2/4
Przeglądaj galerię za pomocą strzałek na klawiaturze
Poprzednie
Następne
RUNDA ZASADNICZA...
fot. Polska Press

EKSTRALIGA 2022 - MECZE ROZEGRANE

RUNDA ZASADNICZA

13. kolejka
22.07 (18:00): ARGED MALESA Ostrów Wlkp. - FOR NATURE SOLUTIONS APATOR Toruń 43:47
22.07 (20:30): BETARD SPARTA Wrocław - ZOOLESZCZ GKM Grudziądz 66:24
24.07 (16:30): MOJE BERMUDY STAL Gorzów Wlkp. - FOGO UNIA Leszno 47:43
24.07 (19:15): ZIELONA-ENERGIA.COM WŁÓKNIARZ Częstochowa - MOTOR Lublin 49:41

12. kolejka
15.07 (18:00): ZIELONA-ENERGIA.COM WŁÓKNIARZ Częstochowa - ARGED MALESA Ostrów Wlkp. 68:22
15.07 (20:30): ZOOLESZCZ GKM Grudziądz - MOTOR Lublin 35:55
17.07 (16:30): FOR NATURE SOLUTIONS APATOR Toruń - MOJE BERMUDY STAL Gorzów Wlkp. 47:43
17.07 (19:15): FOGO UNIA Leszno - BETARD SPARTA Wrocław 44;46

11. kolejka
01.07 (20:30): BETARD SPARTA Wrocław - ZIELONA-ENERGIA.COM WŁÓKNIARZ Częstochowa 41:49
03.07 (16:30): MOTOR Lublin - FOR NATURE SOLUTIONS APATOR Toruń 55:35
03.07 (19:15): ARGED MALESA Ostrów Wlkp. - FOGO UNIA Leszno 33:57
08.07 (20:30): MOJE BERMUDY STAL Gorzów Wlkp. - ZOOLESZCZ GKM Grudziądz 54:36 [przełożony z 1.07]

10. kolejka
24.06 (18:00): ARGED MALESA Ostrów Wlkp. - BETARD SPARTA Wrocław 34:56
24.06 (20:30): FOR NATURE SOLUTIONS APATOR Toruń - ZOOLESZCZ GKM Grudziądz 56:24
26.06 (16:30): FOGO UNIA Leszno - MOTOR Lublin 43:47
26.06 (19:15): ZIELONA-ENERGIA.COM WŁÓKNIARZ Częstochowa - MOJE BERMUDY STAL Gorzów Wlkp. 50:40


9. kolejka
17.06 (18:00): MOTOR Lublin - ARGED MALESA Ostrów Wlkp. 51:39
17.06 (20:30): ZOOLESZCZ GKM Grudziądz - ZIELONA-ENERGIA.COM WŁÓKNIARZ Częstochowa 48:42
19.06 (16:30): MOJE BERMUDY STAL Gorzów Wlkp. - BETARD SPARTA Wrocław 52:38
19.06 (19:15): FOR NATURE SOLUTIONS APATOR Toruń - FOGO UNIA Leszno 53:37

8. kolejka
10.06 (18:00): FOGO UNIA Leszno - ZOOLESZCZ GKM Grudziądz 47:43
10.06 (20:30): ARGED MALESA Ostrów Wlkp. - MOJE BERMUDY STAL Gorzów Wlkp. 34:55
12.06 (16:30): ZIELONA-ENERGIA.COM WŁÓKNIARZ Częstochowa - FOR NATURE SOLUTIONS APATOR Toruń 50:40
12.06 (19:15): BETARD SPARTA Wrocław - MOTOR Lublin 45:45

---

7. kolejka
03.06 (18:30): MOJE BERMUDY STAL Gorzów Wlkp. - ARGED MALESA Ostrów Wlkp. 55:35
03.06 (20:30): FOR NATURE SOLUTIONS APATOR Toruń - ZIELONA-ENERGIA.COM WŁÓKNIARZ Częstochowa 48:42
05.06 (16:30): ZOOLESZCZ GKM Grudziądz - FOGO UNIA Leszno 50:40
05.06 (19:15): MOTOR Lublin - BETARD SPARTA Wrocław 50:40

