Nasza Loteria SR - pasek na kartach artykułów

Żużel WYNIKI. PGE Ekstraliga: terminarz, tabela, mecze dzisiaj w sezonie 2023

Artur Bogacki
Artur Bogacki
Ekstraliga żużlowa 2023: wyniki, terminarz, tabela
Ekstraliga żużlowa 2023: wyniki, terminarz, tabela Polska Press
Żużel. PGE Ekstraliga żużlowa ruszyła 8 kwietnia 2023, sprawdź terminarz, wyniki meczów dzisiaj i tabelę. W stawce w nowym sezonie było 8 zespołów, Drużynowego Mistrza Polski poznaliśmy 24 września, tytuł ponownie zdobył Orlen Motor Lublin.

Wyniki 14 kolejek żużlowej ekstraligi wyłoniły skład play-off

Rozgrywki żużlowe w Polsce tradycyjnie ruszyły w w święta wielkanocne. Ekstraliga żużlowa utrzymuje schemat z poprzednich lat. Każda z 14 kolejek rundy zasadniczej podzielona była na dwa dni (generalnie będą to piątek i niedziela). Ta faza potrwa do 6 sierpnia. Następnie 6 najlepszych ekip powalczy w play-off. Ostatnie spotkanie - o tytuł Drużynowego Mistrza Polski - wyznaczono na 24 września.

Tytułu mistrzowskiego bronił Motor Lublin, który w ubiegłorocznym finale wygrał ze Stalą Gorzów Wlkp. Powtórzył sukces, tym razem w finale pokonał Spartę Wrocław.

Mecze na żywo w ramach ekstraligi żużlowej oglądać można było na kanałach telewizyjnych Eleven Sports i Canal+ Sport 5.

PGE Ekstraliga żużlowa - mecze dzisiaj [WYNIKI]

Finał - rewanż
24.09 (19:15): BETARD SPARTA Wrocław - PLATINUM MOTOR Lublin 35:55 - złoto dla Motoru
Sparta: Woffinden 4+1 (3, 1*, w, -, -, -), Piotr Pawlicki 10+2 (2, 2, 2, 1, 1*, 2*), A. Łaguta 5 (u, 2, 3, -, -), Bailey - (-, -, -, -), Bewley 9 (2, 1, 0, 1, 2, 3), Małkiewicz 2 (0, 0, 2, 0), Kowalski 5+1 (1, 0, 1*, 2, 1), Andrzejewski 0 (0, 0, 0).
Motor: Hampel 10+1 (2, 3, 0, 2*, 3), Kubera 11+1 (3, 2*, 3, 3, -), Lindgren 5 (1, 3, 1, 0), J. Holder 9 (3, 0, 3, 3, -), Zmarzlik 9 (1, 3, 2, 3, -), Cierniak 5+2 (2*, 1, 0, 2*), Bańbor 6 (3, 1, 1, 1), Grzelak 0 (0).
Bieg po biegu: 3:3, 1:5 (4:8), 2:4 (6:12), 2:4 (8:16), 3:3 (11:19), 1:5 (12:24), 2:4 (14:28), 2:4 (16:32), 3:3 (19:35), 4:2 (23:37), 1:5 (24:42), 2:4 (26:46), 3:3 (29:49), 1:5 (30:54), 5:1 (35:55).

O 3. miejsce - rewanż
24.09 (16:00): TAURON WŁÓKNIARZ Częstochowa - FOR NATURE SOLUTIONS KS APATOR Toruń 46:44 [przeł. z 23.09] - brąz dla Apatora
Włókniarz: Michelsen 12+1 (2, 3, 3, 3, 1*, 3), Drabik 9+1 (2, 1, 2*, 1, 3), Madsen 7+1 (0, 2*, 2, 2, 1), Miśkowiak 8+1 (1, 3, 0, 2, 2*), Woryna 2 (0, 0, 2, 0), Karczewski 3+2 (2*, 1*, 0), Kupiec 5+1 (3, 1, 1*), Halkiewicz ns.
Apator: Lambert 10 (1, 3, 1, 3, 2), Dudek 9+1 (3, 2*, 0, 3, 1), Lampart 8+1 (3, 0, 3, 2*, 0), Przedpełski 5 (3, 1, 1, 0), Sajfutdinow 10+1 (2*, 2, 3, 3, -), Affelt 1 (1, 0, -), Rumiński 0 (0, -, 0), Lewandowski 1 (0, 1, 0).
Bieg po biegu: 2:4, 5:1 (7:5), 1:5 (8:10), 3:3 (11:13), 5:1 (16:14), 1:5 (17:19), 4:2 (21:21), 2:4 (23:25), 5:1 (28:26), 2:4 (30:30), 3:3 (33:33), 3:3 (36:36), 1:5 (37:41), 5:1 (42:42), 4:2 (46:44).


O 3. miejsce - pierwszy mecz
17.09 (16:30): FOR NATURE SOLUTIONS KS APATOR Toruń - TAURON WŁÓKNIARZ Częstochowa 50:40
Apator: Dudek 3 (1, 1, 0, 1), Lampart 9+1 (2, 3, 1, 1, 2*), Lambert 12 (3, 3, 3, 2, 1), Przedpełski 7+2 (0, 2*, 2*, 0, 3), Sajfutdinow 15 (3, 3, 3, 3, 3), Rumiński 1 (u, -, 1), Affelt 3+1 (2, 0, 1*), Lewandowski 0 (0).
Włókniarz: Madsen 9+1 (0, 2, 2*, 3, 2), Miśkowiak 8+2 (1*, 1*, 3, 3, d), Woryna 3 (2, 1, w, 0), Drabik 8+1 (3, 0, 2, 2*, 1), Michelsen 6 (2, 2, u, 2, d), Kupiec 5 (3, 1, 1), Halkiewicz 1 (1, 0, 0), Karczewski ns.
Bieg po biegu: 4:2, 2:4 (6:6), 3:3 (9:9), 2:4 (11:13), 5:1 (16:14), 3:3 (19:17), 4:2 (23:19), 4:2 (27:21), 1:5 (28:26), 5:1 (33:27), 1:5 (34:32), 3:3 (37:35), 4:2 (41:37), 5:1 (46:38), 4:2 (50:40).

Finał - pierwszy mecz
17.09 (19:15): PLATINUM MOTOR Lublin - BETARD SPARTA Wrocław 51:39
Motor: Hampel 10+1 (3, 2, 2*, 3, 0), Kubera 5+1 (1, 1,*, 3, 0), J. Holder 8 (1, 2, 1, 3, 1), Lindgren 8+2 (1*, 1*, 3, 1, 2), Zmarzlik 10 (2, 3, 2, 1, 2), Cierniak 6+1 (3, 2, 1*), Bańbor 4+1 (2*, 1, 1), Grzelak ns.
Sparta: Piotr Pawlicki 10 (2, 2, 1, 0, 2, 3), Bailey 0 (t, 0, -, -, -) Andrzejewski 0 (0, -, 0, -). A. Łaguta 12 (3, 0, 3, 2, 3, 1), Bewley 16+1 (3, 3, 3, 2, 2*, 3), Małkiewicz 0 (0, 0, t, 0), Kowalski 1 (1, 0, 0, 0, w).
Bieg po biegu: 4:2, 5:1 (9:3), 3:3 (12:6), 3:3 (15:9), 3:3 (18:12), 4:2 (22:14), 3:3 (25:17), 3:3 (28:20), 5:1 (33:21), 4:2 (37:23), 4:2 (41:25), 4:2 (45:27), 1:5 (46:32), 3:3 (49:35), 2:4 (51:39).


Półfinały - mecze rewanże:
10.09 (16:30): PLATINUM MOTOR Lublin - TAURON WŁÓKNIARZ Częstochowa 58:32; awans: Motor
Motor: Hampel 8+1 (3, 2, 1, 3*, -), Kubera 7+1 (3, 1*, 3, 0), Lindgren 10+2 (0, 2*, 2*, 3, 3), J. Holder 9 (0, 3, 3, 3, -), Zmarzlik 14 (3, 2, 3, 3, 3), Cierniak 7+1 (3, 2*, 1, 1), Bańbor 3+1 (1, 1*, 1, 0).
Włókniarz: Michelsen 7 (2, 0, 2, 1, 2), Miśkowiak 9 (2, 3, 0, 2, 2), Woryna 5+3 (1*, 0, 2, 1*, 1*), Drabik 2 (1, 1, 0, -), Madsen 7+1 (1*, 3, 1, 0, 2, 0), Karczewski 2 (2, 0, 0), Halkiewicz 0 (0, 0, 0), Kupiec ns.
Bieg po biegu: 3:3, 4:2 (7:5), 3:3 (10:8), 5:1 (15:9), 5:1 (20:10), 3:3 (23:13), 3:3 (26:16), 4:2 (30:18), 4:2 (34:20), 5:1 (39:21), 5:1 (44:22), 4:2 (48:24), 3:3 (51:27), 3:3 (54:30), 4:2 (58:32).

10.09 (19:15): BETARD SPARTA Wrocław - FOR NATURE SOLUTIONS KS APATOR Toruń 51:39, awans: Sparta
Sparta: Piotr Pawlicki 7+1 (2, 1, 1*, 0, 3), Bewley 12+1 )2*, 3, 2, 2, 3), Wright 2+2 (1*, 1*, w, -, -), A. Łaguta 10 (3, 2, 3, 1, 1), Janowski 2+1 (2*, m, -, 0), Kowalski 11+1 (3, 3, w, 3, 2*), Małkiewicz 7+2 (2*, 1, 2, 2*, 0), Andrzejewski ns.
Apator: Lampart 2+1 (0, 2*, -, -), Lambert 4 (0, 3, 0, 1, 0), Sajfutfinow 13 (3, 3, 3, 3, 1, 0), Przedpełski 5+1 (1, 0, 1, 2*, 1), Dudek 13 (1, 2, 2, 3, 3, 2), Lewandowski 2 (1, 0, 1), Rumiński 0 (0, -, -), Affelt 0 (0, 0).
Bieg po biegu: 3:3, 5:1 (8:4), 5:1 (8:4), 5:1 (13:5), 5:1 (18:6), 3:3 (21:9), 1:5 (22:14), 4:2 (26:16), 2:5 (28:20), 3:3 (31:23), 3:3 (34:26), 1:5 (35:31), 5:1 (40:32), 2:4 (42:36), 5:1 (47:37), 5:2 (51:39).

Półfinały - pierwsze mecze
26.08 (19:30): TAURON WŁÓKNIARZ Częstochowa - PLATINUM MOTOR Lublin 36:54
Włókniarz: Woryna 0 (0, w, t, -), Drabik 4+1 (1*, 2, 1, 0, 0), Madsen 16 (2, 3, 3, 3, 3, 2), Miśkowiak 3 (0, 1, -, 1, 1), Michelsen 9 (2, 2, 2, 1, 2, 0), Halkiewicz 2 (0, 2, u, 0), Karczewski 1 (1, 0, -), Kupiec 1 (1).
Motor: Hampel 13+1 (3, 3, 2*, 2, 3), Kubera 10 (1, 1, 3, 2, 3), Lindgren 10 (1, 2, 3, 3, 1), Jaworski - (-, -, -, -), Zmarzlik 11+1 (3, 3, 2, 1, 2*), Bańbor 5+1 (2*, 3, 0, 0), Grzelak 1 (-, 1, 0), Cierniak 4 (3, 0, 1, 0).
Bieg po biegu: 2:4, 1:5 (3:9), 2:4 (5:13), 3:3 (8:16), 4:2 (12:18), 2:4 (14:22), 2:4 (16:26), 2:4 (18:30), 1:5 (19:35), 4:2 (23:37), 4:2 (27:39), 4:2 (31:41), 2:4 (33:45), 1:5 (34:50), 2:4 (36:54).

