ZDANIEM TRENERÓW

Savvas Kofidis, Iraklis:

- Wydaje mi się, że był to bardzo dobry mecz, między dwoma dobrymi drużynami. Wiedziałem, że Wisła będzie atakować, chciałem, aby mój zespół te ataki odpierał iprzechodził dokontr. Mieliśmy szanse na____zdobycie bramki, ale brakowało mojej drużynie skuteczności.
Dragomir Okuka, Wisła:
-Gratuluję moim zawodnikom udanego meczu ibardzo dobrej gry, szczególnie wdrugiej połowie. Walczyli zogromną determinacją ikonsekwencją. Wdrugiej połowie były duże emocje iogromne nerwy, bo przecież mogło się skończyć to spotkanie remisem 0-0, awtedy awansowałby Iraklis. Byliśmy tutaj wniezwykle trudnej sytuacji poporażce 0-1 usiebie. Nie zapominajmy, że nasi rywale też mieli okazje dostrzelenia gola, ale Dolha świetnie bronił. Cieszę się, że Wiśle wkońcu udało się awansować poraz pierwszy dofazy grupowej Pucharu UEFA. Mam satysfakcję, że dokonała tego podmoim kierunkiem. Mówiłem zawodnikom, że odrobią straty. Jestem zadowolony, że to się sprawdziło. Potrzebujemy trochę spokoju ito zwycięstwo nadIraklisem nam ten spokój wnajbliższym czasie zapewni. Chciałbym, aby Wisła zawsze tak grała, jak wdrugiej połowie idogrywce. Tym bardziej że spotkanie zIraklisem było ciężkie również odstrony psychicznej. Ogromnie się cieszę zwyniku iawansu, ale już wpiątek musimy pomyśleć oniedzielnym meczu zLegią. Choć mają wnogach 120 minut gry tutaj, uważam, że są przygotowani nato, aby wciągu tygodnia rozegrać trzy trudne spotkania. Dlatego postaramy się powalczyć odobry wynik także z____Legią.