Zwycięstwo na koniec sezonu

JEC
KRYNICA. Małopolska Amatorska Liga Hokeja

Pierwszy sezon w Małopolskiej Amatorskiej Lidze Hokeja dobiegła końca. Bardzo dobrze spisała się drużyna Krynickie Diabły, która zwyciężając w ostatnim meczu, zapewniła sobie trzecie miejsce.

AKH Górale Nowy Targ - Krynic kie Diabły - 4-10 (3-0, 0-6, 1-4)

1-0 Gąsior, 2-0 Kuziel, 3-0 Gąsior, 3-1 Gosztyła, 3-2 Jacek Kacprzycki, 3-3 Gosztyła, 3-4 Gosztyła, 3-5 Gosztyła, 3-6 Gosztyła, 3-7 Pajor, 3-8 Dutka, 4-8 Jędrzejczak, 4-9 Gosztyła, 4-10 Pajor.

Sędziowali: Długi, Sułka.

Kary: AKH Górale Nowy Targ 14 - Krynickie Diabły 7.

Krynickie Diabły: Krzysztof Maślanka; Tomasz Wilk, Stefan Makuch, Michał Pajor, Maciej Gosztyła, Adam Mróz, Andrzej Kacprzycki, Jarosław Bryniarski, Jacek Kacprzycki, Wojciech Romański, Dominik Drozd, Wojciech Dutka, Dariusz Tyliszczak, Sławomir Makuch, Andrzej Flieger. Trener: Artur Ślusarczyk.

AKH Górale Nowy Targ: Wojciech Krupa, Dariusz Budny; Jacek Chowaniec, Grzegorz Figas, Radosław Jędrzejczyk, Andrzej Szewczyk, Paweł Tworek, Michał Domin, Rafał Gąsior, Marcin Groblicki, Paweł Guzik, Wojciech Kuziel, Ireneusz Mędrzak, Szczepan Pęksa, Łukasz Zając. Trener: Janusz Hajnos.

Chociaż faworytami byli kryniczanie, spotkanie zaczęło się dla nich najgorzej jak mogło. Po pierwszej tercji prowadzili gospodarze. Podczas przerwy trener Artur Ślusarczyk wstrząsnął swoim zespołem. Przyniosło to sku tek, bowiem na lodowisku krynicznie wystąpili zupełnie odmienieni - zaaplikowali rywalom 6 bramek, nie tracąc ani jednej. W ostatniej część meczu Diabły przypieczętowały swoje zwycięstwo kolejnymi 4 bramkami.