6. kolejka
20.05 (18:00): ARGED MALESA Ostrów Wlkp. - MOTOR Lublin 33:55
Arged Malesa: Bertzon 8 (0, 3, 0, 3, 0, 2), Gapiński 8 (2, 2, 0, 2, 2, 0), Walasek , Nielsen 5+1 (1, 0, 1, -, 2, 1*), Ch. Holder 11 (3 0, 3, 1, 2, 0, 2), Krawczyk 3 (3, 0, 0, 0), Szostak 0 (0, -, 0), Sorensen NS.
Motor: Michelsen 15+1 (2, 1*, 3, 3, 3, 3), Tudzień - (-, -, -, -, -), Hampel 12+1 (1*, 3, 3, 3, 1, 1), Drabik 12+1 (3, 1, 2, 2*, 1, 3), ZZ, W. Lampart 3 (2, 1, 0), Cierniak 4+2 (1*, 1*, 1, 1), Kubera 9+1 (2*, 2, 2, 3, 0).
Bieg po biegu: 3:3, 3:3 (6:6), 1:5 (7:11), 2:4 (9:15), 2:4 (11:19), 3:3 (14:22), 3:3 (17:25), 1:5 (18:30), 2:4 (20:34), 4:2 (24:36), 2:4 (26:40), 2:4 (28:44), 2:4 (30:48), 3:3 (33:51), 2:4 (35:55).

20.05 (20:30): ZIELONA-ENERGIA.COM WŁÓKNIARZ Częstochowa - ZOOLESZCZ GKM Grudziądz 65:25
Włókniarz: Madsen 15 (3, 3, 3, 3, 3), Smektała 12+3 (3, 2*, 2*, 2*, 3), Woryna 8+2 (2*, 1, 3, w, 2*), Jeppesen 5+2 (2*, 0, 1, 2*), Lindgren 12+1 (3, 3, 2*, 3, 1), Świdnicki 8+1 (3, 2*, 3), Miśkowiak 5+1 (2*, 1, 2), Rozaliuk NS.
GKM: Rafalski 0 (-, -, -, -, -), Kasprzak 6 (0, 2, 1, 0, 3, -), Jakobsen 5+1 (0, 1, 2*, 1, 0, 1), Przemysław Pawlicki 8 (1, 3, 0, 2, 0, 2), ZZ, Pludra 2 (1, 0, 0, 1, 0), Łobodziński 0 (0, 0, -), Krakowiak 4 (1, 0, 1, 1, 1, d).
Bieg po biegu: 5:1, 5:1 (10:2), 5:1 (15:3), 5:1 (20:4), 1:5 (21:9), 4:2 (25:11), 5:1 (30:12), 5:1 (35:13), 5:1 (40:14), 4:2 (44:16), 5:1 (49:17), 2:4 (51:21), 5:1 (56:22), 5:1 (61:23), 5:1 (65:25).

22.05 (16;30): FOGO UNIA Leszno - FOR NATURE SOLUTIONS APATOR Toruń 47:43
Unia: Doyle 3+2 (1*, 1, d, 1*), Kołodziej 14 (3, 3, 3, 3, 2), Bellego 7+1 (2, 1, 1*, 3, 0), Lidsey 8+1 (2, 0, 2, 2, 2*), Piotr Pawlicki 9+1 (0, 1, 3, 2*, 3), Ratajczak 2 (1, 1, 0), H. Jabłoński 4 (3, 0, 1), Rew NS.
Apator: Przedpełski 7 (0, 2, 3, 1, 0, 1), J. Holder 12+1 (3, 2*, 2, 2, 2, 1), Dudek 9+2 (3, 2*, 1*, 3, w, 0), ZZ, Lambert 13 (1, 3, 2, 3, 1, 3), Lewandowski 2 (2, 0, 0), D. Zieliński 0 (0, 0, 0), Cook NS.
Bieg po biegu: 3:3, 4:2 (7:5), 2:4 (9:9), 4:2 (13:11), 1:5 (14:16), 1:5 (15:21), 4:2 (19:23), 3:3 (22:26), 3:3 (25:29), 3:3 (28:32), 3:3 (31:35), 4:2 (35:37), 5:1 (40:38), 5:1 (45:39), 2:4 (47:43).

22.05 (19:15); BETARD SPARTA Wrocław - MOJE BERMUDY STAL Gorzów Wlkp. 46:44
Sparta: ZZ, Panicz 0 (-, -, -, -, -), Woffinden 8+1 (1, w, 1, 1*, 2, 3), Czugunow 10+2 (1*, 3, 2, 2, 2*, 0), Janowski 16 (2, 3, 3, 3, 3, 2), Kowalski 4 (3, 1, 0), M. Curzytek 2+1 (1, 0, 1*), Bewley 6+1 (0, 3, 1*, 0, 1, 1).
Stal: Woźniak 9+1 (3, 1*, 3, 1, 1), Thomsen 7+1 (0, 2, 2*, 3, 0), Vaculik 8+1 (2*, 2, 2, 0, 2), Hansen 3 (2, 1, -, -), Zmarzlik 14 (3, 3, 3, 2, 3), Bartkowiak 2 (2, 0, 0), Stojanowski 0 (0, 0, 0), Jasiński 1+1 (1*, 0).
Bieg po biegu: 1:5, 4:2 (5:7), 3:3 (8:10), 4:2 (12:12), 3:3 (15:15), 3:3 (21:21), 3:3 (24:24), 1:5 (25:29), 3:3 (28:32), 5:1 (33:33), 3:3 (36:36), 4:2 (40:38), 4:2 (44:40), 2:4 (46:44)