27.08 (19:15): FOR NATURE SOLUTIONS KS APATOR Toruń - BETARD SPARTA Wrocław 45:45
Apator: Dudek 4+2 (1*, 1, 1*, 1), Lampart 7 (1, 3, 2, 1, 0), Lambert 8+1 (2, 1, 2*, 3, 0), Przedpełski 4 (0, 0, -, 3, 1), Sajfutdinow 18 (3, 3, 3, 3, 3, 3), Rumiński 1 (1, 0, -), Lewandowski 3 (2, 0, 0, 1), Heiselberg ns.
Sparta: Piotr Pawlicki 5 (0, 2, 3, 0, t), Bewley 6+3 (1*, 1*, 0, 2, 2*), A. Łaguta 9+1 (3, 3, 1*, 2, t), Woffinden 9+3 (2*, 2*, 2, 2, 1*), Janowski 4 (2, 2, 0, 0), Kowalski 12 (3, 3, 1, 3, 2), Małkiewicz 0 (u, 0, 0), Andrzejewski ns.
Bieg po biegu: 3:3, 3:3 (6:6), 3:3 (9:9), 1:5 (10:14), 1:5 (11:19), 3:3 (14:22), 4:2 (18:24), 3:3 (21:27), 3:3 (24:30), 5:1 (29:31), 4:2 (33:33), 4:2 (37:35), 4:2 (41:37), 1:5 (42:42), 3:3 (45:45).


Play-off, I runda - rewanże

20.08 (19:15): PLATINUM MOTOR Lublin – FOR NATURE SOLUTIONS KS APATOR Toruń 49:41, awans: Motor i Apator
Motor: Hampel 11 (3, 1, 3, 3, 1), Kubera 9+2 (3, 3, 0, 1*, 2*), Lindgren 10+1 (1, 1, 2*, 3, 3), Jaworski - (-, -, -, -), Zmarzlik 13 (2, 1, 2, 3, 2, 3), Grzelak 1 (-, 1, 0), Bańbor 0 (d, 0, -), Cierniak 5 (3, 0, 0, 1, 1).
Apator: Lampart 4+1 (0, 2*, 2, 0), Lambert 9+1 (3, 3, 1*, 2, 0), Dudek 6_1 (2, 2*, 1, 0, 1), Przedpełski 12 (2, 3, 3, 2, 2), Sajfutdinow 7 (1, 2, 1, 3, w), Lewandowski 2 (2, 0, 0), Affelt 1 (1, 0, 0).

20.08 (19:15): TAURON WŁÓKNIARZ Częstochowa – EBUT.PL STAL Gorzów 50:40, awans: Włókniarz
Włókniarz: Woryna 6+2 (1, 1, 2*, 1*, 1), Drabik 11 (2, 3, 3, 2, 1), Madsen 14 (2, 3, 3, 3, 3), Miśkowiak 6+2 (1*, 2*, 1, 2), Michelsen 11+1 (2, 2, 3, 1*, 3), Karczewski 2+1 (1, 1*, 0), Kupiec 0 (t, 0, 0), Śmigielski ns.
Stal: Woźniak 7 (3, 3, 1, 0, 0, 0), Jasiński 1 (0, 1, 0, -), Fajfer 7 (d, 1, 2, 2, 0, 2), Pollestad 0 (0, 0, -, -, -), Vaculik 15 (3, 2, 2, 3, 3, 2), Paluch 8+2 (3, 3, 1*, 0, 1*), Stojanowski 2+1 (2*, 0, -).

20.08 (19:15): BETARD SPARTA Wrocław – FOGO UNIA Leszno 53:37, awans: Sparta
Sparta: Piotr Pawlicki 3 (1, 1, 1, 0), Bewley 13 (3, 3, 3, 1, 3), A. Łaguta 12 (3, 3, 3, 2, 1), Woffinden 9+2 (2, 2, 1, 3, 2*), Janowski 10+1 (2, 2, 1, 3, 2*), Małkiewicz 3 (3, 0, 0), Kowalski 3+2 (2*, 0, 1*), Andrzejewski ns.
Unia: Smektała 9 (2, 1, 3, 0, 3, 0), Kołodziej 15 (3, 3, 2, 3, 2, 2), Ch. Holder 1 (0, 1, -, -), Lidsey 6+1 (2, 0, 2*, 1, 1), Zengota 4 (1, 2, 1, 0, w), Ratajczak 2+1 (1, 1*, 0, 0), Mencel 0 (0, 0, -), Partnickyj ns.


Play-off, I runda - pierwsze mecze
13:08 (14:00): FOR NATURE SOLUTIONS KS APATOR Toruń – PLATINUM MOTOR Lublin 42:47
Apator: Lambert 9+1 (2, 3, 1, 0, 1, 2*), Przedpełski 4 (3, 1, 0, -), Dudek 8 (2, 0, 1*, 2, 0), Lampart 5+1 (2, 0, 1*, 2, 0), Sajfutdinow 12+1 (1*, 2, 3, 3, 3), Affelt 2 (w, 2, 0), Lewandowski 2+1 (1, 0, 1*), Heiselberg.
Motor: Hampel 11+1 (3, 3, 2*, 3, 0), Kubera 10 (0, 1, 3, 3, 3), Lindgren 6+2 (1, 1*, 2, 0, 2*), Jaworski - (-, -, -, -), Zmarzlik 11 (3, 2, 3, 2, 1), Grzelak 0 (-, w, 0), Bańbor 2+1 (2*, 0, 0), Cierniak 7+1 (3, w, 2, 1*, 1).
Bieg po biegu: 2:4, 1:5 (3:9), 3:3 (6:12), 5:0 (11:12), 3:3 (14:15), 2:4 (16:19), 4:2 (20:21), 3:3 (23:24), 1:5 (24:29), 3:3 (27:32), 2:4 (29:36), 3:3 (32:39), 4:2 (36:41), 1:5 (37:46), 5:1 (42:47).

13:08 (16:30): EBUT.PL STAL Gorzów – TAURON WŁÓKNIARZ Częstochowa 41:49
Stal: Woźniak 11 (3, 3, 3, w, 1, 1), Fajfer 7+1 (0, 2*, 2, 1, 0, 2), Vaculik 14+1 (0, 2*, 3, 3, 3, 3), Jasiński 0 (0, -, -, -), Pollestad 4 (1, 1, 1, 1, 0), Paluch 5 (3, 2, 0), Stojanowski 0 (d, 0, 0).
Włókniarz: Madsen 11+1 (1*, 3, 3, 2, 2), Miśkowiak 8+1 (3, 2*, 1, 2, 0), Woryna 9+2 (2, 0, 2*, 2*, 3), Drabik 7 (3, 1, 3, 0), Michelsen 9+1 (2*, 1, 2, 3, 1), Kupiec 3 (2, 1, 0), Halkiewicz 2+1 (1, 0, 1*).
Bieg po biegu: 3:3, 3:3 (6:6), 1:5 (7:11), 2:4 (9:15), 5:1 (14:16), 1:5 (15:21), 5:1 (20:22), 1:5 (21:27), 2:4 (23:31), 4:2 (27:33), 4:2 (31:35), 3:3 (34:38), 1:5 (35:43), 2:4 (37:47), 4:2 (41:49).

13:08 (19:15): FOGO UNIA Leszno – BETARD SPARTA Wrocław 42:48
Unia: Smektała 4 (3, 0, 0, 1), Kołodziej 16 (3, 3, 3, 1, 3, 3), Ch. Holder 0 (0, 0, -, -, -), Lidsey 6 (3, 1, 2, 0, 0), Zengota 10+1 (2*, 2, 2, 1, 2, 1), Mencel 0 (0, 0, -), Ratajczak 6+1 (2, 1*, 0, 3), Jabłoński 0 (0).
Sparta: Piotr Pawlicki 10+2 (2, 3, 1*, 2*, 2), Bewley 8 (1, 0, 2, 2, 3), A. Łagut 8+1 (1*, 3, 1, 2, 1), Woffinden 9+2 (1*, 2*, 3, 3, 0), Janowski 5 (0, 2, 3, 0), Kowalski 6 (3, 2, 1), Małkiewicz 2+1 (1, 1*, 0).
Bieg po biegu: 3:3, 2:4 (5:7), 5:1 (10:8), 3:3 (13:11), 1:5 (14:16), 3:3 (17:19), 3:3 (20:22), 2:4 (22:26), 3:3 (25:29), 2:4 (27:33), 1:5 (28:38), 4:2 (32:40), 4:2 (36:42), 2:4 (38:46), 4:2 (42:48).


Tabela PGE Ekstraliga żużlowej 2023

1.Sparta Wrocław1430+124
2.Motor Lublin1428+187
3.Stal Gorzów1420+54
4.Włókniarz Częstochowa1418+11
5.Apator Toruń1416-42
6.Unia Leszno1411-98
7.GKM Grudziądz1410-61
8.Wilki Krosno147-175

Żużel. Ekstraliga 2023: wyniki, terminarz Drużynowych Mistrzostw Polski

RUNDA ZASADNICZA

1. kolejka, 8-9 kwietnia 2023

08.04 (18:00): FOR NATURE SOLUTIONS KS APATOR Toruń - EBUT.PL STAL Gorzów 47:43
Apator: Dudek 9+1 (3, 3, 1*, 1, 1), Lambert 11+2 (3, 2*, 2, 3, 1*), Przedpełski 7+1 (0, 1*, 3, 3, 0), Sajfutdinow 11+1 (2, 2, 2*, 3, 2), Lampart 4 (0, 1, 3, 0), Lewandowski 2 (1, 1, 0), Affelt 3 (3, 0, 0).
Stal: Woźniak 8+2 (1*, 2*, 3, 2, 0), Fajfer 9 (1, 3, 0, 2, 3), Vaculik 11+1 (2, 3, 1*, 0, 2, 3), Jasiński 4 (2, 0, 2, -), Thomsen 7+2 (3, w, 1, 1*, 2*), Bartkowiak 0 (0, 0, 0), Paluch 4+1 (2, 1, 1*), Pollestad ns.
Bieg po biegu: 3:3, 4:2 (7:5), 2:4 (9:9), 4:2 (13:11), 3:3 (16:14), 1:5 (17:19), 5:1 (22:20), 3:3 (25:23), 3:3 (28:26), 5:1 (33:27), 4:2 (37:29), 3:3 (40:32), 3:3 (43:35), 1:5 (44:40), 3:3 (47:43).

08.04 (20:30): ZOOLESZCZ GKM Grudziądz - WŁÓKNIARZ Częstochowa 45:45
GKM: Jakobsen 6+2(0, 3, 1*, 1, 1*), Fricke 8+1 (2, d, 2, 2*, 2), Czugunow (2, 1, 2*, 3, 0), Szczepaniak 2+1 (2*, 0, -, 0), Pedersen 18 (3, 3, 3, 3, 3, 3), Rafalski 0 (0, 0, -), Pludra 3+1 (1, 0, 2*), Łobodziński ns.
Włókniarz: Madsen 13 (3, 2, 3, 3, 2), Muśkowiak 2+1 (1, 1*, 0, d, 0), Michelsen 8+2 (1, 2*, 1*, 1, 3), Drabik 9+2 (1, 3, 2, 2*, 1*), Woryna 0 (-, -, -, -), Karczewski 8 (3, 3, 1, 1, w), Kupiec 5+1 (2*, 0, 2, w, 1), Halkiewicz ns.
Bieg po biegu: 2:4, 1:5 (3:9), 5:1 (8:10), 2:4 (10:14), 1:5 (11:19), 3:3 (14:22), 3:3 (17:25), 3:3 (23:31), 5:1 (28:32), 1:5 (29:37), 5:1 (34:38), 5:1 (39:39), 3:3 (42:42), 3:3 (45:45).

