Złota bramka Mermera

Sanok: Wawrzkiewicz - Sobera, Gapa, R. Fraszko, A. Burnat, Pomykała, Witek - T. Demkowicz, Timko, Mermer, Dołgow, A. Fraszko, Ciukh, Maślak, Milan, Niemiec.

GKS Katowice - SKH Sanok 4-5 (1-0, 2-2, 1-2, dogrywka 0-1)

1-0 Hajnos 17, 0-2 Tkacz 27, 0-3 Bułka 37, 1-3 Dołgow 38, 2-3 T. Demkowicz 39, 3-3 Dołgow 48, 3-4 Mermer 49, 4-4 Z. Podlipni 51, 4-5 Mermer 67. Sędziował Krzysztof Karaś z Siedlec. Kary: GKS - 10 minut; SKH - 14 w tym 10 minut za niesportowe zachowanie dla Timki. Widzów 600.
 Ogromne emocje przeżyli kibice w Katowicach, bowiem sytuacja na tafli zmieniała się jak w kalejdoskopie. Goście przystąpili do tego meczu bez sześciu podstawowych zawodników: Stolarika, Zubika, M. Burnata, Ćwikły, Secemskiego i Radwańskiego. W I tercji gra była wyrównana, obie ekipy wypracowały sobie po jednej dogodnej sytuacji, gospodarze zdobyli gola po strzale rutynowanego Hajnosa, natomiast krążek po strzale T. Demkowicza trafił w poprzeczkę. Początek drugiej tercji wyraźnie dla katowiczan, którzy zdobyli dwie bramki grając w liczebnym osłabieniu i... zbyt wcześnie uwierzyli, że jest po meczu, co wykorzystali goście zdobywając w ciągu kilkudziesięciu sekund dwa gole. Najpierw Milan wyłuskał krążek w środkowej strefie, podał do Ciukha, ten z kolei idealnie obsłużył Dołgowa, który zdobył kontaktową bramkę. W chwilę później Gapa popisał się fantastycznym podaniem i T. Demkowicz z ostrego kąta zdobył drugą bramkę dla SKH. W III tercji sanoczanie znów w krótkim odstępie czasu zdobyli dwa gole po strzałach Dołgowa i Mermera. W końcówce gospodarze postawili wszystko na jedną kartę i po strzale Z. Podlipniego w samo okienko doprowadzili do remisu.
 W dogrywce obie drużyny grały asekuracyjnie, główną uwagę przywiązując do tego, aby nie stracić bramki. W 67 min Timko popisał się wspaniałym podaniem przez dwie linie i Mermer znalazłszy się w sytuacji sam na sam zdobył gola na wagę zwycięstwa.