A Klasa - Gr. III

STM
Mędrzechów: M. Ziętara - Łysik, Brożek, Ząbkowski, Szajor - Z. Woliński (60 Jasak), Foszcz (75 Tabor), Z. Ziętara, Rachmaciej (65 Socha) - Ciepiela, Wątroba.

Mędrzechów - Zorza Zaczarnie 3-0 (2-0)

1-0 Brożek (z karnego) 5, 2-0 Wątroba 12, 3-0 Ząbkowski 57. Sędziował: J. Hajduk z Żabna. Żółte kartki: Jasak - Olszówka. Widzów 100.
 Zorza: P. Kapustka - W. Kapustka, J. Madej (46 Łuszcz), Łabno, Sławieniak - K. Madej, Mariusz Banaś, Kopeć, R. Kapustka - J. Kapustka, Olszówka (87 Marcin Banaś).
 Przebieg spotkania dobitnie potwierdził że zespół Mędrzechowa wyraźnie "nie leży" ekipie Zorzy, która po raz kolejny uznać musiała wyższość rywala. Duży wpływ na losy rywalizacji miała szybko zdobyta przez gospodarzy bramka. W 5 min Ciepiela został bowiem sfaulowany w polu karnym, a "jedenastkę" zamienił na bramkę Brożek. W 25 min mogło jednak być 1-1, jednak Olszówka nie trafił - inna sprawa że z ostrego kąta - do pustej bramki. Gdy wszyscy czekali już na gwizdek kończący pierwszą połowę, na strzał z 12 m zdecydował się Wątroba i do szatni oba zespoły zeszły przy dwubramkowej przewadze miejscowych. Zwycięstwo Mędrzechowa przypieczętował w 57 min Ząbkowski, finalizując główką dośrodkowanie z rzutu rożnego Z. Wolińskiego. Od tej pory więcej z gry mieli już przyjezdni, nie potrafili oni jednak stworzyć większego zagrożenia pod bramką M. Ziętary. Najlepszą szansę na zdobycie kontaktowej bramki zmarnowali goście w 71 min, kiedy to J. Kapustka wykonując rzut karny, nie trafił w ogóle w bramkę.
(STM)

Unia Niedomice - Dąbrovia II Dąbrowa Tarnowska 3-0 (1-0)

1-0 Patriak 18, 2-0 W. Załęski 80, 3-0 W. Załęski 85. Sędziował: L. Płaza z Bochni. Żółte kartki: Kopacz - Soja. Widzów 300.
 Unia: Tomala - Michał Bogacz, Gniecki (46 Tomaszewski), Murczek, Miękina - Kopacz, Patriak, Żołądź, Kasztelewicz (65 Rzeszutek) - W. Załęski, Zahora (83 Kotapka).
 Dąbrovia II: Ogorzelec - Zając, Kwiatkowski, Jarosz, Bezak - Ciećko, Baran, Bryła, Pisarski (33 Drwina) - Fijał, Soja.
 Spotkanie niedawnego pretendenta do gry w klasie okręgowej z beniaminkiem klasy "A" było jednostronnym widowiskiem, toczącym się przy zdecydowanej przewadze miejscowych. Pierwsza bramka dla Unii padła w 18 min. Po strzale Patriaka z 20 m, piłka skozłowała jeszcze przed Ogorzelcem i myląc go nieco wpadła do bramki. Na kolejne celne strzały swoich ulubieńców kibice w Niedomicach czekać musieli jednak do ostatnich niemal minut drugiej połowy. Na 2-0 podwyższył dopiero w 80 min W. Załęski, który w sytuacji sam na sam z bramkarzem przyjezdnych posłał piłkę w "długi" róg. Pięć minut później - po akcji będącej niemal kopią powyższej - ten sam zawodnik ustalił wynik spotkania. Warto jednak dodać, że zdobywca dwóch bramek nie miał tego dnia zbyt dobrze nastawionego "celownika", gdyż wcześniej nie wykorzystał przynajmniej kilku idealnych wręcz sytuacji. Goście najlepszą okazję do zdobycia bramki wypracowali sobie w 81 min (a więc przy stanie 2-0), kiedy to Fijał przegrał pojedynek sam na sam z Tomalą.
(STM)
 W pozostałych meczach: Powiśle Bolesław - Wolania Wola Żelichowska 1-1 (0-1). Olearczyk - Moryl, Rylowa - Jutrzenka Wierzchosławice 3-3 (3-1). Ł. Malisz, Z. Malisz, Wojtkiewicz - T. Rzeźnik, S. Słomski, Bryl, Radłovia Radłów - Spójnia-Bobrovia Bobrowniki Małe 2-1 (0-1). Pabian, Kotapka (R), Ava Grądy - Wietrzychowice 2-0 (0-0). Czupryna, Kotlarz. Spotkanie: Nieciecza - Olesno przełożone zostało na inny termin.