Zweryfikowane tabele trampkarzy, sezon 2001/2002

PAN
Dodaj komentarz:
Udostępnij:
1. Hutnik I 22 60 125-13

I liga starsi

2. Wisła I 22 59 118-15
3. Wawel I 22 51 77-24
4. Cracovia 22 47 79-28
5. Krakus N. 22 42 83-22
6. Wisła II 22 30 42-50
7. Cracovia II 22 29 42-64
8. Hutnik II 22 22 42-66
9. Olimpic 22 18 23-63
10. Wieczysta 22 16 24-108
11. Krakus S. 22 9 26-112
12. Gościbia 22 2 13-129

I liga młodsi

1. Cracovia 22 66 140-12
2. Wisła I 22 58 132-15
3. Hutnik I 22 48 67-22
4. Hutnik II 22 40 61-43
5. Wisła II 22 39 58-27
6. Krakus N. 22 31 50-35
7. Gościbia 22 24 35-88
8. Wawel 22 24 39-55
9. Cracovia II 22 20 29-71
10. Krakus S. 22 20 28-98
11. Olimpic 22 15 17-80
12. Wieczysta 22 5 9-119

II liga starsi

1. Clepardia 22 60 82-17
2. Garbarnia 22 57 72-12
3. Prokocim 22 39 59-32
4. Dalin 22 37 51-37
5. Karpaty 22 32 45-44
6. Płaszow. 22 27 47-55
7. Świt 22 27 40-39
8. Górnik 22 26 40-41
9. Skawinka 22 26 37-54
10. Pogoń M. 22 25 31-42
11. Raba 22 23 39-52
12. Nadwiślan 22 1 12-130

II liga młodsi

1. Dalin 22 57 96-18
2. Garbarnia 22 51 58-19
3. Górnik 22 50 89-16
4. Prokocim 22 48 98-25
5. Skawinka 22 35 79-56
6. Świt 22 29 50-66
7. Clepardia 22 28 33-45
8. Płaszow. 22 25 59-61
9. Raba 22 18 33-72
10. Pogoń M. 22 18 26-68
11. Karpaty 22 17 36-74
12. Nadwiślan 22 2 13-150

III liga starsi

1. Grzegórz. 22 57 105-19
2. Strzelcy 22 48 82-36
3. Słomnicz. 22 40 61-30
4. Zwierzyn. 22 38 45-24
5. Grębałow. 22 38 63-43
6. Borek 22 34 45-41
7. Proszow. 22 32 53-32
8. Bieżanow. 22 30 45-40
9. Armatura 22 26 54-58
10. Opatkow. 22 23 55-73
11. Wanda 22 13 29-73
12. Alwernia 22 6 23-191

III liga młodsi

1. Armatura 22 59 108-25
2. Grębałow. 22 57 148-33
3. Wanda 22 46 70-53
4. Strzelcy 22 39 67-40
5. Proszow. 22 38 74-29
6. Opatkow. 22 35 49-46
7. Słomnicz. 22 34 66-50
8. Zwierzyn. 22 33 64-45
9. Grzegórz. 22 19 54-77
10. Bieżanow. 22 17 36-95
11. Borek 22 12 22-128
12. Alwernia 22 1 9-146

IV liga starsi

1. Niedźwiedź 22 53 89-25
2. Jadwiga 22 53 75-25
3. Pogoń S. 22 48 76-29
4. Orzeł 22 46 85-23
5. Garbarnia II 22 41 63-52
6. Tenczynek 22 36 68-44
7. Gdovia 22 28 42-53
8. Bronow. 22 23 37-55
9. Podgórze 22 20 58-89
10. Dąbski 22 18 29-83
11. Kmita 22 11 22-82
12. Gimnazjum 22 1 12-96

IV liga młodsi

1. Garbarnia II 22 61 83-20
2. Gdovia 22 45 107-53
3. Tenczynek 22 44 78-44
4. Orzeł 22 43 102-31
5. Niedźwiedź 22 42 85-38
6. Relax 22 31 68-50
7. Pogoń S. 22 30 64-57
8. Bronow. 22 29 57-78
9. Gimnazjum 22 23 48-87
10. Kmita 22 21 46-70
11. Podgórze 22 10 32-119
12. Dąbski 22 6 29-152

