Zwycięstwo Orła

PAN
PIŁKA NOŻNA. W hali sportowej w Myslenicach rozegrano finałowy turniej w kategorii juniorów starszych o Puchar Prezesa Podokręgu Myślenice.

W finale Orzeł pokonał Iskrę Brzączowice 1-0, a dopiero trzecie miejsce zajął faworyzowany Dalin, który pokonał Rabę Dobczyce 1-0. W zwycięskiej drużynie, prowadzonej przez Kamila Ostrowskiego grali: Tomasz Stanach, Kamil Stanek - Adrian Kasprzyk, Mariusz Pachacz, Kamil Marzec, Damian Surlas, Bartłomiej Nawieśniak, Dominik Górka, Paweł Dąbrowa, Daniel Nowak i Miłosz Leśniak. Najlepszym bramkarzem turnieju został Tomasz Góral z Iskry, zawodnikiem Adrian Kasprzyk z Orła, a królem strzelców Adrian Chlebda z Karpat Siepraw.

Puchar mistrzowskiej drużynie wręczył prezes Podokręgu Myślenice Stefan Socha, wicemistrzowskiej starosta Józef Tomal, a trzeciej sekretarz Urzędu Miasta Bronisław Poradzisz. Orzeł zdobył też puchar dla najlepszej drużyny LZS, który wręczył prezes myślenickiech struktur Czesław Ulman. Mecze sędziowali Mateusz Czerwień, Michał Bargieł i Bartłomiej Bała.

WYNIKI

Eliminacje, gr, I: Dalin Myślenice - Karpaty Siepraw 1-1, Beskid Tokarnia - Iskra Brzączowice 1-1, Dalin - Beskid 3-0, Iskra - Karpaty - 4-1, Dalin - Iskra 0-0, Beskid - Karpaty 5-0.

1. Iskra 3 5 5-2

2. Dalin 3 5 4-1

3. Beskid 3 4 6-4

4. Karpaty 3 1 2-10

Eliminacje, gr. II: Orzeł Myślenice - Iskra II Brzączowice 1-0, Dalin II - Raba Dobczyce 2-2, Orzeł - Dalin II 4-1, Raba - Iskra II 3-0, Orzeł - Raba 3-3, Dalin II - Iskra II 2-1.

1. Orzeł 3 7 8-4

2. Raba 3 5 8-5

3. Dalin II 3 4 5-7

4. Iskra II 3 0 1-6

O VII miejsce: Karpaty - Iskra II 2-2, Kasperczyk, Wołek - Chlebda 2, karne 3-4; o V miejsce: Beskid - Dalin II 2-0, Kostruch, Wróbel; o III miejsce: Raba - Dalin 0-1, Madej; o I miejsce: Orzeł - Iskra 1-0, Pachacz.