10 Asów Małopolski. Zakończenie głosowania. Nagrody dla...

10 Asów Małopolski. Zakończenie głosowania. Nagrody dla Czytelników

Krzysztof Kawa

Dziennik Polski 24

Aktualizacja:

Dziennik Polski 24

10 Asów Małopolski. Zakończenie głosowania. Nagrody dla Czytelników
1/2

Przejdź do
galerii zdjęć

©fot. Andrzej Banaś, Michał Gąciarz, Sylwia Dąbrowa(2)

Zakończyliśmy głosowanie na najlepszych sportowców i trenerów Małopolski w 2016 roku.
Wyniki ogłosimy podczas gali, która odbędzie się 20 grudnia w hotelu Galaxy. Dzień później opublikujemy je na łamach i w internecie wraz z dokładną liczbą oddanych głosów (na kuponach i poprzez SMS-y).

Zgodnie z obietnicą, wśród Czytelników, którzy wzięli udział w głosowaniu i dokończyli zdanie na kuponie: „Głosuję w plebiscycie 10 Asów Małopolski ponieważ...” wybraliśmy pięć najciekawszych wypowiedzi. Nagrodą jest dwuosobowe zaproszenie na galę.

Oto wyróżnieni Czytelnicy: Stanisław Cichorz z Krakowa, Jacek Doniec z Proszowic, Kinga Durańska z Niepołomic, Stanisław Martyna z Brzeska i Marek Sikorski z Krakowa. Gratulujemy! Zaproszenia wyślemy pocztą na adresy podane na kuponach.

Zobacz również: Zostać Asem to zaszczyt

Skład Kapituły: wybitni sportowcy i eksperci


Tym razem dodatkowo postanowiliśmy poszerzyć skład Kapituły. Obecnie tworzą ją wybitni sportowcy i eksperci w osobach medalistów olimpijskich Barbary Ślizowskiej-Konopki i Roberta Korzeniowskiego oraz prorektora AWF Kraków prof. Andrzeja Klimka, a także przedstawicieli „Dziennika Polskiego”: redaktora naczelnego Marka Kęskrawca oraz Krzysztofa Kawy i Bartosza Karcza z działu sportowego. Sekretarzem został najdłużej związany z plebiscytem red. Jan Otałęga. 20 grudnia Kapituła ogłosi Super Asa - ten nowy tytuł zostanie przyznany jednemu ze sportowców, niezależnie od wyboru 10 Asów dokonanego przez Czytelników.

ZOBACZ: Regulamin plebiscytu pod nazwą „10 Asów Małopolski 2016“ prowadzonego na łamach "Dziennika Polskiego"Komentarze (1)

Dodajesz komentarz jako: Gość

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

Liczba znaków do wpisania:

zaloguj się

Autor komentarza nie dodał zdjęcia
Z Małopolski?

ffff (gość)

Zgłoś naruszenie treści / 3 / 1

Asy z Małopolski. Pani Radwańska jest zawodniczką warszawskiego klubu. Jasne, m.in. , Panie Rektor, czy Pan juz nie musi niczego wiedzieć, bo kibice też na ogół nie wiedzą?

Najnowsze wiadomości

Zobacz więcej

Najczęściej czytane

Polecamy

Wideo