Zawody ministrantów

PAZ
Turniej piłkarski rozegrano już po raz 9. W rozgrywkach uczestniczyło 16 drużyn, wyłonionych w rozgrywkach dekanalnych. Zawodnicy startowali w 4 kategoriach wiekowych. W najmłodszej, wśród uczniów klas III i IV, zwyciężyła parafia z Przegini, a na drugim miejscu uplasowali się reprezentanci gospodarzy - drużyna z Jaroszowca. W kategorii klas V i VI triumfowała drużyna z sosnowieckiej parafii Juliusz, a 4 miejsce zajęli reprezentanci z Jaroszowca. Wśród gimnazjalistów również triumfowali sosnowiczanie, a 2. miejsce zajęli gimnazjaliści z Cieślina (gmina Klucze). Natomiast drużyna z Olkusza zwyciężyła wśród uczniów szkół średnich, a kolejne miejsce przypadło licealistom z Klucz.

W Kluczach i Jaroszowcu odbyły się turnieje piłki nożnej, pływacki i szachowy ministrantów diecezji sosnowieckiej. Ministranci rywalizowali o puchar biskupa sosnowieckiego i wójta gminy Klucze.
   W ramach turnieju rywalizowano także już po raz 6. w szachach i po raz 4. na basenie pływackim.