Złoto i brąz Małopolan

FIL
W mistrzostwach udział wzięło 299 zawodniczek i zawodników z 24 krajów. Na najwyższym stopniu podium stanęli zawodnicy walczący w formule low kick - Michał Głogowski (TKKF Siedlce) w kat. 71 kg i Łukasz Jarosz (Giewont Rabka) w kat. plus 91 kg. Ten pierwszy został uznany za najlepszego zawodnika ME.

W ME w kickboxingu

Podczas mistrzostw Europy w kickboxingu, które odbyły się Budvie (Serbia i Czarnogóra), 19-osobowa reprezentacja Polski zdobyła 15 medali, w tym 2 złote, 6 srebrnych i 7 brązowych.
   Jarosz (trener Tomasz Mamulski), mimo że doznał złamania żebra, gotów był stanąć do finałowej walki, do której jednak nie doszło. Jego rywal nie był w stanie wyjść na matę z powodu kontuzji. Jeden z brązowych medali zdobyła Monika Florek (trener Jerzy Biniaś senior) z Krak Sport Kraków, która rywalizowała w kat. 60 kg. (FIL)