---

5. kolejka
08.05 (16:30): MOJE BERMUDY STAL Gorzów Wlkp. - ZIELONA-ENERGIA.COM WŁÓKNIARZ Częstochowa 50:40
Bieg po biegu: 3:3, 2:4 (5:7), 3:3 (8:10), 3:3 (11:13), 3:3 (14:16), 3:3 (17:19), 5:1 (22:20), 3:3 (25:23), 5:1 (30:24), 3:3 (33:27), 2:4 (35:31), 3:3 (38:34), 4:2 (42:36), 4:2 (46:38), 4:2 (50:40).
Stal: Jasiński 6+1 (0, 3, 2*, w, 1), Thomsen 12+1 (3, 2*, 3, 1, 3), Vaculik 12 (3, 3, 3, 2, 1), Hansen 2 (0, w, 0, 2), Zmarzlik 15 (3, 3, 3, 3, 3), Stojanowski 0 (d, 0, 0), Bartkowiak 3+1 (2, 0, 1*), Salonen ns.
Włókniarz: Madsen 12 (2, 2, 1, 3, 2, 2), Smektała 5+2 (1*, 1*, 0, 3, 0), Lindgren 6+1 (1*, 1, 2, 2, 0), Jeppesen 5+2 (1*, 2, 1*, 1), Woryna 3+1 (2, w, 1*, 0, -), Miśkowiak 5 (1, 2, 2,), Świdnicki 4 (3, 1, 0), Rozaliuk ns.

08.05 (19:15): ZOOLESZCZ GKM Grudziądz - FOR NATURE SOLUTIONS APATOR Toruń 44:46
Bieg po biegu: 2:4, 4:2 (6:6), 4:2 (10:8), 3:3 (13:11), 5:1 (18:12), 2:4 (20:16), 3:3 (23:19), 3:3 (26:22), 1:5 (27:27), 3:3 (30:30), 3:3 (33:33), 3:3 (36:36), 4:2 (40:38), 1:5 (41:43), 3:3 (44:46).

06.05 (18:00): BETARD SPARTA Wrocław - ARGED MALESA Ostrów Wlkp. 54:36
Sparta: ZZ, Panicz - (-, -, -, -, -), Woffinden 18 (3, 3, 3, 3, 3, 3), Czugunow 9+4 (1, 2*, 1, 2*, 1, 2*), Janowski 11 (3, 1, 3, 0, 3, 1), M. Curzytek 1 (0, 0, 1), Kowalski 4 (3, 0, 1), Bewley 11+1 (1, 3, 2, 0, 2*, 3).
Arged Malesa: Berntzon 11+1 (2, 3, 2, 2*, 0, 2), Gapiński 6+2 (0, 2*, 1*, 2, 1), Hjelmland 3 (0, 1, 2, -, 0), Walasek 2 (2, 0, u, -), Ch. Holder 10 (2, 3, 1, 3, 1, 0), Szostak 3+1 (2, 1*, 0), Poczta 1+1 (1*, 0, 0), Sorensen ns.
Bieg po biegu: 4:2, 3:3 (7:5), 4:2 (11:7), 3:3 (14:10), 5:1 (19:11), 1:5 (20:16), 3:3 (23:19), 4:2 (27:21), 3:3 (30:24), 5:1 (35:25), 1:5(36:30), 4:2 (40:32), 5:1 (45:33), 5:1 (50:34), 4:2 (54:36).

06.05 (20:30): MOTOR Lublin - FOGO UNIA Leszno 58:32
Motor: Hampel 14 (1, 3, 3, 1, 3, 3), Bowes 0 (-, -, -, 0, -, 0), Drabik 12+2 (3, 2*, 2*, 2, 2, 1), ZZ, Michelsen 17+1 (3, 3, 3, 2*, 3, 3), W. Lampart 9+1 (3, 3, 2*, 0, 1), Cierniak 6+3 (2*, 2*, 1, 0, 1*).
Unia: Doyle 6 (0, 0, 3, 1, 2), Kołodziej 10+1 (1, 2, 2*, 3, 2), Bellego 5+1 (2, 0, 2, 0, 1*), Lidsey 3+1 (1, 1, 1*, 0), Piotr Pawlicki 6 (0, 1, 3, 2, 0), H. Jabłoński 1 (0, 0, -), Ratajczak 1 (1, 0, 0), Mencel 1 (1).
Bieg po biegu: 4:2 (4:2), 5:1 (9:3), 5:1 (14:4), 5:1 (19:5), 5:1 (24:6), 4:2 (28:8), 5:1 (33:9), 3:3 (36:12), 1:5 (37:17), 2:4 (39:21), 5:1 (44:22), 3:3 (47:25), 4:2 (51:27), 3:3 (54:30), 4:2 (58:32).

