Złoto i srebro krakowian

FIL
W Obornikach Śląskich odbyły się drużynowe mistrzostwa Polski w taekwon-do. Rywalizowało w nich 254 zawodników i zawodniczek z 18 klubów (drużyny 3-osobowe).

W drużynowych MP w taekwon-do

Zawody odbywały się w 3 konkurencjach: formach, walkach przerywanych i walkach ciągłych (kategorie: młodzicy, kadeci, juniorzy, seniorzy). Małopolskę reprezentowało Krakowskie Centrum Taekwon-do. Skład KCT: drużyna juniorek: Anna Buda, Karolina Buczyńska i Aleksandra Polańska (zawodniczki) oraz Mikołaj Kotowicz (trener). W formach KCT przegrało w eliminacjach, w walkach przerywanych zajęło pierwsze miejsce (w finale wygrało z Opolskim Klubem Taekwon-do 6-0), a w walkach ciągłych było drugie (w finale przegrało z JCSW Keiko Jastrzębie 2-4). (FIL)