09.04 (16:30): FOGO UNIA Leszno - CELLFAST WILKI Krosno 46:44
Unia: Smektała 7+2 (2, 2, 2*, 0, 1*), Kołodziej 11+2 (3, 1*, 3, 2, 2*), Lidsey 6 (0, 0, 3, 3), Zengota 10+1 (1, 3, 2*, 1, 3), Ch. Holder 8 (3, 1, 2, 0, 2), Mencel 1 (1, 0, 0), Ratajczak 3 (3, 0, 0), Jabłoński ns.
Wilki: Milik 7+2 (3, 2*, 0, 2*, 0), Świdnicki 5+1 (0, 3, 1, 1*), Doyle 10 (1, 2, 3, 1, 3), Kasprzak 6+2 (1*, 1*, 1, 3, 0), Lebedevs 9 (2, 3, 0, 3, 1), Sadurski 5 (2, 2, 1), Zieliński 2 (0, 0, 2), Lewiszyn ns.
Bieg po biegu: 2:4, 4:2 (6:6), 4:2 (10:8), 3:3 (13:11), 3:3 (16:14), 1:5 (17:19), 3:3 (20:22), 2:4 (22:26), 5:1 (27:27), 5:1 (32:28), 1:5 (33:33), 3:3 (36:36), 2:4 (28:40), 3:3 (41:43), 5:1 (46:44).

27.04 (20:30): PLATINUM MOTOR Lublin - BETARD SPARTA Wrocław 44:46 [przeł. z 9.04]
Motor: Hampel 2 (0, 1, 1, 0), Kubera 10 (3, 3, 3, 0, 1), J. Holder 5+2 (1, 0, 2*, 2*, 0), Lindgren 11 (2, 2, 3, 1, 3), Zmarzlik 7 (0, 2, 1, 3, 1), Grzelak 3+1 (1, 2*, 0), Cierniak 6 (3, 0, 3).
Sparta: Woffinden 10+2 (2*, 1, 2, 2*, 3), Bewley 5 (1, 3, 0, 1), A. Łaguta 10+2 (3, 1, 3, 1*, 2*), Piotr Pawlicki 9+1 (1, 3, 2*, 3, 0), Janowski 10 (3, 2, 1, 2, 2), Kowalski 2 (2, 0, 0), Andrzejewski 0 (0, 0, w).
Bieg po biegu: 1:5, 4:2 (5:7), 2:4 (7:11), 5:1 (12:12), 2:4 (14:16), 2:4 (16:20), 4:2 (20:22), 1:5 (21:27), 4:2 (25:29), 5:1 (30:30), 1:5 (31:35), 5:1 (36:36), 3:3 (39:39), 1:5 (40:44), 4:2 (44:46).


2. kolejka, 16-27 kwietnia 2023

16.04 (16:15): BETARD SPARTA Wrocław - FOGO UNIA Leszno 52:38 [przeł. z 14.04]
Sparta: Piotr Pawlicki 5+1 (3, 1*, 1, 0), Bewley 11 (3, 2, 3, 3 , 0), A. Łaguta 11+1 (1, 3, 2*, 3 , 2), Woffinden 12+1 (3, 2*, 3, 1, 3), Janowski 10+2 (1, 2 3, 2* 2*), Panicz 0 (0 , 0 0), Kowalski 3 (2, 0 , 1).
Unia: Smektała 1 (0, 1, 0, -), Kołodziej 15 (2, 3, 2, 3, 2, 3 ), Lidset 4 (2, 0, 2, 0, -), Zengota 7+2 (2, 1, 1*, 2*, 0, 1), Ch. Holder 6 (0, 3, 1, 1, 1), Ratajczak 4+1 (3, 1*, 0), Jabłoński 1 (1, 0, 0), Mencel ns.
Bieg po biegu: 4:2, 2:4 (6:6), 4:2 (10:8), 3:3 (13:11), 5:1 (18:12), 2:4 (20:16), 3:3 (23:19), 3:3 (26:22), 4:2 (30:24), 5:1 (35:25), 1:5 (36:30), 4:2 (40:32), 5:1 (45:33), 5:1 (50:34), 2:4 (52:38).

16.04 (19:15): WŁÓKNIARZ Częstochowa - PLATINUM MOTOR Lublin 41:49
Włókniarz: Madsen 11+2 (2, 2*, 1*, 2, 1, 3), Miśkowiak 3 (1, 2, 0, 0), Drabik 9+1 (1*, 3, 2, 3, 0, 0), Karlsson 1+1 (0, -, 1*, -, -), Michelsen 14 (1, 3, 3, 3, 2, 2), Kupiec 2 (0, 2, 0), Karczewski 1 (1, 0, 0), Halkiewicz ns.
Motor: Hampel 7+1 (3, 1*, 1, 0, 2), Kubera 10+1 (2*, 2, 3, 2, 1), Lindgren 2+1 (0, 0, 1*, ), J. Holder 9+1 (3, 1, 2, 2, 1*), Zmarzlik 15 (3, 3, 3, 3, 3), Grzelak 2+1 (2*, d, 0), Cierniak 4+1 (3, 0, 1*), Bańbor ns.
Bieg po biegu: 3:3, 1:5 (4:8), 1:5 (5:13), 3:3 (8:16), 5:1 (13:17), 3:3 (16:20), 3:3 (19:23), 3:3 (22:26), 2:4 (27:33), 4:2 (31:35), 3:3 (34:38), 2:4 (36:42), 3:3 (39:45), 2:4 (41:49).

18.04 (19:15): EBUT.PL STAL Gorzów - ZOOLESZCZ GKM Grudziądz 51:39 [przeł. z 14.04]
Stal: Woźniak 13+1 (3, 3, 3, 2, 2*), Fajfer 8+2 (3, 1, 2*, 1, 1*), Vacuik 9 (1, 2, 3, 1, 2), Jasiński 3 (2, 1, w, 0), Thomsen 13 +1 (1*, 3, 3, 3, 3), Bartkowiak 4 (2, 1, 1), Pollestad ns.
GKM: Jakobsen 4+1 (2, 1*, 0, 1, 0), Fricke 9 (0, 2, 1, 3, 3 0), Czugunow 5 (0, 3, 2, 0), Krakowiak 2 (2, d, 0, -, -), Pedersen 13 (3, 2, 2, 3, 2, 1), Pludra 6+1 (3, 0, 1, 2*), Łobodziński 0 (0, 0, -), Rafalski ns.
Bieg po biegu: 4:2, 3:3 (7:5), 3:3 (10:8), 4:2 (14:10), 3:3 (17:13), 3:3 (20:16), 4:2 (24:18), 4:2 (28:20), 5:1 (33:21), 3:3 (36:24), 2:4 (38:28), 1:5 (39:33), 4:2 (43:35), 3:3 (46:38), 5:1 (51:39).

27.04 (18:00): CELLFAST WILKI Krosno - FOR NATURE SOLUTIONS KS APATOR Toruń 50:40 [przeł. z 16.04]
Wilki: Doyle 12 (1, 3, 3, 3, 2), Milik 8+3 (2*, 2*, 0, 3, 1*_, Świdnicki 0 (0, 0, -, -), Kasprzak 11+2 (3, 2, 3, 2*, 1*), Lebedevs 7 (1, 2, 1, 1, 2), Sadurski 9+1 (3, 3, 0, 2*, 0), Zieliński 4+1 (2*, 0, 2), Bańdur ns.
Apator: Dudek 8 (3, 3, 2, w, 0, 0), Przedpełski 7+1 (2, 1, 1*, 3, 0), Sajfutdinow 16+1 (2*, 3, 3, 2, 3, 3), Lampart 5+1 (1, 1, 2*, 1), Lambert 2 (0, 1, 1, -, -), Lewandowski 2 (1, 0, 0, 1), Affelt 0 (0, 0, -).
Bieg po biegu: 1:5, 5:1 (6:6), 4:2 (10:8), 5:1 (15:9), 2:4 (17:13), 2:4 (19:17), 5:1 (24:18), 1:5 (25:23), 3:3 (28:26), 5:1 (33:27), 5:1 (38:28), 2:4 (40:32), 4:2 (44:34), 3:3 (47:37), 3:3 (50:40).


3. kolejka, 21-23 kwietnia 2023

21.04 (20:30): WŁÓKNIARZ Częstochowa - EBUT.PL STAL Gorzów 45:45
Włókniarz: Madsen 12 (3, 3, 2, 3, 1), Woryna 4 (3, 1, 0, 0), Drabik 10 (0, 3, 2, 3, 2), Miśkowiak 6+3 (1, 2*, 1*, 2*, 0), Michelsen 10 (3, 3, 3, 1, 0), Kupiec 1 (w, 1, 0), Karczewski 2 (1, 0, 1), Karlsson ns.
Stal: Woźniak 8 (2, 2, 1, 0, 3), Jasiński 1+1 (0, 1*, -, -), Vaculik 10+3 (1*, 1, 2, 2, 2*, 2*), Fajfer 5+1 (2, 0, 1*, 1, 1), Thomsen 16 (2, 2, 3, 3, 3, 3), Bartkowiak 2+1 (2*, 0, 0), Paluch 3 (3, 0, d), Pollestad ns.
Bieg po biegu: 3:3, 1:5 (4:8), 4:2 (8:10), 4:2 (12:12), 5:1 (17:13), 3:3 (20:16), 4:2 (24:18), 3:3 (27:21), 2:4 (29:25), 3:3 (32:28), 5:1 (37:29), 4:2 (41:31), 1:5 (42:36), 2:5 (44:40), 1:5 (45:45).

23.04 (16:30): ZOOLESZCZ GKM Grudziądz - FOGO UNIA Leszno 40:50
GKM: Fricke 3 (1, d, 1, 1, -), Jaokbsen 9 (3, 3, 0, 1, 2), Czugunow 8 (3, 0, 3, 2, 0), Krakowiak 3+1 (0, 1, 2*, 0), Pedersen 11 (2, 2, 3, 3, 1), Pludra 4 (3, 1, 0, w), Łobodziński 2+1 (2*, 0, 0), Rafalski ns.
Unia: Smektała 8+2 (2, 1, 2*, 2*, 1), Kołodziej 15 (3, 3, 3, 3, 3), Lidsey 7+1 (0, 2*, 2, 0, 3), Zengota 11+2 (2, 3, 1*, 3, 2*), Ch. Holder 6 (1, 2, 1, 2, u), Ratajczak 0 (0, 0, 0), Jabłoński 3 (1, 1, 1).
Bieg po biegu: 4:2, 5:1 (9:3), 2:4 (11:7), 4:2 (15:9), 1:5 (16:14), 2:4 (18:18), 3:3 (21:21), 3:3 (24:24), 1:5 (25:29), 5:1 (30:30), 1:5 (31:35), 2:4 (33:39), 4:2 (37:41), 2:4 (39:35), 1:5 (40:50).

