Zwycięstwo Azotów

ACHI
Przed meczem z Unią zespół Resovii zasilili dwaj młodzi centrzy "jaskółek" - J. Rusin i Doliński, aby wyrównać przewagę wzrostową tarnowian. Goście, a zwłaszcza Czerwonka, zaprezentowali efektowną i zespołową grę, prowadząc aż do trzeciej kwarty. O ich przegranej zadecydowała dopiero końcówka meczu. Nowy skrzydłowy Unii Bojan Obradović, mimo słabego początku, z minuty na minutę grał coraz lepiej. Sołowiec natomiast stał się ulubieńcem publiczności, trafiając decydujący o wygranej miejscowych rzut na 30 sekund przed końcem spotkania.

Sparing koszykarzy: Azoty-Unia Tarnów - Resovia Rzeszów 85-82 (12-18, 24-20, 25-24, 24-20). Azoty: Obradović 20, Lewandowski i Celej po 12, Wojciechowski 11, Seweryn 10, Romanek, Duda i Marculewicz po 5, Sołowiec 4, Marciniak 1. Resovia: Czerwonka 28, Nowak 20, Miechowyj 10, Doliński i J. Rusin po 6, Hałys 5, Baran 4, Laskowski 3.