Grupa wydzielona A

1. Wisła Cz. 12 30 62-33
2. Bronowicki 12 29 49-12
3. Orlęta 12 18 30-26
4. Orliki 12 14 38-44
5. Wisła Rz. 12 13 26-52
6. Dragon 12 10 44-55
7. Tramwaj 12 9 20-47

Grupa wydzielona B

1. Wawel II 14 28 38-25
2. Spartak Ch. 14 25 37-25
3. Bibiczanka 14 24 45-24
4. Wawrzyn. 14 22 46-46
5. Małopolan. 14 20 53-56
6. Skalanka 14 19 30-36
7. Węgrzce 14 13 16-43
8. Błękitni M. 14 12 30-40

Grupa wydzielona młodszych

1. Rybitwy 8 19 33-15
2. Bakcyl 8 12 26-19
3. Wisła J. 8 12 30-33
4. Krzęcin 8 8 23-29
5. Zieleńczan. 8 5 12-28

Trampkarze najmłodsi

Grupa A

1. Hutnik I 16 46 121-4
2. Cracovia 16 39 80-16
3. Wisła II 16 30 35-20
4. Krakus N. 16 26 39-37
5. Wieczysta 16 22 29-51
6. Wanda 16 15 31-59
7. Faustyna 16 11 26-72
8. Clepardia 16 9 21-64
9. Bronow. 16 6 20-79

Grupa B

1. Wisła I 18 51 102-9
2. Proszow. 18 42 57-28
3. Armatura 18 36 55-31
4. Hutnik II 18 35 51-43
5. Prokocim 18 34 58-30
6. Wawel 18 23 42-47
7. Płaszow. 18 13 22-66
8. Pogoń M. 18 12 18-64
9. Hutnik III 18 8 13-58
10. Gwarek 18 7 13-55

Wieliczka

Klasa okręgowa

1. Wiślanka 18 43 63-23
2. Grajpek 18 41 67-34
3. Zieloni 18 38 59-23
4. Puszcza 18 34 60-34
5. Rożnowa 18 27 69-38
6. Błękitni 18 27 66-73
7. Czarni 18 24 70-63
8. Węgrzcanka 18 11 29-81
9. Śledziejow. 18 8 29-103
10. Czarnoch. 18 7 38-78

Klasa A

1. Wolni 18 44 92-24
2. Sułków 18 44 86-28
3. Naprzód 18 36 72-30
4. Zryw 18 35 70-43
5. Wilga G. 18 32 57-24
6. Piłkarz 18 18 49-74
7. Wilga K. 18 17 55-52
8. Sokół 18 15 36-99
9. Targow. 18 14 48-87
10. Gwiazda 18 6 17-121

Klasa B

1. Nadwiślan. 14 37 57-16
2. Wieliczan. 14 30 89-19
3. Start 14 29 42-11
4. Wisła 14 25 50-47
5. Legion 14 17 31-36
6. Strażak 14 10 20-45
7. Błyskawica 14 9 17-96
8. Zagaje 14 7 12-58
   Zespoły zaznaczone tłustym drukiem awansowałay do wyższej klasy lub spadły do niższej.
(PAN)

Wideo

Komentarze

Komentowanie artykułów jest możliwe wyłącznie dla zalogowanych Użytkowników. Cenimy wolność słowa i nieskrępowane dyskusje, ale serdecznie prosimy o przestrzeganie kultury osobistej, dobrych obyczajów i reguł prawa. Wszelkie wpisy, które nie są zgodne ze standardami, proszę zgłaszać do moderacji. Zaloguj się lub załóż konto

Nie hejtuj, pisz kulturalne i zgodne z prawem komentarze! Jeśli widzisz niestosowny wpis - kliknij „zgłoś nadużycie”.

Podaj powód zgłoszenia

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu.
Dodaj ogłoszenie