23.04 (19:15): FOR NATURE SOLUTIONS KS APATOR Toruń - BETARD SPARTA Wrocław 38:52
Apator: Lambert 8+1 (1, 2*, 2, 0, 3), Przedpełski (2, 3, 0, 2, 0), Dudek 7 (0, 2, 3, 2, 0), Lampart 2+1 (0, 1*, -, 1), Sajfutdinow 10+1 (3, 3, 1, 2*, 0, 1), Lewandowski 2 (2, 0, 0), Affelt 2+1 (1*, 0, 1).
Sparta: Woffinden 8+3 (3, 1*, 1, 2*, 1*), Bewley 11+2 (1*, 2, 3, 3, 2*), A. Łaguta 14+1 (2*, 3, 3, 3, 3), Piotr Pawlicki 10+1 (3, 0, 2*, 3, 20), Janowski 2 (t, 1, 0, 10, Kowalski 7 (3, 2, 1, 1), Panicz 0 (0, 0, w).
Bieg po biegu: 1:5, 3:3 (4:8), 3:3 (7:11), 2:4 (9:15), 3:3 (12:18), 3:3 (15:21), 5:1 (20:22), 1:5 (21:27), 2:4 (23:31), 5:1 (28:32), 1:5 (29:37), 3:3 (32:40), 2:4 (34:44), 3:3 (37:47), 1:5 (38:52).

15.05 (19:15): PLATINUM MOTOR Lublin - CELLFAST WILKI Krosno 56:34
Motor: Hampel 14 (3, 2, 3, 3, 3), Bańbor 0 (0, -, 0, -), J. Holder 10+1 (0, 2*, 3, 3, 2), Lindgren 10+4 (2*, 3, 2*, 2*, 1*, Zmarzlik 12 (3, 3, 3, 3, -), Cierniak 10+2 (3, 3, 1*, 2*, 1), Grzelak 0 (0, 0, 0, 0).
Wilki: Doyle 8+1 (1*, 2, 2, 1, 2), Kasprzak 7+2 (0, 1*, 1*, 2, 3), Milik 5 (2, 0, 1, 2, 0), Świdnicki 2+1 (1*, 1, 0, -), Lebedevs 6+1 (1, 3, 1, 0, 0, 1*), Sadurski 3+1 (1*, 2, 0), Bańdur 3+1 (2, 0, 1*), Zieliński ns.
Bieg po biegu: 3:3, 3:3 (6:6), 5:1 (11:7), 3:3 (14:10), 5:1 (19:11), 3:3 (22:14) 3:3 (25:17), 5:1 (30:18), 3:3 (33:21), 5:1 (38:22), 5:1 (43:23), 3:3 (46:26), 4:2 (50:28), 3:3 (53:31), 3;3 (56:34).


4. kolejka, 28-30 kwietnia 2023

28.04 (18:00): FOGO UNIA Leszno - FOR NATURE SOLUTIONS APATOR Toruń 49:41
Unia: Smektała 9+1 (3, 3, 2*, 1, 0), Kołodziej 10+1 (2, 2*, 3, 1, 2), Parnickyj 6 (0, -, 3, 3), Zengota 8+1 (0, 3, 2*, 3, 0), Lidsey 10 (2, 3, 2, 0, 3), Jabłoński 2+1 (2, 0, 0), Ratajczak 4 (3, 0, 0, 1), Mencel ns.
Apator: Dudek 4 (2, 2, 0, 0), Przedpełski 6+2 (1, 1*, 1, 2, 1*), Lampart 3+2 (1*, 1*, 1, -, -), Sajfutdinow `6 (3, 2, 3, 2, 3, 3), Lambert 10+1 (3, 1, 1, 2*, 2, 1), Lewandowski 1 (0, 1, 0), Affelt 1 (1, 0, 0).
Bieg po biegu: 3:3, 5:1 (8:4), 2:4 (10:8), 2:4 (12:12), 3:3 (15:15), 3:3 (18:18), 5:1 (23:19), 2:4 (25:23), 5:1 (30:24), 5:1 (35:25), 4:2 (39:27), 4:2 (43:29), 1:5 (44:34), 3:3 (47:47), 2:4 (49:41).

28.04 (20:30): EBUT.PL STAL Gorzów - PLATINUM MOTOR Lublin 41:48
Stal: Woźniak 9+1 (3, 2, 3, w, 1*), Fajfer 2+1 (1*, 0, 1, 0), Vaculik 11 (1, 3, 2, 3, 2), Jasiński 5+1 (0, 1, 1*, 2, 1), Thomsen 7 (2, 3, 1, 1, w), Palucj 5 (3, 2, 0), Bartkowiak 2+1 (2*, 0, 0), Pollestad ns.
Motor: Hampel 7 (2, 2, 0, 3, -), Kubera 6+1 (1, 1*, 2, 2), J. Holder 8+1 (0, 0, 3, 3, 2*), Lindgren 10+1 (3, 2, 2*, w, 3), Zmarzlik 14+1 (3, 3, 3, 2*, 3), Grzelak 0 (w, 0, 0), Cierniak 3+1 (1, 1, 1*, 0), Bańbor ns.
Bieg po biegu: 4:2, 5:1 (9:3), 2:4 (11:7), 3:3 (14:10), 4:2 (18:12), 3:3 (21:15), 2:4 (23:19), 1:5 (24:24), 4:2 (28:26), 3:3 (31:29), 2:3 (33:32), 3:3 (36:35), 1:5 (37:40), 1:5 (38:45), 3:3 (41:48).

30.04 (16:30): BETARD SPARTA Wrocław - ZIELONA-ENERGIA.COM WŁÓKNIARZ Częstochowa 46:44
Sparta: Woffinden 4+1 (3, 1*, 0, 0), Bewley 11 (3, 2, 1, 3, 2), A. Łaguta 8 (d, 3, 3, 2, 0), Piotr Pawlicki 6+1 (0, w, 2*, 2, 2), Janowski 11+3 (3, 2, 3, 2*, 1*), Kowalski 6+1 (3, 1, 2*), Andrzejewski 9 (0, 0, 0).
Włókniarz: Madsen 7+1 (2, 1, 2*, 1, 1), Drabik 13+1 (1*, 3, 3, 3, 3), Woryna 1 (1, u, 0, 0), Miśkowiak 8 (2, 2, 1, 3, 0), Michelsen 10 (2, 3, 1, 1, 3), Karczewski 2 (2, 0, 0), Kupiec 3+1 (1*, 1, 0, 1), Halkiewicz ns.
Bieg po biegu: 3:3, 3:3 (6:6), 3:3 (9:9), 4:2 (13:11), 3:3 (16:14), 2:4 (18:18), 3:3 (21:21), 5:1 (26:22), 1:5 (27:27), 5:1 (32:28), 2:4 (34:32), 5:1 (41:37), 2:4 (43:41), 3:3 (46:44).

30.04 (19:15): CELLFAST Wilki Krosno - ZOOLESZCZ GKM Grudziądz 49:41
Wilki: Milik 13+1 (3, 3, 1*, 3, 3), Kasprzak 6+1 (2, 2*, 2, 0, 0), Świdnicki 2 (1, 0, 1, -), Doyle 10+2 (0, 3, 3, 2*, 2*), Lebedevs 10 (2, 1, 1, 3, 3), Sadurski 5+2 (2*, 1*, 0, 2), Zieliński 3 (3, 0, 0), Bańdur ns.
GKM: Czugunow 3 (d, 3, 0, d, -), Fricke 9+1 (1, 2*, 3, 3, 0), Tarasienko 7+3 (2, 1*, 2*, 1*, 1), Jakobsen 8 (0, 2, 3, 1, 2), Pedersen 4 (3, 1, -, -), Pludra 8+1 (1, 3, w, 1, 2, 1*), Łobodziński 0 (0, 0), Rafalski 2 (2).
Bieg po biegu: 4:2, 5:1 (9:3), 2:4 (11:7), 3:3 (14:10), 3:3 (17:13), 1:5 (18:18), 5:1 (23:19), 1:5 (24:24), 3:3 (27:27), 4:2 (31:29), 5:1 (36:30), 2:4 (38:34), 3:3 (41:37), 3:3 (44:40), 5:1 (49:41).


5. kolejka, 5-7 maja 2023

05.05 (18:00): ZIELONA-ENERGIA.COM WŁÓKNIARZ Częstochowa - CELLFAST Wilki Krosno 56:34
Włókniarz: Madsen 13+1 (3, 3, 3, 2, 2*), Woryna 5 (3, 1, 1, 0), Drabik 10+1 (w, 2, 3, 3, 2*), Miśkowiak 9+2 (3, 1*, 2*, 0, 3), Michlesen 12+1 (2*, 3, 3, 1, 3), Kupiec 3+1 (2*, 1, 0), Karczewski 4 (3, 0, 1), Halkiewicz.
Wilki: Kasprzak 9 (2, 2, 2, 1, 2, 0), Milik 1+1 (0, 1*, 0, -, 0), Doyle 13 (1, 3, 2, 3, 3, 1), Świdnicki 2 (2, 0, -, -), Lebedevs 8+2 (1, 2, 1*, 1, 2*, 1), Sadurski 0 (t, 0, -), Zieliński 1 (1, 0, -), Bańdur 0 (0, 0).
Bieg po biegu: 3:3, 5:1 (8:4), 5:1 (13:5), 4:2 (17:7), 3:3 (20:10), 3:3 (23:13), 4:2 (27:15), 3:3 (30:18), 4:2 (34:20), 5:1 (39:21), 2:4 (41:25), 4:2 (45:27), 1:5 (46:32), 5:1 (51:33), 5:1 (56:34).

05.05 (20:30): FOR NATURE SOLUTIONS APATOR Toruń - ZOOLESZCZ GKM Grudziądz 52:38
Apator: Przepełski 10+1 (3, 2*, 2, 0, 3), Lambert 9+2 (2*, 3, 1*, 3, d), Dudek 9+2 (2*, 1, 2, 2, 2*), Lampart 6+1 (0, 3, 1*, 2), Sajfutdinow 11+1 (3, 3, 3, 2*, -), Lewandowski 7 (3, 3, 0, 1), Affelt 0 (0, 0, 0).
GKM: Czugunow 1+1 (0, 1*, 0, -), Fricke 14 (2, 2, 3, 3, 1, 3), Tarasienko 7+1 (1, 2, 1*, 3, 0, d), Jakobsen 9+1 (1, 0, 2, 3, 1, 2*), Pedersen 1+1 (1*, w, -, -, -), Pludra 4 (2, u, 0, 1, 1), Rafalski 2+1 (1*, 1, -), Łobodziński ns.
Bieg po biegu: 5:1, 3:3 (8:4), 3:3 (11:7), 5:1 (16:8), 4:2 (20:10), 3:3 (23:13), 5:1 (28:14), 3:3 (31:17), 3:3 (34:20), 3:3 (37:23), 2:4 (39:27), 2:4 (41:31), 5:1 (46:32), 5:1 (51:33), 1:5 (52:38).

07.05 (16:30): PLATINUM MOTOR Lublin - FOGO UNIA Leszno 65:25
Motor: Hampe 5+1 (3, 1, 0, 1*), Kubera 13+3(3, 3, 3, 2*, 2*), J. Holder 11+3 (2*, 2*, 3, 2, 2*), Lindgren 13+1 (3, 3, 2*, 2, 3), Zmarzlik 14+1 (2*, 3, 3, 3, 3), Grzelak 3+1 (2, 0, 1),Cierniak 3+1 (2*, 0, 0, 1), Bańbor ns.
Unia: Smektała 3 (0, 1, 2, 0, -), Kołodziej 5+1 (1, 0, 1*, 3, 0), Partnickyj 1 (1, 0, 0, 0), Zengota 9+1 (1*, 1, 2, 3, 1, 1), Lidsey 4 (0, 2, 1, 1, 0), Ratajczak 2 (0, 2, 0), Mencel 1 (1, 0, d), Jabłoński ns.
Bieg po biegu: 5:1 5:1 (10:2), 5:1 (15:3), 3:3(18:6), 5:1 (23:7), 5:1 (28:8), 4:2 (32:10), 4:2 (36:12), 3:3 (39:15), 5:1 (44:16), 3:3 (47:19), 3:3 (50:22), 5:1 (55:23), 5:1 (60:24), 5:1 (65:25).

