Zapytaj eksperta o zasady higieny jamy ustnej

Zapytaj eksperta o zasady higieny jamy ustnej

Zdjęcie autora materiału

Aktualizacja:

Dziennik Polski 24

Zapytaj eksperta o zasady higieny jamy ustnej

©Pixabay

Specjaliści z Gabinetów Stomatologicznych Piastowska prowadzą akcję edukacyjną w zakresie profilaktyki stomatologicznej kobiet w ciąży i dzieci.
Zapytaj eksperta o zasady higieny jamy ustnej

©Pixabay


NFZ - Zapobiegam from Polska Press Grupa on Vimeo.Akcja edukacyjna przygotowana przez Gabinety Stomatologiczne Piastowska trwa przez cały październik.
W ramach niej specjaliści z tej placówki dzielą się z pacjentami wiedzą z zakresu profilaktyki i właściwego dbania o higienę jamy ustnej. Specjalnie przygotowane materiały i infografiki ze wskazówkami można znaleźć na fanpage tej placówki na Facebooku.

Kampania w szczególny sposób jest poświęcona profilaktyce i leczeniu chorób zębów u kobiet w ciąży i dzieci. Wszyscy, którzy chcieliby skonsultować swoje wątpliwości w tym zakresie z ekspertem, będą mieć taką możliwość dzięki wydarzeniu zaplanowanemu na poniedziałek 21 października. O godz. 18 w trakcie transmisji live na portalu Facebook eksperci z Gabinetów Stomatologicznych Piastowska odpowiedzą na pytania nurtujące pacjentów.

Każdy, kto chciałby zadać swoje pytanie dentystom może to zrobić za pośrednictwem fanpage na Facebooku albo mailowo na adres: kontakt@stomatologiapiastowska.pl.

Komentarze

Dodajesz komentarz jako: Gość

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

Liczba znaków do wpisania:

zaloguj się

Warto zobaczyć

Diety