Zostań królem "karniaków"

Zostań królem "karniaków"

Paweł Panuś

Dziennik Polski 24

Dziennik Polski 24

Młodzi bramkarze w Polsce mieli już "Trenuj z Mistrzem" - charytatywną imprezę z udziałem najlepszych polskich golkiperów, którą zainicjował Marek Dragosz. On też był inspiratorem "Bitwy Bramkarskiej", turnieju polegającego na rywalizacji dwóch bramkarzy, rozgrywających strzeleckie pojedynki 1 na 1 na specjalnie przygotowanych boiskach.
Finały "Trenuj z Mistrzem" odbywały się przemiennie w Krakowie i Opolu. "Bitwa" - jak co roku - genialnie organizowana przez Total Goalkeeping we Wrocławiu. Do stolicy Małopolski zawita tymczasem kolejne bramkarskie wydarzenie.
Keepers Foundation, Międzyszkolny Ośrodek Sportowy Kraków - Wschód, Klub Sportowy Krakus, Hurtownia Sportowa Brandsport.pl i ogólnopolska sieć szkółek piłkarskich Football Academy zapraszają na - bramkarski turniej o tytuł mistrza rzutów karnych pod nazwą KRÓL KARNIAKÓW. Mistrzem oczywiście będzie ten, kto będzie bronił "jedenastki" najlepiej ale też przydadzą się umiejętności strzeleckie.
W czterech kategoriach wiekowych bramkarze rywalizować będą ze sobą w bardzo prostej formule – „każdy każdemu” strzela rzuty karne. Zwycięzcą zostanie ten, który ma najwyższą skuteczność obron. Proste, widowiskowe, pełne emocji.
Zainteresowanie udziałem w tym wydarzeniu wyraziło kilku specjalistów w dziedzinie bronienia rzutów karnych, których znamy z ekranów telewizorów i boisk Ekstraklasy.
Impreza odbędzie się w poniedziałek 31 sierpnia na boisku Krakusa Nowa Huta. Dochód z imprezy przeznaczony jest na wsparcie akcji "Odbudowa domu Kuby". Kilka miesięcy temu jeden z zawodników MKS Krakus - Kuba, wraz z rodziną, w wyniku pożaru stracili dach nad głową i cały swój dobytek. W czasie turnieju będzie też zbierany używany lecz nie zniszczony sprzęt sportowy, aby następnie wysłać go do ośrodków w Afryce

Komentarze

Dodajesz komentarz jako: Gość

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

Liczba znaków do wpisania:

zaloguj się

Najnowsze wiadomości

Zobacz więcej

Najczęściej czytane

Polecamy

Wideo