Znicz pierwszy

Dzięki temu zwycięstwu zespół Znicza z pierwszego miejsca awansował do dalszych gier barażowych, Korona także będzie grała dalej, ale trafi na teoretycznie mocniejszego rywala.

III liga koszykówki

ZNICZ JAROSŁAW - KORONA KRAKÓW 80-70 (39-35). Punkty: G. Szczotka 18, Słowik 17, Pińczuk 16, Krupa 13, P. Szczotka 12, Łosinecki 2, Fortuna 2, Kubicki - Mielcarek 17, Nowacki 15, Siwek 12, Kunc 9, Hajduk 7, Serafin 6, Tatara 2, Mętel 2.
Przez cały czas prowadzenie przechodziło z rąk do rąk, do szatni z czteropunktową zaliczką schodzili jarosławianie. W II części krakowianie ostatni raz objęli prowadzenie w 31 min po celnych rzutach Kunca. Trener Znicza desygnował na boisko Słowika, który zanotował swoje "dwie minuty". Rzucił trzy trójki, dołożył kosz z akcji i wypracował gospodarzom znaczącą przewagę (64-58). Na dwie minuty przed końcem Korona doprowadziła do remisu 70-70, jednak później punktowali już wyłącznie gospodarze. JCZ