Zmiennicy w głównych rolach

Prądniczanka - Zwierzyniecki 1-2 (1-0) 1-0 Kręcisz 45, 1-1 Machaj 56 (głową), 1-2 Stefanik 58. Sędziowała Urszula Wrona. Żółte kartki: Ptak - Sobczyk. Widzów 250.

V liga Kraków

Prądniczanka - Zwierzyniecki 1-2 (1-0)

Prądniczanka: Kasak 6 - Bylica 4, Dutkowski 4, Gugała 4 - Kowacz 5 (68 Broda), Kręcisz 5 (60 Bubak), Ptak 5, Bierówka 5, Hajdo 5 (68 Bogdan) - Bębenek 6, Marcinkowski 6 (60 Micek).
 Zwierzyniecki: Nowak 8 - Sobczyk 4, Dąbrowski 5, Pokorski 5 - Wesołowski 4 - Sołtysik 5 (78 Piwowarski), Czopek 8, Stolarz 5, Gilski 6 - Hejmo 5 (57 Stefanik 5), Turek 4 (46 Machaj 6).
 Rozgrywany awansem mecz II kolejki był wyrównany i najsprawiedliwszym odzwierciedleniem tego, co działo się na boisku byłby remis. Goście zagrali jednak skuteczniej, mieli bardzo dobrze dysponowanego bramkarza, ponadto trener dokonał doskonałych zmian.
 W 5 min po strzale Stolarza piłka przeszła tuż obok słupka, w odpowiedzi Marcinkowski wypuścił w uliczkę Bębenka, którego strzał sparował Nowak, a po dobitce Bierówki piłkę z linii bramkowej wybił Dąbrowski. W końcówce I połowy trzy stuprocentowe okazje mieli gospodarze, z których jedną wykorzystali. Najpierw Bębenek strzelał z bliskiej odległości, ale na posterunku był Nowak, później po akcji Marcinkowskiego i strzale Bębenka piłkę z bramki wybił jeden z obrońców gości, wreszcie po podaniu Ptaka nie pilnowany Kręcisz, otrzymawszy podanie w polu karnym, nie zmarnował szansy.
 Po przerwie w szeregach gości pojawił się Machaj i w 56 min po dośrodkowaniu Hejmy doprowadził do remisu. Po tej bramce trener Zwierzynieckiego Jerzy Płonka desygnował do gry Stefanika i ten niespełna minutę po wejściu zdobył zwycięskiego gola po dokładnym podaniu bardzo aktywnego Czopka. Obie drużyny mogły zdobyć jeszcze w tym meczu gole, gospodarzom na przeszkodzie stawał jednak Nowak, a gościom brakowało precyzji.
 Dziś dokończenie II kolejki, zagrają: Prokocim - Pogoń Skotniki (17), Puszcza Niepołomice - Pogoń Miechów (17), Skalanka - Hutnik II (17), Wiślanka Grabie - Garbarnia II (17), Borek - Cracovia II (17), Raba Dobczyce - Orzeł Piaski Wielkie (17.30), Węgrzcanka Węgrzce Wielkie - Gdovia (18).