III liga piłkarska. W swym ostatnim sprawdzianie przed rundą wiosenną lider grupy małopolsko-świętokrzyskiej pokonał czwartą drużynę grupy lubelsko-podkarpackiej.

Garbarnia - Karpaty Krosno 2:1 (1:0)

Bramki: 1:0 Pawłowicz 2, 1:1 Szkatuła 49 karny, 2:1 Nowak 51.

Garbarnia: Cabaj (60 Kohlbrenner) - Piszczek (55 Szymonik), Moskal (50 Łukasik), Kalemba, Pawłowicz (50 Borovicanin) - Ferens (30 testowany), Nowak, Kostrubała, Serafin (60 Stokłosa) - testowany (75 Wcisło), Siedlarz (70 Cygnarowicz).

Mecz odbył się na boisku Piłkarza Podłęże, gdyż oba zespoły chciały sprawdzić swoją formę na naturalnej murawie.

Oba gole dla Garbarni padły w podobny sposób, choć pierwszy po akcji z gry, a drugi po szybko rozegranym rzucie wolnym. Mateusz Pawłowicz i Łukasz Nowak pokonali bramkarza w sytuacji sam na sam, a w roli asystenta wystąpił Marcin Siedlarz.

Pecha miał Piotr Ferens, który zderzył się głową z jednym z rywali i został odwieziony karetką do szpitala, gdzie założono mu szwy.

Półtorej godziny później II drużyna Garbarni zagrała u siebie z Cedronem Brody. Wynik na 3:1 ustalił Mariusz Stokłosa, który przebywał na boisku 25 minut, a wcześniej pół godziny grał w I drużynie. W obu meczach wystąpili też Marcin Cygnarowicz (20 i 25 minut) oraz Jakub Wcisło (15 i 20 minut).