---

4. kolejka
29.04 (18:00): FOGO UNIA Leszno - ARGED MALESA Ostrów Wlkp. 56:34
Unia: Doyle 9+3 (3, 1, 2*, 1*, 2*), Kołodziej 9 (3, 3, 3, -, -), Bellego 7+1 (2*, 0, 2, 3), Lidsey 11+1 (3, 2, 1*, 2, 3), Piotr Pawlicki 13+1 (2*, 3, 3, 3, 1), Ratajczak 4 (3, 1, 0, 0), H. Jabłoński 3+1 (2*, 0, 1), Rew 1 (1).
Arged Malesa: Berntzon 3+1 (1, 1*, 1, 0, -), Gapiński 4 (0, 2, 0, 2, 0), Hjelmland 1 (0, 1, -, 0), Walasek 13+1 (2, 3, 1*, 3, 1, 3), Ch. Holder 12+1 (1, 2, 2, 3, 2, 2*), Poczcta 0 (0, 0, 0), Grzelak 1 (1, 0, 0), Nielsen ns.
Bieg po biegu: 5:1, 5:1 (10:2), 5:1 (15:3), 4:2 (19:5), 2:4 (21:9), 3:3 (24:12), 4:2 (28:14), 3:3 (31:17), 5:1 (36:18), 3:3 (39:21), 3:3 (42:24), 4:2 (46:26), 4:2 (50:28), 5:1 (55:29), 1:5 (56:34).

29.04 (20:30): ZOOLESZCZ GKM Grudziądz - MOJE BERMUDY STAL Gorzów Wlkp. 39:51
GKM: Przemysław Pawlicki 1+1 (0, 1*, 0, -, 0), Kasprzak 11+1 (3, 2, 1, 2, 1, d, 2*), Jakobsen 7+1 (2, 1, 1*, w, 3), ZZ, Pedersen 13 (3, 1, 2, 3, 1, 3), Łobodziński 3 (3, 0, -), Pludra 4+1 (2*, u, 0, 2), Krakowiak 0 (0, 0).
Stal: Woźniak 8+1 (1, 3, 2*, 0, 2), Thomsen 11+1 (2, 2*, 3, 3, 1), Vaculik 10+2 (3, 2*, 3, 2*), Hansen 9+1 (2, 3, 1, 2, 1*), Zmarzlik 10+1 (1*, 3, 3, 3, -), Bartkowiak 2+1 (1, 1*, 0), Stojanowski 1 (0, 0, 1), Jasiński 0 (w).
Bieg po biegu: 2:4, 5:1 (7:5), 3:3 (10:8), 3:3 (13:11), 1:5 (14:16), 1:5 (15:21), 3:3 (18:24), 2:4 (20:28), 1:5 (21:33), 3:3 (24:36), 4:2 (28:38), 2:4 (30:42), 1:5 (31:47), 3:3 (34:50), 5:1 (39:51).

01.05 (16:30): ZIELONA-ENERGIA.COM WŁÓKNIARZ Częstochowa - BETARD SPARTA Wrocław 52:38
Włókniarz: Madsen 12+2 (2*, 3, 1*, 3, 3), Smektała 6+1 (0, 1, 2, 2*, 1), Woryna 10 (3, 2, 3, 2, 0), Jeppesen 1 (1, -, -, -), Lindgren 12 (0, 3, 3, 3, 3), Świdnicki 9+1 (3, 3, 0, 1, 2*), Miśkowiak 2 (1, 1, 0, 0), Rozaliuk ns.
Sparta: Woffinden 2+1 (0, 1*, 0, -, 1, -), Panicz - (-, -, -, -, -). Czugunow 2 (1, 1, 0, 0, -, -), ZZ, Janowski 14+2 (2*, 3, 2, 3, 2, 1, 1*), Kowalski 8+1 (2, 2, 1*, 3, 0, 0), M. Curzytek 0 (0, 0, -), Bewley 12 (3, 2, 2, 0, 1, 2, 2).
Bieg po biegu: 5:1, 4:2 (9:3), 1:5 (10:8), 3:3 (13:11), 2:4 (15:15), 4:2 (19:17), 4:2 (23:19), 4:2 (27:21), 3:3 (30:24), 3:3 (33:27), 5:1 (38:28), 2:4 (40:32), 5:1 (45:33), 4:2 (49:35), 3:3 (52:38).

