Zwycięstwa Spartaków

Polanowice - Spartak Wielkanoc-Gołcza 3-5 (2-1) 0-1 Orłowski 17, 1-1 M. Bukowiński 20, 2-1 M. Bukowiński 32, 2-2 S. Satora 57, 2-3 S. Satora 60, 3-3 M. Bukowiński 73, 3-4 Orłowski 80, 3-5 Król 88.

Klasa B, grupa III

Polanowice - Spartak Wielkanoc-Gołcza 3-5 (2-1)

Spartak: Lipczyński - Katarzyński (27 Pacek), Figiel, Kurkiewicz, Żurek - S. Satora, Toboła, Król, Matluch (55 Seweryn) - Orłowski (80 Pyrz), Pardała (85 M. Satora).
 Piłkarze Spartaka gościli na boisku beniaminka i po zaciętym meczu odnieśli cenne zwycięstwo. Goście wystąpili bez dwóch podstawowych napastników - Bąka, który brał ślub i Zięby, który brał udział w turnieju zakładowym. Na wysokości zadania stanęli jednak zmiennicy, w tym czterech trampkarzy, z których S. Satora zdobył 2 bramki. Słowa uznania należą się także Orłowskiemu, który w 2 meczach w barwach Spartaka zdobył już 3 gole.

Michałowianka - Spartak Charsznica 0-2 (0-0)

0-1 Fidali 50 (głową), 0-2 Chwastek 55 (głową)
 Spartak: Miksztal - Fidali, Kopeć, Dyktyński, Nowak - Kubik, Wrzesień (75 Wydmański), Piotrowski (46 Strzałka) - Hajek, Chwastek.
 Dla Spartaka było to pierwsze zwycięstwo w lidze po przejściu rok temu do rozgrywek prowadzonych przez Małopolski Związek Piłki Nożnej. Po wyrównanej I połowie, przez 20 minut po przerwie dominowali zdecydowanie piłkarze z Charsznicy. Obie bramki były do siebie bardzo podobne, po dośrodkowaniach z rzutów rożnych najpierw Fidali, a następnie Chwastek głową posyłali piłkę do siatki. W 85 min gospodarze mogli zdobyć kontaktową bramkę, ale nieskutecznie egzekwowali rzut wolny pośredni wykonywany 6 metrów od bramki Spartaka.