07.05 (19:15); BETARD SPARTA Wrocław - EBUT.PL STAL Gorzów 49:41
Sparta: Woffinden 3+1 (1, 1*, 1, w, -), Bewley 12 (3, 2, 3, 3, 1), A. Łaguta 10+1 (0, 2*, 2, 3, 3), Piotr Pawlicki 6+1 (1, 3, 1*, 1), Janowski 10 (3, 1, 3, 0, 3), Andrzjewski 0 (0, 0, 0), Kowalski 8+1 (3, 3, 2*, 0).
Stal: Woźniak 10+2 (2*, 2, 2, 2*, 2), Jasiński 0 (0, 0, 0, -, -), Vaculik 10+1 (3, 1, 2, 3, 1*, 0), Fajfer 3+1 (2, 0, 1*, -), Thomsen 13+1 (2, 3, 3, 2, 1*, 2), Bartkowiak 2+2 (1*, 1*, 0), Paluch 3 (2, 0, 1), Pollestad 0 (0).
Bieg po biegu: 1:5, 3:3 (4:8), 4:2 (8:10), 3:3 (11:13), 5:1 (16:14), 4:2 (20:16), 3:3 (23:19), 3:3 (26:22), 4:2 (30:24), 3:3 (33:27), 1:5 (34:32), 5:1 (39:33), 3:3 (42:36), 3:3 (45:39), 4:2 (49:41).


6. kolejka, 19-21 maja 2023

19.05 (18:00): FOGO UNIA Leszno - ZIELONA-ENERGIA.COM WŁÓKNIARZ Częstochowa 41:49
Unia: Smektała 7 (2, 1, 0, 1, 3), Kołodziej 18 (3, 3, 3, 3, 3, 3), Parnickyj 2+1 (0, 1, 1*, -), Zengota 4 (2, 0, 2, 0, 0), Lidsey 5 (0, 1, 3, 1, 0), Mencel 2+1 (1*, 1, 0), Ratajczak 3 (2, 0, 1), Jabłoński ns.
Włókniarz: Madsen 12+1 (3, 2*, 2, 3, 2), Woryna 9+1 (1, 3, 1*, 2, 2), Drabik 4+2 (1, 2*, 1*, 0), Miśkowiak 10+2 (2, 3, 2, 2*, 1*), Michelsen 11+1 (3, 2, 3, 2, 1*), Karczewski 3 (3, 0, 0), Halkiewicz 0 (0, 0, 0), Kupiec ns.
Bieg po biegu: 2:4, 3:3 (5:7), 2:4 (7:11), 4:2 (11:13), 1:5 (12:18), 1:5 (13:23), 4:2 (17:25), 3:3 (20:28), 3:3 (23:31), 3:3 (26:34), 1:5 (27:39), 4:2 (31:41), 4:2 (35:43), 3:3 (38:46), 3:3 (41:49).

19.05 (20:30): ZOOLESZCZ GKM Grudziądz - BETARD SPARTA Wrocław 42:48
GKM: Fricke 15 (2, 3, 3, 2, 2, 3), Jakobsen 6+3 (0, 2*, 2*, 0, 1*, 1), Czugunow 0 (0, 0, -, -), Tarasenko 6 (1, 1, 1, -, 3), Pedersen 11 (3, 1, 2, 3, 2, d), Pludra 2+1 (w, 1, 0, 1*), Rafalski 2 (2, 0, -), Łodziński.
Sparta: Woffinden 9 (3, 3, 0, 1, 2), Bewley 6+1 (0, 2*, 1, 3, 0), A. Łaguta 12 (1, 3, 3, 3, 2), Piotr Pawlicki 10+1 (3, 2*, 1, 3, 1), Janowski 5 (2, 1, 2, 0), Kowalski 5+1 (3, 2*, 0), Andrzejewski 1 (1, 0, 0).
Bieg po biegu: 2:4, 2:4 (4:8), 4:2 (8:10), 1:5 (9:15), 1:5 (10:20), 1:5 (11:25), 5:1 (16:26), 2:4 (18:30), 5:1 (23:31), 4:2 (27:33), 2:4 (29:37), 3:3 (32:40), 3:3 (35:43), 4:2 (39:45), 3:3 (42:48).

21.05 (16:30): CELLFAST Wilki Krosno - EBUT.PL STAL Gorzów 26:28 (zakończony po 9. biegu)
Wilki: Lebedevs 8 (2, 3, 3,), Świdnicki 1 (d, 1, -), Milik 3 (0, 3), Kasprzak 3+1 (1, 2*), Doyle 9 (3, 3, 3), Sadurski 1 (d, 1, -), Zieliński 1 (1, 0), Bańdur 0 (0, w).
Stal: Woźniak 7 (3, 2, 2), Jasiński 2+1 (d, 1*, 1), Vaculik 3 (1, 0, 2), Fajfer 5+1 (3, 1,1*), Thomsen 4 (2, 2), Bartkowiak 5+1 (3, 2*), Paluch 2+1 (2*, w), Stojanowski ns.
Bieg po biegu: 2:4, 1:5 (3:9), 4:2 (7:11), 1:5 (8:16), 5:1 (13:17), 3:3 (16:20), 4:2 (20:22), 3:3 (23:25), 3:3 (26;28).

21.05 (19:15): FOR NATURE SOLUTIONS APATOR Toruń - PLATINUM MOTOR Lublin 46:44
Apator: Pzredpełski 7 (1, 1, 3, 2, 0), Lambert 10+2 (3, 3, 2*, 0, 2*), Dudek 9 (0, 2, 3, 3, 1), Lampart 3+1 (0, 1*, 1, 1), Sajfutdinow 13 (3, 3, 3, 1, 3), Lewandowski 4 (3, 1, 0), Affet 0 (0, 0, 0).
Motor: Hampel 6+2 (3, 1*, 0, -, 2*), J. Holder 9+1 (1*, 2, 1, 2, 3), Lindgren 10+1 (2*, 3, 2, w, 3, 0), Grzelak 2 (2, 0, -, -), Zmarzlik 12+1 (2, 2, 2, 3, 2*, 1), Bańbor 2 (2, 0, 0), Cierniak 3+3 (1*, 0, 1*, 1*).
Bieg po biegu: 1:5, 3:3 (4:8), 3:3 (7:11), 4:2 (11:13), 3:3 (14:16), 3:3 (17:19), 4:2 (21:21), 3:3 (24:24), 5:1 (29:25), 4:2 (33:27), 3:3 (36:30), 3:3 (39:36), 1:5 (40:38), 1:5 (41:43), 5:1 (46:44).


7. kolejka, 26-28 maja 2023

26.05 (18:00): PLATINUM MOTOR Lublin - ZOOLESZCZ GKM Grudziądz 55:35
Motor: Hampel 11 (3, 2, 3, 3, -), Grzelak 3+1 (1, 1*, 1, -), J. Holder 12 (1, 3, 2, 3, 3), Lindgren 6+4 (1*, 2*, 1*, 2*, d), Zmarzlik 14 (2, 3, 3, 3, 3), Cierniak 9+1 (3, 3, 1, d, 2*), Bańbor 0 (0, 0, 0).
GKM: N. Pedersen 4+1 (2, 1*, d, 1, -), Tarasenko 6 (0, 2, 2, 2, 0), Jakobsen 1 (0, 0, -, 1, -), Czugunow 3 (2, 1, 0, 0), Fricke 14 (3, 3, 2, 3, 2, 1), Pludra 3 (2, 0, 0, 1), Rafalski 1+1 (1*, 0, -), Łobodziński 3+1 (1*, 2).
Bieg po biegu: 4:2, 3:3 (7:5), 3:3 (10:8), 4:2 (14:10), 5:1 (19:11), 3:3 (22:14), 3:3 (25:17), 4:2 (29:19), 4:2 (33:21), 3:3 (36:34), 5:1 (41:25), 3:3 (44:28), 3:3 (47:31), 3:3 (50:34), 5:1 (55:35).

26.05 (20:30): BETARD SPARTA Wrocław - CELLFAST Wilki Krosno 62:28
Sparta: Woffinden 11+1 (0, 3, 2*, 3, 3), Bewley 10+2 (3, 2*, 3, 2*), A. Łaguta 9+2 (3, 2*, 1*, 3, -), Piotr Pawlicki 10+1 (3, 3, 2, 2*, w), Janowski 14+1 (2*, 3, 3, 3, 3), Andrzejewski 1 (1, u, 0), Kowalski 7+1 (3, 1, 1, 2*).
Wilki: Doyle 8+1 (1*, 2, 1, 0, 2, 2), Świercz (-, - , -, -), Milik 4+1 (2, 1, 1*, 0, 0), Kasprzak 6 (2, 0, 2, 1, 1), Lebedevs 7 (1, 1, 0, 3, 1, 1), Sadurski 1 (0, 1, 0), Bańdur 2 (2, 0, 0), Zieliński 0 (0, 0).
Bieg po biegu: 3:3, 4:2 (7:5), 5:1 (12:6), 3:3 (15:9), 5:1 (20:10), 4:2 (24:12), 5:1 (29:13), 3:3 (32:16), 5:1 (37:17), 3:3 (40:20), 5:1 (45:21), 4:2 (49:23), 5:1 (54:24), 5:1 (59:25), 3:3 (62:28).

28.05 (16:30): EBUT.PL STAL Gorzów - FOGO UNIA Leszno 57:33
Stal: Woźniak 13+1 (2*, 3, 2, 3, 3), Fajfer 8+4 (1, 2*, 1*, 2*, 2*), Vaculik 13 (3, 3, 1, 3, 3), Jasiński 6+1 (1*, 1, 3, 1), Thomsen 12 (2, 3, 3, 3, 1), Paluch 2 (1, 0, 1), Bartkowiak 3 (3, 0, 0), Stojanowski ns.
Unia: Smektała 4 (1, 2, 0, 0, 1), Kołodziej 11+1 (3, 1*, 3, 2, 2, 0), Miedziński 0 (0, -, 0, 0), Zengota 2+1 (2*, w, -, -, -), Lidsey 6 (0, 1, 2, 1, 2), Ratajczak 9 (2, 3, 2, 2, 0, 0), Mencel 1+1 (d, 0, 1*), Jabłoński ns.
Bieg po biegu: 5:1, 4:2 (9:3), 3:3 (12;6), 1:5 (13:11), 4:2 (17:13), 3:3 (20:16), 5;1 (25:17), 4:2 (29:19), 3:3 (32:22), 4:2 (36:24), 4:2 (40:26), 3:3 (43:29), 5:1 (48:30), 5:1 (53:31), 5:2 (57:33)

