Zmiana lidera

DAR
W trzeciej kolejce piłkarskiej ligi halowej w Świątnikach Górnych o Puchar Burmistrza doszło do bardzo ciekawego pojedynku, w którym zespół Rzeszotar pokonał faworyzowany zespół Waśki 3-2.

Liga halowa w Świątnikach Górnych

Mecz na szczycie zaczął się dobrze dla zespołu Waśki, który zaprezentował się w nowych, efektownych biało-czerwonych strojach. Dwukrotnie do siatki trafił najlepszy snajper turnieju Piotr Tyrka. Jednak tuż po wznowieniu kapitalnym strzałem z dystansu popisał się as atutowy Rzeszotar Piotr Grzesik (co ciekawe, jest to piłkarz Zielonki, na której opiera się skład Waśki) i padł gol kontaktowy. Do przerwy był remis 2-2 (gol Sylwestra Sikory). Po przerwie zacięta walka trwała przez 20 minut, a "złotą" bramkę dla Rzeszotar zdobył Marcin Dudek. Pierwsze zwycięstwa w lidze odniosły zespoły Sklep Pod Schodkami i Sektor A. Obowiązki służbowe nie pozwoliły Policji wystawić najsilniejszego składu, wykorzystał to Milcar, który wygrywając 7-1 awansował na fotel lidera.
   Wyniki: Rzeszotary - Waśka 3-2 Grzesik, S. Sikora, Dudek - Tyrka 2; Sklep Pod Schodkami - Małopolanka 6-3 Kurowski 3, M. Gawor, Malec, Drapich - Ł. Sikora 2, Stypuła; Sektor A - Dream Team 2004**4-3 Burda 3, Tomana - Ł. Jurkiewicz 2, M. Sikora; Milcar - Policja 7-1 Strączek 3, Skubida 2, Cieluch, M. Luzar - Dziuba.

4. kolejka (niedziela od godz. 11): Dream Team 2004 - Milcar, Sklep Pod Schodkami - Sektor A, Małopolanka - Rzeszotary, Waśka - Policja.
1. Milcar 3 7 15-8
2. Waśka 3 6 24-9
3. Rzeszotary 2 6 11-2
4. Małopolanka 3 4 15-15
5. Sektor A 2 3 9-9
6. Policja 3 3 6-15
7. Pod Schodkami 3 3 8-18
8. Dream Team 3 0 14-26

Najlepsi strzelcy:**8 - Tyrka, 6 - Ł. Sikora (Małopolanka), 5 - Turcza i Podsiadło (Waśka), Ł. Jurkiewicz (Dream Team 2004), 4 - A. Jurkiewicz (Dream Team 2004), 3 - B. Thier i Stypuła (Małopolanka), Burda i Tomana (Sektor A), Strączek (Milcar), Kurowski (Pod Schodkami), S. Sikora (Rzeszotary).