane. Tor pumptrackowy dla każdego chętnego rowerzysty [ZDJĘCIA]
1/10
przejdź do galerii

©Łukasz Bobek

Na górnej Równi Krupowej w Zakopanem powstał tor pumptrackowy dla rowerzystów. Najmłodsi miłośnicy dwóch kółek mogą na nim za darmo poćwiczyć jazdę. Tor będzie czynny w czwartek i w piątek 9 i 10 sierpnia.
Na profesjonalnym torze darmowe szkolenia prowadzi Martyna Gruszka oraz Kamil Kunrad – członkowie DOKA Downhill City Team.

Martyna jest jedną z najmłodszych zawodniczek ścigających się w zawodach zjazdowych w naszym kraju, ale odnoszącą już znaczne sukcesy, zajmując czołowe miejsca w zawodach w Polsce. Kamil, kilka lat starszy, również może pochwalić się wieloma osiągnięciami w tej dyscyplinie. Oboje są kolarzami zjazdowymi odnoszącymi sukcesy na arenie polskiej i międzynarodowej (brązowi medaliści tegorocznych Mistrzostw Polski).

Dla dzieci, które ukończyły 5 rok życia jest możliwość nieodpłatnego wypożyczenia roweru oraz kasku. Szkolenia będą prowadzone w czwartek i piątek (9 i 10 sierpnia) od godziny 11 do 18.

Instruktorzy przeprowadzą na torze także specjalne pokazy jazdy, które odbywać się będą 3 razy dziennie - o godzinie 12, 15 oraz 17.

ZOBACZ KONIECZNIE:FLESZ: Letnie upały - jak reagować w razie udaru słonecznego?

Źródło: vivi24
Komentarze

Dodajesz komentarz jako: Gość

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

Liczba znaków do wpisania:

zaloguj się

Najnowsze wiadomości

Zobacz więcej

Najczęściej czytane

Polecamy

Wideo