MKTG SR - pasek na kartach artykułów

Żużel. SEC 2018 Chorzów. Informator kibica. Jak dojechać na stadion, gdzie kupić bilet?

red
SEC 2018
SEC 2018 Sławomir Kowalski / Polska Press
W sobotę 15 września na Stadionie Śląskim w Chorzowie odbędą się finałowe zawody żużlowych indywidualnych mistrzostw Europy SEC. Start o godz. 20. Poniżej lista startowa oraz inne ważne informacje dla kibiców.

Lista startowa na finał cyklu TAURON Speedway Euro Championship:
1. Andreas Jonsson #100
2. Kai Huckenbeck #744
3. Andzejs Lebedevs #129
4. Leon Madsen #66
5. Emil Sajfutdinow #89
6. Antonio Lindbaeck #85
7. Vaclav Milik #225
8. Josef Franc #444
9. Andriej Kudriaszow#91
10. Mikkel Michelsen #155
11. Robert Lambert #505
12. Jarosław Hampel #33
13. Piotr Pawlicki #777
14. Kacper Woryna #16
15. Krzysztof Kasprzak #507
16. Peter Kildemand #25
Rezerwowymi będą Rafał Karczmarz oraz Jakub Miśkowiak.

O której godzinie mogę wejść na stadion?
Organizator sugeruje przybycie na stadion najwcześniej jak to możliwe, przy czym bramy stadionu zostaną otwarte dla widzów już od godziny 17. W oczekiwaniu na mecz widzowie będą mogli odwiedzić strefę kibica, a także zjeść posiłek w jednym z wielu punktów gastronomicznych. Osoby wybierające się na mecz powinny mieć na uwadze możliwe utrudnienia drogowe / korki drogowe w aglomeracji śląskiej.

Którymi bramami mogę wejść na stadion?
W celu sprawnego wejścia na stadion należy kierować się do bramy wskazanej na bilecie. W przypadku problemów ze skanowaniem biletu należy skorzystać z pomocy stewardów, a w ostateczności udać
się do punktu obsługi klienta w pobliżu bramy 4.

ZOBACZ FINALISTKI KONKURSU NA MISS STARTU

Jak dotrę na stadion?
Park Śląski udostępnił miejsca parkingowe, jednak bilet należy zakupić w internecie przed przyjazdem. Wjazdówkę można nabyć tutaj -> https://sklep.ebilet.pl/125819314589663235
KZK GOP zorganizuje dla Państwa dodatkową komunikację publiczną. W komunikacji tramwajowej będzie to linia nr 0, która będzie kursować na trasie Katowice Pl. Wolności-Chorzów Stadion Śląski Pętla Zachodnia.
Komunikacja tramwajowa:
- uruchomiona zostanie linia tramwajowa nr 0, która kursować będzie na trasie „Katowice Plac Wolności” – „Chorzów Stadion Śląski” (pętla zachodnia, przystanek zlokalizowany w rejonie wejścia głównego, przy specjalnie dedykowanej pętli tramwajowej dla imprez masowych) obsługując przystanki tramwajowe zlokalizowane w centrum Katowic, oraz wzdłuż ul. Chorzowskiej (parkingi w centrum Katowic m.in. rejon NOSPR, przy Centrum Handlowym Silesia City Center, przy Śląskim Wesołym Miasteczku LEGENDIA),
- dla linii tramwajowych nr 6 i 19 wprowadzone zostanie uruchomienie dodatkowych kursów oraz zwiększenie pojemności taboru,
- dla linii tramwajowej nr 11 wprowadzone zostanie zwiększenie pojemności taboru.
Komunikacja autobusowa:
- dla linii autobusowych nr: 820, 830 i 840 w od godziny 12:00 w dniu 15.09.2018 r. do godziny 1:00 dniu 16.09.2018 r. obowiązywać będzie obsługa przystanku Chorzów AKS wraz uruchomieniem dodatkowych kursów,
- dla linii autobusowych nr: 7, 7N, 23, 109, 673, 674 dokonujących przejazdu z centrum Katowic do Osiedla Tysiąclecia wprowadzona zostanie tras objazdowa, tj. autobusy tych linii po obsłudze przystanku „Dąb Kościół” skierowane zostaną ulicami: Bracką, DTŚ, Jana Pawła II, Piastów, do włączenia się na przystanku „Osiedle Tysiąclecia ZOO”

Bilet
Sprzedaż biletów na finał Tauron Speedway Euro Championship i prowadzona jest na stronie internetowej Ebilet.pl oraz www.zuzelnaslaskim.pl (https://www.ebilet.pl/sport/sporty-motorowe/zuzel-speedway/)
Firma One Sport nie ponosi odpowiedzialności z tytułu nabywania biletów za pośrednictwem podmiotów trzecich, nieposiadających praw do sprzedaży i dystrybucji biletów w imieniu One Sport. Stewardzi będą sprawdzali zgodność dokumentu tożsamości z danymi wydrukowanymi na bilecie. Przechowuj swój bilet w bezpiecznym miejscu. Utracone, zniszczone lub skradzione bilety nie będą wydawane ponownie. Twój bilet może być sprawdzony wielokrotnie podczas Twojego pobytu na stadionie, dlatego trzymaj go cały czas przy sobie do samego końca imprezy. Jeśli nie możesz odnaleźć swojego siedzenia w sektorze, nie wahaj się skorzystać z pomocy stewardów. W trakcie meczu zajmij swoje miejsce na trybunach. Nie stawaj na promenadzie, schodach lub w przejściach. Stewardzi będą zwracali na to szczególną uwagę.
Programy

