Awans i brąz Wisły Kraków

(PAN)
Futsal. Wisła Krakbet Kraków awansowała do 1/4 finału Pucharu Polski, a 16-latkowie zdobyli brązowy medal mistrzostw Polski.

Wiślacy musieli udać się na drugi koniec Polski, ale pewnie pokonali AZS UG Gdańsk 4:1. Bramki dla „Białej Gwiazdy” zdobyli: Błażej Korczyński, Piotr Morawski, Roman Vakhula i Sebastian Wojciechowski. W kolejnej rundzie Wisła Kraków zagra z Heliosem Białystok.

Wisła zajęła trzecie miejsce w finale mistrzostw Polski drużyn U-16. W meczu o brąz Wisła zremisowała z Góralem Tryńcza 3:3, ale była lepsza w konkursie rzutów karnych, wygrywając 3:2. Mistrzem Polski został Rekord Bielsko-Biała, który w finale pokonał LZS Wikielec 2:1. Szóste miejsce zajął UKS Sobek Kraków.