28.05 (19:15): ZIELONA-ENERGIA.COM WŁÓKNIARZ Częstochowa - FOR NATURE SOLUTIONS APATOR Toruń 49:41
Włókniarz: Madsen 11+2 (1*, 1*, 3, 3, 3), Drabik 5 (3, 2, 0, 0), Woryna 10 (2, 3, 3, 2, w), Miśkowiak 3 (1, 0, 1, 1, 0), Michelsen 14 (3, 3, 2, 3, 3), Halkiewicz 3+1 (2*, 1, 0), Karczewski 3 (3, 0 u), Kupiec ns.
Apator: Dudek 10 (3, 2, 1, 2, 2), Przedpełski 1+1 (0, 1*, -, -), Sajfutdinow 12 (0, 2, 3, 3, 2, 2), Lampart 5+2 (2, 1*, 1, 0, 1*), Lambert 11 (2, 3, 2, 2, 1, 1), Lewandowski 2 (1, 0, 0, 1), Affelt 0 (0, 0, -), Rumiński ns.
Bieg po biegu: 3:3, 5:1 (8:4), 4:2 (12:6), 4:2 (16:8), 3:3 (19:11), 3:3 (22:14), 3:3 (25:17), 2:4 (27:21), 3:3 (30:24), 4:2 (34:26), 4:2 (38:28), 2:4 (40:32), 3:3 (43:35), 3:3 (46:38), 3:3 (49:41)


8. kolejka, 4/25 czerwca 2023

04.06 (16:30): ZOOLESZCZ GKM Grudziądz - PLATINUM MOTOR Lublin 56:34
Pierwszy mecz 35:55, bonus dla GKM
GKM: Fricke 12+2 (3, 3, 3, 2*, 1*), Czugunow 10+1 (3, 1, 2*, 1, 3), Tarasienko 8+2 (1, 2, 1*, 2, 2*), Jakobsen 5 (t, 0, 2, 3), Pedersen 13 (2, 3, 3, 3, 2), Łobodziński 3+2 (1*, 2*, 0), Pludra 5+2 (2, 1, 2*, 0), Rafalski ns.
Motor: Hampel 3 (2, 0, 1, 0, 0), J. Holder 4 (0, 1, 0, 3, 0), Lindgren 3+1 (d, 1, 1*, 1, 0,
Grzelak (1, -, -, -, -), Zmarzlik 14 (3, 3, w, 3, 2, 3), 0 Bańbor (0, w, -), Cierniak 9 (3, 2, 2, 0, 1, 1).
Bieg po biegu: 4:2, 3:3 (7:5), 3:3 (10:8), 5:1 (15:9), 2:4 (17:13), 5:1 (22:14), 4:2 (26:16), 3:3 (29:19), 5:1 (34:20), 3:3 (37:23), 5:1 (42:24), 2:4 (44:28), 4:2 (48:30), 5:1 (53:31), 3:3 (56:34).

04.06 (19:15): FOGO UNIA Leszno - EBUT.PL STAL Gorzów 41:49
Unia: Smektała 15 (3, 3, 3, 1, 3, 2), Kołodziej 1 (u, 1, -, -, -), Miedziński 4 (0, 1, 2, -, 1), Jabłoński 2+1 (1*, 0, 1, 0), Lidsey 8+1 (2, 2, 1, 2, 1^), Mencel 3 (1, 2, 0, 0), Ratajczak 8+2 (3, 1, w, 1, 2*, 1*).
Stal: Woźniak 10+3 (1*, 3, 2, 2*, 2*), Jasiński 1 (0, 1, -, -), Vaculik 14 (2, 3, 3, 3, 3), Fajfer 10+2 (3, 2*, 2*, 3, 0), Thomsen 11 (3, 2, 3, 0, 3), Paluch 0 (w, w, w), Bartkowiak 2 (2, 0, 0), Polestad 1 (0, 1, -).
Bieg po biegu: 3:3, 4:2 (7:5), 3:3 (10:8), 3:3 (13:11), 1:5 (14:16), 2:4 (16:20), 4:2 (20:22), 1:5 (21:27), 4:2 (25:29), 3:3 (28:32), 1:5 (29:37), 5:1 (34:38), 3:3 (37:41), 1:5 (38:46), 3:3 (41:49).

25.06 (16:30): CELLFAST Wilki Krosno - BETARD SPARTA Wrocław 40:50
Wilki: Lebedevs 7 (1, 2, 2, 0, 2), Kasprzak 3+1 (2, 1*, 0, d), Świdnicki 0 (0, 0, -, -, -), Milik 12 (0, 1, 3, 2, 3, 3), Doyle 11+1 (3, 2, w, 2*, 3, 1), Sadurski 4 (3, 0, 1, 0), Zieliński 3+1 (2*, 0, 1), Świercz.
Sparta: Woffinden 11+1 (2*, 3, 1, 3, 2), Bewley 8+1 (1*, 1, 3, 2, 1), A. Łaguta 9+1 (3, 2*, 3, 1, 0), Piotr Pawlicki 7+1 (1, 3, 2*, 1), Janowski 10 (2, 3, d, 2, 3), Kowalski 4 (w, 3, 1), Panicz 1 (1, 0, 0).
Bieg po biegu: 1:5, 5:1 (6:6), 3:3 (9:9), 2:4 (11:13), 1:5 (12:18), 2:4 (14:22), 3:3 (17:25), 1:5 (18:30), 2:4 (20:34), 5:1 (25:35), 2:4 (27:39), 4:2 (31:41), 3:3 (34:44), 2:4 (36:48), 4:2 (40:50).

25.06 (19:15); FOR NATURE SOLUTIONS APATOR Toruń - ZIELONA-ENERGIA.COM WŁÓKNIARZ Częstochowa 44:46
Apator: Przepełski 2 (1, 1, 0, u), Lambert 9 (3, 3, 3, w, d), Dudek 11 (2, 3, 3, 2, 1), Lampart 4 (0, 1, 1, 1, 1), Sajfutdinow 13 (3, 3, 3, 1, 3), Lewandowski 2+1 (1*, 1, 0), Affelt 3 (2, 0, 1), Rumiński ns.
Włókniarz: Madsen 11+2 (3, 1*, 1*, 3, 3), Drabik 9 (2, 2, 2, 3, 0), Woryna 10+3 (d, 2, 2, 2*, 2*, 2*), Miśkowiak 2 (2, 0, -, -), Michelsen 11+2 (1*, 2, 1*, 2, 3, 2), Karczewski 3 (3, t, 0), Kupiec 0 (0, w, -), Halkiewicz 0 (w).
Bieg po biegu: 3:3, 3:3 (6:6), 3:3 (9:9), 4:2 (13:11), 4:2 (17:13), 3:3 (20:16), 4:2 (24:18), 3:3 (27:21), 3:3 (30:24), 4:2 (34:26), 1:5 (35:31), 3:3 (38:34), 1:5 (39:39), 1:5 (40:44), 4:2 (44:46).


9. kolejka, 9-11 czerwca 2023

09.06 (18:00): BETARD SPARTA Wrocław - ZOOLESZCZ GKM Grudziądz 31:23 (zakończony po 9. biegu)
Sparta: Woffinden 4+1 (1*, 3, 0), Bewley 7+1 (2, 2*, 3), A. Łaguta 5 (2, 3), Piotr Pawlicki 4 (3, 1), Janowski 4 (1, 0, 3), Panicz 1 (1, 0, 0), Kowalski 6 (3, 3).
GKM: Pedersen 6+1 (3, 2, 1*), Czugunow 3+1 (0, 0, 1*), Tarasenko 5 (1, 2, 2), Fricke 3 (2, 1), Pludra 5 (2, 3), Łobodziński 0 (0, 0), Rafalski.
Bieg po biegu: 3:3, 4:2 (7:5), 4:2 (11:7), 2:4 (13:11), 4:2 (17:13), 3:3 (20:16), 5:1 (25:17), 3:3 (28:20), 3:3 (31:23).

09.06 (20:30): EBUT.PL STAL Gorzów - CELLFAST Wilki Krosno 57:33
Stal: Woźniak 7 (d, 1, 3, 3, 0), Fajfer 12+3 (3, 3, 2*, 2*, 2*), Vaculik 12 (3, d, 3, 3, 3), Jasiński 5+1 (1, 1, 1, 2*), Thomsen 15 (3, 3, 3, 3, 3), Paluch 3 (3, t, 0), Bartkowiak 3 (1, 1, 1), Stojanowski ns.
Wilki: Doyle 8 (2, 2, d, w, 2, 2), Świdnicki 1 (-, -, 1, -, -), Milik 6+1 (1, 3, 1*, 1), Kasprzak (2, 2*, 2, 1, d), Lebediew 8+1 (2, 2, 2, 0, 1*, 1), Sadurski 1 (0, 1, 0), Zieliński 2 (2, 0, 0), Bańdur 0 (0, 0).
Bieg po biegu: 3:3, 4:2 (7:5), 4:2 (11:7), 3:3 (14:10), 1:5 (15:15), 4:2 (19:17), 4:2 (23:19), 3:3 (26:22), 5:1 (31:23), 4:2 (35:25), 5:1 (40:26), 4:2 (44:28), 5:1 (49:29), 3:3 (52:32), 5:1 (57:33).

11.06 (16:30): ZIELONA-ENERGIA.COM WŁÓKNIARZ Częstochowa - FOGO UNIA Leszno 53:37
Włókniarz: Madsen 12+1 (2, 3, 3, 2, 2*), Drabik 11+1 (3, 2*, 1, 2, 3), Woryna 13+1 (1*, 3, 3, 3, 3), Miśkowiak 4+1 (1, 1, 1, 1*), Michelsen 10+2 (3, 3, 1, 1*, 2*), Halkiewicz 0 (0, 0, 0), Kupiec 3+1 (1, 0, 2*), Karczewski ns.
Unia: Smektała 8 (3, 2, 2, 0, 0, 1), Jabłoński 2+1 (0, 1*, 0, 1), Brown 0 (0, -, -, -, -), Lidsey 13 (2, 2, 3, 3, 3, 0), Miedziński 3 (2, 1, 0, -), Ratajczak 6+1 (3, 1*, 0, 2, 0), Mencel 5+2 (2*, 0, 2*, 0, 1).
Bieg po biegu: 3:3:, 1:5 (4:8), 4:2 (8:10), 3:3 (11:13), 4:2 (15:15), 3:3 (18:18), 5:1 (23:19), 1:5 (24:24), 4:2 (28:26), 4:2 (32:28), 3:3 (35:31), 5:1 (40:32), 3:3 (43:35), 5:1 (48:36), 5:1 (53:37).

11.06 (19:15): PLATINUM MOTOR Lublin - FOR NATURE SOLUTIONS APATOR Toruń 59:31
Motor: Hampel 11+1 (2*, 3, 3, 0, 3), Vuolas 2 (1, 1, 0, -), J. Holder 13 (3, 3, 2, 3, 2), Lindgren 8+3 (1, 2*, 1*, 2, 2*), Zmarzlik 12 (3, 3, 3, 3, -), Cierniak 10+2 (3, 3, 2*, 1, 1*), Bańbor 3+1 (2*, 0, 1).
Apator: Dudek 3+2 (0, 1*, 1*, 1, 0), Przedpełski 6 (0, 2, 2, 2, 0), Lambert 4 (1, 1, 1, 0, 1), Lampart 2 (2, 0, 0, -), Sajfutdinow 15 (2, 2, 3, 3, 2, 3), Rumiński 0 (0, 0, -), Affelt 1 (1, d, 0, 0).
Bieg po biegu: 5:1, 5:1 (10:2), 4:2 (14:4), 4:2 (18:6), 5:1 (23:7), 3:3 (26:10), 4:2 (30:12), 5:1 (35:13), 3:3 (38:16), 3:3 (41:19), 2:4 (43:23), 4:2 (47:25), 51:27 (4:2), 5:1 (56:28), 3:3 (59:31).