Programy zawodów będą dostępne od czwartku w Punkcie informacyjnym przy bramie nr 4, a w dniu zawodów we wszystkich kasach Stadionu Śląskiego. Kibice, którzy zakupili voucher na program, na stronie (https://www.ebilet.pl/sport/sporty-motorowe/zuzel-speedway/), mogą go odebrać w dniu zawodów od godziny 10:00 w Punkcie Informacyjnym znajdującym się przy bramie nr 4.
Czy będą sprzedawane bilety na stadionie w dniu meczu?
Tak, sprzedaż biletów będzie odbywała się przez internet oraz we wszystkich kasach biletowych
od godziny 10. Pamiętaj, że przechodząc przez którąkolwiek ze stref kontroli i następnie wychodząc
nie będziesz uprawniony do powrotu. Prosimy mieć na uwadze, że w celu uzyskania dostępu
na stadion, każdy widz, niezależnie od wieku, musi okazać ważny bilet. Personel pilnujący wejść może skontrolować zarówno kibiców oraz ich bagaż. Wszelkie podejrzane zachowania czy też pakunki pozostawione bez opieki należy niezwłocznie zgłaszać stewardom lub Policji. W przypadku ogłoszenia komunikatu o ewakuacji / zakończeniu imprezy, należy spokojnie udać się w stronę najbliższego dostępnego wyjścia. Należy wykonywać polecenia stewardów i spikera imprezy.

Kibice niepełnosprawni
Kibice poruszający się na wózkach inwalidzkich mogą dostać się na mecz przez każdą z bram. Osoby niepełnosprawne, które posiadają specjalną kartę parkingową dla swoich pojazdów mogą wjechać samochodem na parking P9. Wspomniane karty parkingowe dla osób niepełnosprawnych wydawane
są bezpłatnie przez odpowiedni urząd. Podczas procesu zakupu odpowiedniego biletu. Wszyscy kibice w każdej sytuacji mogą zwrócić się o pomoc i asystę stewardów stadionowych.

Jakie dokumenty należy zabrać ze sobą?
Bilet i ważny dokument tożsamości (np. dowód osobisty, paszport, prawo jazdy, legitymacja szkolna, studencka).

Czy mogę zabrać ze sobą plecak lub inny bagaż?
Organizator stanowczo odradza zabierać ze sobą jakiekolwiek przedmioty (poza np. szalikiem, portfelem, kluczami, telefonem), a w szczególności przedmioty określone jako zabronione. Nie należy tym samym zabierać ze sobą toreb / walizek / plecaków, których sprawdzanie opóźnia wejście
na stadion.

Czy osoba niepełnoletnia potrzebuje opiekuna, aby wejść na mecz?
Tak, osoby do lat 16 mogą wejść na mecz tylko pod opieką osoby pełnoletniej.

Czy na teren stadionu będzie można wnieść jakiekolwiek napoje?
Nie. Zakup napojów będzie możliwy w licznych kioskach gastronomicznych. Płatność w kioskach gastronomicznych realizowana będzie przy użyciu gotówki oraz kart płatniczych.

Czy na teren stadionu można wnosić aparaty fotograficzne i kamery video?
Stewardzi mogą odmówić wniesienia na teren imprezy oraz zabronić używania w trakcie meczu profesjonalnej kamery video lub profesjonalnego aparatu fotograficznego. Dotyczy to wyłącznie wielkogabarytowych/ fotoreporterskich urządzeń rejestrujących dźwięk i/ lub obraz z długim, wymiennym obiektywem.

Dzieci
Dzieci do 7 roku życia na stadion wchodzą za darmo, jednak nie mają zagwarantowanego miejsca siedzącego. Rodzice ponoszą pełną odpowiedzialność za dzieci oglądające mecz.

Komunikaty informacyjne
Organizatorzy meczu zachęcają do korzystania z dostępnych środków masowego przekazu,
za pośrednictwem których przekazywane będą bieżące komunikaty organizacyjne:

https://www.facebook.com/letsmakespeedway
https://www.facebook.com/SpeedwayEuro/

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Dołącz do nas na X!

Codziennie informujemy o ciekawostkach i aktualnych wydarzeniach.

Obserwuj nas na X!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Materiał oryginalny: Żużel. SEC 2018 Chorzów. Informator kibica. Jak dojechać na stadion, gdzie kupić bilet? - Gazeta Krakowska

Wróć na dziennikpolski24.pl Dziennik Polski