Zwycięstwo beniaminka

Dąb: P. Stach - K. Mazur (70 P. Hyrc), Lis, Lasek - Książek, Biernat, Klima, Niewiadomski, M. Mazur - Posełkiewicz, M. Stach.

Dąb Zabierzów Bocheński - Wolni Kłaj 2-1 (1-0)

1-0 Niewiadomski 13 (karny), 1-1 Nowak 55, 2-1 Klima 82 (głową). Sędziował Wojciech Popow. Widzów 100.
 Wolni: Wróbel - Paweł Włodarczyk, Wojciech Olearczyk, Włodek - Cieślak, Nowak, Sobas, Wiktor Olearczyk, Piotr Włodarczyk - Michałek, Migdał (80 Cieśla).
 W pierwszym swoim meczu w klasie A piłkarze Dębu odnieśli zwycięstwo, pokonująć silny zespół z Kłaja. I połowa przebiegała pod dyktando gości, niemniej bramkę zdobyli gospodarze, dla których szczęśliwa okazała się 13 minuta. Wówczas sędzia podyktował rzut karny za zagranie piłki ręką w polu karnym przez Piotra Włodarczyka. Pewnym egzekutorem "jedenastki" okazał się Niewiadomski. Później szanse na wyrównanie zmarnowali Migdał, Michałek i Piotr Włodarczyk, raz od utraty gola Dąb uratował słupek, raz poprzeczka.
 Piłkarzom Wolnych udało się wyrównać 10 minut po przerwie, kiedy Nowak technicznym strzałem przelobował bramkarza gospodarzy. Zwycięstwo miejscowej drużynie zapewnił Klima, który po dośrodkowaniu Lisa z rzutu wolnego posłał głową piłkę do siatki.
 Jan Bochenek (prezes Dębu): - W pierwszej połowie przeważali goście, a nam w kilku przypadkach dopisało szczęście. Po przerwie byliśmy już zespołem lepszym.
 Janusz Kubas (prezes Wolnych): - Zaczynamy grać tak, jak w ubiegłym sezonie, czyli stwarzamy niezliczoną ilość stuprocentowych okazji bramkowych, a przegrywamy mecze.