Słomniczanka Lex - Czarni Grzegorzowice 3:0 (1:0)

Bramki: 1:0 Kozieł 8, 2:0 Hjaiji 70, 3:0 Knyszczenko 77.

Słomniczanka: Machlowski - Łój (85 Sułko), Cebula, Dębowski (55 Strona) - Styczeń (46 Jaworski), Sarota, Kozieł, Hjaiji, Knyszczenko - BieszczaninI, DrożniakI.

Czarni: Lis - Wójcik, Pawlik, Bąbka, Jamrozowicz - StachuraI, Madejski, Marchiński, Góralczyk, Warchala - Morek.

Sędziował: Radosław Bruzda. Widzów: 100.

Jaki jest najsłabszy punkt Słomniczanki Lex? Boisko. Tak naprawdę nadaje się ono jako tako do gry, gdy jest słoneczna pogoda. W innych okolicznościach występy na nim do przyjemności nie należą i na pewno nie jest atutem dobrze wyszkolonej drużyny. Powstanie boiska ze sztuczną nawierzchnią jest koniecznością.

Mecz miał jednostronny przebieg. W 8 min dośrodkował Drożniak, piłkę zgrał Bieszczanin, a po strzale Kozieła z pierwszej piłki Lis był bez szans. Potem bramkowe okazje mieli: Bieszczanin, Hjaiji i trzykrotnie Kozieł, ale wynik do przerwy się nie zmienił. Czarni zagrozili bramce rywala tylko raz, gdy bardzo ładnym uderzeniem z dystansu popisał się Madejski.

W drugiej połowie trwało oblężenie bramki gości, którzy nie mieli sił, by zagrażać jakkolwiek z kontry. W 70 min po centrze Jaworskiego były gracz Czarnych Hjaiji głową posłał piłkę w „okienko”. W 77 min Knyszczenko podkręcił idealnie piłkę z ok. 16 metrów i najlepszy w szeregach Czarnych Lis nie miał żadnych szans.

W innych meczach: Niedźwiedź - Partyzant Dojazdów 1:0 (1:0), Lech; Szreniawa Koszyce - Wierzbowianka 5:3; Galicja Raciborowice - Tytan Polekarcice 4:3; Juvenia Prandocin - Pogoń Wronin 4:2; MKS Skała 2004 - Orzeł Bębło 1:3; Jastrzębiec Książ Wielki - Strażak Goszcza 3:0.