01.05 (19:15): FOR NATURE SOLUTIONS APATOR Toruń - MOTOR Lublin 42:48
Apator: Lambert 10+3 (1*, 1*, 2, 1*, 3, 2), Dudek 9+2 (2, 1*, 2, 1, 2, 1*), J. Holder 13 (2, 3, 2, 3, 3, 0), ZZ, Przedpełski 9+1 (2*, 3, 2, 0, 0, 2), Żupiński 1 (1, 0, 0), Zieliński 0 (0, 0, 0).
Motor: Hampel 12 (3, 3, 2, 3, 0, 1), Bowes 1+1 (-, 1*, -, -, -), Drabik 10 (0, 3, 1, 2, 1, 3), ZZ, Michelsen 14 (u, 3, 3, 2, 3, 3), W. Lampart 6+2 (2*, 1, 0, 1*, 2, 0), Cierniak 5+1 (3, 1, 0, 0, 1*).
Bieg po biegu: 3:3, 1:5 (4:8), 5:1 (9:9), 2:4 (11:13), 3:3 (14:16), 3:3 (17:19), 3:3 (20:22), 2:4 (22:26), 3:3 (25:29), 3:3 (28:32), 4:2 (32:34), 3:3 (35:37), 2:4 (37:41), 3:3 (40:44), 2:4 (42:48).

---

3. kolejka
22.04 (18:00): MOTOR Lublin - ZOOLESZCZ GKM Grudziądz 57:33
Motor: Hampel 4 (2, 1, 0, 1, -), Tudzież - (-, -, -, -, -), Drabik 16+1 (1*,3, 3, 3, 3, 3), ZZ, Michelsen 9+2 (2*, 3, 1*, 3, 0, -), W. Lampart 11+2 (2*, 3, 2, 1, 1, 2*), Cierniak 8+1 (3, 0, 2*, 3), Kubera 9+1 (2*, 0, 3, 1, 3).
GKM: Pedersen 9+1 (3, 1*, 3, w, 2, -), Kasprzak 8+1 (1, 2, 2*, 1, 2) , Jakobsen 7+1 (0, 2, 3, 1*, 1), Przemysław Pawlicki 4+1 (1, 1*, 0, 2, w), ZZ, Pludra 1 (1, 0, 0), Łobodziński 0 (0, 0, 0), Krakowiak 4 (0, 2, 2, d).
Bieg po biegu: 3:3, 5:1 (8:4), 5:1 (13:5), 5:1 (18:6), 3:3 (21:9), 3:3 (24:12), 4:2 (28:14), 1:5 (32:22), 4:2 (36:24), 4:2 (40:26), 5:1 (45:27), 3:3 (48:30), 4:2 (52:32), 5:1 (57:33).

22.04 (20:30): BETARD SPARTA Wrocław - FOGO UNIA Leszno 44:46
Sparta: ZZ, Bewley 10+2 (0, 3, 2*, 1, 3, 1*), Woffinden 10 (3, 1, w, 1, 3, 2), Czugunow 8+1 (0, 0, 3, 3, 1, 1*), Janowski 7+1 (2, 1, 2*, d, 0, 2), Kowalski 7 (3, 1, 3), M. Curzytek 2 (1, 0, 1).
Unia: Doyle 12+2 (2, 3, 2*, 2*, 3), Kołodziej 13+1 (3, 2*, 3, 2, 3), Bellego 5+2 (1*, 2*, 0, 2, 0), Lidsey 9 (2, 3, 1, 3, 0), Piotr Pawlicki 5+1 (1, 1, 2, 1*), H. Jabłoński 0 (w, 0, 0), Borowiak 2 (2, 0, 0), Mencel ns.
Bieg po biegu: 3:3, 4:2 (7:5), 2:4 (9:9), 4:2 (13:11), 1:5 (14:16), 1:5 (15:21), 5:1 (20:22), 5:1 (25:23), 1:5 (26:28), 4:2 (30:30), 1:5 (31:35), 4:2 (35:37), 3:3 (38:40), 3:3 (41:43), 3:3 (44:46).

24.04 (16:30): ARGED MALESA Ostrów Wlkp. - ZIELONA-ENERGIA.COM WŁÓKNIARZ Częstochowa 24:30 [zakończony po 9. biegu z powodu złego stanu toru po deszczu]
Arged Malesa: Berntzon 3+2 (0, 2*, 1*), Gapiński 8 (3, 3, 2), Walasek 4 (1, 3), Hjelmland 0 (-, -), CH. Holder 8 (3, 2, 3), Grzelak 1 (1, 0, 0), Krawczyk 0 (0, d), Nielsen 0 (0, 0).
Włókniarz: Madsen 5+1 (2*, 3, 0), Smektała 6 (2, 1, 3), Lindgren 6+1 (3, 2, 1*), Jeppesen 4+2 (1*, 1*, 2), Woryna 2+1 (1*, 1), Miśkowiak 5 (3, 2), Świdnicki 2+1 (2*, d), Kupiec ns.
Bieg po biegu: 1:5, 1:5 (2:10), 3:3 (5:13), 3:3 (8:16), 3:3 (11:19), 2:4 (13:23), 5:1 (18:24), 3:3 (21:27), 3:3 (24:30); mecz zakończony po 9. biegu.

