Bracia w maratonie

MAU
Kamil i Grzegorz Orłowscy wystartowali w I Supermaratonie Jastrzębi Łaskich w Łasku. To impreza kandydująca do Pucharu Polski w Szosowych Maratonach Rowerowych.

Repezentanci sekcji rowerowej Miechowskiego Domu Kultury znaleźli się w gronie ponad 180 zawodniczek i zawodników. Na dystans mini zdecydowały się 153 osoby. Tą trasę Kamil Orłowski pokonał w czasie 3.21,49 co dało mu 81. miejsce w klasyfikacji open, a w swojej kategorii wiekowej na rowerze szosowym zajął 22 miejsce. Grzegorz Orłowski trasę 93 km pokonał w czasie 3:29:51, w klasyfikacji open zajął 93. Miejsce, a w kategorii wiekowej na rowerze "innym" zdobył bardzo wysokie - 3 miejsce. Każdy uczestnik, który przejechał trasę otrzymał pamiątkowy medal oraz certyfikat ukończenia Supermaratonu. Po zamknięciu trasy nastąpiła dekoracja zwycięzców oraz losowanie nagród rzeczowych. (MAU)