10. kolejka, 16-18 czerwca 2023

16.06 (18:00): FOGO UNIA Leszno - MOTOR Lublin 38:52
Unia: Smektała 14+1 (2, 3, 1*, 2, 2, 1, 3), Kołodziej zz, Pearson 0 (-, -, -, -, -), Lidsey 13+3 (2, 2*, 2, 3, 1, 1*, 2*), Miedziński 0 (0, 0, -, -, -), Mencel 1(0, 1, 0, 1, 0), Ratajczak 8 (0, 2, 1, 0, 2, 0, 3), Jabłoński 1 (0, 1).
Motor: Hampel 9+1 (3, 2*, 1, 3), J. Holder 10 (1, 3, 3, 3, -), Lindgren 7+1 (1, 2, 2, 2*, -), Vuolas 1 (1, 0, -, 0, 0), Zmarzlik 12 (3, 3, 3, 3, -), Cierniak 9+1 (3, 3, 2*, 1), Grzelak 3+1 (2*, 0, 1, 0), Bańbor 2 (0, 2).
Bieg po biegu: 2:4, 1:5 (3:9), 2:4 (5:13), 2:4 (7:17), 5:1 (12:18), 1:5 (13:23), 3:3 (16:26), 4:2 (20:28), 2:4 (22:32), 1:5 (23:37), 3:3 (26:40), 2:4 (28:44), 1:5 (29:49), 4:2 (33:51), 5:1 (38:52).

18.06 (16:30): EBUT.PL STAL Gorzów - BETARD SPARTA Wrocław 43:47
Stal: Woźniak 8+1 (3, 2, 2, 0, 1*), Fajfer 1 (w, w, 0, 1), Vaculik 13+2 (2*, 3, 1, 3, 2, 2*), Jasiński (0, 0, -, -, -), Thomsen 14 (3, 3, 2, 3, 0, 3), Paluch 5 (2, 2, 1), Bartkowiak 2+1 (1*, 0, 1), Pollestad 0 (0).
Sparta: Woffinden 5+1 (1, 1*, 1, 2), Bewley 8+1 (1*, 2, 3, 2, 0), A. Łaguta 10+1 (0, 1*, 3, 3, 3), Piotr Pawlicki 3+1 (1, 2, w, 1*, -), Janowski 11+1 (2, 3, 3, 2*, 1), Kowalski 8+1 (3, 3, 2*, 0), Panicz 2 (0, 1, 1, 0).
Bieg po biegu: 5:1, 3:3 (8:4), 3:3 (11:7), 2:4 (13:11), 3:3 (16:14), 3:3 (19:17), 2:4 (21:21), 3:3 (24:24), 2:4 (26:28), 1:5 (27:33), 3:3 (30:36), 4:2 (34:38), 1:5 (35:43), 3:3 (38:46), 5:1 (43:47).

18.06 (19:15): ZOOLESZCZ GKM Grudziądz - FOR NATURE SOLUTIONS APATOR Toruń 50:50
GKM: Fricke 11+1 (3, 1*, 3, 2, 2), Czugunow 7+1 (1, 2, 2*, 1, 1), Tarasienko 7+1 (1, 2, 1*, 3, 0),
Jakobsen 2 (0, d, 2, -), Pededrsen 10 (1, 3, 3, w, 3), Łobodziński 7 (3, 3, 1), Pludra 6+3 (2*, 2*, 0, 2*), Rafalski ns.
Apator: Dudek 1 (0, 1, 0, -), Przedpełski 7 (3, 0, 1, 1, 2), Sajfutdinow 16 (2, 3, 2, 3, 3, 3), Lampart 4 (2, 1, -, 1, 0), Lambert 11+2 (2*, 3, 0, 3, 2*, 1), Lewandowski 1 (1, 0, 0, 0), Affelt 0 (0, 0, -), Rumiński ns.
Bieg po biegu: 4:2, 5:1 (9:3), 1:5 (10:8), 4:2 (14:10), 2:4 (16:14), 5:1 (21:15), 3:3 (24:18), 4:2 (28:20), 5:1 (33:21), 3:3 (36:24), 2:4 (38:28), 5:1 (43:29), 1:5 (44:34), 4:2 (48:36), 2:4 (50:40).

29.06 (20:30): CELLFAST Wilki Krosno - ZIELONA-ENERGIA.COM WŁÓKNIARZ Częstochowa 41:49 (przeł. z 16.06)
Wilki: Kasprzak 3 (0, 3, 0, w), Lebeedevs 11 (3, 1, 2, 2, 3, 0), Świdnicki 1 (1, 0, -, -, -), Milik 4+1 (1, 1, 2*, u, -), Doyle 12 (3, 2, 2, 3, 0, 2), Sadurski 8+2 (1*, 1, 1*, 2, 2, 1), Zieliński 2 (2, 0, 0), Świercz ns.
Włókniarz: Madsen 13 (3, 3, 1, 3, 3), Drabik 9 (0, 1, 3, 3, 2), Woryna 9 (2*, 2*, 3, 1, 1), Miśkowiak 6 (2, 3, 0, 1), Michelsen 8 (2, 2, 1, 3, 0), Karczewski 0 (0, d, 0), Kupiec 4 (3, 0, 1), Halkiewicz ns.
Bieg po biegu: 1:5, 3:3 (4:8), 4:2 (8:10), 4:2 (12:12), 1;5 (13:17), 2:4 (15:21), 4:2 (19:23), 3:3 (22:26), 2:4 (24:30), 5:1 (29:31), 2:4 (31:35), 2:4 (33:39), 2:4 (34:43), 4:2 (39:45), 2:4 (41:49).


11. kolejka, 30 czerwca - 2 lipca 2023

30.06 (18:00): FOR NATURE SOLUTIONS APATOR Toruń - FOGO UNIA Leszno 53:37
Apator: Lambert 11 (3, 3, 3, 2, 0), Przedpełski 8+1 (3, 2*, 1, 1, 1), Duek 12 (1, 3, 3, 2, 3), Portner 1 (w, -, 1, -), Sajfutdinow 15 (3, 3, 3, 3, 3), Lewandowski 3 (2, 1, 0), Affelt 2+2 (1*, 0, 1*), Heiselberg 1 (1, 0).
Unia: Smektała 10+1 (2, 1*, 2, 2, 1, 2), Kołodziej 10+1 (2, 2, 0, 3, 2, 1*), Partnickyj 0 (0, 0, -, 0), Lidsey 12 (2, 2, 1, 2, 3, 2), Miedziński 1 (1, -, -, -, -), Ratajczak 3 (3, 0, 0, 0), Mencel 0 (0, 0, -), Jabłoński 1+1 (1*, 0).
Bieg po biegu: 4:2, 3:3 (7:5), 3:3 (10:8), 4:2 (14:10), 4:2 (18:12), 3:3 (21:15), 5:1 (26:16), 3:3 (29:19), 4:2 (33:21), 4:2 (37:23), 2:4 (39:27), 3:3 (46:32), 4:2 (50:34), 3:3 (53:37).

30.06 (20:30): PLATINUM MOTOR Lublin - EBUT.PL STAL Gorzów 52:38
Motor: Hampel 8 (1, 1, 3, 3, 0), Kubera 7+1 (1, 3, 2*, 0, 1), J. Holder 5+1 (0, 1*, 2, 2), Lindgren 10+3 (2*, 2, 1*, 2, 3), Zmarzlik 15 (3, 3, 3, 3, 3), Cierniak 6 (3, 3, 0), Grzelak 1 (1, 0, 0), Bańbor ns.
Stal: Woźniak 3+2 (2*, 1*, w, -), Pollestad 3 (0, 2, 1, -, 0), Vaculik 14+1 (3, 3, 2, 3, 1*, 2). Fajfer 6+1 (2, 0, 1*, 1, 2), Thomsen 9+1 (1, 2, 3, 0, 2, 1*). Paluch 3 (2, d, 0, 1), Bartkowiak 0 (0, 0, -), Jasiński ns.
Bieg po biegu: 1:5, 4:2 (5:7), 5:1 (10:8), 4:2 (14:10), 3:3 (17:13), 3:3 (20:16), 4:2 (24:18), 3:3 (27:21), 5:1 (32:22), 3:3 (35:25), 5:1 (40:26), 2:4 (42:30), 3:3 (45:33), 4:2 (49:35), 3:3 (52:38).

02.07 (16:30): ZOOLESZCZ GKM Grudziądz - CELLFAST Wilki Krosno 51:38
GKM: Fricke 5 (2, 3, w, 0), Czugunow 8+3 (2*, 1, 2, 1*, 1*), Tarasienko 9+3 (1*, 2*, 1*, 3, 2), Jakobsen 10 (1, 3, 2, 3, 1), Pedersen 9 (2, 2, 3, 2, d), Łobodziński 5+1 (2*, 3, 0), Pludra 5+1 (3, 1*, 1), Rafalski ns.
Wilki: Doyle 12+1 (3, 3, 2, w, 1*, 3), Świercz 2 (w, 0, 2, -, -), Świdnicki 0 (0, -, -, 0), Milik 8+1 (1, 1, 1*, 2, 0, 3), Lebediew 13+1 (3, 0, 2, 3, 3, 2*), Sadurski 0 (0, 0, 0), Zieliński 3 (1, 0, 2, 0).
Bieg po biegu: 3:3, 5:1 (8:4), 3:3 (11:7), 5:1 (16:8), 5:1 (21:9), 3:3 (24:12), 4:2 (28:14), 3:3 (31:17), 3:2 (24:19), 3:3 (37:22), 3:3 (40:25), 4:2 (44:27), 3:3 (47:30), 3:3 (50:33), 1:5 (51:38).

02.07 (19:15): ZIELONA-ENERGIA.COM WŁÓKNIARZ Częstochowa - BETARD SPARTA Wrocław 39:51
Włókniarz: Madsen 12 (2, 2, w, 3, 2, 3), Drabik 9+1 (1, 1*, 3, 1, 3), Woryna 6+1 (w, 1, 1, 2, 2*), Miśkowiak 1 (1, 0, -, -), Michelsen 6+1 (0, 2, 3, 1*, 0, 0), Kupiec 1+1 (1*, 0, 0), Karczewski 4+1 (2, 1, 1*), Halkiewicz ns.
Sparta: Piotr Pawlicki 5 (1, w, 1, 3) Bewley 13 (3, 3, 2, 3, 2), A. Łaguta 12+1 (3, 3, 2, 3, 1*), Woffinden 5+3 (2*, 2*, 1*, 0, -), Janowski 10+2 (2*, 3, 2, 2*, 1), Kowalski 6 (3, 3, w, 0), Panicz 0 (0, 0, 0).
Bieg po biegu: 2:4, 3:3 (5:7), 1:5 (6:12), 1:5 (7:17), 1:5 (8:22), 3:3 (11:25), 3:3 (14:28), 3:3 (17:31), 3;3 (20:34), 4:2 (24:36), 4:3 (27:39), 3:3 (30:42), 1:5 (31:47), 5:1 (36:48), 3:3 (39:51).


