Zwycięstwo "Dziennika"

Organizatorzy mieli w planie rozegrać turniej piłkarski, z udziałem: Poloneza Wiedeń, Orła Cikowice i naszej redakcyjnej drużyny. Niestety nie dojechali goście z Wiednia i kibice musieli zadowolić się jedynie spotkaniem Dziennika z Orłem.

(pan)

Przez dwa dni w Cikowicach (gmina Bochnia) na terenie stadionu miejscowego Orła odbywał się festyn sportowo-rekreacyjny. Dochód z imprezy przeznaczony został na potrzeby klubu, dokładnie na dokończenie budowy budynku klubowego. Patronat nad imprezą sprawował "Dziennik Polski".
 Mecz rozgrywany był na trzy kwarty, każda do 30 minut. Początek meczu wyraźnie dla gospodarzy, dwukrotnie od utraty bramki uratował nas słupek. Mimo przewagi gospodarzy to my objęliśmy prowadzenie po strzale głową Dubiela. Piłkarze Orła wyrównali tuż przed końcem pierwszych 30 minut po strzale Tacika.
 Na początku drugiej połowy po strzale Pasionka gospodarze objęli prowadzenie, ale szybko Kokoszka doprowadził do remisu. W trzeciej kwarcie Postaw z karnego ponownie wyprowadził gospodarzy na prowadzenie, ale tuż przed końcem także z rzutu karnego Miśtak doprowadził do remisu 3-3. O zwycięstwie decydował konkurs rzutów karnych, w którym zwyciężyliśmy 5-4, dzięki świetnej postawie naszego bramkarza Chlipały.
 Cała impreza została bardzo dobrze przygotowana, klubowi działacze pokazali, że można profesjonalnie zorganizować imprezę nawet w małej miejscowości. Spora liczba uczestników festynu pozwala stwierdzić, że i tak bardzo okazały już budynek klubowy w najbliższym czasie będzie jeszcze piękniejszy.
 Orzeł Cikowice - Dziennik Polski 3-3 (1-1, 1-1, 1-1, karne 4-5); bramki: Pasionek, W. Tacik, Postaw - Dubiel, Kokoszka, Miśtak.
 Orzeł: Damian Stach, Piotr Dynur, Łukasz Postawa, Janusz Pasionek, Rafał Gądek, Andrzej Bukowiec, Ryszard Tacik, Wojciech Tacik, Dariusz Przybycień, Tomasz Skoupy, Rafał Wacnik, Jacek Postaw, Adam Czubak, Dariusz Sitko, Wojciech Szewczyk, Karol Świegoda, Marek Dyga.
 Dziennik: Robert Chlipała, Marcin Zawiła, Grzegorz Dubiel, Kazimierz Miśtak, Gabriela Szymska, Grzegorz Filipek, Marek Mordan, Paweł Panuś, Przemysław Paszt, Tomasz Kokoszka, Roger Sołtys, Rafał Czerkawski, Marcin Sawicki, Marek Felusiak.