Znów 11. miejsce

RS
Sosnowiecko-krakowska załoga wyścigowa Andrzej Dziurka - Wojciech Dobrzański zajęła 11. miejsce w drugiej eliminacji wyścigów GT na francuskim torze Magny-Cours.

Polakom, startującym na porsche GT3-RS w barwach teamu Alda Motorsport nie udały się kwalifikacje (niespodziewanie spadł ulewny deszcz), startowali z 17. pozycji. W wyścigu, którego nie ukończyło 14 załóg, awansowali o sześć pozycji. Na metę przyjechali na 11. miejscu w grupie N-GT, tym samym, na którym ukończyli pierwszy wyścig sezonu 6 kwietnia w Barcelonie. W klasie GT zwyciężyła załoga Biagi-Bobi (ferrari 550 Maranello), a w grupie N-GT załoga Burt-Turner (ferrari 360 Modena). (RS)