Małgorzata Czuba-Skarzyńska

Małgorzata Czuba-Skarzyńska

DziennikarzPortal i.plWarszawa

795 materiałów

W Polska Press zajmuję się m.in. tematyką wnętrzarską, ogrodową oraz rynkiem nieruchomości. Myślę, że przestrzeń i przedmioty, którymi się otaczamy istotnie wpływają na nasze samopoczucie i kreatywność. Warto więc zadbać o to, by były wyjątkowe. Na bieżąco śledzę więc najnowsze trendy w designie i doradzam Czytelnikom, jak pomysłowo i funkcjonalnie mogą zaaranżować dom, mieszkanie, taras, balkon i ogród.

Staram się pokazywać, że można zrobić modną metamorfozę wnętrza mając do dyspozycji nawet niewielki budżet. W moich artykułach o aranżacji domowej przestrzeni kieruję się maksymą znanego architekta modernistycznego Ludwiga Mies van der Rohe’a: 

„Mniej znaczy więcej”.

Z wielką pasją przedstawiam czytelnikom m.in.:

Interesuje mnie również ogólnie pojęta tematyka domowa. W moich artykułach znajdziecie m.in. porady:

Jak trafiłam do serwisu Regiodom.pl?

Już od wielu lat jestem zawodowo związana z branżą wydawniczą, do której trafiłam bezpośrednio po studiach politechnicznych. Współtworzyłam i prowadziłam m.in. katalogi budowlane, parentingowe, wnętrzarskie oraz miesięcznik „Młody Technik”. Przez pewien czas byłam też związana z rynkiem nieruchomości. Gdy pojawiła się możliwość dołączenia do zespołu profesjonalistów w Polska Press postanowiłam ją wykorzystać. To była bardzo dobra decyzja!

Kilka słów o mnie

Praca dziennikarska i redaktorska oraz aranżacja wnętrz to moje pasje od wielu lat. W wolnych chwilach fotografuję, zwiedzam różne zakątki świata i słucham ulubionej muzyki. Uwielbiam aktywny wypoczynek – jazdę na rowerze i rolkach. Głaskanie kotów, pasjonujące lektury i pielęgnacja roślin domowych to mój sposób na dobre samopoczucie.

 

 

Rozwiń opis

Najpopularniejsze