24.04 (19:15): MOJE BERMUDY STAL Gorzów Wlkp. - FOR NATURE SOLUTIONS APATOR Toruń 47:43
Stal: Woźniak 12+1 (3 2, 2, 2, 3, 2*), Thomsen 5+2 (2, 1*, 0, 2*, 0), Vaculik 10 (0, 3, 3, 2, 2, 2), Hansen 3 (0, 1, 1, 1), Zmarzlik 15 (3, 3, 3, 3, 3), Stojanowski 0 (0, 0, 0), Bartkowiak 2 (2, 0, 0), Jasiński ns.
Apator: Dudek 10+1 (1*, 3, 2, 1, 0, 3), Lambert 11+1 (2, 1*, 2, 3, 3, 0), Przedpełski 8 (2, 2, 1, 2, 0, 1), ZZ, J. Holder 8+1 (1*, 0, 3, 2, 1, 1), Lewandowski 4 (3, 1, 0), Zieliński 2 (1, 0, 1), Żupiński ns.
Bieg po biegu: 3:3, 2:4 (5:7), 3:3 (8:10), 2:4 (10:14), 4:2 (14:16), 3:3 (17:19), 3:3 (20:22), 3:3 (23:25), 2:4 (25:29), 4:2 (29:31), 4:2 (33:33), 2:4 (35:37), 5:1 (40:38), 2:4 (42:42), 5:1 (47:43).

-----

2. kolejka
16.04 (18:00): FOR NATURE SOLUTIONS APATOR Toruń - ARGED MALESA Ostrów Wlkp. 55:35
Apator: Dudek 13+2 (1*, 3, 1, 3, 2*, 3), Przedpełski 11+1 (3, 3, 2*, 3, 0, 0), J. Holder 11+2 (2, 2, 1, 1*, 3, 2*), ZZ, Lambert 13+1 (1*, 3, 2, 2, 2, 3), Lewandowski 6+2 (3, 2*, 1*), Zieliński 1 (1, 0, -), Żupiński 0 (w).
Arged Malesa: Klindt 4 (0, 2, 0, 1, 1), Gapiński 1+1 (0, 1*, -, -, -), Walasek 11+1 (3, 2, 3, 1, 1, 1*), Hjemland 0 (-, 0, 0, -), Ch. Holder 14 (3, 2, 3, 1, 3, 2), Szostak 0 (0, 0, -), Krawczyk 4 (2, 0, 0, 2, 0), Nielsen 1 (1, 0).
Bieg po biegu: 3:3 , 4:2 (7:5), 5:1 (15:9), 4:2 (19:11), 3:3 (22:14), 4:2 (26:16), 3:3 (29:19), 5:1 (34:20), 3:3 (37:23), 5:1 (42:24), 3:3 (45:27), 2:4 (47:31), 5:1 (52:32), 3:3 (55:35).

16.04 (20:30): ZOOLESZCZ GKM Grudziądz - BETARD SPARTA Wrocław 49:41
GKM: Przemysław Pawlicki 10+2 (2, 3, 0, 1*, 3, 1*), Kasprzak 7 (2, 1, 1, 1, 2), Jakobsen 1+1 (1*, 0, -, -, -), ZZ, N. Pedersen 13+2 (2, 1*, 3, 2*, 3, -), Łobodziński 2+1 (2*, 0, 0 ), Pludra 7+1 (3, 2, 2*), Krakowiak 9+1 (1*, 3, 2, 3, 0).
Sparta: Bewley 6+1 (0, 3, 0, 2*, 0, 1), Czugunow 8+1 (0, 3, 1*, 3, 1, 0), Woffinden 10+1 (3, 1*, 2, 1, 0, 3), ZZ, Janowski 15 (3, 2, 2, 3, 2, 3), Kowalski 2 (1, 1, 0), N. Curzytek 0 (0, 0, d).
Bieg po biegu: 3:3, 5:1 (8:4), 3:3 (11:7), 2:4 (13:11), 3:3 (16:14), 3:3 (19:17), 4:2 (23:19), 3:3 (26:22), 1:5 (27:27), 3:3 (30:30), 5:1 (35:31), 5:1 (40:32), 4:2 (44:34), 2:4 (46:38), 3:3 (49:41).

