Bajkowa gra, bajkowy wynik

JEC
Hokej na lodzie. Drużyna młodzików KTH KM MOSiR Krynica rozegrała dwa spotkania w lidze polskiej i wschodniosłowackiej. W meczu z Podhalem kryniczanie okazali się gorsi o jedną bramkę. Natomiast w Popradzie zanotowano niecodzienny wynik - remis 11-11.

KTH KM MOSiR Krynica - MMKS Nowy Targ 2-3 (1-0, 0-3, 1-0)

1-0 Hraj 16, 1-1 K. Bryniczka 21, 1-2 Hajnos 28, 1-3 K. Bryniczka 35, 2-3 Papież 56.
   Kary: 8-16.
   KTH: Świrad; Hybel, Hraj, Papież, Bulanda, Cieślicki; R. Biskup, Myjak, Szajnicki, K. Biskup, Matuszyk; Nowak, Hodoly, Gurgul, Galant, Zając; Talanda, Dudek.
   - Ten mecz miał być nasz - wyznaje trener Marek Bialik. - Niestety, przegraliśmy drugą tercję i całe spotkanie. Bardzo dobrze rozpoczęliśmy. Zespół grał znakomicie do 10 minuty, ale brakowało skuteczności. Natomiast drugie dwadzieścia minut meczu po prostu przespaliśmy i to wszyscy. Dopiero pod koniec spotkania drużyna znów zaczęła grać dobrze, ale było trochę za późno. Jeszcze na 12 sekund przed ostatnim gwizdkiem sędziego była okazja do wyrównania, ale zabrakło celnego strzału.
   Dzień później zespół młodzików rozegrał mecz w lidze wschodniosłowackiej.

SKP Poprad - KTH MK MOSiR Krynica 11-11 (3-2, 6-5, 2-4)

Bramki: Cieślicki 7, Matuszyk 2, Papież 1, Galant 1.
   KTH: Świrad; Hybel, Papież, Bulanda, Cieślicki; R. Biskup, Myjak, Szajnicki, K. Biskup, Matuszyk; Nowak, Dudek, Gurgul, Galant, Zając.
   - Wynik jest bajkowy, jak i sama gra - dodaje Marek Bialik. - Słabo zagrali bramkarze w obu drużynach. Praktycznie każdy strzał kończył się golem. Natomiast należy pochwalić napastników, którzy zagrali bardzo skutecznie. W sumie był to bardzo dobry trening. Przed nami trudne mecze w polskiej lidze. Okazuje się, że zespół z Sanoka, nie mówiąc o Podhalu, będą groźne. Stąd mecze na Słowacji są bardzo pożyteczne.
   Już w piątek zespół młodzików zagra w Spisskiej Novej Vsi, a w sobotę z Cracovią w Krynicy. (JEC)