Zwycięstwa liderów

DW
Udostępnij:
FUTBOL MŁODZIEŻOWY. Pewne wygrane odnotowały prowadzące w klasie okręgowej juniorów starszych drużyny Dunajca i Kolejarza. Sądeczanie rozgromili swych rówieśników z Sękowej, natomiast stróżanie w znacznie skromniejszych rozmiarach pokonali

zespół Łososia.
W I lidze trampkarzy starszych wciąż przoduje druga drużyna Sandecji, ale ustępujący jej o cztery punkty Dunajec I ma dwa spotkania zaległe i w przypadku ich wygrania przesunie się na pierwsze miejsce w tabeli.
Juniorzy starsi
Klasa okręgowa
KS Tymbark - Helena Nowy Sącz 3-1, LKS Kobylanka - Limanovia 1-1, Dunajec Nowy Sącz - Ogień Sękowa 8-0, Start No wy Sącz - Płomień Limanowa 6-1, Poprad Muszyna - Dobrzanka 3-2, Kolejarz Stróże - Łosoś Łososina Dolna 2-0.
1. Dunajec 16 41 47-12
2. Kolejarz 15 36 36-13
3. Limanovia 16 31 34-16
4. Start 17 31 33-27
5. Łosoś 17 24 19-24
6. Poprad 17 23 27-32
7. Zyndram 15 22 28-21
8. Tymbark 16 22 27-24
9. Płomień 17 22 28-31
10. Helena 16 15 24-33
11. Dobrzanka 15 14 27-37
12. Kobylanka 17 12 10-29
13, Ogień 16 3 13-54
I liga
LKS Świniarsko - Jedność Nowy Sącz 1-0, Gród Podegrodzie - Nawoj Nawojowa 3-1, LUKS Korzenna - Victoria Witowice Dolne 3-1, Orzeł Wojnarowa - KS Ropa 1-0.
1. Korzenna 13 32 41-23
2. Gród 13 30 34-14
3. Nawoj 13 25 41-28
4. Grybovia 11 24 33-17
5. Victoria 14 24 50-39
6. Stradomka 12 14 24-24
7. Orzeł 14 14 29-34
8. Ropa 13 13 23-40
9. Bobowa 13 12 16-28
10. Jedność 13 8 13-29
11. Świniarsko 13 7 14-52
II liga
Barciczanka - Cieniawa 9-1, Hart Tęgoborze - Amator Paszyn 9-1, Chruśli ce Nowy Sącz - Królovia Królowa Górna 1-6, LKS Łęka - Sokół Stary Sącz 1-4.
1. Barciczanka 24 43 43-6
2. Hart 8 18 36-20
3. Sokół 7 14 27-6
4. Królovia 8 11 19-13
5. Łęka 8 9 17-26
6. Amator 8 6 14-45
7. Cieniawa 8 4 11-27
8. Chruślice 8 4 11-35
Juniorzy młodsi
I liga
Helena - Ogniwo Piwniczna 1-3, Limanovia - Zawisza Rożnów/Gródek 2-2, Zamczysko Marcinkowice - Poprad Rytro 3-2, Librantovia - Skalnik Kamionka Wielka 0-2, Łęka - Budowlani Jazowsko 5-2, Kolejarz - LKS Ubiad 4-0.
1. Limanovia 16 46 82-14
2. Ogniwo 15 35 37-17
3. Zamczysko 15 27 32-27
4. Zawisza 14 25 34-15
5. Helena 16 25 34-37
6. Skalnik 15 24 37-36
7. Kolejarz 14 21 42-26
8. Ubiad 15 17 21-24
9. Budowlani 13 14 28-31
10. Łęka 15 14 19-32
11. Przełęcz 14 10 21-51
12. Poprad 12 9 17-46
13. Librantovia 14 4 22-67
Trampkarze starsi
I liga
Poprad Muszyna - Barciczanka 3-2, Limanovia - Grybovia 3-2, Dunajec II - Sandecja II 1-1, Tymbark - Poprad Rytro 12-2.