17.04 (16:30): FOGO UNIA Leszno - MOJE BERMUDY STAL Gorzów Wlkp. 45:45
Unia: Doyle 7+1 (3, 1*, w, 0, 3), Kołodziej 11+1 (3, 2, 2, 2*, 2), Bellego 8+1 (0, 3, 1*, 3, 1), Lidsey 5 (2, 0, 2, 1), Piotr Pawlicki 10 (1*, 3, 3, 3, w), Borowiak 0 (w, 0, -), H. Jabłoński 4 (3, 0, 1), Mencel 0 (0).
Stal: Woźniak 10+1 (2, 1*, 3, 3, 1), Vaculik 7 (0, 2, 1, 2, 2), Thomsen 5+1 (1*, 2, 2, 0), Hansen 6+3 (2, 1*, 1*, 2*, 0), Zmarzlik 13 (3, 3, 3, 1, 3), Bartkowiak 3+1 (2, 1*, 0), Racewicz 1 (1, 0, 0), Jasiński ns.
Bieg po biegu: 3:3, 3:3 (6:6), 3:3 (9:9), 3:3 (12:12), 3:3 (15:15), 3:3 (18:18), 3:3 (21:21), 3:3 (24:24) 2:4 (26:28), 3:3 (29:31), 1:5 (30:36), 4:2 (34:38), 5:1 (39:39), 4:2 (43:41), 2:4 (45:45).

17.04 (19:15): MOTOR Lublin - ZIELONA-ENERGIA.COM WŁÓKNIARZ Częstochowa 47:43
Motor: Hampel 3 (0, 1, 0, 2, -, -), Tudzież - (-, -, -, -), Drabik 16 (2, 2, 3, 3, 3, 3, ZZ, Michelsen 9+2 (0, 2, 3, 2*, 0, 2*), W. Lampart 7+1 (3, 1, 2*, 1), Cierniak 4+2 (2*, 0, 2*, 0), Kubera 8 (3, 3, d, 0, 1, 1).
Włókniarz: Madsen 11 (1, 3, 3, 3, 1), Smektała 8+1 (3, 1, 1, 2*, 1, 0), Lindgren 9+1 (3, 0, 1, 3, 2*), Jeppesen 2 (0, 2, 0, -), Woryna 9+1 (1, 2, 1, 2*, 3), Miśkowiak 3 (1, 2, 0), Świdnicki 1+1 (0, 1*, 0), Kupiec ns.
Bieg po biegu: 2:4, 5:1 (7:5), 2:4 (9:9), 4:2 (13:11), 4:2 (17:13), 2:4 (19:17), 3:3 (22:20), 5:1 (27:21), 2:4 (29:25), 5:1 (34:26), 1:5 (35:31), 5:1 (40:32), 1:5 (41:37), 1:5 (42:42), 5:1 (47:43).

-----

1. kolejka
08.04 (18:00): ZIELONA-ENERGIA.COM WŁÓKNIARZ Częstochowa - FOGO UNIA Leszno 44:46
Włókniarz: Madsen 15 (2, 3, 2, 2, 3, 3), Smektała 4+1 (2, 2*, 0, 0, -), Woryna 10 (u, 3, 3, 2, 1, 1), Jeppesen 1+1 (1*, 0, -, -, -), Lindgren 6 (2, 3, 0, 1), Świdnicki 4+2 (1, 1+, 1, 1*), Miśkowiak 4+1 (3, 0, 0, 1*), Kupiec ns.
Unia: Doyle 11 (3, 2, 1, 3, 2), Kołodziej 10+1 (3, 1*, 3, 3, 0), Bellego 7+2 (1, 1*, 3, 2*, 0), Lidsey 4+1 (0, 2, 2*, 0), Piotr Pawlicki 8 (0, 1, 2, 3, 2), H. Jabłoński 6+1 (2, 3, 1*), Mencel 0 (0, 0, 0), Borowiak ns.
Bieg po biegu: 2:4, 4:2 (6:6), 3:3 (9:9), 3:3 (12:12), 3:3 (15:15), 3:3 (18:18), 5:1 (23:19), 1:5 (24:24), 2:4 (26:28), 3:3 (29:31), 3:3 (32:34), 3:3 (35:37), 1:5 (36:42), 4:2 (40:44), 4:2 (44:46).

