Znokautowany po przerwie

FIL
W zaległym piłkarskim meczu I ligi francuskiej Olympique Lyon rozgromił na własnym stadionie Girodnins Bordeaux 3-0 (3-0). Bramki: Mueller 65, Luyindula 67. Essien 87.

Klęska pucharowego rywala Groclinu

Rywal Groclinu Dyskobolia w III rundzie Pucharu UEFA po trzech kolejnych zwycięstwach doznał wysokiej porażki. Do przerwy gra była nieciekawa. Na początku drugiej połowy gospodarze mieli dwie dobre okazje, ale strzał Carriere obronił Rame, a "główka" Luyinduli była minimalnie niecelna. Później Olympique zagrał już skutecznie. Najpierw Mueller po centrze z prawej strony tak kopnął piłkę z 10 metrów, że ta zmyliła bramkarza gości i wpadła do siatki, potem po rzucie wolnym Luyindula z 5 metrów wpakował piłkę do bramki, a w końcu Essien popisał się ładnym rajdem i z półobrotu z 16 metrów ustalił wynik meczu.
   Oto czołówka tabeli po 18 kolejkach: Monaco 47, Olympique Lyon 41, Paris SG 39, Auxerre 38, Sochaux 38, Olympique Marsylia 34, Bordeaux 32 pkt.