1. Sandecja II 16 43 59-15
2. Dunajec I 14 74-13
3. Tymbark 15 31 49-15
4. Limanovia 16 31 54-29
5. Dunajec II 16 23 24-29
6. Poprad M. 15 21 30-33
7. Sokół 14 20 25-30
8. Poprad R. 15 19 29-46
9. Grybovia 16 17 32-44
10. Nawoj 15 17 25-60
11. Start 16 10 15-31
12. Barciczanka 16 5 19-87
13. Helena 14 3 13-46
II liga
Świniarsko - Jedność 0-3 w. o., Korzen na - Victoria 11-0, Orzeł - Ropa 1-3.
1. Ropa 11 31 58-7
2. Łosoś 9 22 35-8
3. Zyndram 9 18 34-12
4. Orzeł 10 16 14-20
5. Korzenna 11 15 36-27
6. Jedność 10 14 19-27
7. Bobowa 10 9 14-33
8. Victoria 12 9 10-34
9. Świniarsko 10 0 4-36
III liga
Chruślice - Dąbrovia Wielogłowy 0-8, Zawisza - Skalnik 0-2, Mszalnica - Cieniawa 9-0, Ogniwo - Polany/Berest 1-1, Amator - Biegoniczanka Nowy Sącz 2-1.
1. Mszalnica 15 36 73-17
2. Amator 15 31 44-27
3. Biegoniczanka 15 30 72-19
4. Zawisza 15 28 37-14
5. Hart 14 27 60-29
6. Ogniwo 13 20 27-28
7. Polany 15 17 28-24
8. Dąbrovia 11 14 44-29
9. Cieniawa 15 14 39-47
10. Skalnik 13 9 16-49
11. Zuber 12 6 20-67
12. Chruślice 15 4 12-92
Trampkarze młodsi
I liga
Poprad Muszyna - Barciczanka 4-1, Sokół - Dunajec I 0-11, Dunajec II - Sandecja II 1-1, Kolejarz - Poprad Rytro 5-0, Sandecja III - Nawoj 0-1.
1. Dunajec II 17 38 58-10
2. Poprad M. 17 38 47-14
3. Dunajec I 15 37 70-9
4. Grybovia 15 30 37-20
5. Sandecja II 17 25 28-18
6. Kolejarz 13 25 19-10
7. Limanovia 14 22 38-24
8. Sandecja III 14 20 15-9
9. Poprad R. 16 19 21-34
10. Helena 16 17 14-20
11. Barciczanka 17 16 19-49
12. Nawoj 17 15 13-44
13. Start 17 7 17-75
14. Sokół 17 4 7-67
II liga
Grupa I
Zawada Nowy Sącz - Piątkowa/Łęg 8-0, Świniarsko - Zayndram 1-4.
1. Zyndram 5 12 26-5
2. Zawada 5 9 13-6
3. Dąbrovia 5 9 10-12
4. Mszalnica 5 9 9-14
5. Świniarsko 5 4 9-11
6. Piątkowa/Łęg 5 1 2-21
Grupa II
Biegoniczanka - Polany/Berest 3-0, Zuber Krynica - Przełęcz Tylicz 0-4.
1. Przełęcz 4 10 16-3
2. Biegoniczanka 4 9 10-7
3. Polany/Berest 3 4 9-4
4. Ogniwo 3 1 3-11
5. Zuber 4 1 4-17
(DW)

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Dołącz do nas na Twitterze!

Codziennie informujemy o ciekawostkach i aktualnych wydarzeniach.

Obserwuj nas na Twiterze!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Wideo

Komentarze

Komentowanie zostało tymczasowo wyłączone.

Podaj powód zgłoszenia

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu.
Przejdź na stronę główną Dziennik Polski
Dodaj ogłoszenie