08.04 (20:30): MOJE BERMUDY STAL Gorzów Wlkp. - MOTOR Lublin 44:46
Stal: Woźniak 6+2 (2*, 1, 2*, 1) Thomsen (8 (3, 0, 3, 0, 2), Vaculik 9 (3, 0, 2, 3, 1), Hansen 7+2 (2*, 2, 0, 2, 1*), Zmarzlik 9+1 (3, 0, 2*, 2, 2) Ralcewicz 0 (0, 0, -), Bartkowiak 5 (1, 1, 3, 0), Jasiński ns.
Motor: Michelsen 14 (1, 3, 1, 3, 3, 3), Drabik 7+1 (0, 2*, 0, 2, 3), Hampel 6 (0, 1, 3, 1, 1, w), Tudzież - (-, -, -, -, -), ZZ, W. Lampart 5+1 (2*, 2, 1), Cierniak 6+2 (3, 2*, 0, 1), Kubera 8+1 (1*, 1, 3, 3, w, 0).
Bieg po biegu: 5:1, 1:5 (6:6), 5:1 (11:7), 3:3 (14:10), 2:4 (16:14), 1:5 (17:19), 1:5 (18:24), 5:1 (23:25), 5:1 (28:26), 2:4 (30:30), 3:3 (33:33), 3:3 (36:36), 2:4 (38:40), 3:3 (41:43), 3:3 (44:46).

10.04 (16:00): ARGED MALESA Ostrów Wlkp. - ZOOLESZCZ GKM Grudziądz 33:55
Arged Malesa: Berntzon 2 (w, 1, 1, -, 0), Gapiński 6+1 (2, 3, 0, 1*, 0), Walasek 3+2 (1, 1*, 1*, -), 7 Nielsen (0, 2, 2, 2, 1), Ch. Holder 14 (3, 1, 3, 3, 2, 2), Krawczyk 1+1 (w, 1*, 0), Szostak 2 (2, 0, 0), Sorenesen ns.
GKM: N. Pedersen 15+1 (3, 2*, 3, 1, 3, 3), Kasprzak 10+3 (1*, 3, 2*, 2, 2*), Jakobsen 3+2 (2*, 0, 1*, -, -), Przemysław Pawlicki 15 (3, 3, 2, 3, 3, 1), ZZ, Pludra 3 (3, 0, 0), Łobodziński 2+1 (1, 0, 1*), Krakowiak 7 (2, 2, 0, 3).
Bieg po biegu: 1:5, 2:4 (3:9), 3:3 (6:12), 3:3 (9:15), 3:3 (12:18), 1:5 (13:23), 4:2 (17:25), 3:3 (20:28), 1:5 (21:33), 3:3 (24:36), 2:4 (26:40), 3:3 (29:43), 3;3 (32:46), 1:5 (33:51), 2:4 (35:55).

10.04 (19:15): BETARD SPARTA Wrocław - FOR NATURE SOLUTIONS APATOR Toruń 59:31
Sparta: ZZ, Bewley 13+1 (2*, 2, 3, 3, 0, 1), Woffinden 14+1 (3, 1, 2*, 3, 2, 3), Czugunow 6+1 (1, 0, 1, 2*, 1, 1), Janowski 17 (3, 3, 3, 3, 3, 2*), Curzytek 4+2 (2*, 1, 1), Kowalski 5+1 (3, 1, 1*), Panicz ns.
Apator: J. Holder 3 (0, 3, 0, 0, w, 0), Przedpełski 9 (2, 2, 0, 1, 3, 1), Lambert 10 (1, 3, 2, 2, 2, 0), ZZ, Dudek 8+2 (0, 2*, 2, 1, 1*, 2), Lewandowski 0 (0, 0, -), Zieliński 1 (1, 0, 0, 0), Żupiński ns.
Bieg po biegu: 5:1, 5:1 (10:2), 4:2 (14:4), 3:3 (17:7), 1:5 (18:12), 4:2 (22:14), 4:2 (26:16), 4:2 (30:18), 5:1 (35:19), 5:1 (40:20), 4:2 (44:22), 3:3 (47:25), 3:3 (52:28), 4:2 (54:30), 5:1 (59:31).

Zobacz również

Katastrofa ekologiczna w Odrze. Przejście fali śniętych ryb nastąpi za 2-3 dni?

Katastrofa ekologiczna w Odrze. Przejście fali śniętych ryb nastąpi za 2-3 dni?

Pogrzeb Tadeusza Kotlarczyka, byłego piłkarza Wisły i Garbarni

Pogrzeb Tadeusza Kotlarczyka, byłego piłkarza Wisły i Garbarni

Polecamy

Czy istniały smoki i bazyliszki? Pokazy przyrodnicze w Wieliczce

Czy istniały smoki i bazyliszki? Pokazy przyrodnicze w Wieliczce

Świetny start juniorów starszych Wisły Kraków

Świetny start juniorów starszych Wisły Kraków

Polacy w drugiej kolejce Premier League [KOGO, O KTÓREJ I GDZIE OGLĄDAĆ?]

Polacy w drugiej kolejce Premier League [KOGO, O KTÓREJ I GDZIE OGLĄDAĆ?]

Dodaj ogłoszenie