12. kolejka, 7-9 lipca 2023
07.07 (18:00): CELLFAST Wilki Krosno - PLATINUM MOTOR Lublin 28:62
07.07 (20:30): FOGO UNIA Leszno - ZOOLESZCZ GKM Grudziądz 55:35
09.07 (16:30): BETARD SPARTA Wrocław - FOR NATURE SOLUTIONS APATOR Toruń 57:33
09.07 (19:15): EBUT.PL STAL Gorzów - ZIELONA-ENERGIA.COM WŁÓKNIARZ Częstochowa 51:38


13. kolejka, 21-23 lipca 2023
21.07 (18:00): FOR NATURE SOLUTIONS APATOR Toruń - CELLFAST Wilki Krosno 58:32
Apator: Lambert 14+1 (2*, 3, 3, 3, 3), Przedpełski 8+3 (2, 2*, 2*, 2*), Dudek 12 (3, 3, 3, 3, -), Lampart 6+2 (2*, 1, w, 1, 2*), Sajfutdinow 12 (3, 3, 3, 3, -), Affelt 3+1 (2, 1*, 0, 0), Lewandowski 2+1 (1*, 1, 0), Heiselberg 1 (1).
Wilki: Doyle 10 (1, 2, 1, 2, 1, 3), Świdnicki 0 (0, d, -, -, -), Świercz - (-, -, -, -), Milik 9+1 (3, 2, 2, 0, 0, 2*), Lebedevs 7 (1, 1, 2, 2, 0, 1), Sadurski 1 (0, 0, 1), Bańdur 3 (3, 0, u, -), Zieliński 2+2 (0, 1*, 1*, 0).
Bieg po biegu: 5:1, 3:3 (8:4), 5:1 (13:5), 3:3 (16:8), 4:2 (20:10), 4:2 (24:12), 5:1 (29:13), 3:3 (32:16), 5:1 (37:17), 3:3 (40:20), 4:2 (44:22), 3:3 (47:25), 5:1 (52:26), 5:1 (57:27), 1:5 (58:32).

21.07 (20:30): FOGO UNIA Leszno - BETARD SPARTA Wrocław 48:42
Unia: Smektała 9+1 (3, 1, 2*, 1, 2), Kołodziej 14 (3, 3, 3, 2, 3), Ch. Holder 5 (0, 2, 1, 2), Lidsey 6+2 (1, 1*, 0, 3, 1*), Zengota 9+1 (3, 2, 2, 1*, 1), Mencel 2+1 (1*, 1, 0), Ratajczak 3+1 (2, 0, 1*), Jabłoński ns.
Sparta: Woffinden 7+1 (1*, 3, 1, 2, 0), Bewley 7 (0, 1, 0, 3, 3), A. Łaguta 13 (2, 3, 3, 3, 2), Fienhage 0 (0, 0, -, -), Janowski 6+1 (2, 2, 2*, 0, 0), Kowalski 9 (3, 2, 1, 3, 0), Andrzejewski 0 (0, 0, 0).
Bieg po biegu: 3:3, 3:3 (6:6), 4:2 (10:8), 4:2 (14:10), 3:3 (17:13), 2:4 (19:17), 4:2 (23:19), 2:4 (25:23), 5:1 (30:24), 1:5 (31:29), 4:2 (35:31), 3:3 (38:34), 3:3 (41:37), 3:3 (44:40), 4:2 (48:42).

23.07 (16:30): ZOOLESZCZ GKM Grudziądz - EBUT.PL STAL Gorzów 41:49
GKM: Fricke 10+1 (3, 3, 2, 0, 1*, 1), Czugunow 7+2 (1, 2*, 1*, 1, 2), Tarasenko 3 (0, 0, -, 3), Jakobsen 2 (0, 1, 1, -, -), Pedersen 11 (3, 3, 3, d, 2), Łobodziński 1+1 (1* 0, 0), Pludra 7 (2, 1, 3, 1, t), Rafalski ns.
Stal: Woźniak 3+2 (1*, 0, 0, 2*), Jasiński 8+1 (1*, 2, 3, 2, 0), Vaculik 10 (2, 3, 2, 3, -), Fajfer 11+3 (2*, 2*, 1*, 3, 3), Thomsen 10+1 (2, 1, 2, 2*, 3), Paluch 6 (3, 3, 0, w), Stojanowski 1 (0, 0, 1), Pollestad ns.
Bieg po biegu: 3:3, 3:3 (6:6), 3:3 (9:9), 1:5 (10:14), 1:5 (11:19), 4:2 (15:21), 5:1 (20:22), 3:3 (23:25), 3:3 (26:28), 4:2 (30:30), 1:5 (31:35), 3:3 (34:38), 1:5 (35:43), 3:3 (38:46), 3:3 (41:49).

23.07 (19:15): PLATINUM MOTOR Lublin - ZIELONA-ENERGIA.COM WŁÓKNIARZ Częstochowa 54:36
Motor: Hampel 4 (0, 1, 1, 2), Kubera 12 (3, 3, 3, 1, 2), J. Holder 10+2 (3, 1, 1*, 3, 2*), Lindgren 10+1 (1, 3, 2, 1*, 3), Zmarzlik 10+1 (3, 2, 2*, 3, 0), Cierniak 8+1 (3, 2*, 3), Grzelak 0 (0, 0, -), Bańbor 0 (0).
Włókniarz: Michelsen 11 (2, 3, 0, 3, 3), Miśkowiak 4+1 (0, 1, 2, 1*, 0), Woryna 5+1 (1*, 0, 1, 2, 1), Drabik 3 (1, 2, 0, 0), Madsen 8 (2, 2, 3, 0, 1), Karczewski 1+1 (1*, 0, 0), Halkiewicz 4 (2, 0, 2), Śmigielski ns.
Bieg po biegu: 3:3, 4:2 (7:5), 5:1 (15:9), 4:2 (19:11), 2:4 (21:15), 4:2 (25:17), 5:1 (30:18), 4:2 (34:20), 3:3 (37:23), 3:3 (43:29), 4:2 (47:31), 5:1 (52:32), 2:4 (54:36).


14. kolejka, 4-6 sierpnia 2023

04.08 (18.00): EBUT.PL STAL Gorzów - FOR NATURE SOLUTIONS APATOR Toruń 45:45
Stal: Woźniak 9 (0, 3, 2, 1, 3),Fajfer 7+2 (2, 2*, 0, 1*, 2), Vaculik10 (2, 3, 2, 3, 0), Jasiński 3+2 (1*, 1, 1*, -), Thomsen 7 (2, 2, 0, 2, 1), Paluch7+1 (3, 1*, 3, 0), Stojanowski 2 (1, 0, 1).
Apator: Dudek 10 (1, 3, 1, 3, 2), Lampart 6 (0, 1, 3, 2), Lambert 10 (3, 2, 2, 0, 3), Przedpełski 6+2 (3, 0, 1*, 2*, w),Sajutdinow 10+1 (3, w, 3, 3, 1*), Lewandowski 2 (2, 0, 0), Affelt 2 (2, 0, 0), Rumiński ns.
Bieg po biegu: 2:4, 4:2 (6:6), 3:3 (9:9), 3:3 (12:12), 4:2 (16:14), 2:4 (18:18), 5:1 (23:19), 3:3 (26:22), 2:4 (28:26), 3:3 (31:29), 1:5 (32:34), 4:2 (36:36), 3:3 (39:39), 3:3 (42:42), 3:3 (45:45).

04.08 (20:30): ZIELONA-ENERGIA.COM WŁÓKNIARZ Częstochowa -ZOOLESZCZ GKM Grudziądz 45:45
Włókniarz: Madsen 9+2 (1, 2*, 1*, 3, 2), Drabik 13 (3, 3, 2, 3, 2), Woryna 5+1 (0, 2*, 0, 3), Miśkowiak 7 (0, 3, 3, 1, 0), Michelsen 7 (1, 2, 3, 1, 0), Halkiewicz 3 (2, 1, 0), Karczewski 0 (0, 0, -), Kupiec 1 (1).
GKM: Fricke 14 (3, 3, 3, 2, 3), Czugunow 8+1 (2*, 1, 0, 2, 3), Taraseko 5+1 (2*, t, 2, 0, 1), Jakobsen 4+1 (2, 1, 1*, 0), Pedersen 9 (3, 1, 2, 2, 1), Pludra 4+1 (3, 0, 0, 1*), Łobodziński 1 (1, 0, 0).
Bieg po biegu: 1:5, 2:4 (3:9), 1:5 (4:14), 4:2 (8:16), 5:1 (13:17), 2:4 (15:21), 5:1 (20:22), 3:3 (23:25), 3:3 (26:28), 3:3 (29:31), 4:2 (33:33), 4:2 (37:35), 4:2 (41:37), 2:4 (43:41), 2:4 (45:45).

]09.08 (18:00): CELLFAST Wilki Krosno - FOGO UNIA Leszno 47:43 [przeł. z 6.08]
Wilki: Milik 8+1 (1*, 1, 3, 1, 2), Świercz 0 (t, 0, w, d, 0), Lebedevs 13+1 (2, 3, 3, 3, 2*), Świdnicki 0 (d, -, -, -), Doyle 13 (2, 3, 2, 3, 3), Sadurski 6+3 (1*, 2, 2*, 1*, 0), Zieliński 7+2 (2, 1*, 1, 1, 2*).
Unia: Smektała 11 (3, 2, 2, 3, 1), Kołodziej 1 (1, 0, -, -, -, -), Ch. Holder 0 (0, d, -, -, -), Lidsey 9+1 (3, 1, 3, 2*, 0), Zengota 6 (3, 3, -, -), Ratajczak 7 (0, 0, 2, 2, 3), Mencel 5+1 (3, 2*, 0, 0, 0), Jabłoński 4 (1, 1, 1, 1).
Bieg po biegu: 3:3, 3:3 (6:6), 2:4 (8:10), 3:3 (11:13), 5:1 (16:14), 4:2 (20:16), 1:5 (21:21), 3:3 (24:24), 3:3 (27:27), 4:2 (31:29), 1:5 (32:34), 5:1 (37:35), 3:3 (40:38), 2:4 (42:42), 5:1 (47:43).

09.08 (20:00): BETARD SPARTA Wrocław - PLATINUM MOTOR Lublin 41:49 [przeł z 6.08]
Sparta: Woffinden 5 (0, 2, 2, 1), Bewley 7+1 (2, 0, 1*, 3, 1), A. Łaguta 12 (3, 3, 0, 3, 3), Piotr Pawlicki 7 (0, 1, 3, 3, 0), Janowski 6 (3, 2, 1, 0, 0), Małkiwicz 1+1 (0, 1*, 0), Kowalski 3 (2, 0, 1).
Motor: Hampel 9+1 (2, 3, 0, 2, 2*), Kubera 9+1 (1*, 1, 3, 2, 2), Lindgren 9+2 (1*, 2, 3, 2, 1*), Rachubik - (-, -, -, -), Zmarzlik 10+2 (2, 3, 1*, 1*, 3), Grzelak 1 (1, 0, -), Bańbor 3+1 (-, 1, 2*, 0), Cierniak 8 (3, 3, 0, 2, 0).
Bieg po biegu: 3:3, 2:4 (5:7), 3:3 (8:10), 3:3 (11:13), 4:2 (15:15), 2:4 (17:19), 2:4 (19:23), 1:5 (20:28), 3:3 (23:31), 3:3 (26:34), 4:2 (30:36), 4:2 (34:38), 3:3 (37:41), 1:5 (38:46), 3:3 (41:49).

FAZA PLAY-OFF
Ćwierćfinały: 13.08 i 20.08
Półfinały: 27.08 i 10.09
O 3. miejsce: 17.09 i 23.09
Finał: 17.09 i 24.09

od 12 lat
Wideo

92. Derby Rzeszowa: Stal pokonuje Resovię 2:0

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Dołącz do nas na X!

Codziennie informujemy o ciekawostkach i aktualnych wydarzeniach.

Obserwuj nas na X!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Polecane oferty

Materiały promocyjne partnera
Wróć na dziennikpolski24.pl Dziennik Polski